serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...
17-06-2018
Jak dostać wizę do USA
Polska to jeden z nielicznych krajów Unii Europejskiej którego obywatele potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. I choć wydaje się iż w chwili obecnej zdecydowana większość kandydatów do ubiegania się o amerykańską wizę ją dostaje, to warto dobrze się przygotować na rozmowę z konsulem w Amerykańskiej Ambasadzie, aby uniknąć rozczarowania odmową. Więcej w dzisiejszych aktualnościach ...

Aktualności

21-07-2016

A może Arizona na inwestycje w amerykańskie nieruchomości

Poszukiwania nieruchomości na terenie Stanów Zjednoczonych nie warto ograniczać tylko do jednego stanu. USA to ogromny kraj i mnóstwo okazji do dobrych inwestycji. W ostatnich latach sporo dzieje się w Arizonie i warto także tam zawitać i porządnie "przeczesać tamtejszy rynek nieruchomości. Choć to dalej od Europy i wschodniego wybrzeża, warto tam pojechać i rozejrzeć się po ofertach nieruchomości na sprzedaż.

W Arizonie działa i ogłasza się w mediach polonijnych mnóstwo "realtorów" polskiego pochodzenia, którzy oferują swoje usługi dla osób zainteresowanych zakupem domu lub apartamentu typu condo w Arizonie.
A stan Arizona, a szczególnie okolice Phoenix oferują mnóstwo zarówno dla Polaków już od dawna mieszkających w USA i posiadających zieloną kartę lub obywatelstwo, jak również dla Polaków mieszkających w Polsce czy w Europie i poszukujących inwestycji np. pod wynajem w Stanach Zjednoczonych.

Koniecznie przejrzyj nasz przewodnik po Arizonie na stronie IBERMAXX USA i poznaj tej piękny stan, uwieczniany w wielu filmach o Dzikim Zachodzie.

forum o nieruchomościach w USA | wszystkie aktualności | IBERMAXX inwestycje w Europie - Hiszpania |

ARIZONA-MAPA-INWESTYCJE-USA

Przenieś do samej góry
5555 Collins Avenue Unit 63
300.000 USD

5555 Collins Avenue Unit 63

Miami Dade / Miami Beach
Royal Lakes short sale
245.000 USD

Royal Lakes short sale

Palm Beach / Boynton Beach
Juno Beach Oak Harbour apartament
329.000 USD

Juno Beach Oak Harbour apartament

Palm Beach / Juno Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij