serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale


Willa Lantanta 8056 Ambach Wy 1243 sqft
114.900 USD
Boynton Beach willa 166 Lake Monterey Cir 1551 sqft
234.900 USD
drukuj ofertę drukuj ofertę

Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie

Kraj: USA
Region: Palm Beach
Miejscowość: Boca Raton
Typ nieruchomości: Apartament
Rynek:wtórny
Cena:255 000,00 USD przelicz walutę Oblicz przybliżoną ratę miesięczną
Opis:

W samym sercu Boca Raton we wspólnocie Coronado znajduje się ciekawy apartament o powierzchni 1306 sqft, z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami. Nieruchomość ma wysokie sufity, duży salon z oddzielną częścią jadalną, oraz z wysokim barem. Główna sypialnia ma dwie duże szafy, a główna łazienkę wannę z hydromasażem oraz dużą kabinę prysznicową. W obiekcie znajduje się pralnia, suszarnia, oraz wiele udogodnień.

Numer referencyjny:IBA10306322
Powierzchnia nieruchomości:1306.00 sq ft
Ilość sypialni:2
Klimatyzacja:tak
Parking:tak
Balkon taras:tak
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 1
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 2
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 3
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 4
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 5
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 6
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 7
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 8
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 9
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 10
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 11
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 12
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 13
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 14
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 15
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 16
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 17
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 18
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 19
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 20
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 21
Boca Raton Camino Del Mar apartament 2 sypialnie 22
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka: *


(*) pola obowiązkowe

« wstecz

Nieruchomości USA

Nieruchomości na sprzedaż w USA przez IBERMAXX, agencja nieruchomości zagranicznych. Zobacz oferty domów, apartamentów i willi w USA, na sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Florydzie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego w Stanach Zjednoczonych. Obecny kryzys na rynku nieruchomości w USA, a właściwie globalny kryzys na rynku nieruchomości, trwający od 2008 roku, mimo wszystko tworzy okazję dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości zagraniczne, niebywałe okazje do zakupu domu lub apartamentu w USA o wiele taniej. Obecny "dołek" cenowy, oferuje dla poszukującego nieruchomości ogromne możliwości i pomysł na inwestycję w przyszłość.

Przyjdzie czas, iż rynek ten odrodzi się i ceny nieruchomości w USA znów poszybują w górę. Nie zapominajmy iż to największa i najbogatsza gospodarka na świecie.
Co najciekawsze, tego sławnego kryzysu, zupełnie nie widać na ulicach USA, ani w restauracjach, ani w sklepach, które są pełne kupujących i spożywających drogie posiłki i wykwintne obiady, ludzi. Jest to rzecz niezwykła jak wygląda taki "kryzys" zagranicznych nieruchomości. Jednak statystyki z USA i badania ekspertów w branży nieruchomości podają alarmujące cyfry o spadkach cen i ilości zaciąganych kredytów hipotecznych w USA. Aczkolwiek powoli się to zmienia i widać iż zagraniczne rynki nieruchomości powoli wracają do normalności.

Nieruchomości na świecie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, to dobra inwestycja powiązana z niewielkim ryzykiem inwestycyjnym. W krajach dynamicznych gospodarczo, zawsze można w miarę szybko sprzedać dom lub mieszkanie lub zająć się wynajmem nieruchomości za granicą i generować dla siebie stały przychód z wynajmu, czyli nasz sławny cash flow. Możliwości manewru jest wiele, a ryzyko dla inwestora, stosunkowo niewielkie.

Nieruchomości na Florydzie rządzą się swoimi prawami. Tutaj najlepsze lokalizacje, nieruchomości wysokiej klasy i dobrze położone, nie "odczuły" takiego kryzysu i spadku cen. Część nieruchomości na Florydzie jest przeceniona i można je nabyć w niższej cenie, ale nieruchomości w dobrych lokalizacjach "trzymają się" dobrze. Tak, z reguły, jest wszędzie na świecie, podobnie jest i na Florydzie. To jeden z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości na świecie.

Generalnie, właściciele sprzedający nieruchomości w USA, na Florydzie, dzielą się na tych co muszą sprzedać i na tych, co chcą sprzedać? Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma grupami? Ktoś, kto posiada kredyt hipoteczny na nieruchomość i płaci miesięczne, wysokie raty, gdy ma trudności finansowe z pewnością będzie chciał się pozbyć szybciej, swojego mieszkania lub domu. Natomiast osoba dobrze sytuowana, z zabezpieczeniem finansowym, nie będzie śpieszyła się ze sprzedażą swojej posesji i poczeka na dobrego klienta, zainteresowanego dobrą lokalizacją i spokojnie sprzeda swój dom w USA za cenę, jaką sobie życzy. Uprościliśmy troszeczkę rozumowanie, by przedstawić Państwo choć trochę, jak wygląda sprzedaż nieruchomości w USA, w chwili obecnej.

Dla naszych klientów, staramy się znaleźć zawsze najlepszy "deal". Jest ogromny wybór nieruchomości do których mamy dostęp w naszym biurze. Korzystamy z bazy nieruchomości USA, z regionalnej bazy nieruchomości na sprzedaż, na Florydzie. Tylko ich część widnieje w naszym serwisie internetowym.
Różnic w cenie nie ma, nieruchomość jest zwykle w tej samej cenie jak w innych agencjach nieruchomości w USA i na Florydzie.
Co z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości w USA? W dalszym ciągu, jesteśmy w stanie dla naszych klientów, uzyskać kredytowanie hipoteczne do 70% wartości nieruchomości. Dobre czasy w USA minęły, kiedy można było uzyskać 80%-90% i więcej kredytowania hipotecznego. Banki w USA, mniej chętnie pożyczają pieniądze, szczególnie obcokrajowcom. Zabezpieczenie i wkład własny w wysokości 30 do 35% ułatwi nam uzyskanie kredytowania hipotecznego na zakup domu lub apartamentu na Florydzie.

Dane makroekonomiczne w USA jakie docierają do nas z początkiem 2013 roku "szeptają" o powolnym odradzaniu się amerykańskiego rynku nieruchomości. Optymistyczne prognozy mieszają się z negatywnymi opiniami i prognozami w amerykańskich nieruchomościach na 2014 i 2015. Któż z nas może to przewidzieć.
Ostatni raport Goldman Sachs sugeruje iż w drugiej połowie 2013 rynek nieruchomości w USA może się odbić od dna. Zbyt duża podaż nieruchomości przejętych przez banki przeczy tym przewidywaniom. Z perspektywy zagranicznego inwestora, pojawiły się dostępne kredyty hipoteczne dla kupującego nieruchomość w USA, jako druga nieruchomość lub jako inwestycje w USA na najniższym poziomie od lat, tj. kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 50.000$ na minimum 15 lat z oprocentowaniem 3.875% z depozytem (down payment) 25%.
W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA i na Florydzie znajdziesz wiele tego typu ofert domów, willi i apartamentów na sprzedaż.

Nasz serwis sprzedaży zagranicznych nieruchomości w USA, adresujemy do osób marzących o domu, rezydencji lub willi na Florydzie. Zakup nieruchomości w USA nie jest prosty i sam proces sprzedaży, zaciągnięcia kredytu hipotecznego, sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, wreszcie zakończenia procesu sprzedaży, tzw. "closing", różni się diametralnie od sprzedaży nieruchomości w Europie i w Polsce. Także od innych rynków nieruchomości za granicą.

Sprzedażą nieruchomości w USA, może zajmować się tylko licencjonowany i przeszkolony agent, który ukończył odpowiednie kursy i zdał odpowiednie, stanowe egzaminy. Handel nieruchomościami w USA, jest ściśle regulowany. Każde biuro nieruchomości potrzebuje odpowiednie licencje na otwarcie tego typu działalności, wreszcie agent potrzebuje zdać odpowiednie egzaminy, aby móc sprzedawać nieruchomości na terenie Florydy.
Wreszcie, zwykłe otwarcie konta bankowego w USA, nie jest proste, nie każdy może to zrobić, wchodząc z ulicy i prosić o otwarcie rachunku bankowego w USA....
Serdecznie zapraszamy do IBERMAXX, staramy się o jak najlepszą ofertę, oraz o jak najlepszą obsługę naszego klienta. Jeżeli nie ma jakieś nieruchomości na naszej stronie, napisz lub przyjdź do naszego biura, postaramy się znaleźć odpowiednią nieruchomość właśnie dla Ciebie, idealnie dobraną pod Twoje wymagania.

Nieruchomości na Florydzie

Któż z nas nie marzył o domu na Florydzie, apartamencie w Miami tuż przy piaszczystej plaży, całorocznym graniu w golfa, jadaniu w dobrej restauracji i korzystania z uroków życia, oraz wspaniałych serwisów dla mieszkańców, jakie oferuje południowa Floryda. Floryda to jedno z najlepszych miejsc na świecie na zakup domu i apartamentu. Rezydencji lub domu z działką i prywatnym basenem. Jeżeli chodzi o nieruchomości zagraniczne, to Miami i okolice południowej Florydy, bez wątpienia należą do najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie na posiadanie domu lub apartamentu za granicą. Także na zakup apartamentu przy morzu i blisko plaży w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale.

Obecny okres zapaści ekonomicznej i niskich cen domów i mieszkań na Florydzie, oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem domu za granicą, na Florydzie, najlepsze okazje dla tego rodzaju zagranicznej inwestycji w nieruchomości.
W chwili obecnej, oferty foreclosures in Florida lub short sale in Florida są to tak niesamowite okazje dla inwestora, iż zupełnie trudno im się oprzeć. Takie mieszkania można teraz kupić 40 lub 50 procent taniej niż przed amerykańskim kryzysem na rynku nieruchomości. Dodatkowo, jeżeli posiadasz gotówkę i chcesz ją wydać na taki apartament lub dom na Florydzie, można negocjować ze sprzedającym w tym wypadku z bankiem na Florydzie. Czasami bywają akceptowane jeszcze niższe oferty niż te, oficjalnie podawane do wiadomości klienta w bankach lub na stronach internetowych z ofertami i ogłoszeniami nieruchomości.
Kilka ostatnich miesięcy, przyniosło ożywienie na florydzkim rynku nieruchomości, ceny domów i mieszkań w Miami poszły lekko w górę. Czy zwiastuje to rychły koniec amerykańskiego kryzysu na rynku nieruchomości? Tego nie wiemy, ale ostrożnie analizując obecną sytuację, można się tego spodziewać.

Oferty IBERMAXX Floryda, dotyczą nieruchomości z południowej Florydy, najpiękniejszej części tego tropikalnego półwyspu. U nas znajdziesz aktualne oferty sprzedaży domów i mieszkań w Miami, w Boca Raton, w Fort Lauderdale, aż po West Palm Beach, bardziej na południu. Działamy w trzech hrabstwach Florydy. Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach County. Tutaj znajdują się najlepsze miejsca do posiadania i zakupu domu na Florydzie. Wschodnia Floryda (wybrzeże Atlantyku) oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości na Florydzie, wspaniałe piaszczyste plaże, wysokie temperatury cały rok, tropikalny klimat i idealne warunki do inwestycji w bezpieczną i stabilną gospodarkę, jaką jest gospodarka 18 milionowej Florydy.

Zakup nieruchomości na Florydzie z pewnością dobrze zaprocentuje w przyszłości. Zarówno jeżeli bierzesz pod uwagę wynajem nieruchomości na Florydzie i czerpanie pasywnych zysków z wynajmu domu lub apartamentu, jak również późniejszego odsprzedania nieruchomości na Florydzie.
Przy transakcji kupna sprzedaży domu na Florydzie, zawsze warto skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Przemawiają za tym przede wszystkim względy bezpieczeństwa podczas przeprowadzania takiej operacji. Kupując bezpośrednio od właściciela na Florydzie, narażasz się na ryzyko kupna nieruchomości np. obciążonej kredytem hipotecznych lub innym zadłużeniem.

Także kupowanie domów na nowych osiedlach to teraz najlepszy czas na tego typu inwestycje. Domy na nowych osiedlach sprzedają się szybko. Lepsze lokalizacje tzw. prime locations również szybko zostają wykupywane przez inwestorów, oraz przez osoby marzące o domu na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura na Florydzie, gdzie mamy dostęp do tysięcy ofert nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie zagraniczną nieruchomość marzeń i najlepsze oferty domów i mieszkań z Florydy. Także kredyty hipoteczne na Florydzie na sfinansowanie transakcji zakupu domu. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i dobrze zainwestuj w dom lub mieszkanie za granicą.
IBERMAXX wita na Florydzie i w USA. Zapraszamy....!

Nieruchomości Palm Beach

Nieruchomości na sprzedaż z obszaru hrabstwa Palm Beach na Florydzie. Apartamenty na Florydzie w Palm Beach, mieszkania do kupienia na Florydzie w hrabstwie Palm Beach, domy na Florydzie i luksusowe wille na Florydzie z Palm Beach County, na sprzedaż w ofercie IBERMAXX biura nieruchomości zagranicznych.

W naszej ofercie nieruchomości na świecie, znajdziesz informacje o aktualnych cenach nieruchomości na Florydzie. W ofercie IBERMAXX znajdziesz także działki na sprzedaż na Florydzie w Palm Beach county, oraz nowe apartamentu od deweloperów na Florydzie w najlepszych lokalizacjach przy morzu i z widokiem na ocean. Sprawdź oferty i ceny apartamentów na Florydzie z widokiem na morze w najbardziej pożądanych lokalizacjach Florydy. Nieruchomości typu lokale komercyjne na sprzedaż, apartamenty z bezpośrednim widokiem na ocean na Florydzie. Oferty nieruchomości typu hotele na sprzedaż, miejsca do prowadzenia własnej działalności gospodarczej na Florydzie i sklepy na sprzedaż na Florydzie. Koniecznie sprawdź luksusowe nieruchomości na Florydzie w naszej ofercie, oraz domy do remontu na Florydzie.

Także oferty nieruchomości w Palm Beach, idealne do wynajmu na Florydzie. Zarówno jako nieruchomości na wynajem wakacyjny, jak również nieruchomości na wynajem długoterminowy. Najlepsza lokata kapitału, nie od dziś wiadomo, iż jest nią kupno i inwestycja w zagraniczne nieruchomości. Floryda jest tego doskonałym przykładem. Poprzedni kryzys i obecna zwyżka cen nieruchomości w USA. Także oferty nieruchomości short sale, oraz foreclosure na Florydzie.

Ten obszar Florydy, położony na północ od Miami, to jedna z najbardziej ekskluzywnych lokalizacji na zakup nieruchomości na Florydzie i nieruchomości w USA. Przepiękne, piaszczyste plaże, niesamowity, całoroczny tropikalny klimat Florydy, oraz kryształowe wody Oceanu Spokojnego, od lat, przyciągają inwestorów w nieruchomości w USA. Nie tylko profesjonalni inwestorzy myślą o hrabstwie Palm Beach, jako o swojej inwestycji w USA. Wiele rodzin, przeprowadziło się do Palm Beach na stałe, wiele osób kupiło tu swój dom lub apartament, na emeryturę, którą zamierzają spędzić na Florydzie. W ciepłym klimacie, w spokoju i z dala od problemów w pracy i życiu rodzinnym. To miejsce idealne na zakup nieruchomości na starość, ale również miejsce idealne do inwestycji w dom wakacyjny za granicą.

W Palm Beach, znajdziemy fantastyczne nieruchomości do kupna na Florydzie. Na plażach tego regionu Florydy w miesiącach marzec i kwiecień, żółwie z ciepłych wód Oceanu Atlantyckiego, składają swoje jaja. To niesamowity widok. W Boca Raton, oraz na obszarze West Palm Beach, znajdują się najlepsze urbanizacje i osiedla do zamieszkania. Miasta na Florydzie są niezwykle czyste, świetnie zorganizowane i przyjazne dla osób uprawiających czynnie sport. Także przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Komunikacja miejska na Florydzie jest chyba najlepsza na świecie. Nabrzeżne aleje, wypełnione są biegającymi ludźmi, siłownie i fitness kluby, są najwyższej, światowej klasy. Tutaj również znajdują się najlepsze pola golfowe na Florydzie, oraz wyśmienite restauracje, serwujące owoce morza i przysmaki z okolicznych plantacji. Tropikalne owoce i wyśmienita kuchnia z wpływami latynoskimi i meksykańskimi. Przysłowiowe porcje na talerzu, są ogromne w standardach przyjętych dla Europejczyka.

Jeżeli myślisz o dobrej inwestycji w nieruchomości na Florydzie, oraz aby zainwestować w USA, pomyśl o hrabstwie Palm Beach na Florydzie trochę na północ od Miami. W tym miejscu możesz ulokować swoje środki lub oszczędności  i nie martwić się, iż ta inwestycja w przyszłości nie przyniesie strat, a same pożytki i dobrą lokatę pieniędzy.
Poniżej, lista wszystkich miast wchodzących w skład hrabstwa Palm Beach na Florydzie w porządku alfabetycznym: Atlantis, Belle Glade, apartamenty w Boca Raton, nowe domy w Boynton Beach, Briny Breezes, Canal Point, Cloud Lake, apartamenty od dewelopera w Delray Beach, Glen Ridge, Golf, Greenacres, Gulf Stream, Haverhill, Highland Beach, Hypoluxo, nieruchomości w Juno Beach, Jupiter, Jupiter Inlet Colony, Lake Clarke Shores, luksusowe rezydencje w Lake Park, Lake Worth, Lantana, Loxahatchee, Manalapan, bungalowy w Mangonia Park, szeregowce w North Palm Beach, Ocean Ridge, Pahokee, Palm Beach, domy w Palm Beach Gardens, Palm Beach Shores, apartamenty w Palm Springs, Riviera Beach, Royal Palm Beach, Sandcut, mieszkania South Bay, South Palm Beach, działki na sprzedaż w Tequesta, hotele w Wellington, oraz nieruchomości w West Palm Beach.
To największe miasta i skupiska ludności w hrabstwie West Palm Beach, oraz dobre miejsca na zakup domu na Florydzie.

Dlaczego tyle ludzi wybiera Palm Beach na zakup nieruchomości w USA? Odpowiedź jest banalnie prosta: wspaniały klimat południowej Florydy, ocean, jakość życia, rozrywka, doskonałe pola golfowe, nieskazitelne plaże, kultura tego regionu Florydy i bezpieczeństwo obywateli.
Obszar Palm Beach to ponad 2.000 mil kwadratowych "wypakowanych" wszelkiego rodzaju atrakcjami, nie ważne jakie są Twoje zainteresowania lub hobby: golf, krykiet, nurkowanie, jazda na rowerze, siłownia, bieganie, chodzenie po górach (trekking), etc, etc. Możliwości jakie oferuje ten region, są nieskończone. Jeszcze kilka lat temu, około 2.000 nowych osób, przeprowadzało się do Palm Beach County i rejestrowało się jako nowi rezydenci w tym hrabstwie. Ostatnie lata i trwający kryzys na amerykańskim rynku nieruchomości, oczywiście zwolniło ten proces, ale można być pewnym, iż w przyszłości ten proces będzie się powtarzał, ponieważ to jeden z najbardziej atrakcyjnych terenów i stanów w USA, na osiedlenie się w ciepłym, tropikalnym klimacie i w bliskiej odległości od plaży.

W okolicach miejscowości Jupiter na północy hrabstwa Palm Beach, są przepiękne wydmy, otaczające plażę nad oceanem. Wpływy oceanu czuje się na każdym kroku. Dla miłośników wędkarstwa i wędkarstwa sportowego, są organizowane wyprawy na połowy "blue marlina" na oceanie. Dla miłośników plaży, okolice Boca Raton, Pompano Beach i Delray Beach, to najpiękniejsze plaże regionu, krystalicznie czysty ocean i piękne domy do kupienia nad brzegiem oceanu.
Nie zapomnij tylko dobrego kremu UV. Słońce na tej szerokości geograficznej może przypalić skórę, niezaawansowanemu plażowiczowi.
Palm Beach County to absolutny numer jeden w USA, pod względem ilości pól golfowych, jest ich aż 145! W Palm Beach znajduje się 1.100 kortów tenisowych dla miłośników tego białego sportu. Dla amatorów najbardziej wyrafinowanych sportów w Palm Beach, jest kilka pól do gry w polo. Dla zakochanych w jeździe na rowerze, są kilometry, świetnie przygotowanych tras rowerowych i tras dla rowerów górskich. Nie tylko siedzenie w domu na Florydzie, ale przede wszystkim aktywny styl życia kusi, aby stać się posiadaczem nieruchomości na Florydzie.

Dla miłośników ekologii i ochrony przyrody, konieczna będzie wycieczka do rezerwatu przyrody Everglades na południowej Florydzie, gdzie zobaczysz krokodyle (aligatory) i inne egzotyczne zwierzęta i drapieżniki. Koniecznie przepłyń przez rzekę Loxahatchee River, to najdziksza część Florydy, dla miłośników wędrowania po ostępach to z pewnością nie lada gratka.

Nieruchomości w Palm Beach County zawsze cieszyły się niezwykłą renomą wśród inwestorów w zagraniczne nieruchomości, oraz wśród rodzimych Amerykanów, znających doskonale florydzki rynek nieruchomości. Także osoby pragnące przeprowadzić się na Florydę i kupić swój wymarzony dom na Florydzie, mają w tej chwili, okazje do zakupu tanich nieruchomości na Florydzie. Trwający kryzys w USA, powoduje to, iż na rynek wypływają prawdziwe okazje cenowe, nie musisz być milionerem, aby kupić teraz dom na Florydzie i stać się prawowitym właścicielem nieruchomości na Florydzie.
Zapraszamy do biura nieruchomości na świecie - IBERMAXX Floryda, znajdziemy dla Ciebie nieruchomość o jakiej marzysz w najlepszych lokalizacjach Florydy. Dom, apartament, rezydencję lub wakacyjne mieszkanie przy plaży.

Na naszych stronach internetowych znajdziesz zdjęcia domów na Florydzie i aktualne oferty sprzedaży nieruchomości w Palm Beach na Florydzie. Każda oferta mieszkania lub domu na Florydzie jest dokładne opisana, są podane stopy kwadratowe powierzchni mieszkalnej każdej nieruchomości. Są informacje o ilości sypialni, ilości łazienek, oraz jest podana informacja o odległości od morza, oceanu i pola golfowego. Także jest przedstawiona mapa Florydy, na której jest naniesiona lokalizacja danej nieruchomości w Palm Beach county.

Jeżeli staniesz się pełnoprawnym właścicielem nieruchomości na Florydzie, możesz zacząć myśleć o wynajmie swojej posesji na Florydzie i rozpoczęciu czerpania zysków z wynajmu wakacyjnego lub wynajmu długoterminowego na Florydzie. To doskonały sposób na generowanie stałych dochodów z inwestycji w zagraniczne nieruchomości na Florydzie. Do tego celu nasza agencja podpowie gdzie najlepiej ogłosić swój dom lub apartament na Florydzie, aby szybko wynajmować nieruchomość i czerpać z niej zyski.
Nieruchomość w Palm Beach na Florydzie można wynająć na długi bądź na krótki okres w zależności czy masz zamiar korzystać ze swojego mieszkania tylko na wakacje na Florydzie, czy też przyjeżdżać na Florydę częściej w ciągu całego roku. Przy inwestycji w dom pod wynajem na Florydzie, warto wziąć pod uwagę jeden niezwykle istotny czynnik, a mianowicie: lokalizację. To decyduje o tym czy dana nieruchomość będzie się cieszyła powodzeniem wśród osób rezerwujących wakacje na Florydzie, czy też będzie stała pusta podczas okresu wakacyjnego.

Obszar Palm Beach i tej części Florydy, zamieszkany jest przez mnóstwo obcokrajowców. Nie tylko Amerykanie posiadają nieruchomości na Florydzie. Również sporo Europejczyków ma swoje domy wakacyjne na Florydzie i często odwiedza Florydę podczas wakacji lub podczas dni wolnych od pracy. W Palm Beach mieszkają także inne narodowości i również Polacy posiadają nieruchomości na Florydzie. Także Niemcy, Szwedzi i Norwegowie cieszą się mieszkaniem na Florydzie przez parę miesięcy w roku. Do innych narodowości zamieszkujących Florydę zaliczamy Meksykanów, Kanadyjczyków, Brazylijczyków, Kolumbijczyków i Argentyńczyków. Ważną grupą narodowościową na Florydzie są Rosjanie, posiadający swoje luksusowe nieruchomości na Florydzie. Również w Palm Beach County Rosjanie i Ukraińcy posiadają swoje wakacyjne nieruchomości na Florydzie, oraz mieszkają tutaj na stałe, korzystając z uroków Florydy.
Także chińska populacja na  Florydzie jest bardzo widoczna pośród mniejszości etnicznych zamieszkujących Sunshine State.

Obszar Palm Beach jest doskonale skomunikowany z resztą USA i wszystkimi lotniskami na Florydzie, zarówno tymi międzynarodowymi lotniskami na Florydzie, jak również lotniskami krajowymi na Florydzie. W Palm Beach szybko dojedziesz dosłownie wszędzie, a doskonałe autostrady i drogi lokalne zabiorą Cię szybko nawet do najmniejszej miejscowości w tym słonecznym stanie USA.

Dla osób znających się na budowie amerykańskich nieruchomości w naszej ofercie sprzedaży domów i apartamentów na Florydzie, przygotowaliśmy domy do remontu na Florydzie i oferty starych domów nadających się albo do rozbiórki, albo do totalnej przebudowy. Jeżeli masz dobry pomysł i chęci do przedsięwzięcia, taką starą ruinę można przekształcić w piękną rezydencję lub luksusowy dom na Florydzie, do którego można przyjeżdżać nie tylko na wakacje na Florydzie, ale także na okres świąt i dni wolnych od pracy. Inwestycja na wypoczynek, albo inwestycja pod wynajem.

Obszar hrabstwa Palm Beach jest naszpikowany agencjami nieruchomości. Jest tu tysiące agencji, biur i urzędów zajmujących się pośrednictwem w nieruchomościach na Florydzie. Również biuro nieruchomości zagranicznych IBERMAXX, współpracuje z najbardziej renomowanymi agencjami nieruchomości w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. Dla osób szukających prawdziwych okazji i dobrych inwestycji na Florydzie, przygotowaliśmy aktualną ofertę nieruchomości z licytacji bankowych na Florydzie i oferty z przejęć bankowych na Florydzie. W Stanach Zjednoczonych tego typu oferty nazywają się short sales lub oferty nieruchomości foreclosures.

Nawet z niedużym budżetem na inwestycję w zagraniczną nieruchomość jest spora szansa, iż znajdziemy dla Ciebie idealną nieruchomość na Florydzie z banku lub od zbankrutowanego dewelopera na Florydzie. Koniecznie sprawdź również oferty nowych apartamentów z naszej oferty deweloperskiej. Nowych nieruchomości na sprzedaż na Florydzie. Warto zainwestować w nowy dom lub apartament na Florydzie i cierpliwie poczekać na zyski z takiej zagranicznej inwestycji na Florydzie.

Do każdej lokalizacji w hrabstwie Palm Beach dojedziesz błyskawicznie taksówką z lotniska w Miami, Fort Lauderdale lub Boca Raton. Można także dojechać autobusem z lotniska do poszczególnych miejscowości w Palm Beach. Kursuje tu także bezpośredni pociąg z lotniska w Miami. Linia kolejowa biegnąca na północ, do nadmorskich miejscowości tego wybrzeża Florydy. Nazywa się Tri Rail.
W Palm Beach county znajdziesz wszystko czego potrzeba do wygodnego i dostatniego życia w USA. Są tu oddziały banków, bankomaty, mnóstwo pól golfowych, oraz doskonałe plaże. Niezliczona ilość sklepów i centr handlowych, wypożyczalnie samochodów, oraz warsztaty rzemieślnicze i mnóstwo wszelkiego rodzaju biznesów.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup nieruchomości w hrabstwie Palm Beach, a miejsce to uważane jest powszechnie za jedno z najbardziej pożądanych miejsc na całej Florydzie do inwestycji i posiadania domu na Florydzie, na pewno będziesz się cieszył swoją zagraniczna nieruchomością na "full" i w przyszłości odsprzedasz lub zapiszesz w testamencie dzieciom, swój stary dom na Florydzie.

Nieruchomości Boca Raton

Apartamenty, domy i wille na sprzedaż w Boca Raton w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. Przepiękne miasto Boca Raton, leży pomiędzy Palm Beach a Fort Lauderdale w hrabstwie Palm Beach, na południowej Florydzie. Boca Raton leży oddalone o około 60km od Miami. Fantastyczna lokalizacja tego miasta, czyni go idealną lokalizacją do zakupu nieruchomości na Florydzie. Najbardziej prestiżowe nieruchomości znajdują się właśnie na obszarze administracyjnym Boca Raton, oraz pobliskiego Delray Beach.

Aktualne informacje o cenach nieruchomości w Boca Raton, aktualne oferty i ogłoszenia sprzedaży domów w Boca Raton, mieszkań w Boca Raton i nieruchomości komercyjnych w Boca Raton na Florydzie. Informacje o cenach nieruchomości w przeliczeniu na stopę kwadratową powierzchni mieszkalnej. W ofercie IBERMAXX także nowe nieruchomości na Florydzie w Boca Raton od dewelopera z rynku pierwotnego.
W Boca Raton, znajdują się jedne z najpiękniejszych plaż na Florydzie. W mieście, znajdziesz kilka świetnych centrów handlowych z najlepszymi markami na świecie, miejsce do wypoczynku i robienia biznesu. Tutaj króluje rozrywka i praca. Boca Raton to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji na Florydzie na kupno i posiadanie domu na Florydzie. Tutaj znajdują się najlepsze inwestycje w nieruchomości na południowej Florydzie, zaraz po Miami.
W Boca Raton mieszka także sporo celebrytów, znanych z ekranów kin i telewizji.

Boca Raton zaistniało jako miasto w USA w maju 1925 roku. W roku 2010 Boca Raton oficjalnie liczyło blisko 87.000 mieszkańców, aczkolwiek cyfry te niewiele nam mówią, ponieważ w Boca Raton, mieszka duża ilość mieszkańców posiadających tutaj swoje zagraniczne nieruchomości z przeznaczeniem jako dom na wakacje lub letnia rezydencja na Florydzie. Mieszka tutaj dużo Kanadyjczyków, Amerykanów z północnych, "zimnych" stanów i obywateli z Europy Zachodniej, Rosji i byłych republik radzieckich. Także Polacy posiadają nieruchomości na Florydzie w Boca Raton. Nie ma tu zbyt dużej Polonii na Florydzie, ale mieszkają tu również Polacy posiadający swoje florydzkie nieruchomości, posiadający obywatelstwo amerykańskie lub kanadyjskie. W sumie Boca Raton, to największe miasto, pomiędzy West Palm Beach, a Pompano Beach w hrabstwie Broward.

Dosłowne tłumaczenie Boca Raton to z języka hiszpańskiego to "usta myszy", odnosi się ono, do wąskiego przesmyku wodnego pomiędzy Oceanem Atlantyckim, a stałym lądem. Inne tłumaczenie podaje, iż nazwa odnosi się do pirackiej jaskini, jaka kiedyś miała znajdować się w tym miejscu. Po raz pierwszy, nazwa Boca Raton, pojawia się w XVIII wiecznych manuskryptach i mapach żeglarskich, opisujących zatokę Miami. Pierwszym znanym osadnikiem w Boca Raton był T.M. Rickards, który już w roku 1895, mieszkał w domu z drewna, na wschodniej stronie kanału, który jest teraz Palmetto Park Road. On pierwszy zaczął parcelować ziemie i sprzedawać pierwsze działki pod budowę domów i mieszkań w Boca Raton.

Nieruchomości w Boca Raton na Florydzie, to od dawna synonim luksusu i prestiżu. To jedna z najlepszych lokalizacji na zakup nieruchomości na Florydzie. Zadbane ulice, czystość i porządek, świetne szkoły i uczelnie państwowe, także bardzo znany Atlantic University w Boca Raton, od lat przyciągają inwestorów w nieruchomości, oraz rodziny z północy USA i Kanady, pragnące osiąść na stałe w błogim klimacie Florydy. W zasięgu ręki, są świetne restauracje, najwyższej jakości szkoły w USA, nieskazitelne plaże, które w miesiącach wiosennych odwiedzają żółwie zielone i składają jaja na plażach w Boca Raton...

Eleganckie domy, luksusowe wille, zadbane i strzeżone osiedla, znajdziesz właśnie w Boca Raton. Porządek i czystość charakteryzuje to florydzkie miasto. Jednocześnie fantastyczna lokalizacja, podróż do Miami samochodem, zajmie nam niewiele ponad godzię podróży autostradą, to tylko 60km i jesteśmy w wibrującym Miami z rozrywką, serwisami i wydarzeniami kulturalnymi na najwyższym światowym poziomie.
W Boca Raton znajduje się także Mizner Centrum, gdzie znajdziesz najlepsze restauracje i świetne sklepy. Wieczorem, warto wybrać się z rodziną i spróbować wyśmienitego jedzenia  z okolicznych restauracji z każdego zakątku globu. To downtown Boca Raton.
Pierwszy dom, inwestycja w nieruchomości, jak również wymarzony dom na wakacje na Florydzie, Boca Raton może stać się Twoim nowym domem na Florydzie, do którego będziesz wracał raz za razem, nie tylko podczas wakacji na Florydzie... To może być także doskonała inwestycja pod wynajem na Florydzie.

W pobliżu Boca, znajdują się najlepsze plaże tego regionu Florydy. Są to plaże Highland Beach, Deerfied Beach, oraz Delray Beach, gdzie piasek jest biały i sypki jak mąka, a boiska do siatkówki plażowej, przygotowane są dla wypoczywających o każdej porze roku. Świetne bary i restauracje przy plaży czynne są oczywiście przez cały rok. Boca Raton to nie tylko miejsce dla najbogatszych, również w naszej ofercie sprzedaży nieruchomości z tego zakątka Florydy, znajdziesz tańsze apartamenty i domy na sprzedaż. Nie trzeba wydawać fortuny, aby kupić dom i zamieszkać w Boca Raton.

Nasze biuro nieruchomości, działa właśnie w tym regionie Florydy i koncentrujemy się na sprzedaży luksusowych nieruchomości, właśnie z okolic Boca Raton. Naszą wiedzę i doświadczenie, pragniemy przekazać naszym klientom, szukającym nieruchomości na zakup z tego obszaru Florydy. Kryzys i spadek cen nieruchomości w USA, jeszcze bardziej przybliżył marzenie o posiadaniu nieruchomości w USA, dla klientów z Polski. Słaby kurs dolara amerykańskiego i ogromna ilość ofert tanich nieruchomości w USA, kuszą nabywców z Europy Wschodniej. Nasza agencja przedstawi Państwu najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości na Florydzie i nieruchomości z Boca Raton z hrabstwa Palm Beach County w Stanach Zjednoczonych.

Boca Raton to ogromny obszar i wiele osiedli i urbanizacji, które nie sposób jest przejrzeć i zobaczyć w trakcie kilkudniowego pobytu na Florydzie. Najpopularniejsze tzw. Communities w Boca Raton, to osiedla mieszkaniowe, zwykle zamknięte i chronione, gdzie znajdziesz najwyższy standart nieruchomości: najpopularniejsze to: Boca Falls, Boca Isles, Aragon, nieruchomości Addison Reserve, Broken Sound, Grande Orchid, wille na Woodfield Country Club, Stone Creek Ranch, luksusowe rezydencje w The Oaks, Sea Ranch Condos, Saturnia Isles, osiedle Santa Barbara, prestiżowe Royal Palm Yacht Club, Presidential Place, Long Lake Estates, Newport Bay Club, oraz Le Lac w Boca Raton na Florydzie.

W Boca Raton istnieją restrykcje budowlane i niezwykły porządek, jeżeli chodzi o budowanie nowych nieruchomości i osiedli mieszkaniowych. Tutaj obowiązuje prawo i porządek. Również istnieją restrykcje dotyczące zamieszkania na poszczególnych osiedlach w Boca Raton. Istnieją osiedla na których nie można trzymać zwierząt domowych, ani psów, ani kotów, istnieją restrykcje dotyczące wynajmu nieruchomości. Podczas przeglądu nieruchomości z agentem IBERMAXX poinformujemy Cię dokładnie o zasadach panujących na danym osiedlu lub urbanizacji mieszkaniowej. Na osiedlach 55+ nie mogą kupować nieruchomości osoby w niższym wieku niż 55 lat.

Dla naszych klientów zawsze staramy się znaleźć najlepszą nieruchomość i "good deal". Szukamy nieruchomości odpowiadającej Państwa kryteriom i wymaganiom, szukamy odpowiedniej nieruchomości do momentu, aż jej nie znajdziemy. Sprzedaż amerykańskich nieruchomości jest ściśle regulowana, nasi agenci posiadają certyfikaty, licencje i pozwolenie na prowadzenie sprzedaży nieruchomości na terenie USA. Zaufaj IBERMAXX i kup swój wymarzony dom w słońcu Florydy. Ostatnie lata i niskie ceny nieruchomości w USA, stwarzają niezwykłe okazje do inwestycji w nieruchomości na Florydzie. Zapraszamy do naszego biura pośrednictwa w nieruchomościach w Boca Raton na Florydzie.

W prezentacji nieruchomości z Boca Raton w naszej ofercie znajdziesz zdjęcia domów w Boca Raton, dokładny opis każdej nieruchomości, dokładną ilość stóp kwadratowych powierzchni mieszkalnej każdego domu. Podane są informacje o ilości sypialni, ilości łazienek, odległości od plaży i najbliższego pola golfowego w Boca Raton. Są także informacje o orientacji danego budynku i pobliskich szkół, oraz miejsc rozrywki. Podane są informacje o kosztach utrzymania danej nieruchomości i rocznych podatków obowiązujących właściciela nieruchomości w Boca Raton.

W Boca Raton znajdziesz serwisy dla mieszkańców na najwyższym światowym poziomie. Znajdują się tutaj supermarkety, doskonałe centra handlowe, pola golfowe, banki i bankomaty, gdzie można wybrać świeżą gotówkę każdego dnia. Są tutaj wypożyczalnie samochodów, sklepy spożywcze, sklepy meblowe, sklepy sportowe, apteki i centra medyczne. Są kliniki, gdzie przeprowadza się operacje plastyczne w Boca Raton. W Boca Raton znajdziesz również doskonałych dentystów i stomatologię estetyczną, oraz gabinety ortodontyczne.

W naszej ofercie posiadamy nieruchomości w Boca Raton z short sales, oraz oferty foreclosures w Boca Raton. To dobre inwestycje w nieruchomości na Florydzie. Posiadamy także oferty tanich kawalerek w Boca Raton, domów jednorodzinnych na sprzedaż, luksusowe rezydencje w Boca Raton, stare domy do remontu, oraz bungalowy na doskonałych osiedlach mieszkaniowych dla osób powyżej 55 roku życia. Także luksusowe penthousy z widokiem na ocean i w bliskiej odległości od plaży. Oferujemy najlepsze lokalizacje na zakup nieruchomości na wybrzeżu Florydy. Pola golfowe i luksusowy styl życia, to charakteryzuje tego typu nieruchomości w Boca Raton. Sprawdź także oferty sprzedaży nieruchomości na polach golfowych Florydy. Apartamenty, wille i luksusowe rezydencje z widokiem na pole golfowe i akcesem do gry w golfa.

Kiedy już staniesz się właścicielem nieruchomości w Boca Raton, dobrym pomysłem na wygenerowanie dodatkowego cash flow może być wynajem nieruchomości na Florydzie. Wynajem wakacyjny i wynajem długoterminowy to dobra opcja dla inwestorów na Florydzie w możliwość uzyskiwania stałych dochodów z inwestycji w nieruchomości. Willa, mieszkanie lub apartament mogą wygenerować znaczne dochody dla właściciela posesji. Wynajem w Stanach Zjednoczonych to mocna strona nieruchomości i dobrze ogłaszając swój dom lub mieszkanie w amerykańskich portalach nieruchomościowych, można uzyskiwać dobre dochody z wynajmu na Florydzie.

Apartamenty Floryda

Nieruchomości za granicą w USA. Apartamenty na Florydzie. Oferta sprzedaży nieruchomości zagranicznych w postaci apartamentów na Florydzie.
Przeglądaj nasze aktualne oferty apartamentów i mieszkań na sprzedaż na zawsze słonecznej Florydzie w Stanach Zjednoczonych.
Słownikowa definicja apartamentu to: wystawne i przestronne pomieszczenie mieszkalne, również używane w odniesieniu do luksusowego mieszkania lub grupy, zespołu pomieszczeń, dla użytkownika lub mieszkańca takiej nieruchomości. Z reguły są to nieruchomości za granicą o podwyższonym standardzie mieszkalnym. W różnych językach i w różnych krajach, słowo apartament, nie koniecznie odnosi się do nieruchomości o podwyższonym standardzie mieszkalnym.

W USA i na Florydzie, może to być również tzw. zwykłe mieszkanie, wcale nie luksusowe lub o dużych rozmiarach. W niektórych przypadkach apartament to "zwykłe" mieszkanie w bloku mieszkalnym lub apartamentowcu. W USA tego typu mieszkanie określa się słowem condo lub condominium. Jeżeli interesuje Cię zakup apartamentu za granicą, szczególnie nieruchomości w USA, koniecznie sprawdź zawsze aktualne oferty IBERMAXX nieruchomości zagraniczne. Nasze biuro w Stanach Zjednoczonych (Floryda południowo wschodnia) zapewni Ci najlepszą opiekę, podczas przeglądania nieruchomości, oraz przeprowadzi przez cały proces kupna nieruchomości na Florydzie. Posiadamy apartamenty w najlepszych lokalizacjach na świecie, ze szczególnym uwzględnieniem Florydy i obszaru Florydy południowo wschodniej. Działamy i sprzedajemy nieruchomości w Palm Beach County, Broward oraz w Miami Dade. To trzy hrabstwa Florydy w których sprzedajemy apartamenty na Florydzie

Apartamenty zagraniczne, nieruchomości na najlepszych morskich wybrzeżach na świecie, czyli na amerykańskiej, zawsze słonecznej Florydzie. Jeżeli interesują Cię inne regiony świata, zobacz ofertę sprzedaży apartamentów zagranicznych. Nowe i z drugiej ręki apartamenty za granicą w ofercie IBERMAXX, polskiego biura nieruchomości zagranicznych. Kup swój wymarzony apartament w słońcu Florydy. Przeprowadź się do najlepszego miejsca na świecie na zamieszkanie nie tylko w jesieni życia. W naszym biurze spełnimy Twoje marzenia o posiadaniu apartamentu z widokiem na ocean w Miami i każdym zakątku na Florydzie.

APARTAMENTY-FLORYDA-IBERMAXX-LOGO

Ulubione:


Brak ulubionych ofert

Przelicznik walut:

Cena: 255 000,00 USD
Nazwa waluty Kurs średni Przelicznik Cena po przeliczeniu
Euro 0.8256 1 210 535,01 EUR
Funt szterling 0.7092 1 180 849,57 GBP
Złotówka polska 3.7279 1 950 607,66 PLN
Frank szwajcarski 0.8990 1 229 251,57 CHF
Korona norweska 8.3246 1 2 122 782,36 NOK
Rubel rosyjski 72.2457 1 18 422 655,22 RUB
Data aktualizacji: 2021-06-15

Kalkulator ratalny:


Kwota: USD
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: USD
Newsletter
Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!
Przenieś do samej góry
665.900$ Willa Boca Raton
665.900 USD

665.900$ Willa Boca Raton

Palm Beach / Boca Raton
Lake Catalina willa
168.900 USD

Lake Catalina willa

Palm Beach / Boca Raton
Boynton Beach 8081 Tortuga Ln willa 1245 sqft
272.300 USD
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2021 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij