serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
19-04-2020
Agent nieruchomości na Florydzie
Szukasz dobrej inwestycji i lokaty kapitału za granicą? A może szukasz dobrego agenta nieruchomości na Florydzie? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Sprawdź informacje o florydzkim rynku nieruchomości podczas epidemii koronawirusa w USA.
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.

117th Av Coral Springs willa 2,516 sqft
480.000 USD

117th Av Coral Springs willa 2,516 sqft

Broward / Coral Springs
Dom Boynton Beach 12246 Eagles Landing Wy
339.900 USD

Dom Boynton Beach 12246 Eagles Landing Wy

Palm Beach / Boynton Beach

Aktualności

01-10-2013

Brazylijczycy są ponownie największą grupą

Brazylia na szczycie listy krajów kupujących w Miami, ustępuje jedynie Stanom Zjednoczonym. Zaraz po Brazylijczykach, najbardziej zainteresowani nieruchomościami w Miami są Francuzi.

Dzieje się tak, pomimo osłabienia brazylijskiej waluty w ostatnich miesiącach, oraz walut narodowych innych narodowości z krajów Ameryki Łacińskiej. Są również chętni na nieruchomości w Miami z Argentyny, Kolumbii i Wenezueli. Na kolejnych miejscach plasują się inwestorzy z Rosji, Malezji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Miami promuje swój rynek nieruchomości na międzynarodowych imprezach związanych z handlem nieruchomościami i inwestycjami na Florydzie, w tym Salon de l' Immobilier w Paryżu, SIMA w Madrycie, w nadchodzącym Jornada Internacional Inmobiliaria w Argentynie.

"Brazylia jest nadal bardzo silnym rynkiem dla nieruchomości w Miami, co znalazło odzwierciedlenie w ilościach wyszukiwań nieruchomości i zamkniętych statystyk sprzedaży" mówi Natascha Tello, prezes zarządu Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Miami.

"To bardzo satysfakcjonujące widzieć sukces naszego międzynarodowego zasięgu, aż do rynków takich jak Argentyna, Brazylia, Francja, Rosja i Hiszpania. Jest to również ekscytujące, widzieć zainteresowanych inwestorów z Niemiec lub Indii, potwierdzających swoje zainteresowanie zakupem nieruchomości w Miami.

BRAZIL-MONEY
Brazylijski Real

Statystyki wyszukiwania nieruchomości są wskaźnikiem stanu Miami, jako głównego miasta globalnego w dzisiejszym świecie, według Fernando Martineza, prezydenta Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Miami

"Nieruchomości w Miami nadal przyciągają uwagę całego USA, oraz uwagę na rynkach światowych. Taka międzynarodowa uwaga napędza solidną wydajność Miamskiego rynku nieruchomości" dodał Fernando Martinez w ostatniej swojej wypowiedzi.

Miami jest najlepszym wyborem dla klientów z wielu amerykańskich miast. Ogromna liczba wyszukiwań pochodzi z Los Angeles, Atlanty, Nowego Jorku, Dallas, Chicago, oraz New Jersey.

W skali Stanów Zjednoczonych, Miami jest niezmiennie, jednym z najlepszych rynków dla osób z zagranicy z większości krajów poszukujących nieruchomości w USA. W tym dla Kanadyjczyków, obywateli Niemiec, Brazylii, Włoch, Francji, Holandii, Hiszpanii, Rosji i Szwajcarii. Po raz pierwszy, był to również najlepszy wybór dla inwestorów z Turcji, jak potwierdzają statystyki z sierpnia 2013.

Przenieś do samej góry
Juno Beach Bay Colony Dr apartament
239.000 USD

Juno Beach Bay Colony Dr apartament

Palm Beach / Juno Beach
Boca Raton Stonebridge Golf Country Club
200.000 USD
Palm Beach Oasis apartament
899.900 USD

Palm Beach Oasis apartament

Palm Beach / Palm Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij