serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
19-04-2020
Agent nieruchomości na Florydzie
Szukasz dobrej inwestycji i lokaty kapitału za granicą? A może szukasz dobrego agenta nieruchomości na Florydzie? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Sprawdź informacje o florydzkim rynku nieruchomości podczas epidemii koronawirusa w USA.
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.

Aktualności

07-11-2013

Rynek nieruchomości w Miami nadal kwitnie , sugerują najnowsze dane od agentów nieruchomości z Florydy

Średnia cena sprzedaży domu w Miami Dade wzrosła o 18,4 % w stosunku do roku ubiegłego, co oznacza 27 miesięcy ciągłego wzrostu cen. Ceny mieszkań (condominium) również doświadczyły silnej aprecjacji, aż 21,3 % ceny wzrosły w stosunku do roku ubiegłego.

"Dwucyfrowy wzrost sprzedaży domów jednorodzinnych - jest to znak, że teraz jest dobry czas dla właścicieli domów do sprzedaży swoich posesji " powiedziała Natascha Tello, prezes zarządu Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Miami.

"Rynek nieruchomości w Miami nadal przyciąga nabywców z całego świata ze względu nie tylko na prestiż Miami, ale także Miami oferuje znaczny wzrost cen nieruchomości lokalnego rynku w ciągu ostatnich trzech lat " dodała Natasha Tello.

Silny wzrost cen jest wynikiem dużego popytu i ograniczonej podaży nieruchomości, według Fernando Martineza, prezydenta Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Ale w swojej ostatniej wypowiedzi podkreślił, iż średnie ceny sprzedaży są nadal znacznie niższe niż były w ciągu ostatniej dekady boomu mieszkaniowego, co oznacza, iż kupujący mogą jeszcze kupić najlepsze nieruchomości w przystępnych cenach.

MIESZKANIA-APARTAMENTY-MIAMI
Apartamenty Miami South Beach

Ilość ofert nieruchomości w Miami na koniec września wzrosła o 14% z 12.500 do 14.273, w porównaniu do września 2012 roku. Oferta domów jednorodzinnych wzrosła o 4,8% do 5303 aktywnych ofert, podczas gdy liczba ofert mieszkań lokatorskich wzrosła o 20,5 % do 8970 aktualnych ofert.

Przy obecnym tempie sprzedaży, średnio 4,9 miesiąca zajmuje sprzedaż domu jednorodzinnego i 6,3 miesiąca do sprzedania mieszkania lokatorskiego w Miami - Dade, co stanowi spadek o 12,5 % i wzrost o 11 % w porównaniu do poziomu z poprzedniego roku.

Jednym z najbardziej zachęcających sygnałów iż rynek nieruchomości w Miami już dawno wydostał się z kryzysu, to dane z września i szybkość z jaką nieruchomość jest sprzedawana w Miami, wykazując silny popyt ze strony nabywców.

Średnia liczby dni na rynku domów jednorodzinnych sprzedawanych we wrześniu 2013 było to nieco ponad miesiąc, 41 dni, co stanowi spadek o 2,4 % w stosunku do roku ubiegłego. Ponadto, średnia cena sprzedaży wynosiła 95,9 % z kwoty zamierzonej, w porównaniu z 93,1 % w roku poprzednim, co oznacza, że domy są ciągle niedrogie.

Kondominia (mieszkania) w Miami także sprzedawały się w szybkim tempie we wrześniu 2013, bardzo blisko ceny wystawionej przez sprzedającego. Średnio kondominium sprzedawane we wrześniu było na rynku od zaledwie 46 dni.

W porównaniu do 2012 r. liczba tradycyjnych sprzedaży znacznie wzrosła w porównaniu do nieruchomości bankowych w Miami. We wrześniu 2012 roku, tradycyjne sprzedaże domów jednorodzinnych wyniosły trochę ponad połowę całego odsetka transakcji. Tymczasem w miesiącu wrześniu 2013, tradycyjne pojedyncze transakcje sprzedaży jednorodzinnego domu były na poziomie 60,3 % wszystkich sprzedanych domów jednorodzinnych w Miami.

Ponadto, w wrześniu 2013 było 668 tradycyjnych sprzedaży nieruchomości w Miami z rynku nieruchomości, znaczny wzrost 38,9 % z 481 sprzedaży tradycyjnych w tym samym okresie w 2012 roku.

W Miami Dade County około 61 % wszystkich zamkniętych sprzedaży we wrześniu były to transakcje gotówkowe w porównaniu do 63 % we wrześniu 2012 roku. Wszystkie sprzedaże gotówkowe stanowiły 47,7 % domów jednorodzinnych i 71% zamknięć sprzedaży mieszkań. W porównaniu do ubiegłego roku, kiedy sprzedaż za gotówkę była na poziomie 42,6 % domów i 76,5 % mieszkań.

Prawie 90% zakupów za gotówkę to obcokrajowcy inwestujący w Miami - odzwierciedla to znacznie silniejszą obecność międzynarodowych nabywców w Miami na tym rynku nieruchomości. Dla porównania wszystkie transakcje gotówkowe obywateli amerykańskich stanowiły tylko 33 % transakcji we wrześniu, w porównaniu do 32 % w poprzednim miesiącu i 28% we wrześniu 2012 roku.

Artykuł przygotowany na podstawie informacji z Property Wire

Przenieś do samej góry
Delray Beach Lake Estate
725.000 USD

Delray Beach Lake Estate

Palm Beach / Delray Beach
Miami dom
350.000 USD

Miami dom

Miami Dade / Miami downtown
Willa w Miami
1.250.000 USD

Willa w Miami

Miami Dade / Miami downtown
Boca Raton Ville de Capri willa
199.900 USD

Boca Raton Ville de Capri willa

Palm Beach / Boca Raton
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij