serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...

Lantana Windward Wy apartament 3 sypialnie
289.900 USD
Hidden Harbour St Dania Beach willa 2856 sqft
599.999 USD

Aktualności

05-12-2014

NASA wczoraj odwołala wystrzelenie Oriona na Cape Canaveral

Fani lotów kosmicznych gromadzili się już przed bladym świtem aby zająć najdogodniejsze miejsca i obserwować spektakularne i zawsze wyczekiwane wystrzelenie rakiety z Cape Canaveral - tym razem Alliance Delta 4 i ORIONA. Ale tak bywa z tego typu projektami tłumaczył dyrektor do spraw tego nowego, ambitnego projektu NASA. Odliczanie rozpoczęło się na nowo i za kilka tygodni NASA spróbuje znowu wystrzelić ten statek, który w przyszłości zawiezie pierwszych ludzi na Marsa.

Ta misja to tylko jedna z pierwszych prób nowego statku kosmicznego . Misja była zaplanowana na 4 godziny i statek miał docelowo po wystrzeleniu z Cape Canaveral wylądować w Baja California po zachodniej stronie kontynentu.
Nowy projekt NASA ma za zadanie wskrzesić podróże kosmiczne człowieka i podróż w przestrzeń kosmiczną rasy ludzkiej, projekt wstrzymanego od czasów Apollo i pierwszej podróży człowieka na Księżyc.

NASA-ORION-MARS

Tysiące ludzi skandowało „ Go ORION, Go !!” niestety do ostatniego momentu nie było wiadomo czy rakieta odpali. Naukowcy wahali się do ostatniej sekundy „ go or not to go”
Ten projekt to jedno z ostatnich ambitnych planów NASA.

ORION miał spaść u wybrzeża meksykańskiej części półwyspu Baja California, gdzie już czekały okręty amerykańskiej marynarki wojennej do wyłowienia statku. Na pokładzie ORIONA mają być testowane wszystkie elementy wyposażenia statku kosmicznego, niezbędne do podróży na Marsa. ORION jest wypchany 1200 najnowocześniejszymi urządzeniami i elektroniką.

ORION jest o wiele większy od statku Apollo pamiętnego z lotu na Księżyc i oczywiście bardziej zaawansowany technicznie.
Plany NASA co do Oriona są niezwykle ambitne.

W 2021 jest planowany lot na asteroidę, a gdzieś w roku 2030 pierwszy, załogowy lot na Marsa, jak donoszą źródła NASA. Pierwszy test ORIONA kosztował 370 mln dolarów.

PODRÓŻ-NA-MARSA-NASA

Przenieś do samej góry
Rezydencja na Florydzie
669.000 USD

Rezydencja na Florydzie

Palm Beach / Boca Raton
Apartament w Lincoln
120.000 USD

Apartament w Lincoln

Palm Beach / Delray Beach
Wellington 125th Av S rezydencja 6 sypialni
45.000.000 USD
Delray Beach restauracja
130.000 USD

Delray Beach restauracja

Palm Beach / Delray Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij