serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...
17-06-2018
Jak dostać wizę do USA
Polska to jeden z nielicznych krajów Unii Europejskiej którego obywatele potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. I choć wydaje się iż w chwili obecnej zdecydowana większość kandydatów do ubiegania się o amerykańską wizę ją dostaje, to warto dobrze się przygotować na rozmowę z konsulem w Amerykańskiej Ambasadzie, aby uniknąć rozczarowania odmową. Więcej w dzisiejszych aktualnościach ...

Aktualności

28-05-2013

Kuba - rusza budowa pierwszego, luksusowego pola golfowego

Na Kubie zostanie wybudowane pierwsze pole golfowe. Projekt uzyskał oficjalną aprobatę rządu kubańskiego. Plany przewidują 350 milionowy projekt 18 dołkowego pola golfowego, który jest projektowany przez legendę golfa - Tony Jacklin.

Projekt o nazwie Carbonera Golf Club, będzie budowany przez brytyjską firmę Esencia. Ponad 50 lat temu były już pola golfowe na Kubie, ale zostały one z hukiem zamknięte prze Fidela Castro, uważającego je za nieodpowiednie dla systemu socjalistycznego na wyspie i przejaw amerykańskiego kapitalizmu na Kubie.

Minister turystyki Manuel Marrero potwierdził, że formalna umowa została osiągnięta przez joint venture, pomiędzy angielską korporacją Esencia i rządem kubańskim. W sumie pole golfowe Carbonera będzie pokrywało 170 hektarów przybrzeżnych.

Brytyjska Esencja potwierdziła iż pierwsze prace ruszą z początkiem 2014 i projekt przetransformuje tę część kubańskiego wybrzeża w światowej klasy centrum do gry w golfa. Oprócz pola golfowego, planowana jest budowa luksusowego, zamkniętego osiedla mieszkaniowego, na którym powstanie 650 apartamentów, willi, oraz luksusowy hotel. Także Country Club, korty tenisowe, SPA, oraz klub jachtowy. Podobne osiedle jakich wiele na pobliskiej Florydzie.

Club Carbonera będzie pierwszym tego typu projektem mieszkaniowym na Kubie. Projekt zakłada poszanowanie dla środowiska naturalnego, nowoczesne rozwiązania architektoniczne, oraz najwyższej jakości materiały budowlane. Nieruchomości oferowane do sprzedaży, będą to luksusowe wille, apartamenty z widokiem na pole golfowe i morze. Mieszkania od jednej do czterech sypialni. Także nieruchomości o nazwie Conran Residences.

ALL-INCLUSIVE-CUBA
Kuba wita golfistów

Minister Marrero potwierdził także zatwierdzenie kolejnego projektu golfowego na Kubie, tym razem z chińskim kapitałem inwestycyjnym. Chiński projekt ma zostać zatwierdzony pod koniec tego roku. Także kolejne projekty firm z Hiszpanii, Wietnamu i Rosji są na biurkach kubańskich ministrów.

Wygląda na to, iż rząd kubański coraz bardziej przyjaźnie spogląda na obcokrajowców odwiedzających Kubę. Tego typu inwestycje przyciągną po raz pierwszy zagranicznych inwestorów w nieruchomości na Kubę. Jak twierdzi minister Marrero, Kuba ma stać się poszukiwanym i pożądanym miejscem na mapie światowego golfa, oraz światową destynacją turystyczną, gdzie warto wybrać się na wakacje na Kubie lub na wczasy na Kubie. Ma konkurować z pobliską Florydą i najlepszymi miejscami na golfa na świecie.

Przed erą komunistyczną na Kubie było 7 ośrodków golfowych, głównie odwiedzanych przez bogatych Amerykanów. W tej chwili na wyspie istnieje tylko jedno pole golfowe Varadero Golf Club, które zostało otwarte na początku lat 90-tych XX wieku. De facto turystyka na Kubie to teraz drugie, największe żródło dochodu na Kubie, które głównie wpływa do kasy państwa z wakacji all inclusie na Kubie.

Przenieś do samej góry
Miami Beach Kerr and Williams Sub willa
1.875.000 USD

Miami Beach Kerr and Williams Sub willa

Miami Dade / Miami Beach
Willa Boca Raton
250.000 USD

Willa Boca Raton

Palm Beach / Boca Raton
Miami Sunny Isles Beach Atlantic 15 willa
1.200.000 USD

Miami Sunny Isles Beach Atlantic 15 willa

Miami Dade / Miami Sunny Isles Beach
Boynton Beach Sandalwood Chalet 4 willa
139.900 USD

Boynton Beach Sandalwood Chalet 4 willa

Palm Beach / Boynton Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij