serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...

117th Av Coral Springs willa 2,516 sqft
480.000 USD

117th Av Coral Springs willa 2,516 sqft

Broward / Coral Springs
Dom Boynton Beach 12246 Eagles Landing Wy
339.900 USD

Dom Boynton Beach 12246 Eagles Landing Wy

Palm Beach / Boynton Beach

Aktualności

19-08-2013

Rekordowe zapotrzebowanie na nieruchomości w Miami

Bańka nieruchomościowa w USA pompuje się na nowo? Wszystko wskazuje na to, że tak. Docierające do nas informacje i odwiedzający nas klienci potwierdzają ogromne zapotrzebowanie na nowe nieruchomości w samym Miami. Inwestorzy kupują nieruchomości od deweloperów w Miami, a oferta kurczy się z dnia na dzień. Niektórzy kupują po kilka apartamentów. Lepsze lokalizacje są wykupywane z dnia na dzień. Przypomina to ponownie sytuację sprzed kryzysu. Ale czy tego da się uniknąć, kiedy osoby zainteresowane zakupem kupują w obawie przed zwyżką cen amerykańskich nieruchomości?

Nieruchomości w Miami kupują miejscowi, jak również zagraniczni inwestorzy w nieruchomości. Najnowsze dane z Miami Association of Realtors potwierdzają zwiększone zapotrzebowanie na nowe nieruchomości w Miami i jednocześnie limitowaną ofertę nowych nieruchomości z rynku pierwotnego, szczególnie nieruchomości tańszych w budżecie poniżej 200.000 USD.

W drugim kwartale 2013 roku zanotowano zwiększoną ilość transakcji kupna nieruchomości w Miami przez zagranicznych inwestorów z innym paszportem niż amerykański. Zwiększyła się też liczba transakcji zakupu nieruchomości za gotówkę, również dokonywanych przez obcokrajowców, inwestujących w atrakcyjnym Miami i na Florydzie.

APARTAMENTY-MIAMI-DO-KUPNA
Luksusowy segment nieruchomości w Miami przyciąga zagranicznych inwestorów

W drugim kwartale 2013 roku średnia cena sprzedawanej nieruchomości typu condominium (apartament/mieszkanie) w Miami Dade County kształtowała się na poziomie 180.000 USD, zwyżka na poziomie 18% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego i 11% w porównaniu do pierwszego kwartału 2013 roku.
Natomiast średnia cena domu jednorodzinnego w hrabstwie Miami Dade była na poziomie 205.560 USD i jest to 21% więcej niż trzeba było zapłacić za podobny dom rok wcześniej, oraz 9,3% zwyżka w stosunku do pierwszego kwartału 2013 roku.

Wszystko wskazuje iż ten i kolejny rok będą rekordowe, a ceny nieruchomości na południu Florydy idą systematycznie w górę. Ilość zawartych transakcji sprzedaży nieruchomości domów rodzinnych i mieszkań w Miami w drugim kwartale 2013 roku zwiększyła sie o 13,6% z 7,228 do 8,214 w stosunku do ubiegłego roku.

Informacje z Miami Association of Realtors potwierdzają mały ruch na rynku tanich nieruchomości, szczególnie w zakresie cenowym poniżej 100.000 USD, co spowodowane jest niedostępnością tego typu tanich nieruchomości. Krótko mówiąc, lwia część tego typu tanich mieszkań i ofert bankowych została już wykupiona. To samo obserwujemy w naszym biurze oferując bardzo ograniczoną listę ofert nieruchomości w Miami w zakresie cenowym poniżej 100.000 USD. 62,6% wszystkich zamkniętych (sfinalizowanych) transakcji sprzedaży nieruchomości była dokonywana za gotówkę.

Przenieś do samej góry
Boca Raton Ville de Capri willa
199.900 USD

Boca Raton Ville de Capri willa

Palm Beach / Boca Raton
Delray Beach Condo
84.900 USD

Delray Beach Condo

Palm Beach / Delray Beach
Veneto Drive dom
350.000 USD

Veneto Drive dom

Palm Beach / Boynton Beach
Boynton Beach Asa Costa Condo apartament
239.000 USD

Boynton Beach Asa Costa Condo apartament

Palm Beach / Boynton Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij