serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...

Willa Lantanta 8056 Ambach Wy 1243 sqft
114.900 USD
Hidden Harbour St Dania Beach willa 2856 sqft
599.999 USD

Aktualności

06-04-2013

Brazylijczycy na Florydzie

Rezydenci i mieszkańcy południowej Florydy już zdążyli się przyzwyczaić do języka portugalskiego na ulicach i w centrach handlowych w Miami, Fort Lauderdale czy Hollywood. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę jak Floryda jest popularna w Brazylii i jak bliskie są relacje biznesowe i handlowe pomiędzy Florydą a Brazylią.
Ilość Brazylijczyków na Florydzie może z lekka przytłaczać dla niezbyt obeznego podróżnika z kulturą latynoską. Ale mieszkanie i zakup nieruchomości na Florydzie, wiąże się z codziennym obcowaniem z językiem hiszpańskim i latynoską kulturą. To po prostu część życia na Florydzie i urok tego stanu USA.
Brazylijski ambasador w USA Mauro Vieira, powiedział wczoraj ile dokładnie Brazylijczyków odwiedziło USA w 2012 roku. Jest to niebywała liczba 1,8 mln turystów z Brazylii, odwiedziło USA w ubiegłym roku z czego aż 75% brazylijskich turystów, odwiedziło nasz słoneczny stan Floryda.

Floryda to niezwykle ważny stan USA dla Brazylii, powiedział Vieira na VIII, corocznym Latin American Symposium, które odbyło się na Uniwersytecie w Miami. Sympozjum odbywało się w hotelu Four Season w Miami. Oprócz tematu Brazylii i Brazylijczyków w USA, poruszano wiele innych tematów związanych z bliskimi relacjami Florydy z także innymi krajami Ameryki Łacińskiej.

BRAZYLIA-FLORYDA-USA


Brazylia to w dalszym ciągu partner handlowy numer 1 dla Florydy. W roku 2012 aż 19,9 miliarda dolarów obrotu zanotowały firmy amerykańskie i brazylijskie. Także Brazylia "przeskoczyła" Kanadę pod względem ilości obcokrajowców odwiedzających Florydę turystycznie w hrabstwie Miami Dade. W innych hrabstwach Florydy, ciągle Kanadyjczycy to obcokrajowcy najliczniej odwiedzający Florydę.

Część bardzo ekskluzywnych nieruchomości w Miami w najlepszych lokalizacjach jest kupowana przez bogatych Brazylijczyków i profesjonalnych inwestorów z tego pięknego kraju w Ameryce Południowej.
Brazylijczycy, podobnie jak Polacy w dalszym ciągu potrzebują wizy, aby przekroczyć terytorium Stanów Zjednoczonych, ale i nad tym pracuje rząd Brazylii i walczy o zniesienie wiz dla Brazylijczyków.
Znana osoba w postaci szefa florydzkiej turystyki Billa Talberta, który od lat zabiega o zniesienie wiz dla Brazylii do USA, aby także obywatele tego kraju zostali objęci programem waiver program, pozwalający Brazylijczykom na odwiedzanie USA do 90 dni bez potrzeby ubiegania się o wizę.
Ale to jeszcze niezwykle długi i skomplikowany proces, powiedział w ostatnim wystąpieniu konsul Brazylii w USA, Mauro Vieira. I jest to jedno z najtrudniejszych zadań do wykonania i ustawa, która musi zostać zaaprobowana przez amerykański kongres.

Przenieś do samej góry
Short sale Coral Springs
229.000 USD

Short sale Coral Springs

Broward / Coral Springs
Willa w Boynton Beach
500.000 USD

Willa w Boynton Beach

Palm Beach / Boynton Beach
Boynton Beach Asa Costa Condo apartament
239.000 USD

Boynton Beach Asa Costa Condo apartament

Palm Beach / Boynton Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij