serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
19-04-2020
Agent nieruchomości na Florydzie
Szukasz dobrej inwestycji i lokaty kapitału za granicą? A może szukasz dobrego agenta nieruchomości na Florydzie? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Sprawdź informacje o florydzkim rynku nieruchomości podczas epidemii koronawirusa w USA.
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.

Willa 6382 Breckenridge Cir Lake Worth 1833 sqft
324.000 USD
Lantana Windward Wy apartament 3 sypialnie
289.900 USD

Aktualności

19-08-2013

Rekordowe zapotrzebowanie na nieruchomości w Miami

Bańka nieruchomościowa w USA pompuje się na nowo? Wszystko wskazuje na to, że tak. Docierające do nas informacje i odwiedzający nas klienci potwierdzają ogromne zapotrzebowanie na nowe nieruchomości w samym Miami. Inwestorzy kupują nieruchomości od deweloperów w Miami, a oferta kurczy się z dnia na dzień. Niektórzy kupują po kilka apartamentów. Lepsze lokalizacje są wykupywane z dnia na dzień. Przypomina to ponownie sytuację sprzed kryzysu. Ale czy tego da się uniknąć, kiedy osoby zainteresowane zakupem kupują w obawie przed zwyżką cen amerykańskich nieruchomości?

Nieruchomości w Miami kupują miejscowi, jak również zagraniczni inwestorzy w nieruchomości. Najnowsze dane z Miami Association of Realtors potwierdzają zwiększone zapotrzebowanie na nowe nieruchomości w Miami i jednocześnie limitowaną ofertę nowych nieruchomości z rynku pierwotnego, szczególnie nieruchomości tańszych w budżecie poniżej 200.000 USD.

W drugim kwartale 2013 roku zanotowano zwiększoną ilość transakcji kupna nieruchomości w Miami przez zagranicznych inwestorów z innym paszportem niż amerykański. Zwiększyła się też liczba transakcji zakupu nieruchomości za gotówkę, również dokonywanych przez obcokrajowców, inwestujących w atrakcyjnym Miami i na Florydzie.

APARTAMENTY-MIAMI-DO-KUPNA
Luksusowy segment nieruchomości w Miami przyciąga zagranicznych inwestorów

W drugim kwartale 2013 roku średnia cena sprzedawanej nieruchomości typu condominium (apartament/mieszkanie) w Miami Dade County kształtowała się na poziomie 180.000 USD, zwyżka na poziomie 18% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego i 11% w porównaniu do pierwszego kwartału 2013 roku.
Natomiast średnia cena domu jednorodzinnego w hrabstwie Miami Dade była na poziomie 205.560 USD i jest to 21% więcej niż trzeba było zapłacić za podobny dom rok wcześniej, oraz 9,3% zwyżka w stosunku do pierwszego kwartału 2013 roku.

Wszystko wskazuje iż ten i kolejny rok będą rekordowe, a ceny nieruchomości na południu Florydy idą systematycznie w górę. Ilość zawartych transakcji sprzedaży nieruchomości domów rodzinnych i mieszkań w Miami w drugim kwartale 2013 roku zwiększyła sie o 13,6% z 7,228 do 8,214 w stosunku do ubiegłego roku.

Informacje z Miami Association of Realtors potwierdzają mały ruch na rynku tanich nieruchomości, szczególnie w zakresie cenowym poniżej 100.000 USD, co spowodowane jest niedostępnością tego typu tanich nieruchomości. Krótko mówiąc, lwia część tego typu tanich mieszkań i ofert bankowych została już wykupiona. To samo obserwujemy w naszym biurze oferując bardzo ograniczoną listę ofert nieruchomości w Miami w zakresie cenowym poniżej 100.000 USD. 62,6% wszystkich zamkniętych (sfinalizowanych) transakcji sprzedaży nieruchomości była dokonywana za gotówkę.

Przenieś do samej góry
Lake Worth myjnia samochodowa
225.000 USD

Lake Worth myjnia samochodowa

Palm Beach / Lake Worth
West Palm Beach dom
299.000 USD

West Palm Beach dom

Palm Beach / West Palm Beach
Miami Sunny Isles Beach Porsche Design Tower apartament
700.000 USD

Miami Sunny Isles Beach Porsche Design Tower apartament

Miami Dade / Miami Sunny Isles Beach
Juno Beach Bay Colony apartament
544.000 USD

Juno Beach Bay Colony apartament

Palm Beach / Juno Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij