serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...

Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie
175.000 USD
Apartament 10 Little Pond Rd 18000 sqft Manalapan
745.000 USD

Aktualności

10-05-2013

Eksperci od nieruchomości przewidują iż średnia wartość domu w USA wzrośnie o 4,6% w 2013 r.

Następnie, na rok 2014, są przewidywane wzrosty cen nieruchomości o 4,4%, w porównaniu z wcześniejszymi oczekiwaniami na poziomie 4,2%, wynika z najnowszego sondażu cen nieruchomości w USA - Zillow Home, przeprowadzonym na początku marca tego roku.

Oznacza to, iż średnia cena domów w USA prawdopodobnie wzrośnie do wartości 165.280 dolarów do końca tego roku. Na koniec 2012 wartość średnia domu w Stanach Zjednoczonych wynosiła 156.800 dolarów.
Niektóre z osób biorących udział w kwartalnym badaniu, wyraziło obawy, że Rezerwa Federalna USA może pompować nową bańkę mieszkaniową w Stanach Zjednoczonych. Wcześniejsze oczekiwania ekspertów były zdecydowanie bardziej pesymistyczne, również na następne lata: 2015, 2016 i na rok 2017.

Średnio, eksperci oczekują rocznego wzrostu wartości domu między 3,5% a 3,7% począwszy od 2015 aż do roku 2017. Trochę mniej od wcześniejszych prognoz na poziomie 3,6% do 3,8%. Do roku 2017 średnia wartość nieruchomości w Stanach Zjednoczonych ma wzrosnąć o 22,3%.

Oczekiwania aprecjacji wartości nieruchomości pozostają powyżej historycznych norm w USA, ale są zgodne z rynkiem, który stara się zaspokoić silne zapotrzebowanie kupujących, których kuszą wyjątkowo niskie stopy procentowe kredytów mieszkaniowych i generalna poprawa warunków gospodarczych w USA, powiedział główny ekonomista Zillow - Stan Humphries.

Ale spoglądając dalej w przyszłość, trzeba będzie się przygotować iż w dłuższym czasie stopy procentowe wzrosną i domy które dzisiaj wydają się osiągalne dla kupującego, mimo ich szybkiego wzrostu wartości, mogą okazać się bardzo drogie w stosunku do dochodów gospodarstwa domowego, wyjaśnił Stan Humphries na konferencji prasowej.

CENY-NIERUCHOMOSCI-STANY-ZJEDNOCZONE-USA
Nieruchomości w Stanach Zjednoczonych idą w górę ....

Jak Rezerwa Federalna ustosunkuje się do obecnego zachowania rynku w USA i czy obecny dość gwałtowny wzrost cen nieruchomości na amerykańskim rynku jest łagodnym odbiciem się od dna, czy też początkiem nowej bański nieruchomościowej to pokażą najbliższe miesiące, dodał Stan Hemphries.

Najbardziej optymistyczni paneliści przewidują 6,6% roczny wzrost wartości nieruchomości w USA w 2013 roku, a najbardziej pesymistyczni eksperci przewidują średni wzrost na poziomie 4,2%. Oczekiwania zarówno wśród pesymistów jaki i optymistów były odpowiednio wyższe o 6,1% i 3%.

Oczekiwania do skumulowanej wartości domów do roku 2017 były na poziomie 32,8% wśród najbardziej optymistycznych ekspertów od amerykańskich nieruchomości i o 12,3% wśród najbardziej pesymistycznych ekspertów. Jak widać wartość nieruchomości nawet w najbardziej pesymistycznym wariancie będzie wzrastała. To bardzo dobre wiadomości dla osób, które kupiły nieruchomość w Stanach w tym lub w ubiegłym roku, kiedy jeszcze na rynku np. florydzkim, można było wyszukać prawdziwe okazje inwestycyjne.

W ankiecie przeprowadzonej wśród ekspertów, między innymi pojawiły się pytania: czy polityka Rezerwy Federalnej ukierunkowana jest na utrzymanie stóp procentowych kredytów hipotecznych na pozimie historycznego minimum i czy spowoduje to ponowne pompowanie nowej bańki nieruchomościowej w Stanach?
Tylko 4% stwierdziło iż nie widzi ryzyka nowej bańki, około 48% stwierdziło iż widzi średnie ryzyko takiej bańki, a drugie 48% ekspertów stwierdziło iż jest bardzo duże niebezpieczeństwo pompowania ponownie bańki nieruchomościowej w USA, jako wynik obecnej polityki monetarnej.

Przenieś do samej góry
Key Biscayne Condo
400.000 USD

Key Biscayne Condo

Miami Dade / Miami Key Biscayne
Dom Boca Raton Floryda
115.000 USD

Dom Boca Raton Floryda

Palm Beach / Boca Raton
Royal Palm Yacht Country Club Boca Raton
12.250.000 USD
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij