serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...
17-06-2018
Jak dostać wizę do USA
Polska to jeden z nielicznych krajów Unii Europejskiej którego obywatele potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. I choć wydaje się iż w chwili obecnej zdecydowana większość kandydatów do ubiegania się o amerykańską wizę ją dostaje, to warto dobrze się przygotować na rozmowę z konsulem w Amerykańskiej Ambasadzie, aby uniknąć rozczarowania odmową. Więcej w dzisiejszych aktualnościach ...

Aktualności

18-05-2013

Miami numer jeden wśród inwestorów w nieruchomości zagraniczne na świecie

Południowa Floryda już i tak od dawna jest destynacją numer jeden dla Amerykanów szukających inwestycji w drugi dom wakacyjny, ale teraz także międzynarodowi inwestorzy w nieruchomości postrzegają Miami i południową Florydę jako najatrakcyjniejsze miejsce do zakupu domu, mieszkania lub luksusowej rezydencji za granicą.
Dane pochodzą z badań Miami Associacion of Realtors. Najwięcej kupują w Miami oczywiście Amerykanie, ale ostatnie statystyki i ilości zamkniętych transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości, pokazują wzrastającą liczbę inwestorów i kupujących nieruchomości z takich krajów jak: Brazylia, Kolumbia, Venezuela, Argentyna, oraz Peru. Także Meksykanie kupują w Miami, oraz Grecy, Włosi i Anglicy. Do tego należy zaliczyć również sporą grupę Rosjan kupujących te najbardziej luksusowe nieruchomości w Miami.
Na końcu listy tych krajów znajduje się jeszcze Kanada, Francja i Hiszpania. Polskich inwestorów kupujących nieruchomości na Florydzie, niestety nie ujęto w tych statystykach. Dla Polaków Floryda to ciągle bardzo niszowy rynek nieruchomości, przeznaczony tylko dla tych najbardziej niezależnych finansowo.

Miami od dziesiątek lat było miejscem niezwykle atrakcyjnym na zakup i inwestycje w nieruchomości. Ale teraz pojawiło się dużo kupujących z krajów tzw. wschodzących ekonomicznie i krajów rozwijających się. Głównie zalicza się do nich Brazylia, inne kraje Ameryki Południowej, Meksyk, oraz Azję. To potwierdza tylko o atrakcyjności Miami jako miejsca na taką inwestycję w zagraniczne nieruchomości, powiedziała Natasha Tello w swojej ostatniej wypowiedzi dla mediów. Jest ona prezesem Miami Associacion of Realtors.

MIAMI-PANORAMA

Badania przeprowadzone przez tę agencję potwierdzają wzmożone poszukiwania również wśród obywateli innych krajów, między innymi Niemcy, Francja, Indie, Holandia, Włochy, Rosja, Hiszpania, Szwajcaria, Szwecja i Norwegia.
Obywatele tych krajów również żywo się interesują zakupem domu lub apartamentu w Miami lub na południowej Florydzie.
Te badania potwierdzają Miami jako globalnej metropolii i jako jednego z najatrakcyjniejszych miast na świecie do zakupu nieruchomości.

Miami było czwartym z kolej miastem w USA najbardziej interesującym ze względu na inwestycję w nieruchomości dla obcokrajowców. Miami wyprzedziły tylko trzy miasta w USA: Chicago, Los Angeles i Detroit. Jeżeli liczono by Miami wspólnie z Fort Lauderdale, Miami byłoby jeszcze wyżej w tym rankingu.

Przenieś do samej góry
Royal Lakes short sale
245.000 USD

Royal Lakes short sale

Palm Beach / Boynton Beach
Miami Sunny Isles Beach Regalia apartament
700.000 USD

Miami Sunny Isles Beach Regalia apartament

Miami Dade / Miami Sunny Isles Beach
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek
274.500 USD

Hypoluxo Ocean Cay Wy domek

Palm Beach / Hypoluxo
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij