serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale


Lantana Yacht Club apartament 1348 sqft
300.000 USD
Willa 6382 Breckenridge Cir Lake Worth 1833 sqft
324.000 USD
drukuj ofertę drukuj ofertę

Delray Beach restauracja

Kraj: USA
Region: Palm Beach
Miejscowość: Delray Beach
Typ nieruchomości: Lokal handlowy
Rynek:wtórny
Cena:130 000,00 USD przelicz walutę Oblicz przybliżoną ratę miesięczną
Opis:

Restauracja w Delray Beach, w okolicy biur i przedsiębiorstw. Dobra lokalizacja do tej pory sprawiała, że w porach lunchu restauracja była zapełniona. Dzienny zarobek wynosił często 600 dolarow. Czynsz wynosi 2800 dolarów miesięcznie. W lokalu pracuje 3 pracowników. W lokalu znajdują się 32 miejsca, jest możliwość rozszerzyć to o 12 miejsc na zewnątrz. Przy restauracji znajduje się ogólno dostepny parking.

Numer referencyjny:IBRX-10001549
Powierzchnia nieruchomości:1100.00 sq ft
Klimatyzacja:tak
Parking:tak
Delray Beach restauracja
Delray Beach restauracja 1
Delray Beach restauracja 2
Delray Beach restauracja 3
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka: *


(*) pola obowiązkowe

« wstecz

Nieruchomości USA

Nieruchomości na sprzedaż w USA przez IBERMAXX, agencja nieruchomości zagranicznych. Zobacz oferty domów, apartamentów i willi w USA, na sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Florydzie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego w Stanach Zjednoczonych. Obecny kryzys na rynku nieruchomości w USA, a właściwie globalny kryzys na rynku nieruchomości, trwający od 2008 roku, mimo wszystko tworzy okazję dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości zagraniczne, niebywałe okazje do zakupu domu lub apartamentu w USA o wiele taniej. Obecny "dołek" cenowy, oferuje dla poszukującego nieruchomości ogromne możliwości i pomysł na inwestycję w przyszłość.

Przyjdzie czas, iż rynek ten odrodzi się i ceny nieruchomości w USA znów poszybują w górę. Nie zapominajmy iż to największa i najbogatsza gospodarka na świecie.
Co najciekawsze, tego sławnego kryzysu, zupełnie nie widać na ulicach USA, ani w restauracjach, ani w sklepach, które są pełne kupujących i spożywających drogie posiłki i wykwintne obiady, ludzi. Jest to rzecz niezwykła jak wygląda taki "kryzys" zagranicznych nieruchomości. Jednak statystyki z USA i badania ekspertów w branży nieruchomości podają alarmujące cyfry o spadkach cen i ilości zaciąganych kredytów hipotecznych w USA. Aczkolwiek powoli się to zmienia i widać iż zagraniczne rynki nieruchomości powoli wracają do normalności.

Nieruchomości na świecie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, to dobra inwestycja powiązana z niewielkim ryzykiem inwestycyjnym. W krajach dynamicznych gospodarczo, zawsze można w miarę szybko sprzedać dom lub mieszkanie lub zająć się wynajmem nieruchomości za granicą i generować dla siebie stały przychód z wynajmu, czyli nasz sławny cash flow. Możliwości manewru jest wiele, a ryzyko dla inwestora, stosunkowo niewielkie.

Nieruchomości na Florydzie rządzą się swoimi prawami. Tutaj najlepsze lokalizacje, nieruchomości wysokiej klasy i dobrze położone, nie "odczuły" takiego kryzysu i spadku cen. Część nieruchomości na Florydzie jest przeceniona i można je nabyć w niższej cenie, ale nieruchomości w dobrych lokalizacjach "trzymają się" dobrze. Tak, z reguły, jest wszędzie na świecie, podobnie jest i na Florydzie. To jeden z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości na świecie.

Generalnie, właściciele sprzedający nieruchomości w USA, na Florydzie, dzielą się na tych co muszą sprzedać i na tych, co chcą sprzedać? Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma grupami? Ktoś, kto posiada kredyt hipoteczny na nieruchomość i płaci miesięczne, wysokie raty, gdy ma trudności finansowe z pewnością będzie chciał się pozbyć szybciej, swojego mieszkania lub domu. Natomiast osoba dobrze sytuowana, z zabezpieczeniem finansowym, nie będzie śpieszyła się ze sprzedażą swojej posesji i poczeka na dobrego klienta, zainteresowanego dobrą lokalizacją i spokojnie sprzeda swój dom w USA za cenę, jaką sobie życzy. Uprościliśmy troszeczkę rozumowanie, by przedstawić Państwo choć trochę, jak wygląda sprzedaż nieruchomości w USA, w chwili obecnej.

Dla naszych klientów, staramy się znaleźć zawsze najlepszy "deal". Jest ogromny wybór nieruchomości do których mamy dostęp w naszym biurze. Korzystamy z bazy nieruchomości USA, z regionalnej bazy nieruchomości na sprzedaż, na Florydzie. Tylko ich część widnieje w naszym serwisie internetowym.
Różnic w cenie nie ma, nieruchomość jest zwykle w tej samej cenie jak w innych agencjach nieruchomości w USA i na Florydzie.
Co z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości w USA? W dalszym ciągu, jesteśmy w stanie dla naszych klientów, uzyskać kredytowanie hipoteczne do 70% wartości nieruchomości. Dobre czasy w USA minęły, kiedy można było uzyskać 80%-90% i więcej kredytowania hipotecznego. Banki w USA, mniej chętnie pożyczają pieniądze, szczególnie obcokrajowcom. Zabezpieczenie i wkład własny w wysokości 30 do 35% ułatwi nam uzyskanie kredytowania hipotecznego na zakup domu lub apartamentu na Florydzie.

Dane makroekonomiczne w USA jakie docierają do nas z początkiem 2013 roku "szeptają" o powolnym odradzaniu się amerykańskiego rynku nieruchomości. Optymistyczne prognozy mieszają się z negatywnymi opiniami i prognozami w amerykańskich nieruchomościach na 2014 i 2015. Któż z nas może to przewidzieć.
Ostatni raport Goldman Sachs sugeruje iż w drugiej połowie 2013 rynek nieruchomości w USA może się odbić od dna. Zbyt duża podaż nieruchomości przejętych przez banki przeczy tym przewidywaniom. Z perspektywy zagranicznego inwestora, pojawiły się dostępne kredyty hipoteczne dla kupującego nieruchomość w USA, jako druga nieruchomość lub jako inwestycje w USA na najniższym poziomie od lat, tj. kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 50.000$ na minimum 15 lat z oprocentowaniem 3.875% z depozytem (down payment) 25%.
W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA i na Florydzie znajdziesz wiele tego typu ofert domów, willi i apartamentów na sprzedaż.

Nasz serwis sprzedaży zagranicznych nieruchomości w USA, adresujemy do osób marzących o domu, rezydencji lub willi na Florydzie. Zakup nieruchomości w USA nie jest prosty i sam proces sprzedaży, zaciągnięcia kredytu hipotecznego, sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, wreszcie zakończenia procesu sprzedaży, tzw. "closing", różni się diametralnie od sprzedaży nieruchomości w Europie i w Polsce. Także od innych rynków nieruchomości za granicą.

Sprzedażą nieruchomości w USA, może zajmować się tylko licencjonowany i przeszkolony agent, który ukończył odpowiednie kursy i zdał odpowiednie, stanowe egzaminy. Handel nieruchomościami w USA, jest ściśle regulowany. Każde biuro nieruchomości potrzebuje odpowiednie licencje na otwarcie tego typu działalności, wreszcie agent potrzebuje zdać odpowiednie egzaminy, aby móc sprzedawać nieruchomości na terenie Florydy.
Wreszcie, zwykłe otwarcie konta bankowego w USA, nie jest proste, nie każdy może to zrobić, wchodząc z ulicy i prosić o otwarcie rachunku bankowego w USA....
Serdecznie zapraszamy do IBERMAXX, staramy się o jak najlepszą ofertę, oraz o jak najlepszą obsługę naszego klienta. Jeżeli nie ma jakieś nieruchomości na naszej stronie, napisz lub przyjdź do naszego biura, postaramy się znaleźć odpowiednią nieruchomość właśnie dla Ciebie, idealnie dobraną pod Twoje wymagania.

Nieruchomości na Florydzie

Któż z nas nie marzył o domu na Florydzie, apartamencie w Miami tuż przy piaszczystej plaży, całorocznym graniu w golfa, jadaniu w dobrej restauracji i korzystania z uroków życia, oraz wspaniałych serwisów dla mieszkańców, jakie oferuje południowa Floryda. Floryda to jedno z najlepszych miejsc na świecie na zakup domu i apartamentu. Rezydencji lub domu z działką i prywatnym basenem. Jeżeli chodzi o nieruchomości zagraniczne, to Miami i okolice południowej Florydy, bez wątpienia należą do najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie na posiadanie domu lub apartamentu za granicą. Także na zakup apartamentu przy morzu i blisko plaży w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale.

Obecny okres zapaści ekonomicznej i niskich cen domów i mieszkań na Florydzie, oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem domu za granicą, na Florydzie, najlepsze okazje dla tego rodzaju zagranicznej inwestycji w nieruchomości.
W chwili obecnej, oferty foreclosures in Florida lub short sale in Florida są to tak niesamowite okazje dla inwestora, iż zupełnie trudno im się oprzeć. Takie mieszkania można teraz kupić 40 lub 50 procent taniej niż przed amerykańskim kryzysem na rynku nieruchomości. Dodatkowo, jeżeli posiadasz gotówkę i chcesz ją wydać na taki apartament lub dom na Florydzie, można negocjować ze sprzedającym w tym wypadku z bankiem na Florydzie. Czasami bywają akceptowane jeszcze niższe oferty niż te, oficjalnie podawane do wiadomości klienta w bankach lub na stronach internetowych z ofertami i ogłoszeniami nieruchomości.
Kilka ostatnich miesięcy, przyniosło ożywienie na florydzkim rynku nieruchomości, ceny domów i mieszkań w Miami poszły lekko w górę. Czy zwiastuje to rychły koniec amerykańskiego kryzysu na rynku nieruchomości? Tego nie wiemy, ale ostrożnie analizując obecną sytuację, można się tego spodziewać.

Oferty IBERMAXX Floryda, dotyczą nieruchomości z południowej Florydy, najpiękniejszej części tego tropikalnego półwyspu. U nas znajdziesz aktualne oferty sprzedaży domów i mieszkań w Miami, w Boca Raton, w Fort Lauderdale, aż po West Palm Beach, bardziej na południu. Działamy w trzech hrabstwach Florydy. Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach County. Tutaj znajdują się najlepsze miejsca do posiadania i zakupu domu na Florydzie. Wschodnia Floryda (wybrzeże Atlantyku) oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości na Florydzie, wspaniałe piaszczyste plaże, wysokie temperatury cały rok, tropikalny klimat i idealne warunki do inwestycji w bezpieczną i stabilną gospodarkę, jaką jest gospodarka 18 milionowej Florydy.

Zakup nieruchomości na Florydzie z pewnością dobrze zaprocentuje w przyszłości. Zarówno jeżeli bierzesz pod uwagę wynajem nieruchomości na Florydzie i czerpanie pasywnych zysków z wynajmu domu lub apartamentu, jak również późniejszego odsprzedania nieruchomości na Florydzie.
Przy transakcji kupna sprzedaży domu na Florydzie, zawsze warto skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Przemawiają za tym przede wszystkim względy bezpieczeństwa podczas przeprowadzania takiej operacji. Kupując bezpośrednio od właściciela na Florydzie, narażasz się na ryzyko kupna nieruchomości np. obciążonej kredytem hipotecznych lub innym zadłużeniem.

Także kupowanie domów na nowych osiedlach to teraz najlepszy czas na tego typu inwestycje. Domy na nowych osiedlach sprzedają się szybko. Lepsze lokalizacje tzw. prime locations również szybko zostają wykupywane przez inwestorów, oraz przez osoby marzące o domu na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura na Florydzie, gdzie mamy dostęp do tysięcy ofert nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie zagraniczną nieruchomość marzeń i najlepsze oferty domów i mieszkań z Florydy. Także kredyty hipoteczne na Florydzie na sfinansowanie transakcji zakupu domu. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i dobrze zainwestuj w dom lub mieszkanie za granicą.
IBERMAXX wita na Florydzie i w USA. Zapraszamy....!

Nieruchomości Palm Beach

Nieruchomości na sprzedaż z obszaru hrabstwa Palm Beach na Florydzie. Apartamenty na Florydzie w Palm Beach, mieszkania do kupienia na Florydzie w hrabstwie Palm Beach, domy na Florydzie i luksusowe wille na Florydzie z Palm Beach County, na sprzedaż w ofercie IBERMAXX biura nieruchomości zagranicznych.

W naszej ofercie nieruchomości na świecie, znajdziesz informacje o aktualnych cenach nieruchomości na Florydzie. W ofercie IBERMAXX znajdziesz także działki na sprzedaż na Florydzie w Palm Beach county, oraz nowe apartamentu od deweloperów na Florydzie w najlepszych lokalizacjach przy morzu i z widokiem na ocean. Sprawdź oferty i ceny apartamentów na Florydzie z widokiem na morze w najbardziej pożądanych lokalizacjach Florydy. Nieruchomości typu lokale komercyjne na sprzedaż, apartamenty z bezpośrednim widokiem na ocean na Florydzie. Oferty nieruchomości typu hotele na sprzedaż, miejsca do prowadzenia własnej działalności gospodarczej na Florydzie i sklepy na sprzedaż na Florydzie. Koniecznie sprawdź luksusowe nieruchomości na Florydzie w naszej ofercie, oraz domy do remontu na Florydzie.

Także oferty nieruchomości w Palm Beach, idealne do wynajmu na Florydzie. Zarówno jako nieruchomości na wynajem wakacyjny, jak również nieruchomości na wynajem długoterminowy. Najlepsza lokata kapitału, nie od dziś wiadomo, iż jest nią kupno i inwestycja w zagraniczne nieruchomości. Floryda jest tego doskonałym przykładem. Poprzedni kryzys i obecna zwyżka cen nieruchomości w USA. Także oferty nieruchomości short sale, oraz foreclosure na Florydzie.

Ten obszar Florydy, położony na północ od Miami, to jedna z najbardziej ekskluzywnych lokalizacji na zakup nieruchomości na Florydzie i nieruchomości w USA. Przepiękne, piaszczyste plaże, niesamowity, całoroczny tropikalny klimat Florydy, oraz kryształowe wody Oceanu Spokojnego, od lat, przyciągają inwestorów w nieruchomości w USA. Nie tylko profesjonalni inwestorzy myślą o hrabstwie Palm Beach, jako o swojej inwestycji w USA. Wiele rodzin, przeprowadziło się do Palm Beach na stałe, wiele osób kupiło tu swój dom lub apartament, na emeryturę, którą zamierzają spędzić na Florydzie. W ciepłym klimacie, w spokoju i z dala od problemów w pracy i życiu rodzinnym. To miejsce idealne na zakup nieruchomości na starość, ale również miejsce idealne do inwestycji w dom wakacyjny za granicą.

W Palm Beach, znajdziemy fantastyczne nieruchomości do kupna na Florydzie. Na plażach tego regionu Florydy w miesiącach marzec i kwiecień, żółwie z ciepłych wód Oceanu Atlantyckiego, składają swoje jaja. To niesamowity widok. W Boca Raton, oraz na obszarze West Palm Beach, znajdują się najlepsze urbanizacje i osiedla do zamieszkania. Miasta na Florydzie są niezwykle czyste, świetnie zorganizowane i przyjazne dla osób uprawiających czynnie sport. Także przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Komunikacja miejska na Florydzie jest chyba najlepsza na świecie. Nabrzeżne aleje, wypełnione są biegającymi ludźmi, siłownie i fitness kluby, są najwyższej, światowej klasy. Tutaj również znajdują się najlepsze pola golfowe na Florydzie, oraz wyśmienite restauracje, serwujące owoce morza i przysmaki z okolicznych plantacji. Tropikalne owoce i wyśmienita kuchnia z wpływami latynoskimi i meksykańskimi. Przysłowiowe porcje na talerzu, są ogromne w standardach przyjętych dla Europejczyka.

Jeżeli myślisz o dobrej inwestycji w nieruchomości na Florydzie, oraz aby zainwestować w USA, pomyśl o hrabstwie Palm Beach na Florydzie trochę na północ od Miami. W tym miejscu możesz ulokować swoje środki lub oszczędności  i nie martwić się, iż ta inwestycja w przyszłości nie przyniesie strat, a same pożytki i dobrą lokatę pieniędzy.
Poniżej, lista wszystkich miast wchodzących w skład hrabstwa Palm Beach na Florydzie w porządku alfabetycznym: Atlantis, Belle Glade, apartamenty w Boca Raton, nowe domy w Boynton Beach, Briny Breezes, Canal Point, Cloud Lake, apartamenty od dewelopera w Delray Beach, Glen Ridge, Golf, Greenacres, Gulf Stream, Haverhill, Highland Beach, Hypoluxo, nieruchomości w Juno Beach, Jupiter, Jupiter Inlet Colony, Lake Clarke Shores, luksusowe rezydencje w Lake Park, Lake Worth, Lantana, Loxahatchee, Manalapan, bungalowy w Mangonia Park, szeregowce w North Palm Beach, Ocean Ridge, Pahokee, Palm Beach, domy w Palm Beach Gardens, Palm Beach Shores, apartamenty w Palm Springs, Riviera Beach, Royal Palm Beach, Sandcut, mieszkania South Bay, South Palm Beach, działki na sprzedaż w Tequesta, hotele w Wellington, oraz nieruchomości w West Palm Beach.
To największe miasta i skupiska ludności w hrabstwie West Palm Beach, oraz dobre miejsca na zakup domu na Florydzie.

Dlaczego tyle ludzi wybiera Palm Beach na zakup nieruchomości w USA? Odpowiedź jest banalnie prosta: wspaniały klimat południowej Florydy, ocean, jakość życia, rozrywka, doskonałe pola golfowe, nieskazitelne plaże, kultura tego regionu Florydy i bezpieczeństwo obywateli.
Obszar Palm Beach to ponad 2.000 mil kwadratowych "wypakowanych" wszelkiego rodzaju atrakcjami, nie ważne jakie są Twoje zainteresowania lub hobby: golf, krykiet, nurkowanie, jazda na rowerze, siłownia, bieganie, chodzenie po górach (trekking), etc, etc. Możliwości jakie oferuje ten region, są nieskończone. Jeszcze kilka lat temu, około 2.000 nowych osób, przeprowadzało się do Palm Beach County i rejestrowało się jako nowi rezydenci w tym hrabstwie. Ostatnie lata i trwający kryzys na amerykańskim rynku nieruchomości, oczywiście zwolniło ten proces, ale można być pewnym, iż w przyszłości ten proces będzie się powtarzał, ponieważ to jeden z najbardziej atrakcyjnych terenów i stanów w USA, na osiedlenie się w ciepłym, tropikalnym klimacie i w bliskiej odległości od plaży.

W okolicach miejscowości Jupiter na północy hrabstwa Palm Beach, są przepiękne wydmy, otaczające plażę nad oceanem. Wpływy oceanu czuje się na każdym kroku. Dla miłośników wędkarstwa i wędkarstwa sportowego, są organizowane wyprawy na połowy "blue marlina" na oceanie. Dla miłośników plaży, okolice Boca Raton, Pompano Beach i Delray Beach, to najpiękniejsze plaże regionu, krystalicznie czysty ocean i piękne domy do kupienia nad brzegiem oceanu.
Nie zapomnij tylko dobrego kremu UV. Słońce na tej szerokości geograficznej może przypalić skórę, niezaawansowanemu plażowiczowi.
Palm Beach County to absolutny numer jeden w USA, pod względem ilości pól golfowych, jest ich aż 145! W Palm Beach znajduje się 1.100 kortów tenisowych dla miłośników tego białego sportu. Dla amatorów najbardziej wyrafinowanych sportów w Palm Beach, jest kilka pól do gry w polo. Dla zakochanych w jeździe na rowerze, są kilometry, świetnie przygotowanych tras rowerowych i tras dla rowerów górskich. Nie tylko siedzenie w domu na Florydzie, ale przede wszystkim aktywny styl życia kusi, aby stać się posiadaczem nieruchomości na Florydzie.

Dla miłośników ekologii i ochrony przyrody, konieczna będzie wycieczka do rezerwatu przyrody Everglades na południowej Florydzie, gdzie zobaczysz krokodyle (aligatory) i inne egzotyczne zwierzęta i drapieżniki. Koniecznie przepłyń przez rzekę Loxahatchee River, to najdziksza część Florydy, dla miłośników wędrowania po ostępach to z pewnością nie lada gratka.

Nieruchomości w Palm Beach County zawsze cieszyły się niezwykłą renomą wśród inwestorów w zagraniczne nieruchomości, oraz wśród rodzimych Amerykanów, znających doskonale florydzki rynek nieruchomości. Także osoby pragnące przeprowadzić się na Florydę i kupić swój wymarzony dom na Florydzie, mają w tej chwili, okazje do zakupu tanich nieruchomości na Florydzie. Trwający kryzys w USA, powoduje to, iż na rynek wypływają prawdziwe okazje cenowe, nie musisz być milionerem, aby kupić teraz dom na Florydzie i stać się prawowitym właścicielem nieruchomości na Florydzie.
Zapraszamy do biura nieruchomości na świecie - IBERMAXX Floryda, znajdziemy dla Ciebie nieruchomość o jakiej marzysz w najlepszych lokalizacjach Florydy. Dom, apartament, rezydencję lub wakacyjne mieszkanie przy plaży.

Na naszych stronach internetowych znajdziesz zdjęcia domów na Florydzie i aktualne oferty sprzedaży nieruchomości w Palm Beach na Florydzie. Każda oferta mieszkania lub domu na Florydzie jest dokładne opisana, są podane stopy kwadratowe powierzchni mieszkalnej każdej nieruchomości. Są informacje o ilości sypialni, ilości łazienek, oraz jest podana informacja o odległości od morza, oceanu i pola golfowego. Także jest przedstawiona mapa Florydy, na której jest naniesiona lokalizacja danej nieruchomości w Palm Beach county.

Jeżeli staniesz się pełnoprawnym właścicielem nieruchomości na Florydzie, możesz zacząć myśleć o wynajmie swojej posesji na Florydzie i rozpoczęciu czerpania zysków z wynajmu wakacyjnego lub wynajmu długoterminowego na Florydzie. To doskonały sposób na generowanie stałych dochodów z inwestycji w zagraniczne nieruchomości na Florydzie. Do tego celu nasza agencja podpowie gdzie najlepiej ogłosić swój dom lub apartament na Florydzie, aby szybko wynajmować nieruchomość i czerpać z niej zyski.
Nieruchomość w Palm Beach na Florydzie można wynająć na długi bądź na krótki okres w zależności czy masz zamiar korzystać ze swojego mieszkania tylko na wakacje na Florydzie, czy też przyjeżdżać na Florydę częściej w ciągu całego roku. Przy inwestycji w dom pod wynajem na Florydzie, warto wziąć pod uwagę jeden niezwykle istotny czynnik, a mianowicie: lokalizację. To decyduje o tym czy dana nieruchomość będzie się cieszyła powodzeniem wśród osób rezerwujących wakacje na Florydzie, czy też będzie stała pusta podczas okresu wakacyjnego.

Obszar Palm Beach i tej części Florydy, zamieszkany jest przez mnóstwo obcokrajowców. Nie tylko Amerykanie posiadają nieruchomości na Florydzie. Również sporo Europejczyków ma swoje domy wakacyjne na Florydzie i często odwiedza Florydę podczas wakacji lub podczas dni wolnych od pracy. W Palm Beach mieszkają także inne narodowości i również Polacy posiadają nieruchomości na Florydzie. Także Niemcy, Szwedzi i Norwegowie cieszą się mieszkaniem na Florydzie przez parę miesięcy w roku. Do innych narodowości zamieszkujących Florydę zaliczamy Meksykanów, Kanadyjczyków, Brazylijczyków, Kolumbijczyków i Argentyńczyków. Ważną grupą narodowościową na Florydzie są Rosjanie, posiadający swoje luksusowe nieruchomości na Florydzie. Również w Palm Beach County Rosjanie i Ukraińcy posiadają swoje wakacyjne nieruchomości na Florydzie, oraz mieszkają tutaj na stałe, korzystając z uroków Florydy.
Także chińska populacja na  Florydzie jest bardzo widoczna pośród mniejszości etnicznych zamieszkujących Sunshine State.

Obszar Palm Beach jest doskonale skomunikowany z resztą USA i wszystkimi lotniskami na Florydzie, zarówno tymi międzynarodowymi lotniskami na Florydzie, jak również lotniskami krajowymi na Florydzie. W Palm Beach szybko dojedziesz dosłownie wszędzie, a doskonałe autostrady i drogi lokalne zabiorą Cię szybko nawet do najmniejszej miejscowości w tym słonecznym stanie USA.

Dla osób znających się na budowie amerykańskich nieruchomości w naszej ofercie sprzedaży domów i apartamentów na Florydzie, przygotowaliśmy domy do remontu na Florydzie i oferty starych domów nadających się albo do rozbiórki, albo do totalnej przebudowy. Jeżeli masz dobry pomysł i chęci do przedsięwzięcia, taką starą ruinę można przekształcić w piękną rezydencję lub luksusowy dom na Florydzie, do którego można przyjeżdżać nie tylko na wakacje na Florydzie, ale także na okres świąt i dni wolnych od pracy. Inwestycja na wypoczynek, albo inwestycja pod wynajem.

Obszar hrabstwa Palm Beach jest naszpikowany agencjami nieruchomości. Jest tu tysiące agencji, biur i urzędów zajmujących się pośrednictwem w nieruchomościach na Florydzie. Również biuro nieruchomości zagranicznych IBERMAXX, współpracuje z najbardziej renomowanymi agencjami nieruchomości w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. Dla osób szukających prawdziwych okazji i dobrych inwestycji na Florydzie, przygotowaliśmy aktualną ofertę nieruchomości z licytacji bankowych na Florydzie i oferty z przejęć bankowych na Florydzie. W Stanach Zjednoczonych tego typu oferty nazywają się short sales lub oferty nieruchomości foreclosures.

Nawet z niedużym budżetem na inwestycję w zagraniczną nieruchomość jest spora szansa, iż znajdziemy dla Ciebie idealną nieruchomość na Florydzie z banku lub od zbankrutowanego dewelopera na Florydzie. Koniecznie sprawdź również oferty nowych apartamentów z naszej oferty deweloperskiej. Nowych nieruchomości na sprzedaż na Florydzie. Warto zainwestować w nowy dom lub apartament na Florydzie i cierpliwie poczekać na zyski z takiej zagranicznej inwestycji na Florydzie.

Do każdej lokalizacji w hrabstwie Palm Beach dojedziesz błyskawicznie taksówką z lotniska w Miami, Fort Lauderdale lub Boca Raton. Można także dojechać autobusem z lotniska do poszczególnych miejscowości w Palm Beach. Kursuje tu także bezpośredni pociąg z lotniska w Miami. Linia kolejowa biegnąca na północ, do nadmorskich miejscowości tego wybrzeża Florydy. Nazywa się Tri Rail.
W Palm Beach county znajdziesz wszystko czego potrzeba do wygodnego i dostatniego życia w USA. Są tu oddziały banków, bankomaty, mnóstwo pól golfowych, oraz doskonałe plaże. Niezliczona ilość sklepów i centr handlowych, wypożyczalnie samochodów, oraz warsztaty rzemieślnicze i mnóstwo wszelkiego rodzaju biznesów.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup nieruchomości w hrabstwie Palm Beach, a miejsce to uważane jest powszechnie za jedno z najbardziej pożądanych miejsc na całej Florydzie do inwestycji i posiadania domu na Florydzie, na pewno będziesz się cieszył swoją zagraniczna nieruchomością na "full" i w przyszłości odsprzedasz lub zapiszesz w testamencie dzieciom, swój stary dom na Florydzie.

Nieruchomości Delray Beach

Apartamenty na Florydzie, domy, oraz wille na wakacje w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na kupno nieruchomości w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. Na obszarze Delray Beach, znajdziesz świetne domy i wille na sprzedaż w naszej ofercie sprzedaży nieruchomości zagranicznych w Stanach Zjednoczonych.

Delray Beach to miasto w Palm Beach County (hrabstwo Palm Beach) na południowej Florydzie. Wedle amerykańskich statystyk Delray Beach liczy blisko 61.000 mieszkańców. Jest to jedno z największych miast na tym obszarze południowo wschodniej Florydy, tuż obok Boca Raton, które liczy blisko 90.000 mieszkańców. Delray Beach leży kilka kilometrów na północ od Boca Raton, a na południe leży miejscowość Boynton Beach, kolejna miejscowość dobra na zakup domu na Florydzie i inwestycji w nieruchomości za granicą.

Delray Beach leży w klimacie tropikalnym Florydy i charakteryzuje się bardzo wysoką wilgotnością powietrza, oraz wysokimi temperaturami przez cały rok. Do największych atrakcji turystycznych w mieście należy Downtown Delray Beach Arts Districts w którym znajdują się galerie, odbywają się wystawy sztuki i rzeźby i które należy do organizacji kulturalnej na Florydzie. Centrum istnieje ponad 20 lat i leży przy Atlantic Avenue. W mieście odbywa się także festiwal Art and Jazz Festival, oraz wiele innych wydarzeń kulturalnych odbywających się przez cały rok.

W naszym przewodniku po nieruchomościach na Florydzie, znajdziesz aktualne informacje o cenach nieruchomości w Delray Beach na Florydzie, oraz aktualne oferty sprzedaży mieszkań, domów i apartamentów w Delray Beach. W naszej ofercie posiadamy apartamenty w Delray Beach, domy w Delray Beach, działki na sprzedaż pod budowę domu w Delray Beach na Florydzie, oraz oferty sprzedaży nieruchomości komercyjnych w tej części Florydy w Delray Beach. Jeżeli chcesz sprawdzić aktualne ceny nieruchomości na Florydzie, to wiadomo iż na stronie agencji nieruchomości zagranicznych IBERMAXX na Florydzie, zawsze znajdziesz aktualne oferty i aktualne ceny tych zagranicznych nieruchomości.

Sprawdź także oferty sprzedaży domów szeregowych, nieruchomości na tzw. Country Clubs i nieruchomości na osiedlach 55+ na tym obszarze Florydy. Także nieruchomości na polach golfowych w Delray Beach i Boca Raton.
W ofercie posiadamy tanie nieruchomości z przejęć bankowych w Delray Beach, oraz oferty short sale i oferty foreclosures w Delray Beach. Nieruchomości z licytacji bankowych na Florydzie. W ofercie biura IBERMAXX Floryda także pojawiają się oferty sprzedaży lokali komercyjnych, lokali handlowych, sklepów na sprzedaż i takich nieruchomości w Delray jak hotele, hostele i pensjonaty na sprzedaż w Delray Beach. Nieruchomości generujące stały dochód z inwestycji w Stanach Zjednoczonych.

Nawet, jeżeli nie jesteś pasjonatem golfa, to warto sprawdzić ceny nieruchomości przy polach golfowych w Delray Beach i tego zakątka Florydy południowo wschodniej. Warto brać tego typu inwestycję pod uwagę, jako lokatę kapitału lub inwestycję w nieruchomości pod wynajem. Czasami w naszej ofercie także pojawiają się domy do remontu w Delray Beach. Okazja do zrobienia tzw. projektu i przebudowy tego typu nieruchomości w luksusową posiadłość lub rezydencję na Florydzie.
Sprawdź także oferty nowych apartamentów w Delray Beach, oraz ofert od deweloperów w Delray Beach na Florydzie. Okazje do zakupu i inwestycji z tzw. "off plan". Tego typu zakup również warto brać pod uwagę, jeżeli myślisz o inwestycjach w amerykańskie nieruchomości i zagraniczne rynki nieruchomości, poza Europą.

Plaże w Delray Beach są długie na 3,2 km. Plaża jest dostępna z drogi Florida State Road A1A. Informacja dla zainteresowanych nurkowaniem w wodach Florydy. Tuż przy plaży w Delray Beach zatonął stuletni statek parowy, który teraz jest miejscem dla pasjonatów nurkowania.
W latach 2003 do 2008, Delray Beach doświadczyło ogromnego boomu budowlanego, nowe domy i osiedla powstawały jak grzyby po deszczu. Większość nowych domów powstała na południe i północ od Atlantic Avenue. Powstały także dwa nowe miejskie garaże, które mają za zadanie pomieścić ogromną ilość samochodów i stworzyć miejsca parkingowe.

Przez Delray Beach przechodzi Tri-Rail linia kolejowa. Dojedziesz tutaj wprost z lotniska w Miami. Największe atrakcje turystyczne w Delray Beach to: Morikami Muzeum i ogród japoński, American Orchid Society Visitor Center i ogród botaniczny, kolejny Roji-en Japoński Ogród, Cason Cottage, Old School Square, Centrum Artystyczne, the Artist Guild, Centrum Tenisowe w Delray Beach, Spady Muzeum, South Country Courthouse, oraz pobliskie bagna Wakodahatchee.

Jeżeli myślisz o zakupie nieruchomości w Delray Beach, to doskonałe miejsce na posiadanie domu w USA, ze względu na doskonałą plażę, oraz na wszystkie atrakcje kulturalne, które czekają na Ciebie po zakupie domu w Delray Beach.
Jeżeli chodzi o służbę zdrowia, to do dyspozycji mieszkańców jest Delray Medical Center, zatrudniający blisko 1600 osób.
Klimat w mieście to podobnie jak w innych miejscowościach tej cześci Florydy, tropik, wysoka wilgotność powietrza i słońce cały rok. Przejrzyj aktualne oferty IBERMAXX z Delray Beach na Florydzie. Domy, posiadłości, apartamenty i wille na sprzedaż. Zainwestuj w jedno z najlepszych miejsc na Florydzie, na posiadanie nieruchomości zagranicznej w Stanach Zjednoczonych.

W Delray Beach na Florydzie znajdziesz wszystko, czego potrzeba do luksusowego życia i mieszkania na Florydzie. Jest tu mnóstwo doskonałych restauracji, dobrych sklepów, supermarketów i miejsc gdzie można zjeść doskonałą kolację z przyjaciółmi. Nadmorskie knajpki i restauracje zapraszają przez cały rok, nie tylko na dobry posiłek z owoców morza, ale i także po wspaniałą atmosferę i wysokiej jakości styl życia południowej Florydy.
W Delray Beach funkcjonują dobre przychodnie zdrowia, są piękne pola golfowe, apteki, sklepy, banki i bankomaty z których można skorzystać, kiedy zabraknie dolarów na wycieczce na Florydzie. W Delray Beach znajdziesz także lokalne biura nieruchomości z którymi na codzień współpracuje nasza agencja nieruchomości zagranicznych i nieruchomości w Stanach Zjednoczonych.
W naszym biurze pośrednictwa w nieruchomościach zagranicznych, zawsze znajdziesz najlepsze inwestycje w nieruchomości na świecie.

Kupując dom w Delray Beach, dokonujesz zakupu także dobrej inwestycji w nieruchomości pod wynajem. Tutaj błyskawicznie zaczniesz czerpać dochody z wynajmu domu. Czy to na wynajem wakacyjny lub na wynajem długoterminowy. Obydwie opcje inwestycyjne z pewnością przyniosą dobre zyski i stały cash flow dla właściciela posesji. Wynajem nieruchomości na Florydzie jest bardzo mocny i zapotrzebowanie na domy i apartamenty na wynajem na wakacje, czy wynajem na długi okres, o każdej porze roku, przyniesie zdecydowane rezultaty dla inwestora.
Do tego warto skorzystać z amerykańskich portali internetowych, oferujących nieruchomości na wynajem na wakacje na Florydzie, albo nieruchomości na wynajem długoterminowy w Delray Beach. Jeżeli kupisz dom lub mieszkanie w Delray Beach i zdecydujesz się ją wynajmować z pewnością taka inwestycja przyniesie spodziewane rezultaty finansowe.

Warto też pamiętać o dobrej lokalizacji Delray Beach i stosunkowo bliskiej odległości miasta od lotniska w Miami z którego są loty nie tylko do innych części USA, Kanady, ale i także różnych części Europy. Z lotniska w Miami najlepiej jest wypożyczyć samochód i dojechać do Delray Beach, oraz do swojego miejsca przeznaczenia. Czy to na wakacje na Florydzie, czy to do swojego własnego domu na południowo wschodniej Florydzie.
Do dyspozycji podróżnych także pozostają inne lotniska na Florydzie. Najbliższe, to międzynarodowe lotnisko w Fort Lauderdale (międzynarodowe), oraz lotnisko w Boca Raton i lotnisko w West Palm Beach.
Jeżeli nie jesteś kierowcą z lotniska w Miami dostaniesz się do Delray Beach taksówką, autobusem lub pociągiem podmiejskim Tri Rail. Najwygodniejszym i najtańszym środkiem transportu wzdłuż wschodniego wybrzeża Florydy. Transport publiczny funkcjonuje tutaj doskonale.

Floryda i Delray Beach to bardzo multikulturalne miejsce na Florydzie. Choć dominują biali, jako mieszkańcy Delray Beach i Boca Raton, jednak i tutaj spotyka się mnóstwo mniejszości etnicznych i ludzi z każdego zakątka globu, pracujących w USA. Mieszkają tutaj nie tylko Amerykanie z północy USA, ale także Kanadyjczycy, Meksykanie, Kubańczycy, Brazylijczycy i Kolumbijczycy. Nie brak także Rosjan, oraz przedstawicieli Polonii w USA, posiadającej nieruchomości na Florydzie. Sporo Amerykanów polskiego pochodzenia, oraz Polaków mieszkających w Stanach Zjednoczonych, posiada swoje nieruchomości na Florydzie i cieszy się wspaniałym klimatem Florydy i korzysta z życia i pięknych plaż Florydy.

W naszej prezentacji nieruchomości z Florydy, znajdują się zdjęcia domów na Florydzie w Delray Beach, jest podany dokładny metraż każdej nieruchomości, są podane parametry danego mieszkania, oraz rok jego budowy. Jest dokładny opis każdej nieruchomości, wraz z metrażem, ilością sypialni, dostępem do basenu i atrakcji na osiedlu. Jest także podana informacja o odległości od plaży i odległości od najbliższych pól golfowych z danego apartamentu lub domu.

Delray Beach to pierwszej klasy resort turystyczny, ale także zróżnicowani, kreatywni i aktywni mieszkańcy, na wybrzeżu Oceanu  Atlantyckiego, którzy składają się na populację tego miasta w Palm Beach County. To malutkie miasteczko, ale ze stylem i klasą wielkiego miasta. Delray Beach leży pomiędzy Boca Raton, a West Palm Beach. Delray Beach leży w odległości 35-40 minut jazdy samochodem od lotniska w Palm Beach i Fort Lauderdale i tylko 1h jazdy samochodem od lotniska w Miami. W Delray Beach znajdziesz wszystko: kulturę, historię i sztukę. Nie tylko luksusowe, amerykańskie nieruchomości.
Obszar downtown Delray Beach Atlantic Avenue, która biegnie od autostrady I-95 aż do oceanu. Jest to najdłuższa główna droga na Florydzie. Na tej alei znajduje się mnóstwo sklepów, butików i jest to miejsce spacerów, nie tylko w poszukiwaniu okazji do dobrych zakupów na Florydzie. To także doskonałe restauracje, sklepy, puby, bary, ale także nocna rozrywka. Tutaj warto wybrać się z przyjaciółmi na wspólną kolację czy wystawny obiad z owoców morza i nie tylko.

Co roku w tym miejscu odbywa się szereg lokalnych festiwali znanych na całej Florydzie. Odbywa się tutaj doroczny Garlic Festival, oraz festiwal Delray Affair. Także na święta Bożego Narodzenia, urząd miasta wystawia 100 stopową choinkę bożonarodzeniową. Atlantic Avenue jest także miejscem, gdzie aż sześć razy do roku odbywa się wystawa sztuki, pokazy kuchni międzynarodowych, gdzie można spróbować jedzenia z najprzeróżniejszych zakątków globu, jak również z lokalnych restauracji w Delray Beach. Także muzyka na żywo i przedstawienia uliczne.

Downtown Delray Beach to także eksplodująca scena artystyczna Florydy. Coś dla oczu i dla duszy. Ponad 20 galerii sztuki i publicznych miejsc prezentujących sztukę i lokalnych artystów. Nowe miejsca to Pineapple Grove Arts Districts i Gallery Walks przyciagają zwiedzających i lokalnych mieszkańców Delray Beach.
Jeżeli nie mieszkasz w Delray, a masz zamiar odwiedzić to miasto na wakacjach na Florydzie, to Delray Beach oferuje mnóstwo miejsc noclegowych dla turysty i podróżnika. Od apartamentów przy plaży, po luksusowe hotele w Delray Beach. Wszystko utrzymane w stylu tropikalnej, południowej Florydy. Najlepszy hotel w okolicy Sunday House and Restaurant otwarty w 1902 roku, oferuje możliwość popływania w basenie w stylu meksykańskich cenotes. Warto pospacerować wśród tropikalnej roślinności tego wspaniałego hotelu. Kolejne dobre miejsce na nocleg w Delray Beach to 27 dostępnych pokoi w hotelu w stylu Key West - Crane's Beach House. Jeżeli jesteś w odpowiednim nastroju, można zaplanować pobyt w Seagate Hotel and SPA. To też wyśmienite miejsce na nocleg w Delray Beach.

Delray Beach ma nagradzaną wielokrotnie doskonałą, piaszczystą plażę, gdzie można praktykować sporty wodne przez cały rok. Delray Beach oferuje nie tylko plaże i słońce Florydy, ale także kulturę, historyczne miejsca do zwiedzania, muzea, wystawy sztuki, pola golfowe, korty tenisowe i inne unikalne atrakcje charakterystyczne, tylko dla tej części Florydy. W pobliżu znajdują się także olbrzymie centra handlowe, gdzie można wybrać się na przedświąteczne zakupy i kupić prawdziwe okazje w amerykańskich, niskich cenach i na przecenach.
20 minut jazdy samochodem, zabierze Cię do Evergaldes, dzikiej natury i typowej szaty roślinnej i dzikich zwierząt Florydy.

Lokale handlowe na sprzedaż na Florydzie

Nieruchomości zagraniczne. Oferta sprzedaży lokali komercyjnych na Florydzie w USA. Sekcja obejmuje wszelkiego rodzaju obiekty o charakterze komercyjnym i handlowym, miejsca do prowadzenia własnego biznesu w Stanach Zjednoczonych, typu: powierzchnie sklepowe, restauracje, unity handlowe w centrach komercyjnych i centrach handlowych, oraz powierzchnie biurowe, etc. Tego typu inwestycja może być świetną możliwością generowania pasywnego przychodu z wynajmu nieruchomości, dla właściciela tego typu inwestycji na Florydzie. Sprawdź ofertę IBERMAXX. Także doskonała okazja do otwarcia i prowadzenia własnego biznesu na Florydzie. Typu restauracja polska na Florydzie lub pizzernia włoska na Florydzie. Lokal typu kafeteria lub bar.

Definicja nieruchomości komercyjne, lokale komercyjne: Określenie nieruchomości przeznaczonej do prowadzenia działalności gospodarczej, głównie mającej charakter nie mieszkalny, a handlowy. Najbardziej popularne nieruchomości komercyjne to: hale magazynowe, place składowe, biurowce, place manewrowe i postojowe, lokale handlowe, użytkowe, centra handlowe, magazyny handlowe, restauracje, kawiarnie, bary.

Nieruchomości komercyjne wynajem i sprzedaż

Do nieruchomości komercyjnych (lokali komercyjnych) zaliczyć możemy niektóre budynki użyteczności publicznej, takie jak: budynki lotnisk, kina, centra handlowe, galerie handlowe. Nieruchomości komercyjne często są przedmiotem umowy najmu lub dzierżawy, generując przychody dla właściciela nieruchomości, określone w umowie najmu lub dzierżawy. Wtedy tego typu nieruchomości stają się produktem inwestycyjnym. Sprawdź naszą ofertę nieruchomości komercyjnych i handlowych na Florydzie, na sprzedaż.
Sprawdź również w nowych ofertach nieruchomości z Florydy na stronie IBERMAXX Floryda

Masz dobry pomysł na rozpoczęcie działalności gospodarczej na Florydzie w USA? A może masz zamiar się przeprowadzić z Chicago na Florydę. Warto wtedy rozważyć możliwość wynajmu lub dzierżawy lokalu pod restaurację, dzierżawy pod sklep spożywczy lub wynajem nieruchomości pod podobny biznes handlowy. Sprawdź ceny sprzedaży lokali handlowych na Florydzie i ceny za wynajem lokali handlowych na południowej Florydzie. Sprawdź nasze oferty i pomysł o własnym rozpoczęciu interesu na Florydzie i przeprowadzce z innych części Stanów Zjednoczonych na Florydę.

IBERMAXX-FLORYDA

Ulubione:


Brak ulubionych ofert

Przelicznik walut:

Cena: 130 000,00 USD
Nazwa waluty Kurs średni Przelicznik Cena po przeliczeniu
Euro 0.9056 1 117 721,63 EUR
Funt szterling 0.7925 1 103 029,97 GBP
Złotówka polska 3.8990 1 506 874,04 PLN
Frank szwajcarski 0.9984 1 129 788,10 CHF
Korona norweska 9.0895 1 1 181 630,90 NOK
Rubel rosyjski 64.1161 1 8 335 091,91 RUB
Data aktualizacji: 2019-10-14

Kalkulator ratalny:


Kwota: USD
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: USD
Newsletter
Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!
Przenieś do samej góry
Willa Manalapan 1245 Lands End Rd 7065 sqft
6.395.000 USD
Lake Catalina willa
168.900 USD

Lake Catalina willa

Palm Beach / Boca Raton
Jupiter Mallory Creek at Abacoa villa
249.900 USD
Willa 860 sqft Dania Beach
219.900 USD

Willa 860 sqft Dania Beach

Broward / Dania Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij