serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...
17-06-2018
Jak dostać wizę do USA
Polska to jeden z nielicznych krajów Unii Europejskiej którego obywatele potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. I choć wydaje się iż w chwili obecnej zdecydowana większość kandydatów do ubiegania się o amerykańską wizę ją dostaje, to warto dobrze się przygotować na rozmowę z konsulem w Amerykańskiej Ambasadzie, aby uniknąć rozczarowania odmową. Więcej w dzisiejszych aktualnościach ...

Lantana Windward Wy apartament 3 sypialnie
289.900 USD
Lantana N Lakeshore piękna willa perełka
374.900 USD

Aktualności

18-04-2013

Miami numer jeden wśród inwestorów w nieruchomości

South Florida, już od paru lat jest w Stanach Zjednoczonych miejscem numerem jeden dla międzynarodowych nabywców nieruchomości. W dalszym ciągu południowa Floryda i okolice Miami, coraz bardziej przyciągają uwagę nabywców na całym świecie, podają zgodnie statystyki Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Miami (Miami Association of Realtors).

Ostatnie rankingi umieściły Miami jako jedno z najbardziej poszukiwanych miejsc docelowych nieruchomości na świecie.

Miejscowi inwestorzy ze Stanów Zjednoczonych ciągle inwestują najwięcej na Florydzie i w Miami od lat, ale rośnie liczba zagranicznych nabywców z krajów Ameryki Południowej. Przodują inwestorzy z Brazylii, Kolumbii, Wenezueli, Argentyny i nawet Peru. Także Meksykanie dołączają do tej listy. Zamykają listę kupujący z Europy: nabywcy nieruchomości z Wielkiej Brytanii, Grecji i Włoch. W pierwszej dziesiątce zagranicznych inwestorów w nieruchomości na Florydzie, znajdują się również takie kraje jak Kanada, Francja, oraz Hiszpania.

Miami od dawna przyciąga międzynarodowych nabywców i inwestorów. Ale teraz widzimy coraz większe zainteresowanie ze strony rynków wschodzących w Ameryce Południowej, oraz Meksyku i Azji. Te wyniki wyszukiwania nieruchomości potwierdzają, że nieruchomości w Miami, coraz bardziej przyciągają uwagę całego świata, powiedziała Natascha Tello, prezes zarządu Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Miami (Miami Association of Realtors).

Z międzynarodowych danych wynika iż Miami również znajduje się w czołówce uwagi inwestorów i osób zainteresowanych zakupem domu wakacyjnego lub nieruchomości pod wynajem z takich krajów jak Niemcy, Indie, Holandia, Rosja, Szwajcaria i Szwecja.

MIAMI-ZAKUP-APARTAMENTU
Miami destynacja numer 1 wśród inwestorów w nieruchomości

"Te rankingi potwierdzają stan Miami jako globalnego miasta i punkt centralny dla kupujących i inwestorów z rynków na całym świecie, w tym takie kraje, które wcześniej nie były zainteresowane nieruchomościami z tego zakątka świata," powiedział Fernando Martinez, 2013 prezydent Miami Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
Kupujący z krajów takich jak Indie, Niemcy, Szwecja i Holandia nie poszukiwali aktywnie produktów aby inwestować w Miami, ale wyraźnie tendencja ta zmieniła się znacznie na obecnym rynku " dodał Fernando Martinez.

Miami było czwartym, najczęściej wyszukiwanym miastem w USA dla międzynarodowych konsumentów, za Chicago, Los Angeles i Detroit, oraz w pierwszej dziesiątce najbardziej poszukiwanych miast amerykańskich przez nie amerykańskich konsumentów w całym miesiącu styczniu 2013 roku. Fort Lauderdale na Florydzie był ósmym. Jeśli rynek Miami-Fort Lauderdale liczyć wspólnie, ranking byłby jeszcze wyższy.

Przenieś do samej góry
Palm Beach Gardens Sabal Ridge willa
137.888 USD

Palm Beach Gardens Sabal Ridge willa

Palm Beach / Palm Beach Gardens
Bridgewood szereg
179.500 USD

Bridgewood szereg

Palm Beach / Boca Raton
Miami Beach Munroe Dr Casa Bahia rezydencja
43.000.000 USD
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2018 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij