serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale


Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie
175.000 USD
Boynton Beach willa 166 Lake Monterey Cir 1551 sqft
234.900 USD
drukuj ofertę drukuj ofertę

Apartament Coconut Grove

Kraj: USA
Region: Miami Dade
Miejscowość: Miami Coconut Grove
Typ nieruchomości: Apartament
Rynek:pierwotny
Cena:1 100 000,00 / 899 000,00 USD przelicz walutę Oblicz przybliżoną ratę miesięczną
Opis:

Nowe apartamenty na sprzedaż w samym sercu Coconut Grove. Jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji na zakup nieruchomości na Florydzie. Prezentowane mieszkanie posiada prywatna windę. Dwa tarasy z niesamowitym widokiem na okolicę, miasto i basen dla mieszkańców tej nieruchomości.
W skład wygód, jaki oferuje ten apartament wchodzi: 24h security, valet parking dla mieszkańców, klub tenisowy, fitness club, spa, plac zabaw dla dzieci, miejsce do wyprowadzania psów. Blisko do wszystkich atrakcji tej lokalizacji, bary, restauracje, puby i kluby, plaża....

Ten apartament ma dwie, fantastyczne sypialnie z widokiem. Podłoga marmurowa w całym mieszkaniu, granitowe blaty kuchenne. AGD marki Sub Zero, oraz Bosch. Zmywarka do naczyń i suszarka także Bosch. Główna łazienka posiada oddzielny prysznic, oraz jacuzzi tub. Apartamentowiec w którym znajduje się ta nieruchomość znajduje się w najwyższej klasy apartamentowcu o nazwie Grovenor House. Bardzo prywatne i ekskluzywne środowisko i mieszkańcy. Niezwykle starannie zadbane ogrody i teren wokół basenu. Tropikalna roslinność, charakterystyczna dla Florydy. Wodospady, basen, club house, ogród do medytacji! Najwyższej klasy centrum fitness. Wszystko na terenie tego apartamentowca. Idealne miejsce, aby nazwać je nowym domem na Florydzie.

Numer referencyjny:IBR3283255
Powierzchnia nieruchomości:1596.00 sq ft
Ilość sypialni:2
Umeblowanie:tak
Klimatyzacja:tak
Parking:tak
Apartament Coconut Grove
Apartament Coconut Grove 1
Apartament Coconut Grove 2
Apartament Coconut Grove 3
Apartament Coconut Grove 4
Apartament Coconut Grove 5
Apartament Coconut Grove 6
Apartament Coconut Grove 7
Apartament Coconut Grove 8
Apartament Coconut Grove 9
Apartament Coconut Grove 10
Apartament Coconut Grove 11
Apartament Coconut Grove 12
Apartament Coconut Grove 13
Apartament Coconut Grove 14
Apartament Coconut Grove 15
Apartament Coconut Grove 16
Apartament Coconut Grove 17
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka: *


(*) pola obowiązkowe

« wstecz

Nieruchomości USA

Nieruchomości na sprzedaż w USA przez IBERMAXX, agencja nieruchomości zagranicznych. Zobacz oferty domów, apartamentów i willi w USA, na sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Florydzie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego w Stanach Zjednoczonych. Obecny kryzys na rynku nieruchomości w USA, a właściwie globalny kryzys na rynku nieruchomości, trwający od 2008 roku, mimo wszystko tworzy okazję dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości zagraniczne, niebywałe okazje do zakupu domu lub apartamentu w USA o wiele taniej. Obecny "dołek" cenowy, oferuje dla poszukującego nieruchomości ogromne możliwości i pomysł na inwestycję w przyszłość.

Przyjdzie czas, iż rynek ten odrodzi się i ceny nieruchomości w USA znów poszybują w górę. Nie zapominajmy iż to największa i najbogatsza gospodarka na świecie.
Co najciekawsze, tego sławnego kryzysu, zupełnie nie widać na ulicach USA, ani w restauracjach, ani w sklepach, które są pełne kupujących i spożywających drogie posiłki i wykwintne obiady, ludzi. Jest to rzecz niezwykła jak wygląda taki "kryzys" zagranicznych nieruchomości. Jednak statystyki z USA i badania ekspertów w branży nieruchomości podają alarmujące cyfry o spadkach cen i ilości zaciąganych kredytów hipotecznych w USA. Aczkolwiek powoli się to zmienia i widać iż zagraniczne rynki nieruchomości powoli wracają do normalności.

Nieruchomości na świecie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, to dobra inwestycja powiązana z niewielkim ryzykiem inwestycyjnym. W krajach dynamicznych gospodarczo, zawsze można w miarę szybko sprzedać dom lub mieszkanie lub zająć się wynajmem nieruchomości za granicą i generować dla siebie stały przychód z wynajmu, czyli nasz sławny cash flow. Możliwości manewru jest wiele, a ryzyko dla inwestora, stosunkowo niewielkie.

Nieruchomości na Florydzie rządzą się swoimi prawami. Tutaj najlepsze lokalizacje, nieruchomości wysokiej klasy i dobrze położone, nie "odczuły" takiego kryzysu i spadku cen. Część nieruchomości na Florydzie jest przeceniona i można je nabyć w niższej cenie, ale nieruchomości w dobrych lokalizacjach "trzymają się" dobrze. Tak, z reguły, jest wszędzie na świecie, podobnie jest i na Florydzie. To jeden z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości na świecie.

Generalnie, właściciele sprzedający nieruchomości w USA, na Florydzie, dzielą się na tych co muszą sprzedać i na tych, co chcą sprzedać? Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma grupami? Ktoś, kto posiada kredyt hipoteczny na nieruchomość i płaci miesięczne, wysokie raty, gdy ma trudności finansowe z pewnością będzie chciał się pozbyć szybciej, swojego mieszkania lub domu. Natomiast osoba dobrze sytuowana, z zabezpieczeniem finansowym, nie będzie śpieszyła się ze sprzedażą swojej posesji i poczeka na dobrego klienta, zainteresowanego dobrą lokalizacją i spokojnie sprzeda swój dom w USA za cenę, jaką sobie życzy. Uprościliśmy troszeczkę rozumowanie, by przedstawić Państwo choć trochę, jak wygląda sprzedaż nieruchomości w USA, w chwili obecnej.

Dla naszych klientów, staramy się znaleźć zawsze najlepszy "deal". Jest ogromny wybór nieruchomości do których mamy dostęp w naszym biurze. Korzystamy z bazy nieruchomości USA, z regionalnej bazy nieruchomości na sprzedaż, na Florydzie. Tylko ich część widnieje w naszym serwisie internetowym.
Różnic w cenie nie ma, nieruchomość jest zwykle w tej samej cenie jak w innych agencjach nieruchomości w USA i na Florydzie.
Co z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości w USA? W dalszym ciągu, jesteśmy w stanie dla naszych klientów, uzyskać kredytowanie hipoteczne do 70% wartości nieruchomości. Dobre czasy w USA minęły, kiedy można było uzyskać 80%-90% i więcej kredytowania hipotecznego. Banki w USA, mniej chętnie pożyczają pieniądze, szczególnie obcokrajowcom. Zabezpieczenie i wkład własny w wysokości 30 do 35% ułatwi nam uzyskanie kredytowania hipotecznego na zakup domu lub apartamentu na Florydzie.

Dane makroekonomiczne w USA jakie docierają do nas z początkiem 2013 roku "szeptają" o powolnym odradzaniu się amerykańskiego rynku nieruchomości. Optymistyczne prognozy mieszają się z negatywnymi opiniami i prognozami w amerykańskich nieruchomościach na 2014 i 2015. Któż z nas może to przewidzieć.
Ostatni raport Goldman Sachs sugeruje iż w drugiej połowie 2013 rynek nieruchomości w USA może się odbić od dna. Zbyt duża podaż nieruchomości przejętych przez banki przeczy tym przewidywaniom. Z perspektywy zagranicznego inwestora, pojawiły się dostępne kredyty hipoteczne dla kupującego nieruchomość w USA, jako druga nieruchomość lub jako inwestycje w USA na najniższym poziomie od lat, tj. kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 50.000$ na minimum 15 lat z oprocentowaniem 3.875% z depozytem (down payment) 25%.
W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA i na Florydzie znajdziesz wiele tego typu ofert domów, willi i apartamentów na sprzedaż.

Nasz serwis sprzedaży zagranicznych nieruchomości w USA, adresujemy do osób marzących o domu, rezydencji lub willi na Florydzie. Zakup nieruchomości w USA nie jest prosty i sam proces sprzedaży, zaciągnięcia kredytu hipotecznego, sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, wreszcie zakończenia procesu sprzedaży, tzw. "closing", różni się diametralnie od sprzedaży nieruchomości w Europie i w Polsce. Także od innych rynków nieruchomości za granicą.

Sprzedażą nieruchomości w USA, może zajmować się tylko licencjonowany i przeszkolony agent, który ukończył odpowiednie kursy i zdał odpowiednie, stanowe egzaminy. Handel nieruchomościami w USA, jest ściśle regulowany. Każde biuro nieruchomości potrzebuje odpowiednie licencje na otwarcie tego typu działalności, wreszcie agent potrzebuje zdać odpowiednie egzaminy, aby móc sprzedawać nieruchomości na terenie Florydy.
Wreszcie, zwykłe otwarcie konta bankowego w USA, nie jest proste, nie każdy może to zrobić, wchodząc z ulicy i prosić o otwarcie rachunku bankowego w USA....
Serdecznie zapraszamy do IBERMAXX, staramy się o jak najlepszą ofertę, oraz o jak najlepszą obsługę naszego klienta. Jeżeli nie ma jakieś nieruchomości na naszej stronie, napisz lub przyjdź do naszego biura, postaramy się znaleźć odpowiednią nieruchomość właśnie dla Ciebie, idealnie dobraną pod Twoje wymagania.

Nieruchomości na Florydzie

Któż z nas nie marzył o domu na Florydzie, apartamencie w Miami tuż przy piaszczystej plaży, całorocznym graniu w golfa, jadaniu w dobrej restauracji i korzystania z uroków życia, oraz wspaniałych serwisów dla mieszkańców, jakie oferuje południowa Floryda. Floryda to jedno z najlepszych miejsc na świecie na zakup domu i apartamentu. Rezydencji lub domu z działką i prywatnym basenem. Jeżeli chodzi o nieruchomości zagraniczne, to Miami i okolice południowej Florydy, bez wątpienia należą do najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie na posiadanie domu lub apartamentu za granicą. Także na zakup apartamentu przy morzu i blisko plaży w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale.

Obecny okres zapaści ekonomicznej i niskich cen domów i mieszkań na Florydzie, oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem domu za granicą, na Florydzie, najlepsze okazje dla tego rodzaju zagranicznej inwestycji w nieruchomości.
W chwili obecnej, oferty foreclosures in Florida lub short sale in Florida są to tak niesamowite okazje dla inwestora, iż zupełnie trudno im się oprzeć. Takie mieszkania można teraz kupić 40 lub 50 procent taniej niż przed amerykańskim kryzysem na rynku nieruchomości. Dodatkowo, jeżeli posiadasz gotówkę i chcesz ją wydać na taki apartament lub dom na Florydzie, można negocjować ze sprzedającym w tym wypadku z bankiem na Florydzie. Czasami bywają akceptowane jeszcze niższe oferty niż te, oficjalnie podawane do wiadomości klienta w bankach lub na stronach internetowych z ofertami i ogłoszeniami nieruchomości.
Kilka ostatnich miesięcy, przyniosło ożywienie na florydzkim rynku nieruchomości, ceny domów i mieszkań w Miami poszły lekko w górę. Czy zwiastuje to rychły koniec amerykańskiego kryzysu na rynku nieruchomości? Tego nie wiemy, ale ostrożnie analizując obecną sytuację, można się tego spodziewać.

Oferty IBERMAXX Floryda, dotyczą nieruchomości z południowej Florydy, najpiękniejszej części tego tropikalnego półwyspu. U nas znajdziesz aktualne oferty sprzedaży domów i mieszkań w Miami, w Boca Raton, w Fort Lauderdale, aż po West Palm Beach, bardziej na południu. Działamy w trzech hrabstwach Florydy. Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach County. Tutaj znajdują się najlepsze miejsca do posiadania i zakupu domu na Florydzie. Wschodnia Floryda (wybrzeże Atlantyku) oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości na Florydzie, wspaniałe piaszczyste plaże, wysokie temperatury cały rok, tropikalny klimat i idealne warunki do inwestycji w bezpieczną i stabilną gospodarkę, jaką jest gospodarka 18 milionowej Florydy.

Zakup nieruchomości na Florydzie z pewnością dobrze zaprocentuje w przyszłości. Zarówno jeżeli bierzesz pod uwagę wynajem nieruchomości na Florydzie i czerpanie pasywnych zysków z wynajmu domu lub apartamentu, jak również późniejszego odsprzedania nieruchomości na Florydzie.
Przy transakcji kupna sprzedaży domu na Florydzie, zawsze warto skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Przemawiają za tym przede wszystkim względy bezpieczeństwa podczas przeprowadzania takiej operacji. Kupując bezpośrednio od właściciela na Florydzie, narażasz się na ryzyko kupna nieruchomości np. obciążonej kredytem hipotecznych lub innym zadłużeniem.

Także kupowanie domów na nowych osiedlach to teraz najlepszy czas na tego typu inwestycje. Domy na nowych osiedlach sprzedają się szybko. Lepsze lokalizacje tzw. prime locations również szybko zostają wykupywane przez inwestorów, oraz przez osoby marzące o domu na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura na Florydzie, gdzie mamy dostęp do tysięcy ofert nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie zagraniczną nieruchomość marzeń i najlepsze oferty domów i mieszkań z Florydy. Także kredyty hipoteczne na Florydzie na sfinansowanie transakcji zakupu domu. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i dobrze zainwestuj w dom lub mieszkanie za granicą.
IBERMAXX wita na Florydzie i w USA. Zapraszamy....!

Nieruchomości Miami Dade

Domy, apartamenty, wille i luksusowe posiadłości z obszaru Miami Dade, na Florydzie. Hrabstwo Miami Dade wchodzi w skład regionu South East na Florydzie, do którego należą inne hrabstwa tego regionu. Jest ich w sumie pięć. Pozostałe hrabstwa to Martin na północy, Palm Beach, Broward i Monroe.
W tej części, naszej prezentacji nieruchomości na sprzedaż na Florydzie, masz okazję do przejrzenia nieruchomości z obszaru Miami Dade.

Do Hrabstwa Miami Dade należą następujące miejscowości, które przedstawiamy w kolejności alfabetycznej. Są to następujące miasta: Aventura, Bal Harbour, Bay Harbor Islands, Biscayne Park, Coconut Grove, Coral Gables, Cutler Bay, Doral, El Portal, Florida City, Golden Beach, Goulds, Hialeah, Hialeah Gardens, Homestead, Indian Village, Islandia, Kendall, Key Biscayne, Leisure City, Liberty City, Medley, Miami, Miami Beach, Miami Gardens, Miami Lakes, Miami Shores Village, Miami Springs, North Bay Village, North Miami, North Miami Beach, Opa-Locka, Palmetto Bay, Pinecrest, Pinewood, Princeton, Richmond Heights, South Miami, Sunny Isles Beach, Surfside, Sweetwater, Virginia Gardens, West Miami, Westchester, Westwood Lake.

Ta część Florydy posiada jedne z najbardziej luksusowych nieruchomości na sprzedaż, najbardziej prestiżowe nieruchomości znajdziemy na plaży South Beach w Miami i osiedla, oraz urbanizacje wokół North Beach Miami i dzielnicy Aventura. Tutaj mieszkają i posiadają swoje nieruchomości najbogatsi i sławni tego świata, gwiazdy filmowe i gwiazdy muzyki pop. To tutaj na ulicy zobaczysz hollywodzkiego aktora lub aktorkę.

Hrabstwo Miami Dade jest domem dla ogromnej ilości atrakcji turystycznych tego regionu, które koniecznie trzeba poznać, nawet podczas wycieczki do Miami. Poniżej wymienione jest tylko kilka z nich, tych najważniejszych atrakcji turystycznych: Oceanarium w Miami, zwane "Seaquarium". Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia podczas mieszkania lub zwiedzania tej części Florydy to Coral Castle Homestead i Deering Estate w Palmetto Bay, historyczny dom Charlesa Deeringa. W Coral Gables koniecznie należy zobaczyć Fairchild Tropical Garden. W Miami trzeba zwiedzić Miami Beach Botanical Garden, oraz Parrot Jungle and Gardens.

W Miami znajduje się również wspaniałe ZOO zwane Metrozoo, oraz biopark Monkey Jungle.
Jeżeli kupisz nieruchomość w hrabstwie Miami Dade i zamieszkasz w tej części Florydy, wierz nam, przez najbliższe kilkanaście miesięcy będziesz miał gdzie wyjść i co robić... to miejsce niezwykle obfite we wszelkiego rodzaju atrakcje turystyczne dla dzieci i dorosłych.

Przede wszystkim warto zacząć od South Beach w Miami, to kwintesencja samego mieszkania i imprezowania w Miami, tak doskonale miejsca w USA, znanego z doskonałego życia nocnego, oraz miejsca na zakupy w stylu florydzkim. Dla dzieci niezwykle będzie ważna wizyta w ZOO w Miami, uważanego za jedno z najlepszych ZOO w całych stanach Zjednoczonych. Zwierzęta z każdego kontynentu, od Australii, przez Azję, a na Ameryce Południowej skończywszy. Zwierzęta biegają w wolnych wybiegach. Wspaniała wycieczka dla całej rodziny.

Kolejną atrakcją dla posiadaczy nieruchomości w Miami, może być wyprawa do Miami Seaquarium. Oceanarium leży pomiędzy downtown Miami a Key Biscayne. Przygotuj się przynajmniej na pół dnia tej niezwykłej przygody z tropikalnym życiem morskim regionu Florydy.
Koniecznie odwiedź Everglades, to 1,5 mln akrów bagien i rozlewisk, tak nam doskonale znanych z filmów i programów przyrodniczych. W Everglades znajduje się 14 rzadkich i zagrożonych gatunków zwierząt, wśród nich amerykański krokodyl, amerykańska pantera, oraz majestatyczne manaty.

Dla miłośników techniki i nowości technologicznych wskazana jest wizyta w Muzeum Nauki w Miami. To muzeum jest także domem dla Bird of Pray Reserch Center, oraz Weintraub Observatory.
Jeżeli zamierzasz kupić nieruchomość w Miami i przeprowadzić się do miasta z dziećmi koniecznie odwiedź Miami Children's Museum. Masa interaktywnych zabawek i urządzeń z których dziecko może się tak wiele nauczyć.
Kolejną atrakcją turystyczną w hrabstwie Miami Dade jest Parrot Jungle Island. Tropikalne ptaki i niesamowite papugi czekają na odwiedzających w naturalnym środowisku.

Monkey Jungle to kolejne niesamowite miejsce w Miami. Kiedy homo sapiens przechadzają się wyznaczonymi ścieżkami nad głowami bujają się szympansy, makaki a może i dojrzysz goryla w tropikalnej gęstwinie. Pod koniec wycieczki do Miami warto wybrać się do Coral Castle, unikalny monument w Miami, stworzony przez łotewskiego artystę Eda Leedskalnina.

Na sam koniec należy zostawić wizytę w Vizcaya, historyczną 50 akrową posiadłość, gdzie bawili i bawią się najbogatsi w Miami.
Jeżeli staniesz się właścicielem domu lub apartamentu w Miami lub gdziekolwiek indziej w hrabstwie Miami Dade z pewnością pierwszy rok pobytu na Florydzie wykorzystasz na poznawanie i zwiedzanie tych niesamowitych atrakcji turystycznych, tak wspaniale podanych dla mieszkańców i osób odwiedzających Florydę.

Nieruchomości Coconut Grove Miami

Coconut Grove w Miami to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji do zakupu domu w Miami. Ceny domów i mieszkań w tych okolicach należą do najdroższych w Miami, ale i okolica to jedne z najładniejszych miejsc do poszukiwania inwestycji w dom lub apartament w Miami. Przejrzyj nasze aktualne oferty sprzedaży nieruchomości w Coconut Grove w Miami. Apartamenty, posiadłości, luksusowe rezydencje i oferty dla najbardziej wymagających i zakochanych w luksusowych nieruchomościach na Florydzie.
Przeglądaj oferty sprzedaży domów i mieszkań z Coconut Grove na Florydzie. Chcesz dobrze zainwestować w Stanach Zjednoczonych? Koniecznie weź pod uwagę Coconut Grove na zakup domu w USA na Florydzie. Informacje o cenach nieruchomości w Coconut Grove.

Jak na pewno wiecie Floryda jest jednym z ciekawszych miejsc na świecie, a na pewno w Stanach Zjednoczonych, w którym to kraju dosłownie każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby uwielbiające zwiedzanie, będą mogły do woli tutaj zwiedzać miasta, miasteczka i obiekty w nich zlokalizowane, będące bardzo często wpisane do krajowego rejestru miejsc o znaczeniu historycznym. Jest tu również sporo muzeów, ciekawych galerii i historycznych dzielnic, gdzie zachowały się kilkusetletnie budynki. Inni turyści mogą natomiast odpoczywać na plażach, wylegując się na słońcu, pozwalając dzieciom bawić się w miękkim piasku plaż Florydy lub pluskać się w krystalicznie czystej wodzie. Jeśli tylko mielibyście ochotę możecie wybrać się na rejs płetwonurkowy i podziwiać rafy koralowe i zatopione wraki lub jeśli odpowiednio traficie, na piechotę dojść z samej plaży do bardzo często blisko położonych raf koralowych, które można oglądać nurkując jedynie z rurką.

Wycieczka do Miami? Koniecznie odwiedź Coconut Grove

Jeśli myślicie o wakacjach typowo rodzinnych, z pomocą przychodzą Wam liczne parki rodzinne i rekreacyjne parki rozrywki, genialnie wyposażone i skonstruowane, tak aby zapewnić maksimum wrażeń każdemu odwiedzającemu. Jeśli lubicie coś pomiędzy aktywnym wypoczynkiem na plaży, a zwiedzaniem, na pewno spodobają się Wam się liczne lasy namorzynowe, inaczej zwane mangrowymi i rezerwaty przyrody, w tym osławiony Everglades, gdzie bogactwo endemicznej fauny i flory jest wręcz oszałamiające.

Każdy turysta znajdzie na Florydzie coś dla siebie. Temperatury panujące tutaj są wręcz wymarzone. Zimą, kiedy w Polsce towarzyszą nam zamiecie śnieżne i niskie temperatury, na Florydzie temperatury nie spadają poniżej 15 stopni Celsjusza, latem natomiast temperatury nie przekraczają tu 35 stopni Celsjusza. Szczerze mówiąc, dla wielu osób, to wymarzone warunki pogodowe i klimatyczne, nie na darmo buduje się tu również osiedla dla bogatszych, energicznych emerytów, którzy chętnie przenoszą się w ten idealny klimat w okresie jesieni życia.

Wspaniałe miejsce na zakup mieszkania w Miami

A co jeśli jednak postanowilibyście zostać tutaj chwilę dłużej? Zdobędziecie prawną możliwość osiedlenia się lub zamierzacie często podróżować za Ocean Atlantycki i odwiedzać Florydę i swoje świeżo wykupione mieszkanie? Myśleliście o przewertowaniu ofert na nieruchomości na Florydzie? Ofert gdzie znajdziecie mieszkania lub domy na Florydzie jest bardzo dużo, wiele zależy od zasobności Waszego portfela i tego jaką nieruchomość zamierzacie kupić i gdzie zlokalizowaną. Może zastanawialiście się czasami jakby to było zamieszkać w luksusowym Miami? Rzut beretem od wschodniego wybrzeża Florydy? Mieszkania w Miami to nie tylko lukratywny sposób inwestycji, ale także możliwość podniesienia luksusu w swoim codziennym życiu.

Jedną z ciekawszych, mieszkalnych dzielnic Miami jest Coconut Grove. Jest to najstarsza, nieprzerwanie zamieszkana, a zarazem nowoczesna dzielnica Miami na Florydzie. Wśród coraz większego zgiełku otaczającej metropolii, Coconut Grove w Miami pozostaje nadbrzeżną społecznością, żyjącą w ciszy i spokoju. Mimo, że zlokalizowana w centrum, to trochę na uboczu miejskiego gwaru. Można tu delektować się spacerami i cieszyć atrakcjami na świeżym powietrzu, począwszy od zwyczajnych regat, na przeróżnych festiwalach kończąc.

Jeśli przyjedziecie tutaj z dziećmi, nie musicie się martwić o ich naukę. Coconut Grove to także dobra infrastruktura edukacyjna, na która składają się zarówno szkoły publiczne, jak i prywatne. Szkoły podstawowe to między innymi Cocounut Grove Elementary School, Dade County Training School, Frances S. Tucker Elementary School, zaś szkoły ponad podstawowe reprezentują Academy of Arts and Minds Charter High School, George Washington Carver Senior High School. Zawsze przychodzi taki czas, że dzieci kończa zajęcia w szkole, wtedy przyda się bliskość licznych parków, między innymi 32 tysiące metrów kwadratowych parku The Kampong, który jest częścią National Tropical Botanical Garden, a także inne, takie jak David Kennedy Park, Merrie Christmas Park, Stelle Park, Coconut Grove Park i wiele innych. Poza parkami, jedną z bardziej znanych atrakcji dzielnicy jest CocoWalk, centrum handlowo usługowe, będące jednocześnie dużym centrum lifestyleowym, w którym znajdziecie między innymi kawiarnie, restauracje, czy luksusowe sklepy takich marek jak Victoria`s Secret.

Kulturalne i artystyczne centrum Miami

Piękne nabrzeże, mariny, luksusowe porty i coroczne wydarzenia, takie jak Art Deco Weekend w styczniu, Miami International Boat Show w lutym, Urban Beach Week w maju, to tylko niektóre z wielu wydarzeń, przyciągających setki nie tylko mieszkańców, ale również turystów.

Chcielibyście wiedzieć jakie oferty nieruchomości w Coconut Grove są wystawione na sprzedaż? Przekrój nieruchomości jest bardzo duży, nieco oddalone od wybrzeża mieszkanie do remontu możecie nabyć już za około 200 tysięcy dolarów. Nie ukrywajmy jednak, Miami Coconut Grove to luksusowa okolica i to właśnie na takich nieruchomościach, chcąc nie chcąc, zawiesimy oko przeglądając oferty na nieruchomości w Miami. Rezydencja z ośmioma sypialniami i siedmioma łazienkami, licząca w całości ponad 3000 metrów kwadratowych, z luksusowym basenem jest do nabycia już za niebanalne 18 milionów dolarów. Niezła cena, prawda?

Wyszukaj nieruchomości w Coconut Grove

Przy takich luksusach i tak ogromnych cenach, najlepszym rozwiązaniem byłoby przeglądanie ofert w poszukiwaniu perełek, odrobinę tańszych, ale równie luksusowych. Jedną z takich perełek jest condo, czyli apartament w samym sercu Coconut Grove. Condo, to amerykański odpowiednik europejskiego apartamentu, to właśnie tak się mawia o luksusowych mieszkaniach. Znajdziecie między innymi condo w luksusowym apartamentowcu Grovenor House o powierzchni ponad 400 metrów kwadratowych z dwoma sypialniami, wyposażoną kuchnią z granitowymi blatami i łazienką z wanną, jacuzzi i prysznicem. Mieszkanie wyłożone jest marmurową podłogą i posiada prywatną windę i dostęp do wspólnego basenu, siłowni, sali fitness i dwóch ogromnych tarasów widokowych, parkingu oraz garażu. Być może warto zainteresować się taką ofertą? Zapytacie ile kosztuje ta przyjemność? Za niecałe 900 tysięcy dolarów ten apartament w Grovenor House będzie Wasz i to wszystko w pełnej klimatyzacji, rzut beretem od wód Zatoki Biscayne Bay.

Interesuje Was inna perełka? Może luksusowa rezydencja całkiem niedaleko? Ponad 900 metrów kwadratowych nieruchomości w tym cztery sypialnie, trzy łazienki i dodatkowa toaleta. Willa pochodzi z 1951 roku i ma klimatyzację, natomiast ogromny ogród może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeśli macie dzieci, które będą tu mogły szaleć do woli. Koszt takiej nieruchomości to około 2 miliony 250 tysięcy dolarów, co przy cenach najdroższych nieruchomości może wydawać się tylko ułamkiem tej kwoty.

Amerykanie przez ostatni czas mniej chętnie kupują nieruchomości. Przez kryzys ekonomiczny, nie biorą już tylu kredytów co kiedyś, a ceny nieruchomości w znacznej większości pospadały i często mogą miło zaskoczyć. Na takich ofertach często skupiają się Europejczycy i mieszkańcy wysoko rozwiniętych krajów Azji. Najczęściej ich zakup traktują jako inwestycję na przyszłość. Jednak w wypadku Miami Coconut Grove, często zdarza się, że nieruchomości kupują dla siebie, ze względu na luksus jaki oferują.

Apartamenty Floryda

Nieruchomości za granicą w USA. Apartamenty na Florydzie. Oferta sprzedaży nieruchomości zagranicznych w postaci apartamentów na Florydzie.
Przeglądaj nasze aktualne oferty apartamentów i mieszkań na sprzedaż na zawsze słonecznej Florydzie w Stanach Zjednoczonych.
Słownikowa definicja apartamentu to: wystawne i przestronne pomieszczenie mieszkalne, również używane w odniesieniu do luksusowego mieszkania lub grupy, zespołu pomieszczeń, dla użytkownika lub mieszkańca takiej nieruchomości. Z reguły są to nieruchomości za granicą o podwyższonym standardzie mieszkalnym. W różnych językach i w różnych krajach, słowo apartament, nie koniecznie odnosi się do nieruchomości o podwyższonym standardzie mieszkalnym.

W USA i na Florydzie, może to być również tzw. zwykłe mieszkanie, wcale nie luksusowe lub o dużych rozmiarach. W niektórych przypadkach apartament to "zwykłe" mieszkanie w bloku mieszkalnym lub apartamentowcu. W USA tego typu mieszkanie określa się słowem condo lub condominium. Jeżeli interesuje Cię zakup apartamentu za granicą, szczególnie nieruchomości w USA, koniecznie sprawdź zawsze aktualne oferty IBERMAXX nieruchomości zagraniczne. Nasze biuro w Stanach Zjednoczonych (Floryda południowo wschodnia) zapewni Ci najlepszą opiekę, podczas przeglądania nieruchomości, oraz przeprowadzi przez cały proces kupna nieruchomości na Florydzie. Posiadamy apartamenty w najlepszych lokalizacjach na świecie, ze szczególnym uwzględnieniem Florydy i obszaru Florydy południowo wschodniej. Działamy i sprzedajemy nieruchomości w Palm Beach County, Broward oraz w Miami Dade. To trzy hrabstwa Florydy w których sprzedajemy apartamenty na Florydzie

Apartamenty zagraniczne, nieruchomości na najlepszych morskich wybrzeżach na świecie, czyli na amerykańskiej, zawsze słonecznej Florydzie. Jeżeli interesują Cię inne regiony świata, zobacz ofertę sprzedaży apartamentów zagranicznych. Nowe i z drugiej ręki apartamenty za granicą w ofercie IBERMAXX, polskiego biura nieruchomości zagranicznych. Kup swój wymarzony apartament w słońcu Florydy. Przeprowadź się do najlepszego miejsca na świecie na zamieszkanie nie tylko w jesieni życia. W naszym biurze spełnimy Twoje marzenia o posiadaniu apartamentu z widokiem na ocean w Miami i każdym zakątku na Florydzie.

APARTAMENTY-FLORYDA-IBERMAXX-LOGO

Ulubione:


Brak ulubionych ofert

Przelicznik walut:

Cena: 899 000,00 USD
Nazwa waluty Kurs średni Przelicznik Cena po przeliczeniu
Euro 0.8289 1 745 192,31 EUR
Funt szterling 0.7383 1 663 742,79 GBP
Złotówka polska 3.7624 1 3 382 353,37 PLN
Frank szwajcarski 0.8908 1 800 858,17 CHF
Korona norweska 8.6089 1 7 739 418,27 NOK
Rubel rosyjski 74.2633 1 66 762 747,60 RUB
Data aktualizacji: 2021-01-19

Kalkulator ratalny:


Kwota: USD
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: USD
Newsletter
Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!
Przenieś do samej góry
Boca Grove Country Club
100.000 USD

Boca Grove Country Club

Palm Beach / Boca Raton
165.000$ apartament 300m od plaży
165.000 USD

165.000$ apartament 300m od plaży

Palm Beach / Boca Raton
Miami downtown Miami Worldcenter apartament
700.000 USD

Miami downtown Miami Worldcenter apartament

Miami Dade / Miami downtown
Boynton Beach Sandalwood Chalet 4 willa
139.900 USD

Boynton Beach Sandalwood Chalet 4 willa

Palm Beach / Boynton Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2021 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij