serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...
17-06-2018
Jak dostać wizę do USA
Polska to jeden z nielicznych krajów Unii Europejskiej którego obywatele potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. I choć wydaje się iż w chwili obecnej zdecydowana większość kandydatów do ubiegania się o amerykańską wizę ją dostaje, to warto dobrze się przygotować na rozmowę z konsulem w Amerykańskiej Ambasadzie, aby uniknąć rozczarowania odmową. Więcej w dzisiejszych aktualnościach ...

Boynton Beach 11740 Cardenas Blvd dom 2384 sqft
400.000 USD
Lantana Windward Wy apartament 3 sypialnie
289.900 USD

Aktualności

01-07-2013

Coraz mniejszy wybór nieruchomości na florydzkim rynku ofert

Z rynku z dnia na dzień znikają najtańsze oferty z banków i ofert zabranych od właścicieli, czyli ofert foreclosure na Florydzie. Banki coraz niechętniej akceptują oferty od klientów zainteresowanych zakupem, mając świadomość iż rynek idzie do góry a ceny nieruchomości rosną na Florydzie. Jeżeli chcesz naprawdę znaleźć dobry "deal" warto się pośpieszyć z zakupem nieruchomości. Mówimy tutaj o ofertach z segmentu najtańszych nieruchomości. Oferty nieruchomości luksusowych, których ceny również rosną - ich podaż również się kurczy. Podobnie ma się sprawa z ofertami  z "off plan" czyli nowych nieruchomości od deweloperów

Na ten miesiąc jest zapowiadana podwyżka stóp procentowych w USA. Średnia stopa oprocentowania kredytu hipotecznego na 30 lat tzw. Fix rate mortgage zostanie ustalona na poziomie 4,6%. Inwestorzy coraz bardziej tłoczą się do biur nieruchomości w poszukiwaniu "resztek" jakie zostały na rynku z ofert foreclosure, oraz ofert short sale.

OBAMA PREZYDENT USA
Uśmiechnięty Obama

W tej chwili mamy w IBERMAXX niezwykle atrakcyjne oferty, które na pewno nie utrzymają się na rynku długo, dlatego warto do nas zadzwonić i umówić się na oglądanie konkretnych ofert.
Jak zawsze, informujemy iż na naszej stronie nie jesteśmy w stanie na bieżąco wstawiać wszystkich ofert z rynku, niektóre mieszkania i domy, znikają w przeciągu kilku dni. Więc tym bardziej zachęcamy do odwiedzania nas na Florydzie i zapoznanie się z bieżącymi ofertami jakie są dostępne na dzień dzisiejszy.

Przenieś do samej góry
Alamanda Avenue dom
339.000 USD

Alamanda Avenue dom

Miami Dade / Miami Lakes
442.900$ West Palm Beach Nowe Condo Loft
442.900 USD

442.900$ West Palm Beach Nowe Condo Loft

Palm Beach / West Palm Beach
Apartament 1974 sqft Highland Beach
699.900 USD

Apartament 1974 sqft Highland Beach

Palm Beach / Highland Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij