serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...
17-06-2018
Jak dostać wizę do USA
Polska to jeden z nielicznych krajów Unii Europejskiej którego obywatele potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. I choć wydaje się iż w chwili obecnej zdecydowana większość kandydatów do ubiegania się o amerykańską wizę ją dostaje, to warto dobrze się przygotować na rozmowę z konsulem w Amerykańskiej Ambasadzie, aby uniknąć rozczarowania odmową. Więcej w dzisiejszych aktualnościach ...

Aktualności

26-07-2013

Rezydencja Gianni Versace w Miami idzie pod młotek

17 września 2013 rozpocznie się aukcja sławnego domu włoskiego projektanta mody Gianni Versace, który na schodach swojego domu w Miami został zamordowany w 1997 roku. Zamierzający brać udział w aukcji muszą wpłacić wadium w wysokości 3 mln dolarów do escrow i pokazać dokument z banku iż posiadają miniumum 40 mln dolarów, aby zostać dopuszczonym do wzięcia udziału w tej aukcji.

MIAMI-VERSACE-DOM
Jak zawsze tłumy ciekawskich turystów przed domem Gianni Versace w Miami

Nieruchomość Gianni Versace została "wylistowana" za tylko 75 mld dolarów, gdzie pierwotna cena nieruchomości wynosiła 125 mln dolarów. Więc inwestorzy będą walczyć zaciekle o taką gratkę. Poprzedni właściciel nieruchomości, potentat na rynku telekomunikacyjnym w USA - Peter Loftin, zaciekle bronił się przed "foreclosure", ale niestety, nieruchomość idzie pod młotek.

MIAMI-DOM-VERSACE
Jedno z pomieszczeń w nieruchomości Gianni Versace

Fisher Auction Co. Zajmie się aukcją, wraz z domem The Jills z Miami. Aukcja rozpocznie się o 10 rano 17 września w domu Versace, gdzie Madonna była bardzo częstym gościem. Ten sławny mansion znany jest również pod nazwą Casa Casuariana.

Przenieś do samej góry
Juno Beach Sea Oats Dr apartament
249.900 USD

Juno Beach Sea Oats Dr apartament

Palm Beach / Juno Beach
3 sypialnie Coral Springs
299.900 USD

3 sypialnie Coral Springs

Broward / Coral Springs
Delray Beach Lake Estate
725.000 USD

Delray Beach Lake Estate

Palm Beach / Delray Beach
Stacja benzynowa Miami Gardens 6400 sqft
1.800.000 USD

Stacja benzynowa Miami Gardens 6400 sqft

Miami Dade / Miami Gardens
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij