serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
19-04-2020
Agent nieruchomości na Florydzie
Szukasz dobrej inwestycji i lokaty kapitału za granicą? A może szukasz dobrego agenta nieruchomości na Florydzie? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Sprawdź informacje o florydzkim rynku nieruchomości podczas epidemii koronawirusa w USA.
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.

Dom w Boca Raton 5894 Michaux St, 1273 sqft
399.000 USD
Apartament 10 Little Pond Rd 18000 sqft Manalapan
745.000 USD

Aktualności

21-10-2013

Trzech na dziesięć Amerykanów nie kwalifikuje się do uzyskania kredytu hipotecznego

Amerykański portal nieruchomościowy Zillow w swojej ostatniej analizie porównał 13.000.000 podań kredytowych i ponad 225.000 udzielonych kredytów hipotecznych we wrześniu 2013 roku, w porównaniu do podobnego badania przeprowadzonego we wrześniu 2010 roku.Kredytobiorcy uzyskali ocenę kredytową poniżej 620 punktów, którzy wnioskowali na kredyt hipoteczny fix na okres 30 lat, ze stałym oprocentowaniem.

Żadnej z tych osób nie udało się uzyskać pożyczki od banku. Okazało się także, że prawie jedna trzecia Amerykanów, czyli 28,4 % posiada ocenę kredytową na poziomie 620 punktów lub mniej, zgodnie z danymi dostarczonymi przez myFICO.com. Credit score na poziomie 620 punktów to za mało aby być wiarygodnym dla banku w Stanach Zjednoczonych na dzień dzisiejszy. Tymczasem poprzeczka podniosła się dla kredytobiorców, aby uzyskać najniższe dostępne oprocentowanie dla kredytów hipotecznych. Niskie oprocentowanie kredytów hipotecznych są zwykle zarezerwowane dla osób z punktami kredytowymi na poziomie 740 lub wyższym, w porównaniu z 720 punktami w 2010 roku. Według myFICO.com 40,3% Amerykanów obecnie należą do tej kategorii. W roku 2010 47% Amerykanów miało ocenę kredytową na poziomie 720 i byli w stanie uzyskać najlepsze oprocentowanie kredytów. Kredytobiorcy o ocenie kredytowej powyżej 740 nie otrzymali znacznie lepszego oprocentowania swoich kredytów hipotecznych.

W 2013 roku, badania kredytobiorców z oceną kredytową od 740 punktów lub powyżej, dostawali średnią niską roczną stopę oprocentowania (APR) na poziomie 4,42 % na tradycyjne 30 lat kredytu hipotecznego ze stałym oprocentowaniem. Kredytobiorcy z oceną kredytową w zakresie pomiędzy 620 a 739 punktów, otrzymało APRs średnio, między 5,09 i 4,47%, przy APR wzrostowym, kiedy ocena kredytowa spadała. Osoby o ocenie kredytowej poniżej 620 prawie nie otrzymywali kredytów hipotecznych.

Mimo wszelkich czasowych wysokich poziomów przystępności cen nieruchomości na rynku mieszkaniowym w USA, zaostrzone standardy kredytowania oznaczają to, że prawie jedna trzecia Amerykanów jest mało prawdopodobne, aby było w stanie osiągnąć amerykański sen posiadania własnego domu, ponieważ nie mogą ubiegać się o kredyt hipoteczny z powodu niskiego credit score, powiedział Erin Lantz, dyrektor kredytów hipotecznych w firmie Zillow.

CHECK-CREDIT-SCORE

Twoja ocena kredytowa jest najważniejszym czynnikiem określającym oprocentowanie kredytów hipotecznych i miesięcznej raty. Aby uniknąć niespodzianek przy zakupie domu, należy sprawdzć swoją zdolność kredytową i sprawdzić to co najmniej na sześć miesięcy, zanim masz zamiar kupić nieruchomość. Trzeba sprawdzić czy masz jakieś inne zaległości w spłatach swoich zobowiązań finansowych - powiedział Lantz .

Zillow Mortgage Marketplace otrzymało prawie 17 mln wniosków w ubiegłym roku od potencjalnych kredytobiorców, którzy mogą anonimowo sprawdzić swój credit score wśród setek kredytodawców w całym kraju. To wszystko możesz sprawdzić na stronie internetowej Zillow w Stanach Zjednoczonych.

Jeżeli nie mieszkasz w Stanach Zjednoczonych na stałe, co tyczy się wiekszości naszych klientów docierających do biura IBERMAXX na Florydzie. Dla Was możemy uzyskać do 60% finansowania hipotecznego na daną nieruchomość. Oznacza to, iż w tej chwili musisz posiadać 40% wkładu własnego, jeżeli chcesz kupić nieruchomość na Florydzie. Do tego należy doliczyć koszty związane z zakupem. W dalszym ciągu 60% dla osób nie rezydujących w USA jest to bardzo korzystne kredytowanie.

Przenieś do samej góry
Monterey Bay apartament
180.000 USD

Monterey Bay apartament

Palm Beach / Boynton Beach
Miami nowe apartamenty
1.100.000 USD

Miami nowe apartamenty

Miami Dade / Miami Aventura
Ambassador Hotel Condo
200.000 USD

Ambassador Hotel Condo

Palm Beach / Palm Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij