serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
19-04-2020
Agent nieruchomości na Florydzie
Szukasz dobrej inwestycji i lokaty kapitału za granicą? A może szukasz dobrego agenta nieruchomości na Florydzie? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Sprawdź informacje o florydzkim rynku nieruchomości podczas epidemii koronawirusa w USA.
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.

Aktualności

02-08-2015

Dobry Realtor to podstawa na Florydzie

Budżet i lokalizacja to dwa podstawowe parametry które musisz wskazać Twojemu przyszłemu agentowi na Florydzie. Dobry realtor w ciągu kilku dni powinien wyszukać dla Ciebie najlepsze oferty w Twoim budżecie i o Twoich specyfikacji. Wszyscy agenci na Florydzie z ważną licencją, posiadają dostęp do systemów MLS w różnych lokalizacjach i korzystają z niego zarówno przy sprzedaży jak i wynajmie nieruchomości.

Ważne jest także, aby Twój agent na bieżąco informował Cię o ofertach pojawiających się w Twojej wybranej lokalizacji i w Twoim budżecie. To na wypadek kiedy od razu nie uda się znaleźć odpowiedniej oferty dla Ciebie.
W Stanach Zjednoczonych nie ma takiej możliwości, iż ta sama oferta na różnych portalach internetowych, pojawi się w dwóch różnych cenach, tylko spóźnienie przeładowania serwerów na różnych portalach może to sprawić.

REALTOR-FL

Ważne jest aby Twój realtor zajął się Tobą i poświęcił Tobie czas podczas poszukiwania ofert nieruchomości. A także poświęcił czas aby przekazać wszystkie najważniejsze informacje związane z zakupem posesji na FL. Informacje podatkowe, zasady wynajmowania nieruchomości na FL, system płacenia podatków od nieruchomości, system rozliczania się z Fiskusem, zasadach obowiązujących na danym osiedlu lub urbanizacji. Jednym słowem zasypał Cię gradem ważnych informacji, niezbędnych do podjęcia właściwej decyzji o zakupie nieruchomości na Florydzie.

forum o nieruchomościach za granicą | przewodnik po Stanach Zjednoczonych | mieszkać na Florydzie

Przenieś do samej góry
Willa w Miami
1.250.000 USD

Willa w Miami

Miami Dade / Miami downtown
Luksusowa willa
695.000 USD

Luksusowa willa

Palm Beach / Deerfield Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij