serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...
17-06-2018
Jak dostać wizę do USA
Polska to jeden z nielicznych krajów Unii Europejskiej którego obywatele potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. I choć wydaje się iż w chwili obecnej zdecydowana większość kandydatów do ubiegania się o amerykańską wizę ją dostaje, to warto dobrze się przygotować na rozmowę z konsulem w Amerykańskiej Ambasadzie, aby uniknąć rozczarowania odmową. Więcej w dzisiejszych aktualnościach ...

Apartament 403 S Sapodilla Av West Palm beach 2 sypialnie
325.000 USD
Hidden Harbour St Dania Beach willa 2856 sqft
599.999 USD

Aktualności

21-10-2013

Trzech na dziesięć Amerykanów nie kwalifikuje się do uzyskania kredytu hipotecznego

Amerykański portal nieruchomościowy Zillow w swojej ostatniej analizie porównał 13.000.000 podań kredytowych i ponad 225.000 udzielonych kredytów hipotecznych we wrześniu 2013 roku, w porównaniu do podobnego badania przeprowadzonego we wrześniu 2010 roku.Kredytobiorcy uzyskali ocenę kredytową poniżej 620 punktów, którzy wnioskowali na kredyt hipoteczny fix na okres 30 lat, ze stałym oprocentowaniem.

Żadnej z tych osób nie udało się uzyskać pożyczki od banku. Okazało się także, że prawie jedna trzecia Amerykanów, czyli 28,4 % posiada ocenę kredytową na poziomie 620 punktów lub mniej, zgodnie z danymi dostarczonymi przez myFICO.com. Credit score na poziomie 620 punktów to za mało aby być wiarygodnym dla banku w Stanach Zjednoczonych na dzień dzisiejszy. Tymczasem poprzeczka podniosła się dla kredytobiorców, aby uzyskać najniższe dostępne oprocentowanie dla kredytów hipotecznych. Niskie oprocentowanie kredytów hipotecznych są zwykle zarezerwowane dla osób z punktami kredytowymi na poziomie 740 lub wyższym, w porównaniu z 720 punktami w 2010 roku. Według myFICO.com 40,3% Amerykanów obecnie należą do tej kategorii. W roku 2010 47% Amerykanów miało ocenę kredytową na poziomie 720 i byli w stanie uzyskać najlepsze oprocentowanie kredytów. Kredytobiorcy o ocenie kredytowej powyżej 740 nie otrzymali znacznie lepszego oprocentowania swoich kredytów hipotecznych.

W 2013 roku, badania kredytobiorców z oceną kredytową od 740 punktów lub powyżej, dostawali średnią niską roczną stopę oprocentowania (APR) na poziomie 4,42 % na tradycyjne 30 lat kredytu hipotecznego ze stałym oprocentowaniem. Kredytobiorcy z oceną kredytową w zakresie pomiędzy 620 a 739 punktów, otrzymało APRs średnio, między 5,09 i 4,47%, przy APR wzrostowym, kiedy ocena kredytowa spadała. Osoby o ocenie kredytowej poniżej 620 prawie nie otrzymywali kredytów hipotecznych.

Mimo wszelkich czasowych wysokich poziomów przystępności cen nieruchomości na rynku mieszkaniowym w USA, zaostrzone standardy kredytowania oznaczają to, że prawie jedna trzecia Amerykanów jest mało prawdopodobne, aby było w stanie osiągnąć amerykański sen posiadania własnego domu, ponieważ nie mogą ubiegać się o kredyt hipoteczny z powodu niskiego credit score, powiedział Erin Lantz, dyrektor kredytów hipotecznych w firmie Zillow.

CHECK-CREDIT-SCORE

Twoja ocena kredytowa jest najważniejszym czynnikiem określającym oprocentowanie kredytów hipotecznych i miesięcznej raty. Aby uniknąć niespodzianek przy zakupie domu, należy sprawdzć swoją zdolność kredytową i sprawdzić to co najmniej na sześć miesięcy, zanim masz zamiar kupić nieruchomość. Trzeba sprawdzić czy masz jakieś inne zaległości w spłatach swoich zobowiązań finansowych - powiedział Lantz .

Zillow Mortgage Marketplace otrzymało prawie 17 mln wniosków w ubiegłym roku od potencjalnych kredytobiorców, którzy mogą anonimowo sprawdzić swój credit score wśród setek kredytodawców w całym kraju. To wszystko możesz sprawdzić na stronie internetowej Zillow w Stanach Zjednoczonych.

Jeżeli nie mieszkasz w Stanach Zjednoczonych na stałe, co tyczy się wiekszości naszych klientów docierających do biura IBERMAXX na Florydzie. Dla Was możemy uzyskać do 60% finansowania hipotecznego na daną nieruchomość. Oznacza to, iż w tej chwili musisz posiadać 40% wkładu własnego, jeżeli chcesz kupić nieruchomość na Florydzie. Do tego należy doliczyć koszty związane z zakupem. W dalszym ciągu 60% dla osób nie rezydujących w USA jest to bardzo korzystne kredytowanie.

Przenieś do samej góry
Boynton Beach nowe apartamenty
160.000 USD

Boynton Beach nowe apartamenty

Palm Beach / Boynton Beach
Apartament Juno Beach
350.000 USD

Apartament Juno Beach

Palm Beach / Juno Beach
Fort Lauderdale Harbourage Place Condo apartament
1.800.000 USD
Key Biscayne Condo
400.000 USD

Key Biscayne Condo

Miami Dade / Miami Key Biscayne
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij