serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...

Lantana Windward Wy apartament 3 sypialnie
289.900 USD
Lantana Yacht Club apartament 1348 sqft
300.000 USD

Aktualności

23-11-2015

88% kupujących w USA korzysta z agenta nieruchomości

Okazuje się iż osoby zainteresowane zaupem nieruchomości, zarówno Amerykanie jaki i i obcokrajowcy, lwią część swoich poszukiwań zaczynają od internetu. To nie ulega wątpliwości i to jest oczywiste. To postępujący trend. Coraz więcej osób jest "podłączonych" do internetu i i używa internetu do poszukiwań. Od tego zaczyna się cały proces poszukiwania nowego domu lub mieszkania.
Ale przy tym ogromnym natłoku informacji, ogromnym wyborze i czasami szumie informacyjnym w sieci, jeszcze bardziej wzrosła rola agenta nieruchomości, który potrafi doradzić i profesjonalnie nakierować na dobre oferty nieruchomości swoich klientów.
Ogromnie wzrosła rola agenta, który potrafi podzielić się swoją profesjonalną wiedzą ze swoim klientem. I na końcu sprzedać mu nieruchomość.
Takie informacje podaje portal property wire international na temat aktualnych informacji z amerykańskiego rynku nieruchomości i trendów na amerykańskim i kanadyjskim rynku nieruchomości.

Przenieś do samej góry
999.999$ Boca Raton Sea Ranch rezydencja
999.999 USD
Country Club Atlantis
389.000 USD

Country Club Atlantis

Palm Beach / Atlantis
Apartament w Delray Beach
199.000 USD

Apartament w Delray Beach

Palm Beach / Delray Beach
Boca Raton Boca Grove-Chateau apartament
187.000 USD
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij