serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...
17-06-2018
Jak dostać wizę do USA
Polska to jeden z nielicznych krajów Unii Europejskiej którego obywatele potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. I choć wydaje się iż w chwili obecnej zdecydowana większość kandydatów do ubiegania się o amerykańską wizę ją dostaje, to warto dobrze się przygotować na rozmowę z konsulem w Amerykańskiej Ambasadzie, aby uniknąć rozczarowania odmową. Więcej w dzisiejszych aktualnościach ...

Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni
1.599.900 USD
Dom w Boca Raton 5894 Michaux St, 1273 sqft
399.000 USD

Aktualności

04-11-2014

World Trade Center w Nowym Jorku dziś otwarty ponownie “for business”

Już w następny poniedziałek do budynku wprowadza się Conde Nest - gigant na amerykańskim rynku wydawniczym. Budynek ma 104 piętra, kosztował 3,9 milarda dolarów i dziś jest to najwyższy budynek w USA. Nowy World Trade Center powstał na miejscu 16 akrowej działki, gdzie kiedyś stały bliźniacze wieże WTC i gdzie 2.700 ludzi poniosło okrutną śmierć 11 września 2001 roku. Skyline Nowego Yorku znowu się zapełniło - to niezwykle emocjonalne dla Nowojorczyków.

Nowy budynek World Trade Center wyznacza nowe standardy w zakresie architektury, jakości wykończenia, budownictwa, ogromnego prestiżu i norm ekologicznych. Dziś nazywany jest także najbezpieczniejszym budynkiem w Ameryce. Firma Conde Nest zajmie aż pięć pięter budynku wraz z 3.400 pracownikami.

60% powierzchni budynku jest już wynajęta. Z budynku nowego WTC jest widok na National September 11 Memorial and Museum - pomnik który upamiętnia ofiary z 11 września 2001, oraz strefę ground zero. Budynek jest imponujący, widoki z niego rozciągają się na Statułę Wolności, New Jersey, oraz na Connecticut, aż po Ocean Atlantycki. Wkrótce nastąpi otwarcie "observation deck" na dachu budynku. Budowa New World Trade Center zajęła 8 lat.

NOWY-WORLD-TRADE-CENTER-NEW-YORK

Przenieś do samej góry
Miami Sunny Isles Beach Chateau Beach apartament
700.000 USD

Miami Sunny Isles Beach Chateau Beach apartament

Miami Dade / Miami Sunny Isles Beach
Dom Boca Raton Floryda
329.000 USD

Dom Boca Raton Floryda

Palm Beach / Boca Raton
Boca Raton Boca Bayou apartament
199.900 USD

Boca Raton Boca Bayou apartament

Palm Beach / Boca Raton
Biscayne Boulevard W apartament 2 sypialnie
1.100.000 USD

Biscayne Boulevard W apartament 2 sypialnie

Miami Dade / Miami downtown
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2018 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij