serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...
17-06-2018
Jak dostać wizę do USA
Polska to jeden z nielicznych krajów Unii Europejskiej którego obywatele potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. I choć wydaje się iż w chwili obecnej zdecydowana większość kandydatów do ubiegania się o amerykańską wizę ją dostaje, to warto dobrze się przygotować na rozmowę z konsulem w Amerykańskiej Ambasadzie, aby uniknąć rozczarowania odmową. Więcej w dzisiejszych aktualnościach ...

Willa Lantanta 8056 Ambach Wy 1243 sqft
114.900 USD
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni
1.599.900 USD

Aktualności

01-05-2015

Publix wykupuje centra handlowe na Florydzie

Publix to najpotężniejsza sieć supermarketów spożywczych na Florydzie. Bogata w gotówkę firma ciągle się rozwija i kupuje nowe lokale, głównie w największych centrach handlowych Florydy, stając się poważnym rywalem dla komercyjnych inwestorów na Florydzie i firm zajmujących się sprzedażą i kupnem lokali handlowych na Florydzie.

Dlaczego Publix tak intensywnie kupuje nieruchomości. Powód jest bardzo prosty, jak zawsze, lepiej kupić niż wynajmować. Koszty zakupu dla takiego giganta są niższe niż płacić "rent" właścicielowi nieruchomości przez lata i być niepewnym przyszłości. Także ceny nieruchomości na Florydzie idą w górę.
Ostatnim znacznym zakupem Publixa był zakup powierzchni w Verandah na Palm Beach Boulevard w Fort Myers na wschodniej Florydzie.

PUBLIX-FLORYDA

Przenieś do samej góry
Sunny Isles Beach St Tropez apartament 2 sypialnie
935.000 USD

Sunny Isles Beach St Tropez apartament 2 sypialnie

Miami Dade / Miami Sunny Isles Beach
Dom w Atlantis
900.000 USD

Dom w Atlantis

Palm Beach / Atlantis
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2018 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij