serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...

Lantana Yacht Club apartament 1348 sqft
300.000 USD
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni
1.599.900 USD

Aktualności

31-08-2013

Sprzedaż nieruchomości w Stanach Zjednoczonych wzrosła o 4 % w lipcu 2013

Średnia krajowa cena sprzedaży nieruchomości w Stanach Zjednoczonych to 174.500 dolarów w lipcu, wzrost o 4 % w stosunku do poprzedniego miesiąca i wzrost o 6 % więcej niż dokładnie rok temu. To już 16 miesiąc z rzędu, w którym średnie ceny domów i mieszkań w całym kraju wzrosły rocznie, po najniższym okresie z marca 2012.

Dane z RealtyTrac, instytucji traktowanej jako wiodące źródło wyczerpujących danych mieszkaniowych w USA, pokazuje, że podczas gdy ilość sprzedaży nieruchomości nadal rośnie w całym kraju, osiem stanów zanotowały roczne spadki sprzedaży mieszkań i domów w ogólnym bilansie.

Spadek rocznej sprzedaży nieruchomości w Kalifornii, aż o17%, Arizona zanotowała 11% spadek, Nevada 7 % w dół i Georgia w dół 2 %. Te cztery stany także zanotowały cztery największe roczne wzrosty średnich cen mieszkań w lipcu w Kalifornii aż 31 %, Nevada 27 %, Arizona aż 21 % i 20% wzrost cen nieruchomości w Georgii.

Średnia cena sprzedaży nieruchomości foreclosures i short sales było na poziomie 120.000 dolarów w lipcu 2013, to wzrost o 1 % w stosunku do poprzedniego miesiąca, ale tylko o 1% więcej niż rok temu, ale zarazem 37% poniżej średniej ceny sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych w USA.

W ostatnich miesiącach wzrosło oprocentowanie kredytów hipotecznych w Stanach Zjednoczonych. Ta ostatnia niewielka zwyżka stóp procentowych może być również przyczyną do wyższego odsetka zakupów gotówkowych nieruchomości w USA. Ale jednocześnie kupujący którzy potrzebują finansowania hipotecznego, nie mogą już sobie pozwolić na zakup, zwłaszcza w drogich lokalizacjach.

STANY-ZJEDNOCZONE-DOMY
Wzrost cen nieruchomości na amerykańskim rynku w sektorze luksusowych nieruchomości

Wszystkie zakupy gotówkowe nieruchomości w kraju stanowiły aż 40 % wszystkich sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych w lipcu, w porównaniu do 35 % wszystkich sprzedaży w czerwcu i 31% całej sprzedaży w lipcu 2012 roku.
Wśród wszystkich 20 największych obszarach metropolitalnych w USA, gdzie dokonano najwięcej zakupów za gotówkę, były takie lokalizacje jak Dallas do 82%, St. Louis 66 %, Los Angeles 32% zakupów za gotówkę, San Bernardino w Kalifornii 26 %, Seattle 21 %, oraz Phoenix w Arizonie 21%.

Nieruchomości z rynku short sale stanowiły 14 % wszystkich zawartych transakcji sprzedaży mieszkań i domów w lipcu, w porównaniu z 13 % w czerwcu i 9% w lipcu 2012 roku. Państwa z najwyższym odsetkiem transakcji short sale w lipcu to Nevada aż 35 %, Floryda 30%, w stanie Maryland było to 20 %, Waszyngton 19 %, a także Tennessee 19 %.

Sprzedaż nieruchomości posiadanych już przez bank (REO) stanowiły 9 % wszystkich zawartych transakcji sprzedaży mieszkań w lipcu, ten sam odsetek jak w poprzednim miesiącu i rok temu. Obszary gdzie najwięcej sprzedało się tego typu nieruchomości w USA to: Detroit 26 % , Modesto w Kalifornii 25%, Stockton w Kalifornii 24 %, Las Vegas 24% i 20% w Cleveland.

Przenieś do samej góry
399.000$ Boca Raton La Fontana apartament
399.900 USD
Glendovan Lane apartament
83.000 USD

Glendovan Lane apartament

Palm Beach / Delray Beach
West Palm Beach La Fontana apartament
199.900 USD

West Palm Beach La Fontana apartament

Palm Beach / West Palm Beach
West Palm Beach apartament
100.000 USD

West Palm Beach apartament

Palm Beach / West Palm Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij