serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
19-04-2020
Agent nieruchomości na Florydzie
Szukasz dobrej inwestycji i lokaty kapitału za granicą? A może szukasz dobrego agenta nieruchomości na Florydzie? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Sprawdź informacje o florydzkim rynku nieruchomości podczas epidemii koronawirusa w USA.
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.

Boynton Beach 11740 Cardenas Blvd dom 2384 sqft
400.000 USD
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie
175.000 USD

Aktualności

10-05-2013

Eksperci od nieruchomości przewidują iż średnia wartość domu w USA wzrośnie o 4,6% w 2013 r.

Następnie, na rok 2014, są przewidywane wzrosty cen nieruchomości o 4,4%, w porównaniu z wcześniejszymi oczekiwaniami na poziomie 4,2%, wynika z najnowszego sondażu cen nieruchomości w USA - Zillow Home, przeprowadzonym na początku marca tego roku.

Oznacza to, iż średnia cena domów w USA prawdopodobnie wzrośnie do wartości 165.280 dolarów do końca tego roku. Na koniec 2012 wartość średnia domu w Stanach Zjednoczonych wynosiła 156.800 dolarów.
Niektóre z osób biorących udział w kwartalnym badaniu, wyraziło obawy, że Rezerwa Federalna USA może pompować nową bańkę mieszkaniową w Stanach Zjednoczonych. Wcześniejsze oczekiwania ekspertów były zdecydowanie bardziej pesymistyczne, również na następne lata: 2015, 2016 i na rok 2017.

Średnio, eksperci oczekują rocznego wzrostu wartości domu między 3,5% a 3,7% począwszy od 2015 aż do roku 2017. Trochę mniej od wcześniejszych prognoz na poziomie 3,6% do 3,8%. Do roku 2017 średnia wartość nieruchomości w Stanach Zjednoczonych ma wzrosnąć o 22,3%.

Oczekiwania aprecjacji wartości nieruchomości pozostają powyżej historycznych norm w USA, ale są zgodne z rynkiem, który stara się zaspokoić silne zapotrzebowanie kupujących, których kuszą wyjątkowo niskie stopy procentowe kredytów mieszkaniowych i generalna poprawa warunków gospodarczych w USA, powiedział główny ekonomista Zillow - Stan Humphries.

Ale spoglądając dalej w przyszłość, trzeba będzie się przygotować iż w dłuższym czasie stopy procentowe wzrosną i domy które dzisiaj wydają się osiągalne dla kupującego, mimo ich szybkiego wzrostu wartości, mogą okazać się bardzo drogie w stosunku do dochodów gospodarstwa domowego, wyjaśnił Stan Humphries na konferencji prasowej.

CENY-NIERUCHOMOSCI-STANY-ZJEDNOCZONE-USA
Nieruchomości w Stanach Zjednoczonych idą w górę ....

Jak Rezerwa Federalna ustosunkuje się do obecnego zachowania rynku w USA i czy obecny dość gwałtowny wzrost cen nieruchomości na amerykańskim rynku jest łagodnym odbiciem się od dna, czy też początkiem nowej bański nieruchomościowej to pokażą najbliższe miesiące, dodał Stan Hemphries.

Najbardziej optymistyczni paneliści przewidują 6,6% roczny wzrost wartości nieruchomości w USA w 2013 roku, a najbardziej pesymistyczni eksperci przewidują średni wzrost na poziomie 4,2%. Oczekiwania zarówno wśród pesymistów jaki i optymistów były odpowiednio wyższe o 6,1% i 3%.

Oczekiwania do skumulowanej wartości domów do roku 2017 były na poziomie 32,8% wśród najbardziej optymistycznych ekspertów od amerykańskich nieruchomości i o 12,3% wśród najbardziej pesymistycznych ekspertów. Jak widać wartość nieruchomości nawet w najbardziej pesymistycznym wariancie będzie wzrastała. To bardzo dobre wiadomości dla osób, które kupiły nieruchomość w Stanach w tym lub w ubiegłym roku, kiedy jeszcze na rynku np. florydzkim, można było wyszukać prawdziwe okazje inwestycyjne.

W ankiecie przeprowadzonej wśród ekspertów, między innymi pojawiły się pytania: czy polityka Rezerwy Federalnej ukierunkowana jest na utrzymanie stóp procentowych kredytów hipotecznych na pozimie historycznego minimum i czy spowoduje to ponowne pompowanie nowej bańki nieruchomościowej w Stanach?
Tylko 4% stwierdziło iż nie widzi ryzyka nowej bańki, około 48% stwierdziło iż widzi średnie ryzyko takiej bańki, a drugie 48% ekspertów stwierdziło iż jest bardzo duże niebezpieczeństwo pompowania ponownie bańki nieruchomościowej w USA, jako wynik obecnej polityki monetarnej.

Przenieś do samej góry
Boca Raton szereg
169.900 USD

Boca Raton szereg

Palm Beach / Boca Raton
Boca Raton Boca Bayou apartament
199.900 USD

Boca Raton Boca Bayou apartament

Palm Beach / Boca Raton
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij