serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...

Aktualności

16-07-2015

Remont mieszkania lub domu na Florydzie

Niby taka banalna rzecz jak wyremontowanie zakupionej nieruchomości. Udało Ci się kupić tanie, ale teraz kolej na przebudowę łazienki, wymianę kuchni i przemalowanie salonu i sypialni.
Jeżeli jest to nieruchomość należąca do osiedla, condominium, country clubu lub osiedla 55+ aby być w zgodzie z florydzkim prawem, będziesz potrzebował “permitu” od Association. To takie zezwolenie, które wydawane jest przez wspólnotę mieszkańców, reprezentowane przez “community board”. Zwykle czeka się na nie kilka dni a czasami tygodni, zależy jak sprawnie działa takie Association. Przed tym należy złożyć podanie, to taki formularz do wypełnienia.

HOME-DEPOT-FLORIDA

Po zatwierdzeniu naszego remontu, możemy bez obaw rozpocząć remont mieszkania. Czasami w takim “permicie” ujęte są zasady remontu i trzeba dokładnie wyjaśnić jakiego rodzaju będzie to remont mieszkania.
Zwykłe malowanie i odświeżenie mieszkania lub domu nie wymaga tego typu biurokracji, ale zawsze warto zapytać, aby uniknąć kłopotów i kar. Zwykle osiedla na Florydzie mają specjalnie wyznaczony czas w ciągu dnia, kiedy można remontować nieruchomość, chodzi o godziny w których można hałasować, wiercić, piłować, szpachlować, zdzierać tynk, rąbać młotkiem i wywozić gruz, oraz odpadki.
To wszystko po to, aby mieszkańcy condominium uniknęli niedogodności związanych z remontującym się sąsiadem.

Do remontu nieruchomości warto zatrudnić doświadczoną ekipę lub firmę która posiada odpowiednie certyfikaty i pozwolenia na przeprowadzanie poszczególnych faz remontów. Jest ich na Florydzie mnóstwo i w zasadzie na różnego rodzaju remonty, potrzebne są odpowiednie zezwolenia i szanująca się firma musi się wykazać iż je posiada. Np. certyfikat na usuwanie “moldu” lub certyfikat na zakładanie i zmienianie instalacji elektrycznej w mieszkaniach.

Certyfikat od dachu, zakładania okien anty-huraganowych, itp, itd.
Nie wszystkie firmy remontowe posiadają je wszystkie, część jest wyspecjalizowana tylko w niektórych dziedzinach budowy i remontu domu. Zawsze warto dokładnie spytać i znaleźć informacje czy dana firma remontowa ma pozwolenia na dane elementy remontu nieruchomości.
Warto także udać się do Association i spytać czego ty, jako właściciel nieruchomości będziesz potrzebował podczas remontu swojej posesji na Florydzie.
Czasami zwykłe przemalowanie drzwi zewnętrznych od mieszkania wymaga pozwolenia, oraz użycie danej marki farby ze specjalnym kodem, który uzyskasz właśnie we wspólnocie mieszkańców.
Takie restrykcje pozwalają utrzymywać osiedla na Florydzie w idealnym porządku i są doskonałym miejscem do mieszkania na Florydzie.

zamieszkać na Florydzie przewodnik dla początkujących | nowe oferty na stronie | rent a car Florida 20% taniej |

Przenieś do samej góry
Sw 6th Av Fort Lauderdale 2040 sqft willa
599.740 USD

Sw 6th Av Fort Lauderdale 2040 sqft willa

Broward / Fort Lauderdale
Palmetto Bay willa
449.900 USD

Palmetto Bay willa

Miami Dade / Palmetto Bay
665.900$ Willa Boca Raton
665.900 USD

665.900$ Willa Boca Raton

Palm Beach / Boca Raton
Ibis Golf and Country Club
164.000 USD

Ibis Golf and Country Club

Palm Beach / West Palm Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij