serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...
17-06-2018
Jak dostać wizę do USA
Polska to jeden z nielicznych krajów Unii Europejskiej którego obywatele potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. I choć wydaje się iż w chwili obecnej zdecydowana większość kandydatów do ubiegania się o amerykańską wizę ją dostaje, to warto dobrze się przygotować na rozmowę z konsulem w Amerykańskiej Ambasadzie, aby uniknąć rozczarowania odmową. Więcej w dzisiejszych aktualnościach ...

Hidden Harbour St Dania Beach willa 2856 sqft
599.999 USD
117th Av Coral Springs willa 2,516 sqft
480.000 USD

117th Av Coral Springs willa 2,516 sqft

Broward / Coral Springs

Aktualności

04-11-2014

World Trade Center w Nowym Jorku dziś otwarty ponownie “for business”

Już w następny poniedziałek do budynku wprowadza się Conde Nest - gigant na amerykańskim rynku wydawniczym. Budynek ma 104 piętra, kosztował 3,9 milarda dolarów i dziś jest to najwyższy budynek w USA. Nowy World Trade Center powstał na miejscu 16 akrowej działki, gdzie kiedyś stały bliźniacze wieże WTC i gdzie 2.700 ludzi poniosło okrutną śmierć 11 września 2001 roku. Skyline Nowego Yorku znowu się zapełniło - to niezwykle emocjonalne dla Nowojorczyków.

Nowy budynek World Trade Center wyznacza nowe standardy w zakresie architektury, jakości wykończenia, budownictwa, ogromnego prestiżu i norm ekologicznych. Dziś nazywany jest także najbezpieczniejszym budynkiem w Ameryce. Firma Conde Nest zajmie aż pięć pięter budynku wraz z 3.400 pracownikami.

60% powierzchni budynku jest już wynajęta. Z budynku nowego WTC jest widok na National September 11 Memorial and Museum - pomnik który upamiętnia ofiary z 11 września 2001, oraz strefę ground zero. Budynek jest imponujący, widoki z niego rozciągają się na Statułę Wolności, New Jersey, oraz na Connecticut, aż po Ocean Atlantycki. Wkrótce nastąpi otwarcie "observation deck" na dachu budynku. Budowa New World Trade Center zajęła 8 lat.

NOWY-WORLD-TRADE-CENTER-NEW-YORK

Przenieś do samej góry
La Fontana w West Palm Beach
99.900 USD

La Fontana w West Palm Beach

Palm Beach / West Palm Beach
Apartament w Hypoluxo
100.000 USD

Apartament w Hypoluxo

Palm Beach / Hypoluxo
Nowe wille w Lake Worth
509.900 USD

Nowe wille w Lake Worth

Palm Beach / Lake Worth
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij