serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...
17-06-2018
Jak dostać wizę do USA
Polska to jeden z nielicznych krajów Unii Europejskiej którego obywatele potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. I choć wydaje się iż w chwili obecnej zdecydowana większość kandydatów do ubiegania się o amerykańską wizę ją dostaje, to warto dobrze się przygotować na rozmowę z konsulem w Amerykańskiej Ambasadzie, aby uniknąć rozczarowania odmową. Więcej w dzisiejszych aktualnościach ...

Dom Boynton Beach 12246 Eagles Landing Wy
339.900 USD

Dom Boynton Beach 12246 Eagles Landing Wy

Palm Beach / Boynton Beach
Miami Beach Collins Avenue luksusowy apartament 5 sypialni
55.000.000 USD

Aktualności

05-12-2014

NASA wczoraj odwołala wystrzelenie Oriona na Cape Canaveral

Fani lotów kosmicznych gromadzili się już przed bladym świtem aby zająć najdogodniejsze miejsca i obserwować spektakularne i zawsze wyczekiwane wystrzelenie rakiety z Cape Canaveral - tym razem Alliance Delta 4 i ORIONA. Ale tak bywa z tego typu projektami tłumaczył dyrektor do spraw tego nowego, ambitnego projektu NASA. Odliczanie rozpoczęło się na nowo i za kilka tygodni NASA spróbuje znowu wystrzelić ten statek, który w przyszłości zawiezie pierwszych ludzi na Marsa.

Ta misja to tylko jedna z pierwszych prób nowego statku kosmicznego . Misja była zaplanowana na 4 godziny i statek miał docelowo po wystrzeleniu z Cape Canaveral wylądować w Baja California po zachodniej stronie kontynentu.
Nowy projekt NASA ma za zadanie wskrzesić podróże kosmiczne człowieka i podróż w przestrzeń kosmiczną rasy ludzkiej, projekt wstrzymanego od czasów Apollo i pierwszej podróży człowieka na Księżyc.

NASA-ORION-MARS

Tysiące ludzi skandowało „ Go ORION, Go !!” niestety do ostatniego momentu nie było wiadomo czy rakieta odpali. Naukowcy wahali się do ostatniej sekundy „ go or not to go”
Ten projekt to jedno z ostatnich ambitnych planów NASA.

ORION miał spaść u wybrzeża meksykańskiej części półwyspu Baja California, gdzie już czekały okręty amerykańskiej marynarki wojennej do wyłowienia statku. Na pokładzie ORIONA mają być testowane wszystkie elementy wyposażenia statku kosmicznego, niezbędne do podróży na Marsa. ORION jest wypchany 1200 najnowocześniejszymi urządzeniami i elektroniką.

ORION jest o wiele większy od statku Apollo pamiętnego z lotu na Księżyc i oczywiście bardziej zaawansowany technicznie.
Plany NASA co do Oriona są niezwykle ambitne.

W 2021 jest planowany lot na asteroidę, a gdzieś w roku 2030 pierwszy, załogowy lot na Marsa, jak donoszą źródła NASA. Pierwszy test ORIONA kosztował 370 mln dolarów.

PODRÓŻ-NA-MARSA-NASA

Przenieś do samej góry
Nowy dom Miami South Grove
1.795.000 USD

Nowy dom Miami South Grove

Miami Dade / Miami downtown
Miami Sunny Isles Beach Regalia apartament
700.000 USD

Miami Sunny Isles Beach Regalia apartament

Miami Dade / Miami Sunny Isles Beach
Dom dla żeglarzy
800.000 USD

Dom dla żeglarzy

Palm Beach / Delray Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2018 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij