serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
19-04-2020
Agent nieruchomości na Florydzie
Szukasz dobrej inwestycji i lokaty kapitału za granicą? A może szukasz dobrego agenta nieruchomości na Florydzie? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Sprawdź informacje o florydzkim rynku nieruchomości podczas epidemii koronawirusa w USA.
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.

Aktualności

23-11-2015

88% kupujących w USA korzysta z agenta nieruchomości

Okazuje się iż osoby zainteresowane zaupem nieruchomości, zarówno Amerykanie jaki i i obcokrajowcy, lwią część swoich poszukiwań zaczynają od internetu. To nie ulega wątpliwości i to jest oczywiste. To postępujący trend. Coraz więcej osób jest "podłączonych" do internetu i i używa internetu do poszukiwań. Od tego zaczyna się cały proces poszukiwania nowego domu lub mieszkania.
Ale przy tym ogromnym natłoku informacji, ogromnym wyborze i czasami szumie informacyjnym w sieci, jeszcze bardziej wzrosła rola agenta nieruchomości, który potrafi doradzić i profesjonalnie nakierować na dobre oferty nieruchomości swoich klientów.
Ogromnie wzrosła rola agenta, który potrafi podzielić się swoją profesjonalną wiedzą ze swoim klientem. I na końcu sprzedać mu nieruchomość.
Takie informacje podaje portal property wire international na temat aktualnych informacji z amerykańskiego rynku nieruchomości i trendów na amerykańskim i kanadyjskim rynku nieruchomości.

Przenieś do samej góry
Luksusowy dom Floryda
399.000 USD

Luksusowy dom Floryda

Palm Beach / Boca Raton
Boca Raton Stonebridge Golf Country Club
200.000 USD
Royal Lakes short sale
245.000 USD

Royal Lakes short sale

Palm Beach / Boynton Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij