serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...
17-06-2018
Jak dostać wizę do USA
Polska to jeden z nielicznych krajów Unii Europejskiej którego obywatele potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. I choć wydaje się iż w chwili obecnej zdecydowana większość kandydatów do ubiegania się o amerykańską wizę ją dostaje, to warto dobrze się przygotować na rozmowę z konsulem w Amerykańskiej Ambasadzie, aby uniknąć rozczarowania odmową. Więcej w dzisiejszych aktualnościach ...

Aktualności

23-11-2015

88% kupujących w USA korzysta z agenta nieruchomości

Okazuje się iż osoby zainteresowane zaupem nieruchomości, zarówno Amerykanie jaki i i obcokrajowcy, lwią część swoich poszukiwań zaczynają od internetu. To nie ulega wątpliwości i to jest oczywiste. To postępujący trend. Coraz więcej osób jest "podłączonych" do internetu i i używa internetu do poszukiwań. Od tego zaczyna się cały proces poszukiwania nowego domu lub mieszkania.
Ale przy tym ogromnym natłoku informacji, ogromnym wyborze i czasami szumie informacyjnym w sieci, jeszcze bardziej wzrosła rola agenta nieruchomości, który potrafi doradzić i profesjonalnie nakierować na dobre oferty nieruchomości swoich klientów.
Ogromnie wzrosła rola agenta, który potrafi podzielić się swoją profesjonalną wiedzą ze swoim klientem. I na końcu sprzedać mu nieruchomość.
Takie informacje podaje portal property wire international na temat aktualnych informacji z amerykańskiego rynku nieruchomości i trendów na amerykańskim i kanadyjskim rynku nieruchomości.

Przenieś do samej góry
Flagler Dr West Palm Beach 1,215 sqft apartament
259.000 USD
Jupiter Hills dom
899.995 USD

Jupiter Hills dom

Palm Beach / Tequesta
Wellington 125th Av S rezydencja 6 sypialni
45.000.000 USD
Boca Raton Boca Pointe apartament
199.000 USD

Boca Raton Boca Pointe apartament

Palm Beach / Boca Raton
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij