serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...
17-06-2018
Jak dostać wizę do USA
Polska to jeden z nielicznych krajów Unii Europejskiej którego obywatele potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. I choć wydaje się iż w chwili obecnej zdecydowana większość kandydatów do ubiegania się o amerykańską wizę ją dostaje, to warto dobrze się przygotować na rozmowę z konsulem w Amerykańskiej Ambasadzie, aby uniknąć rozczarowania odmową. Więcej w dzisiejszych aktualnościach ...

Aktualności

12-03-2014

Ceny nieruchomości na Florydzie ostro w górę!

W styczniu, sprzedaż nieruchomości mieszkaniowych na Florydzie wzrosła aż o 11,6% w porównaniu do stycznia ubiegłego roku, według danych z Miami: Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Wzrosła także sprzedaż domów jednorodzinnych o 9,8% w stosunku do roku ubiegłego i sprzedaż mieszkań typu: kondominium wzrosła o 12,9%, to również dobrze wróży na resztę tego roku.
A dla Was powinno stanowić dodatkowy impuls do przyjazdu na Florydę i zdecydowaniu się na zakup za naszym pośrednictwem wymarzonego domu w słońcu Florydy.

Średnia ceny sprzedaży ponownie znacznie wzrosła w styczniu, zarówno dla domów jednorodzinnych jak i mieszkań. Ceny domów rodzinnych były o 16% wyższe a średnia  cena domów to 225.000 dolarów, a cena mieszkania na Florydzie była wyższa o 24,4% na poziomie 186.000 dolarów.

Domy rodzinne doświadczyły już 26 miesięcy ciągłego wzrostu, a dla mieszkań to już 31 miesiąc z rzędu wzrostu cen.

DOMY-FLORYDA-FOTO-20

Przenieś do samej góry
Apartament San Remo Boca Raton
299.000 USD

Apartament San Remo Boca Raton

Palm Beach / Boca Raton
Ambassador Hotel Condo
200.000 USD

Ambassador Hotel Condo

Palm Beach / Palm Beach
495 Brickell Av Miami apartament 984 sqft
530.000 USD

495 Brickell Av Miami apartament 984 sqft

Miami Dade / Miami downtown
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij