serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...
17-06-2018
Jak dostać wizę do USA
Polska to jeden z nielicznych krajów Unii Europejskiej którego obywatele potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. I choć wydaje się iż w chwili obecnej zdecydowana większość kandydatów do ubiegania się o amerykańską wizę ją dostaje, to warto dobrze się przygotować na rozmowę z konsulem w Amerykańskiej Ambasadzie, aby uniknąć rozczarowania odmową. Więcej w dzisiejszych aktualnościach ...

Willa 6382 Breckenridge Cir Lake Worth 1833 sqft
324.000 USD
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie
175.000 USD

Aktualności

01-10-2013

Brazylijczycy są ponownie największą grupą

Brazylia na szczycie listy krajów kupujących w Miami, ustępuje jedynie Stanom Zjednoczonym. Zaraz po Brazylijczykach, najbardziej zainteresowani nieruchomościami w Miami są Francuzi.

Dzieje się tak, pomimo osłabienia brazylijskiej waluty w ostatnich miesiącach, oraz walut narodowych innych narodowości z krajów Ameryki Łacińskiej. Są również chętni na nieruchomości w Miami z Argentyny, Kolumbii i Wenezueli. Na kolejnych miejscach plasują się inwestorzy z Rosji, Malezji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Miami promuje swój rynek nieruchomości na międzynarodowych imprezach związanych z handlem nieruchomościami i inwestycjami na Florydzie, w tym Salon de l' Immobilier w Paryżu, SIMA w Madrycie, w nadchodzącym Jornada Internacional Inmobiliaria w Argentynie.

"Brazylia jest nadal bardzo silnym rynkiem dla nieruchomości w Miami, co znalazło odzwierciedlenie w ilościach wyszukiwań nieruchomości i zamkniętych statystyk sprzedaży" mówi Natascha Tello, prezes zarządu Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Miami.

"To bardzo satysfakcjonujące widzieć sukces naszego międzynarodowego zasięgu, aż do rynków takich jak Argentyna, Brazylia, Francja, Rosja i Hiszpania. Jest to również ekscytujące, widzieć zainteresowanych inwestorów z Niemiec lub Indii, potwierdzających swoje zainteresowanie zakupem nieruchomości w Miami.

BRAZIL-MONEY
Brazylijski Real

Statystyki wyszukiwania nieruchomości są wskaźnikiem stanu Miami, jako głównego miasta globalnego w dzisiejszym świecie, według Fernando Martineza, prezydenta Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Miami

"Nieruchomości w Miami nadal przyciągają uwagę całego USA, oraz uwagę na rynkach światowych. Taka międzynarodowa uwaga napędza solidną wydajność Miamskiego rynku nieruchomości" dodał Fernando Martinez w ostatniej swojej wypowiedzi.

Miami jest najlepszym wyborem dla klientów z wielu amerykańskich miast. Ogromna liczba wyszukiwań pochodzi z Los Angeles, Atlanty, Nowego Jorku, Dallas, Chicago, oraz New Jersey.

W skali Stanów Zjednoczonych, Miami jest niezmiennie, jednym z najlepszych rynków dla osób z zagranicy z większości krajów poszukujących nieruchomości w USA. W tym dla Kanadyjczyków, obywateli Niemiec, Brazylii, Włoch, Francji, Holandii, Hiszpanii, Rosji i Szwajcarii. Po raz pierwszy, był to również najlepszy wybór dla inwestorów z Turcji, jak potwierdzają statystyki z sierpnia 2013.

Przenieś do samej góry
Delray Beach Condo
445.000 USD

Delray Beach Condo

Palm Beach / Delray Beach
Apartament w Delray Beach
199.000 USD

Apartament w Delray Beach

Palm Beach / Delray Beach
Palm Beach Legacy Lane Gardens apartament
137.000 USD

Palm Beach Legacy Lane Gardens apartament

Palm Beach / Palm Beach Gardens
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij