serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...
17-06-2018
Jak dostać wizę do USA
Polska to jeden z nielicznych krajów Unii Europejskiej którego obywatele potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. I choć wydaje się iż w chwili obecnej zdecydowana większość kandydatów do ubiegania się o amerykańską wizę ją dostaje, to warto dobrze się przygotować na rozmowę z konsulem w Amerykańskiej Ambasadzie, aby uniknąć rozczarowania odmową. Więcej w dzisiejszych aktualnościach ...

Aktualności

02-12-2014

Na amerykańskim rynku nieruchomości brakuje tańszych mieszkań

Ogólnie średnia cena nieruchomości w USA wzrosła o 6,3% od października 2013 i 0,4% od września tego roku. Zarówno wzrosty miesięczne i roczne wartości domu były znacznie poniżej szybszych tempach wzrostu zarejestrowanych wcześniej w tym roku.

Rosnąca podaż nieruchomości na rynku i tempa wzrostu wartości nieruchomości są to dwa sygnały, że rynek mieszkaniowy chłodzi się w całym kraju. W związku z tym poszukujący nieruchomości mają większe szanse na znalezienie wymarzonej nieruchomości.

Podobna sytuacja jest na Florydzie, ale w dalszym ciągu są trudności ze znalezieniem "dobrej" nieruchomości w przedziale cenowym do 100 tys. USD. Natomiast rynek nieruchomości luksusowych i ultra-luksusowych powyżej 1mln USD pozostaje na tym samym poziomie co w ubiegłych miesiącach tego roku.

JAK-KUPIĆ-NIERUCHOMOŚĆ-W-USA

Przenieś do samej góry
Boca Raton Boca West apartament
199.900 USD

Boca Raton Boca West apartament

Palm Beach / Boca Raton
Willa w Bear Creek
99.700 USD

Willa w Bear Creek

Palm Beach / Lake Worth
Centra w Boca Raton
394.900 USD

Centra w Boca Raton

Palm Beach / Boca Raton
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij