serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...

Willa Lantanta 8056 Ambach Wy 1243 sqft
114.900 USD
Lantana N Lakeshore piękna willa perełka
374.900 USD

Aktualności

01-10-2013

Brazylijczycy są ponownie największą grupą

Brazylia na szczycie listy krajów kupujących w Miami, ustępuje jedynie Stanom Zjednoczonym. Zaraz po Brazylijczykach, najbardziej zainteresowani nieruchomościami w Miami są Francuzi.

Dzieje się tak, pomimo osłabienia brazylijskiej waluty w ostatnich miesiącach, oraz walut narodowych innych narodowości z krajów Ameryki Łacińskiej. Są również chętni na nieruchomości w Miami z Argentyny, Kolumbii i Wenezueli. Na kolejnych miejscach plasują się inwestorzy z Rosji, Malezji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Miami promuje swój rynek nieruchomości na międzynarodowych imprezach związanych z handlem nieruchomościami i inwestycjami na Florydzie, w tym Salon de l' Immobilier w Paryżu, SIMA w Madrycie, w nadchodzącym Jornada Internacional Inmobiliaria w Argentynie.

"Brazylia jest nadal bardzo silnym rynkiem dla nieruchomości w Miami, co znalazło odzwierciedlenie w ilościach wyszukiwań nieruchomości i zamkniętych statystyk sprzedaży" mówi Natascha Tello, prezes zarządu Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Miami.

"To bardzo satysfakcjonujące widzieć sukces naszego międzynarodowego zasięgu, aż do rynków takich jak Argentyna, Brazylia, Francja, Rosja i Hiszpania. Jest to również ekscytujące, widzieć zainteresowanych inwestorów z Niemiec lub Indii, potwierdzających swoje zainteresowanie zakupem nieruchomości w Miami.

BRAZIL-MONEY
Brazylijski Real

Statystyki wyszukiwania nieruchomości są wskaźnikiem stanu Miami, jako głównego miasta globalnego w dzisiejszym świecie, według Fernando Martineza, prezydenta Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Miami

"Nieruchomości w Miami nadal przyciągają uwagę całego USA, oraz uwagę na rynkach światowych. Taka międzynarodowa uwaga napędza solidną wydajność Miamskiego rynku nieruchomości" dodał Fernando Martinez w ostatniej swojej wypowiedzi.

Miami jest najlepszym wyborem dla klientów z wielu amerykańskich miast. Ogromna liczba wyszukiwań pochodzi z Los Angeles, Atlanty, Nowego Jorku, Dallas, Chicago, oraz New Jersey.

W skali Stanów Zjednoczonych, Miami jest niezmiennie, jednym z najlepszych rynków dla osób z zagranicy z większości krajów poszukujących nieruchomości w USA. W tym dla Kanadyjczyków, obywateli Niemiec, Brazylii, Włoch, Francji, Holandii, Hiszpanii, Rosji i Szwajcarii. Po raz pierwszy, był to również najlepszy wybór dla inwestorów z Turcji, jak potwierdzają statystyki z sierpnia 2013.

Przenieś do samej góry
Delray Beach W Chrystie Cir dom 3 sypialnie
300.000 USD
Apartament Boca Raton Palm Beach Floryda
101.000 USD
Sunny Isles Beach Jade Signature apartament
2.000.000 USD

Sunny Isles Beach Jade Signature apartament

Miami Dade / Miami Sunny Isles Beach
Boca Raton Excelsior apartament
4.495.000 USD

Boca Raton Excelsior apartament

Palm Beach / Boca Raton
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij