serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
19-04-2020
Agent nieruchomości na Florydzie
Szukasz dobrej inwestycji i lokaty kapitału za granicą? A może szukasz dobrego agenta nieruchomości na Florydzie? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Sprawdź informacje o florydzkim rynku nieruchomości podczas epidemii koronawirusa w USA.
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.

Lantana Yacht Club apartament 1348 sqft
300.000 USD
Apartament 403 S Sapodilla Av West Palm beach 2 sypialnie
325.000 USD

Aktualności

18-05-2013

Miami numer jeden wśród inwestorów w nieruchomości zagraniczne na świecie

Południowa Floryda już i tak od dawna jest destynacją numer jeden dla Amerykanów szukających inwestycji w drugi dom wakacyjny, ale teraz także międzynarodowi inwestorzy w nieruchomości postrzegają Miami i południową Florydę jako najatrakcyjniejsze miejsce do zakupu domu, mieszkania lub luksusowej rezydencji za granicą.
Dane pochodzą z badań Miami Associacion of Realtors. Najwięcej kupują w Miami oczywiście Amerykanie, ale ostatnie statystyki i ilości zamkniętych transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości, pokazują wzrastającą liczbę inwestorów i kupujących nieruchomości z takich krajów jak: Brazylia, Kolumbia, Venezuela, Argentyna, oraz Peru. Także Meksykanie kupują w Miami, oraz Grecy, Włosi i Anglicy. Do tego należy zaliczyć również sporą grupę Rosjan kupujących te najbardziej luksusowe nieruchomości w Miami.
Na końcu listy tych krajów znajduje się jeszcze Kanada, Francja i Hiszpania. Polskich inwestorów kupujących nieruchomości na Florydzie, niestety nie ujęto w tych statystykach. Dla Polaków Floryda to ciągle bardzo niszowy rynek nieruchomości, przeznaczony tylko dla tych najbardziej niezależnych finansowo.

Miami od dziesiątek lat było miejscem niezwykle atrakcyjnym na zakup i inwestycje w nieruchomości. Ale teraz pojawiło się dużo kupujących z krajów tzw. wschodzących ekonomicznie i krajów rozwijających się. Głównie zalicza się do nich Brazylia, inne kraje Ameryki Południowej, Meksyk, oraz Azję. To potwierdza tylko o atrakcyjności Miami jako miejsca na taką inwestycję w zagraniczne nieruchomości, powiedziała Natasha Tello w swojej ostatniej wypowiedzi dla mediów. Jest ona prezesem Miami Associacion of Realtors.

MIAMI-PANORAMA

Badania przeprowadzone przez tę agencję potwierdzają wzmożone poszukiwania również wśród obywateli innych krajów, między innymi Niemcy, Francja, Indie, Holandia, Włochy, Rosja, Hiszpania, Szwajcaria, Szwecja i Norwegia.
Obywatele tych krajów również żywo się interesują zakupem domu lub apartamentu w Miami lub na południowej Florydzie.
Te badania potwierdzają Miami jako globalnej metropolii i jako jednego z najatrakcyjniejszych miast na świecie do zakupu nieruchomości.

Miami było czwartym z kolej miastem w USA najbardziej interesującym ze względu na inwestycję w nieruchomości dla obcokrajowców. Miami wyprzedziły tylko trzy miasta w USA: Chicago, Los Angeles i Detroit. Jeżeli liczono by Miami wspólnie z Fort Lauderdale, Miami byłoby jeszcze wyżej w tym rankingu.

Przenieś do samej góry
Boca Raton Boca Pointe apartament
199.000 USD

Boca Raton Boca Pointe apartament

Palm Beach / Boca Raton
Santa Cruz Boynton Beach szereg
97.500 USD

Santa Cruz Boynton Beach szereg

Palm Beach / Boynton Beach
Clarendon Highland Beach S Ocean Blvd apartament
675.000 USD
1.149.000$ Boca Raton Estovile rezydencja
1.149.000 USD
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij