serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...

Boynton Beach willa 166 Lake Monterey Cir 1551 sqft
234.900 USD
Boynton Beach 11740 Cardenas Blvd dom 2384 sqft
400.000 USD

Aktualności

26-07-2013

Rezydencja Gianni Versace w Miami idzie pod młotek

17 września 2013 rozpocznie się aukcja sławnego domu włoskiego projektanta mody Gianni Versace, który na schodach swojego domu w Miami został zamordowany w 1997 roku. Zamierzający brać udział w aukcji muszą wpłacić wadium w wysokości 3 mln dolarów do escrow i pokazać dokument z banku iż posiadają miniumum 40 mln dolarów, aby zostać dopuszczonym do wzięcia udziału w tej aukcji.

MIAMI-VERSACE-DOM
Jak zawsze tłumy ciekawskich turystów przed domem Gianni Versace w Miami

Nieruchomość Gianni Versace została "wylistowana" za tylko 75 mld dolarów, gdzie pierwotna cena nieruchomości wynosiła 125 mln dolarów. Więc inwestorzy będą walczyć zaciekle o taką gratkę. Poprzedni właściciel nieruchomości, potentat na rynku telekomunikacyjnym w USA - Peter Loftin, zaciekle bronił się przed "foreclosure", ale niestety, nieruchomość idzie pod młotek.

MIAMI-DOM-VERSACE
Jedno z pomieszczeń w nieruchomości Gianni Versace

Fisher Auction Co. Zajmie się aukcją, wraz z domem The Jills z Miami. Aukcja rozpocznie się o 10 rano 17 września w domu Versace, gdzie Madonna była bardzo częstym gościem. Ten sławny mansion znany jest również pod nazwą Casa Casuariana.

Przenieś do samej góry
Seagate Highland Condo
263.900 USD

Seagate Highland Condo

Palm Beach / Highland Beach
Santa Cruz Boynton Beach szereg
97.500 USD

Santa Cruz Boynton Beach szereg

Palm Beach / Boynton Beach
Rezydencja na Florydzie
669.000 USD

Rezydencja na Florydzie

Palm Beach / Boca Raton
Boca Raton pralnia
140.000 USD

Boca Raton pralnia

Palm Beach / Boca Raton
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij