serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
19-04-2020
Agent nieruchomości na Florydzie
Szukasz dobrej inwestycji i lokaty kapitału za granicą? A może szukasz dobrego agenta nieruchomości na Florydzie? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Sprawdź informacje o florydzkim rynku nieruchomości podczas epidemii koronawirusa w USA.
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.

Aktualności

31-08-2013

Sprzedaż nieruchomości w Stanach Zjednoczonych wzrosła o 4 % w lipcu 2013

Średnia krajowa cena sprzedaży nieruchomości w Stanach Zjednoczonych to 174.500 dolarów w lipcu, wzrost o 4 % w stosunku do poprzedniego miesiąca i wzrost o 6 % więcej niż dokładnie rok temu. To już 16 miesiąc z rzędu, w którym średnie ceny domów i mieszkań w całym kraju wzrosły rocznie, po najniższym okresie z marca 2012.

Dane z RealtyTrac, instytucji traktowanej jako wiodące źródło wyczerpujących danych mieszkaniowych w USA, pokazuje, że podczas gdy ilość sprzedaży nieruchomości nadal rośnie w całym kraju, osiem stanów zanotowały roczne spadki sprzedaży mieszkań i domów w ogólnym bilansie.

Spadek rocznej sprzedaży nieruchomości w Kalifornii, aż o17%, Arizona zanotowała 11% spadek, Nevada 7 % w dół i Georgia w dół 2 %. Te cztery stany także zanotowały cztery największe roczne wzrosty średnich cen mieszkań w lipcu w Kalifornii aż 31 %, Nevada 27 %, Arizona aż 21 % i 20% wzrost cen nieruchomości w Georgii.

Średnia cena sprzedaży nieruchomości foreclosures i short sales było na poziomie 120.000 dolarów w lipcu 2013, to wzrost o 1 % w stosunku do poprzedniego miesiąca, ale tylko o 1% więcej niż rok temu, ale zarazem 37% poniżej średniej ceny sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych w USA.

W ostatnich miesiącach wzrosło oprocentowanie kredytów hipotecznych w Stanach Zjednoczonych. Ta ostatnia niewielka zwyżka stóp procentowych może być również przyczyną do wyższego odsetka zakupów gotówkowych nieruchomości w USA. Ale jednocześnie kupujący którzy potrzebują finansowania hipotecznego, nie mogą już sobie pozwolić na zakup, zwłaszcza w drogich lokalizacjach.

STANY-ZJEDNOCZONE-DOMY
Wzrost cen nieruchomości na amerykańskim rynku w sektorze luksusowych nieruchomości

Wszystkie zakupy gotówkowe nieruchomości w kraju stanowiły aż 40 % wszystkich sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych w lipcu, w porównaniu do 35 % wszystkich sprzedaży w czerwcu i 31% całej sprzedaży w lipcu 2012 roku.
Wśród wszystkich 20 największych obszarach metropolitalnych w USA, gdzie dokonano najwięcej zakupów za gotówkę, były takie lokalizacje jak Dallas do 82%, St. Louis 66 %, Los Angeles 32% zakupów za gotówkę, San Bernardino w Kalifornii 26 %, Seattle 21 %, oraz Phoenix w Arizonie 21%.

Nieruchomości z rynku short sale stanowiły 14 % wszystkich zawartych transakcji sprzedaży mieszkań i domów w lipcu, w porównaniu z 13 % w czerwcu i 9% w lipcu 2012 roku. Państwa z najwyższym odsetkiem transakcji short sale w lipcu to Nevada aż 35 %, Floryda 30%, w stanie Maryland było to 20 %, Waszyngton 19 %, a także Tennessee 19 %.

Sprzedaż nieruchomości posiadanych już przez bank (REO) stanowiły 9 % wszystkich zawartych transakcji sprzedaży mieszkań w lipcu, ten sam odsetek jak w poprzednim miesiącu i rok temu. Obszary gdzie najwięcej sprzedało się tego typu nieruchomości w USA to: Detroit 26 % , Modesto w Kalifornii 25%, Stockton w Kalifornii 24 %, Las Vegas 24% i 20% w Cleveland.

Przenieś do samej góry
Miami Sunny Isles Beach Chateau Beach apartament
700.000 USD

Miami Sunny Isles Beach Chateau Beach apartament

Miami Dade / Miami Sunny Isles Beach
Apartament Deerfield Beach
400.000 USD

Apartament Deerfield Beach

Palm Beach / Deerfield Beach
Boca Raton Boca West apartament
199.900 USD

Boca Raton Boca West apartament

Palm Beach / Boca Raton
Juno Beach Bay Colony Dr apartament
239.000 USD

Juno Beach Bay Colony Dr apartament

Palm Beach / Juno Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij