serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale


Lantana Windward Wy apartament 3 sypialnie
289.900 USD
Dom Boynton Beach 12246 Eagles Landing Wy
339.900 USD

Dom Boynton Beach 12246 Eagles Landing Wy

Palm Beach / Boynton Beach
drukuj ofertę drukuj ofertę

Dom w Miami

Kraj: USA
Region: Miami Dade
Miejscowość: Miami downtown
Typ nieruchomości: Dom/willa
Rynek:wtórny
Cena:850 000,00 / 659 000,00 USD przelicz walutę Oblicz przybliżoną ratę miesięczną
Opis:

Nieruchomość 5 sypialni i 5 łazienek w Miami. Dom wystawiony do short sale. Dom składa się z dużego salonu, 5 obszernych sypialni, oraz 5 kompletnych łazienek. Willa na dwóch poziomach. Bardzo obszerna nieruchomość, niezrównane możliwości w tym domu.
Idealna nieruchomość dla kogoś prowadzącego biznes z domu (przestrzeń na biuro, studio, etc.). Na terenie posesji oddzielny domek dla gości (cabana). Sauna z drzewa cedrowego. Na górnym poziomie znajdują się dwie sypialnie. Każda z własną łazienką i z prywatnym balkonem. Główna sypialnia wychodzi na basen. Tylne podwórko ma miejsce na wybudowanie prywatnego basenu lub kortu tenisowego.
Kuchnia w neutralnym stylu, drewniane szafki, granitowe blaty. Garaż na dwa samochody. Centralny odkurzacz, system alarmowy, ogrodzenie posesji. To wszystko możesz teraz mieć za 659.000 US $!

Numer referencyjny:IBR3295617
Powierzchnia nieruchomości:4809.00 sq ft
Ilość sypialni:5
Umeblowanie:tak
Klimatyzacja:tak
Garaz:tak
Balkon taras:tak
Basen:tak
Dom w Miami
Dom w Miami 1
Dom w Miami 2
Dom w Miami 3
Dom w Miami 4
Dom w Miami 5
Dom w Miami 6
Dom w Miami 7
Dom w Miami 8
Dom w Miami 9
Dom w Miami 10
Dom w Miami 11
Dom w Miami 12
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka: *


(*) pola obowiązkowe

« wstecz

Nieruchomości USA

Nieruchomości na sprzedaż w USA przez IBERMAXX, agencja nieruchomości zagranicznych. Zobacz oferty domów, apartamentów i willi w USA, na sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Florydzie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego w Stanach Zjednoczonych. Obecny kryzys na rynku nieruchomości w USA, a właściwie globalny kryzys na rynku nieruchomości, trwający od 2008 roku, mimo wszystko tworzy okazję dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości zagraniczne, niebywałe okazje do zakupu domu lub apartamentu w USA o wiele taniej. Obecny "dołek" cenowy, oferuje dla poszukującego nieruchomości ogromne możliwości i pomysł na inwestycję w przyszłość.

Przyjdzie czas, iż rynek ten odrodzi się i ceny nieruchomości w USA znów poszybują w górę. Nie zapominajmy iż to największa i najbogatsza gospodarka na świecie.
Co najciekawsze, tego sławnego kryzysu, zupełnie nie widać na ulicach USA, ani w restauracjach, ani w sklepach, które są pełne kupujących i spożywających drogie posiłki i wykwintne obiady, ludzi. Jest to rzecz niezwykła jak wygląda taki "kryzys" zagranicznych nieruchomości. Jednak statystyki z USA i badania ekspertów w branży nieruchomości podają alarmujące cyfry o spadkach cen i ilości zaciąganych kredytów hipotecznych w USA. Aczkolwiek powoli się to zmienia i widać iż zagraniczne rynki nieruchomości powoli wracają do normalności.

Nieruchomości na świecie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, to dobra inwestycja powiązana z niewielkim ryzykiem inwestycyjnym. W krajach dynamicznych gospodarczo, zawsze można w miarę szybko sprzedać dom lub mieszkanie lub zająć się wynajmem nieruchomości za granicą i generować dla siebie stały przychód z wynajmu, czyli nasz sławny cash flow. Możliwości manewru jest wiele, a ryzyko dla inwestora, stosunkowo niewielkie.

Nieruchomości na Florydzie rządzą się swoimi prawami. Tutaj najlepsze lokalizacje, nieruchomości wysokiej klasy i dobrze położone, nie "odczuły" takiego kryzysu i spadku cen. Część nieruchomości na Florydzie jest przeceniona i można je nabyć w niższej cenie, ale nieruchomości w dobrych lokalizacjach "trzymają się" dobrze. Tak, z reguły, jest wszędzie na świecie, podobnie jest i na Florydzie. To jeden z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości na świecie.

Generalnie, właściciele sprzedający nieruchomości w USA, na Florydzie, dzielą się na tych co muszą sprzedać i na tych, co chcą sprzedać? Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma grupami? Ktoś, kto posiada kredyt hipoteczny na nieruchomość i płaci miesięczne, wysokie raty, gdy ma trudności finansowe z pewnością będzie chciał się pozbyć szybciej, swojego mieszkania lub domu. Natomiast osoba dobrze sytuowana, z zabezpieczeniem finansowym, nie będzie śpieszyła się ze sprzedażą swojej posesji i poczeka na dobrego klienta, zainteresowanego dobrą lokalizacją i spokojnie sprzeda swój dom w USA za cenę, jaką sobie życzy. Uprościliśmy troszeczkę rozumowanie, by przedstawić Państwo choć trochę, jak wygląda sprzedaż nieruchomości w USA, w chwili obecnej.

Dla naszych klientów, staramy się znaleźć zawsze najlepszy "deal". Jest ogromny wybór nieruchomości do których mamy dostęp w naszym biurze. Korzystamy z bazy nieruchomości USA, z regionalnej bazy nieruchomości na sprzedaż, na Florydzie. Tylko ich część widnieje w naszym serwisie internetowym.
Różnic w cenie nie ma, nieruchomość jest zwykle w tej samej cenie jak w innych agencjach nieruchomości w USA i na Florydzie.
Co z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości w USA? W dalszym ciągu, jesteśmy w stanie dla naszych klientów, uzyskać kredytowanie hipoteczne do 70% wartości nieruchomości. Dobre czasy w USA minęły, kiedy można było uzyskać 80%-90% i więcej kredytowania hipotecznego. Banki w USA, mniej chętnie pożyczają pieniądze, szczególnie obcokrajowcom. Zabezpieczenie i wkład własny w wysokości 30 do 35% ułatwi nam uzyskanie kredytowania hipotecznego na zakup domu lub apartamentu na Florydzie.

Dane makroekonomiczne w USA jakie docierają do nas z początkiem 2013 roku "szeptają" o powolnym odradzaniu się amerykańskiego rynku nieruchomości. Optymistyczne prognozy mieszają się z negatywnymi opiniami i prognozami w amerykańskich nieruchomościach na 2014 i 2015. Któż z nas może to przewidzieć.
Ostatni raport Goldman Sachs sugeruje iż w drugiej połowie 2013 rynek nieruchomości w USA może się odbić od dna. Zbyt duża podaż nieruchomości przejętych przez banki przeczy tym przewidywaniom. Z perspektywy zagranicznego inwestora, pojawiły się dostępne kredyty hipoteczne dla kupującego nieruchomość w USA, jako druga nieruchomość lub jako inwestycje w USA na najniższym poziomie od lat, tj. kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 50.000$ na minimum 15 lat z oprocentowaniem 3.875% z depozytem (down payment) 25%.
W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA i na Florydzie znajdziesz wiele tego typu ofert domów, willi i apartamentów na sprzedaż.

Nasz serwis sprzedaży zagranicznych nieruchomości w USA, adresujemy do osób marzących o domu, rezydencji lub willi na Florydzie. Zakup nieruchomości w USA nie jest prosty i sam proces sprzedaży, zaciągnięcia kredytu hipotecznego, sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, wreszcie zakończenia procesu sprzedaży, tzw. "closing", różni się diametralnie od sprzedaży nieruchomości w Europie i w Polsce. Także od innych rynków nieruchomości za granicą.

Sprzedażą nieruchomości w USA, może zajmować się tylko licencjonowany i przeszkolony agent, który ukończył odpowiednie kursy i zdał odpowiednie, stanowe egzaminy. Handel nieruchomościami w USA, jest ściśle regulowany. Każde biuro nieruchomości potrzebuje odpowiednie licencje na otwarcie tego typu działalności, wreszcie agent potrzebuje zdać odpowiednie egzaminy, aby móc sprzedawać nieruchomości na terenie Florydy.
Wreszcie, zwykłe otwarcie konta bankowego w USA, nie jest proste, nie każdy może to zrobić, wchodząc z ulicy i prosić o otwarcie rachunku bankowego w USA....
Serdecznie zapraszamy do IBERMAXX, staramy się o jak najlepszą ofertę, oraz o jak najlepszą obsługę naszego klienta. Jeżeli nie ma jakieś nieruchomości na naszej stronie, napisz lub przyjdź do naszego biura, postaramy się znaleźć odpowiednią nieruchomość właśnie dla Ciebie, idealnie dobraną pod Twoje wymagania.

Nieruchomości na Florydzie

Któż z nas nie marzył o domu na Florydzie, apartamencie w Miami tuż przy piaszczystej plaży, całorocznym graniu w golfa, jadaniu w dobrej restauracji i korzystania z uroków życia, oraz wspaniałych serwisów dla mieszkańców, jakie oferuje południowa Floryda. Floryda to jedno z najlepszych miejsc na świecie na zakup domu i apartamentu. Rezydencji lub domu z działką i prywatnym basenem. Jeżeli chodzi o nieruchomości zagraniczne, to Miami i okolice południowej Florydy, bez wątpienia należą do najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie na posiadanie domu lub apartamentu za granicą. Także na zakup apartamentu przy morzu i blisko plaży w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale.

Obecny okres zapaści ekonomicznej i niskich cen domów i mieszkań na Florydzie, oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem domu za granicą, na Florydzie, najlepsze okazje dla tego rodzaju zagranicznej inwestycji w nieruchomości.
W chwili obecnej, oferty foreclosures in Florida lub short sale in Florida są to tak niesamowite okazje dla inwestora, iż zupełnie trudno im się oprzeć. Takie mieszkania można teraz kupić 40 lub 50 procent taniej niż przed amerykańskim kryzysem na rynku nieruchomości. Dodatkowo, jeżeli posiadasz gotówkę i chcesz ją wydać na taki apartament lub dom na Florydzie, można negocjować ze sprzedającym w tym wypadku z bankiem na Florydzie. Czasami bywają akceptowane jeszcze niższe oferty niż te, oficjalnie podawane do wiadomości klienta w bankach lub na stronach internetowych z ofertami i ogłoszeniami nieruchomości.
Kilka ostatnich miesięcy, przyniosło ożywienie na florydzkim rynku nieruchomości, ceny domów i mieszkań w Miami poszły lekko w górę. Czy zwiastuje to rychły koniec amerykańskiego kryzysu na rynku nieruchomości? Tego nie wiemy, ale ostrożnie analizując obecną sytuację, można się tego spodziewać.

Oferty IBERMAXX Floryda, dotyczą nieruchomości z południowej Florydy, najpiękniejszej części tego tropikalnego półwyspu. U nas znajdziesz aktualne oferty sprzedaży domów i mieszkań w Miami, w Boca Raton, w Fort Lauderdale, aż po West Palm Beach, bardziej na południu. Działamy w trzech hrabstwach Florydy. Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach County. Tutaj znajdują się najlepsze miejsca do posiadania i zakupu domu na Florydzie. Wschodnia Floryda (wybrzeże Atlantyku) oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości na Florydzie, wspaniałe piaszczyste plaże, wysokie temperatury cały rok, tropikalny klimat i idealne warunki do inwestycji w bezpieczną i stabilną gospodarkę, jaką jest gospodarka 18 milionowej Florydy.

Zakup nieruchomości na Florydzie z pewnością dobrze zaprocentuje w przyszłości. Zarówno jeżeli bierzesz pod uwagę wynajem nieruchomości na Florydzie i czerpanie pasywnych zysków z wynajmu domu lub apartamentu, jak również późniejszego odsprzedania nieruchomości na Florydzie.
Przy transakcji kupna sprzedaży domu na Florydzie, zawsze warto skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Przemawiają za tym przede wszystkim względy bezpieczeństwa podczas przeprowadzania takiej operacji. Kupując bezpośrednio od właściciela na Florydzie, narażasz się na ryzyko kupna nieruchomości np. obciążonej kredytem hipotecznych lub innym zadłużeniem.

Także kupowanie domów na nowych osiedlach to teraz najlepszy czas na tego typu inwestycje. Domy na nowych osiedlach sprzedają się szybko. Lepsze lokalizacje tzw. prime locations również szybko zostają wykupywane przez inwestorów, oraz przez osoby marzące o domu na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura na Florydzie, gdzie mamy dostęp do tysięcy ofert nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie zagraniczną nieruchomość marzeń i najlepsze oferty domów i mieszkań z Florydy. Także kredyty hipoteczne na Florydzie na sfinansowanie transakcji zakupu domu. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i dobrze zainwestuj w dom lub mieszkanie za granicą.
IBERMAXX wita na Florydzie i w USA. Zapraszamy....!

Nieruchomości Miami Dade

Domy, apartamenty, wille i luksusowe posiadłości z obszaru Miami Dade, na Florydzie. Hrabstwo Miami Dade wchodzi w skład regionu South East na Florydzie, do którego należą inne hrabstwa tego regionu. Jest ich w sumie pięć. Pozostałe hrabstwa to Martin na północy, Palm Beach, Broward i Monroe.
W tej części, naszej prezentacji nieruchomości na sprzedaż na Florydzie, masz okazję do przejrzenia nieruchomości z obszaru Miami Dade.

Do Hrabstwa Miami Dade należą następujące miejscowości, które przedstawiamy w kolejności alfabetycznej. Są to następujące miasta: Aventura, Bal Harbour, Bay Harbor Islands, Biscayne Park, Coconut Grove, Coral Gables, Cutler Bay, Doral, El Portal, Florida City, Golden Beach, Goulds, Hialeah, Hialeah Gardens, Homestead, Indian Village, Islandia, Kendall, Key Biscayne, Leisure City, Liberty City, Medley, Miami, Miami Beach, Miami Gardens, Miami Lakes, Miami Shores Village, Miami Springs, North Bay Village, North Miami, North Miami Beach, Opa-Locka, Palmetto Bay, Pinecrest, Pinewood, Princeton, Richmond Heights, South Miami, Sunny Isles Beach, Surfside, Sweetwater, Virginia Gardens, West Miami, Westchester, Westwood Lake.

Ta część Florydy posiada jedne z najbardziej luksusowych nieruchomości na sprzedaż, najbardziej prestiżowe nieruchomości znajdziemy na plaży South Beach w Miami i osiedla, oraz urbanizacje wokół North Beach Miami i dzielnicy Aventura. Tutaj mieszkają i posiadają swoje nieruchomości najbogatsi i sławni tego świata, gwiazdy filmowe i gwiazdy muzyki pop. To tutaj na ulicy zobaczysz hollywodzkiego aktora lub aktorkę.

Hrabstwo Miami Dade jest domem dla ogromnej ilości atrakcji turystycznych tego regionu, które koniecznie trzeba poznać, nawet podczas wycieczki do Miami. Poniżej wymienione jest tylko kilka z nich, tych najważniejszych atrakcji turystycznych: Oceanarium w Miami, zwane "Seaquarium". Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia podczas mieszkania lub zwiedzania tej części Florydy to Coral Castle Homestead i Deering Estate w Palmetto Bay, historyczny dom Charlesa Deeringa. W Coral Gables koniecznie należy zobaczyć Fairchild Tropical Garden. W Miami trzeba zwiedzić Miami Beach Botanical Garden, oraz Parrot Jungle and Gardens.

W Miami znajduje się również wspaniałe ZOO zwane Metrozoo, oraz biopark Monkey Jungle.
Jeżeli kupisz nieruchomość w hrabstwie Miami Dade i zamieszkasz w tej części Florydy, wierz nam, przez najbliższe kilkanaście miesięcy będziesz miał gdzie wyjść i co robić... to miejsce niezwykle obfite we wszelkiego rodzaju atrakcje turystyczne dla dzieci i dorosłych.

Przede wszystkim warto zacząć od South Beach w Miami, to kwintesencja samego mieszkania i imprezowania w Miami, tak doskonale miejsca w USA, znanego z doskonałego życia nocnego, oraz miejsca na zakupy w stylu florydzkim. Dla dzieci niezwykle będzie ważna wizyta w ZOO w Miami, uważanego za jedno z najlepszych ZOO w całych stanach Zjednoczonych. Zwierzęta z każdego kontynentu, od Australii, przez Azję, a na Ameryce Południowej skończywszy. Zwierzęta biegają w wolnych wybiegach. Wspaniała wycieczka dla całej rodziny.

Kolejną atrakcją dla posiadaczy nieruchomości w Miami, może być wyprawa do Miami Seaquarium. Oceanarium leży pomiędzy downtown Miami a Key Biscayne. Przygotuj się przynajmniej na pół dnia tej niezwykłej przygody z tropikalnym życiem morskim regionu Florydy.
Koniecznie odwiedź Everglades, to 1,5 mln akrów bagien i rozlewisk, tak nam doskonale znanych z filmów i programów przyrodniczych. W Everglades znajduje się 14 rzadkich i zagrożonych gatunków zwierząt, wśród nich amerykański krokodyl, amerykańska pantera, oraz majestatyczne manaty.

Dla miłośników techniki i nowości technologicznych wskazana jest wizyta w Muzeum Nauki w Miami. To muzeum jest także domem dla Bird of Pray Reserch Center, oraz Weintraub Observatory.
Jeżeli zamierzasz kupić nieruchomość w Miami i przeprowadzić się do miasta z dziećmi koniecznie odwiedź Miami Children's Museum. Masa interaktywnych zabawek i urządzeń z których dziecko może się tak wiele nauczyć.
Kolejną atrakcją turystyczną w hrabstwie Miami Dade jest Parrot Jungle Island. Tropikalne ptaki i niesamowite papugi czekają na odwiedzających w naturalnym środowisku.

Monkey Jungle to kolejne niesamowite miejsce w Miami. Kiedy homo sapiens przechadzają się wyznaczonymi ścieżkami nad głowami bujają się szympansy, makaki a może i dojrzysz goryla w tropikalnej gęstwinie. Pod koniec wycieczki do Miami warto wybrać się do Coral Castle, unikalny monument w Miami, stworzony przez łotewskiego artystę Eda Leedskalnina.

Na sam koniec należy zostawić wizytę w Vizcaya, historyczną 50 akrową posiadłość, gdzie bawili i bawią się najbogatsi w Miami.
Jeżeli staniesz się właścicielem domu lub apartamentu w Miami lub gdziekolwiek indziej w hrabstwie Miami Dade z pewnością pierwszy rok pobytu na Florydzie wykorzystasz na poznawanie i zwiedzanie tych niesamowitych atrakcji turystycznych, tak wspaniale podanych dla mieszkańców i osób odwiedzających Florydę.

Miami downtown nieruchomości

Oferty sprzedaży nieruchomości z Miami. Tutaj znajdziesz apartamenty w Miami, mieszkania w Miami, luksusowe posiadłości i wille w Miami. Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości w Miami na Florydzie i nieruchomości pod wynajem w Miami, jako doskonała inwestycja dla doświadczonego inwestora z zagranicy.

Najlepsze lokalizacje do inwestycji w zagraniczne nieruchomości na południu USA i najbardziej prestiżowe lokalizacje na zakup domu lub luksusowej rezydencji na południowej Florydzie w tak magicznym miejscu, jakim jest Miami na Florydzie. Miami przyciąga sławnych i bogatych tego świata.

Miami kojarzy się z luksusem, prestiżem i najwyższą jakością życia.
Tutaj inwestują w nieruchomości najbogatsi tego świata, ale niedawny kryzys na amerykańskim rynku nieruchomości i niskie ceny domów i mieszkań w Miami powodują, iż również i Ty możesz stać się właścicielem domu lub apartamentu w Miami. Okazje na dobre inwestycje w Miami czekają.

Pomożemy Ci na każdym kroku zakupu domu lub mieszkania w Miami. Wykorzystaj niskie ceny nieruchomości na Florydzie i kup swój wymarzony dom w Miami. W Miami znajdują się najlepsze restauracje, kluby i lokale rozrywkowe na Florydzie.

Miejsce na inwestycję z potencjałem w Miami

To miejsce jest niesamowite i wspaniałe. Latynoskie wpływy Ameryki Łacińskiej są widoczne na każdym kroku w Miami. Język hiszpański to drugi, najbardziej rozpowszechniony język w Miami. Nie ma miejsca w Miami, gdzie nie porozumiesz się w języku hiszpańskim. Tak piękne miejsca jak Ocean Drive, Collins Avenue, Lincoln Road lub Miami South Beach, czekają na inwestorów w nieruchomości z Europy.

Tutaj znajdziesz aktualne informacje o cenach nieruchomości w Miami. Informacje o cenach za stopę kwadratową powierzchni mieszkania. W naszej ofercie posiadamy apartamenty w Miami, domy w Miami, luksusowe rezydencje w Miami i posiadłości nadmorskie w Miami. Najlepsze lokalizacje nieruchomości tuż przy plaży w Miami i oferty penthousów w Miami z widokiem na Ocean Atlantycki i najlepsze plaże Miami, jak np. nieruchomości na South Beach Miami lub nieruchomości w Aventura Miami.

Także oferty sprzedaży nieruchomości golfowych w Miami, na najlepszych osiedlach w których gra się w golfa, więc jeżeli jesteś pasjonatem tej dyscypliny sportu, również i tutaj agencja pośrednictwa w międzynarodowych nieruchomościach IBERMAXX, ma coś dla Ciebie do zaoferowania.

Wybór ofert nieruchomości z Miami downtown

Przejrzyj także oferty inwestycyjnych nieruchomości komercyjnych, takich jak sklepy na sprzedaż i do dzierżawy w Miami, oferty restauracji na sprzedaż w Miami, oferty hoteli na sprzedaż w Miami, oraz oferty pensjonatów i hurtowni na sprzedaż w Miami. W ofercie posiadamy dużo nieruchomości komercyjnych w Miami na Florydzie. To okazje do inwestorów szukających dobrej lokaty kapitału w zagraniczne nieruchomości na Florydzie w Miami. Dla osób z mniejszym budżetem inwestycyjnym w portfolio IBERMAXX, znajdują się oferty sprzedaży nieruchomości typu studia i kawalerki w Miami, bungalowy w Miami w dobrych lokalizacjach, oraz domy jednorodzinne z basenem w Miami.

Także posiadamy na sprzedaż szeregówki w Miami z ogródkiem przy domu, oraz działki budowlane w Miami, gdzie możesz postawić swój nowy dom w Miami. Czasami w naszej ofercie pojawiają się stare nieruchomości w Miami, nadające się do odnowienia lub całkowitego remontu. Tego typu dom można taniej kupić i przy dobrym projekcie i niewysokim budżecie na remont nieruchomości, można przekształcić go w idealny dom wakacyjny w Miami lub nieruchomość pod wynajem w Miami. Sprawdź także oferty nieruchomości z licytacji bankowych w Miami na Florydzie. Oferty short sale i foreclosure.

Wynajem nieruchomości w Miami

Miami to jedno z najpopularniejszych miejsc na świecie na wakacje lub urlop. Więc kupując nieruchomość w Miami miej świadomość o potencjale z wynajmu jaki istnieje w Miami. Nie tylko wynajem wakacyjny na Florydzie. Inwestując w dom lub apartament przy plaży, zawsze istnieje możliwość dobrego wynajmu i szybkiego generowania środków pieniężnych z wynajmu w Miami. Można także taką inwestycję w Miami oddać na wynajem długoterminowy i czerpać miesięczne zyski z wynajmu długoterminowego z nieruchomości w Miami.

Jeżeli jednak masz zamiar korzystać ze swojego mieszkania i przyjeżdżać na swoje wakacje do Miami, warto wynajmować swoją posesję tylko na wynajem wakacyjny. Nasza agencja podpowie naszym klientom, gdzie najlepiej dać ogłoszenie związane z wynajmem, do jakich portali internetowych dodać dom lub mieszkanie, aby zwrot z wynajmu nieruchomości był jak najwyższy. Można także dać ogłoszenie o nieruchomości do lokalnej prasy w Miami i czekać na telefon od przyszłego lokatora, który wynajmie naszą posesję, miejmy nadzieję, iż na długo. Warto przy tym sprawdzić referencje nowego lokatora, aby mieć pewność, iż do naszej nieruchomości wpuszczamy wypłacalną i wiarygodną osobę, która będzie nam regularnie wpłacała czynsz na nasze konto bankowe w Miami na Florydzie.

Najbardziej prestiżowy adres

Miami leży na południowej Florydzie nad Oceanem Atlantyckim i jest stolicą administracyjną hrabstwa Miami Dade County. Miami jest najgęściej zaludnionym hrabstwem Florydy i jednocześnie ósmym, najgęściej zaludnionym hrabstwem w całych Stanach Zjednoczonych. Całkowita liczba ludności Miami wynosi 2,5 mln ludności. To 42 w kolejności największe miasto w USA. Całkowita liczba ludności Miami, wraz z przylegającymi dzielnicami wynosi 5,5 mln ludności.

Jeżeli nosisz się z zamiarem kupna nieruchomości w Miami, to wybrałeś jedno z najpiękniejszych miast w Stanach Zjednoczonych. Nie tylko wspaniały styl życia, ale klimat i wpływy latynoskie przyciągają do Miami najbogatszych i tych sławnych również ze świata filmu i show biznesu na świecie. W Miami swoje nieruchomości posiadają Julio Iglesias, Gloria Estefan, Madonna, Sylwester Stallone i wiele, wiele innych celebrytów z USA, a także z Europy.
Jeżeli szukasz apartamentu, domu lub luksusowej posiadłości w Miami, znajdziesz ja właśnie tutaj w ofercie polskiego biura nieruchomości na Florydzie - IBERMAXX. Witamy w naszych progach. Zdaj się na nas, jeżeli szukasz apartamentu lub mieszkania na Florydzie lub apartamentu z widokiem na ocean w Miami.

Biznes, kultura i rozrywka ...

Miami to centrum biznesowe, konferencyjne, kulturalne, medialnie i rozrywkowe południowej Florydy i całych południowych obszarów USA. Sztuka, kultura, wspaniałe restauracje, niesamowite plaże i najlepsze życie nocne dominuje w Miami. Tutaj również dokonuje się największych transakcji handlowych i biznesów w południowej części USA.
W roku 2008 przez magazyn "Forbes" Miami zostało ogłoszone Najczystszym Miastem Ameryki! (America's cleanest city). Najczystsze powietrze, olbrzymie połacie terenów zielonych w mieście, czysta woda do picia, czyste ulice, programy recyklingu i utylizacji odpadów w USA. Miami nazywane jest stolicą Ameryki Łacińskiej.
To będzie najlepsza decyzja inwestycyjna w Twoim życiu, jeżeli zdecydujesz się na zakup nieruchomości w Miami na Florydzie. Witaj w nowym świecie i biurze nieruchomości na Florydzie - IBERMAXX.

W Miami działa mnóstwo agencji nieruchomości, z częścią z nich współpracuje na codzień agencja IBERMAXX. Staramy się wybierać najbardziej prestiżowych i zaufanych partnerów biznesowych. Nieruchomości to bardzo ważna gałąź ekonomii Miami, oraz Florydy i nasze biuro stara się dla naszego klienta zawsze dać najlepszy serwis i dostęp do najlepszych ofert mieszkań i domów w Miami, jaki aktualnie jest dostępny na amerykańskim rynku nieruchomości. Również pomagamy w zakresie uzyskania kredytowania hipotecznego w banku w Miami. W naszej ofercie posiadamy nieruchomości typu short sale w Miami i oferty foreclosures w Miami. Są to oferty z przejęć bankowych i licytacje bankowe. Niedawny kryzys spowodował wysyp na rynek mnóstwa nieruchomości w atrakcyjnych cenach i z dobrym finansowaniem w postaci kredytu hipotecznego. Czasami pojawiają się niezwykłe okazje inwestycyjne w Miami, które należy wykorzystać i kupić tego typu nieruchomość w Miami.

Oferty deweloperskie w Miami

Zobacz także oferty nowych domów w Miami i nowych apartamentów w Miami w naszej ofercie. Są to nieruchomości wprost od dewelopera, gdzie przy odpowiedniej wpłacie gotówki, możesz stać się właścicielem pięknego apartamentu przy plaży w Miami w doskonałej lokalizacji. Np. przy South Beach w Miami.
Na naszej stronie znajdziesz informacje o zasadach nabywania nieruchomości w Miami, są tutaj informacje dotyczące obcokrajowców mających zamiar zainwestować na Florydzie.
Warto jest mieć jednak świadomość iż dobre lokalizacje w Miami zawsze są w cenie i tutaj trudno o jakiegolwiek negocjacje lub niesamowite oferty i zniżki. Takie oferty po prostu się nie zdarzają. Lokalizacja w Miami zawsze była i jest w cenie.

W Miami znajdziemy najlepsze restauracje południowej Florydy, najbardzie prestiżowe kluby rozrywkowe, kluby nocne i kluby muzyczne z muzyką nowoczesną jak i z muzyką latynoską. W Miami działa mnóstwo klinik medycznych, gdzie dokonuje się operacji plastycznych. Istnieją doskonałe kliniki dentystyczne i ortodoncji, gdzie można przywrócić swój uśmiech. W Miami działają najlepsze hotele, najlepsze restauracje, sklepy i jest mnóstwo wypożyczalni samochodów. Nie musisz wypożyczać samochodu na lotnisku w Miami, aby dojechać do swojego domu lub rozpocząć poszukiwanie nieruchomości z naszą agencją. Możesz to zrobić w centrum Miami i z tego miejsca rozpocząć przegląd nieruchomości w Miami z naszą agencją pośrednictwa w Miami.

Golf cały rok

Wokół Miami znajdują sie doskonałe pola golfowe Florydy, gdzie przez cały rok można grać w golfa i nawet zapisać się do szkółki golfowej, aby doskonalić swoje umiejętności w tej dziedzinie sportu. Porty jachtowe i port morski w Miami odwiedzają największe wycieczkowce świata, pływające po Karaibach i po oceanach.

Każda oferta nieruchomości z Miami na naszej stronie internetowej posiada zdjęcia domów w Miami, podana jest dokładna lokalizacja nieruchomości na mapie Miami, oraz podane są informacje o stopach kwadratowych powierzchni mieszkalnej, ilości sypialni, ilości łazienek, odległości od oceanu i odległości od najbliższego pola golfowego. Są także podane informacje o odległości od najbliższych szkół i centr handlowych w Miami. Podczas oglądania domów i mieszkań w Miami z naszą agencją, poinformujemy Cię również o dokładnych kosztach utrzymania nieruchomości w Miami. Ten aspekt również należy wziąć pod uwagę podczas decydowania się na konkretną nieruchomość w Miami, a to ze względu iż koszty utrzymania miesięczne posesji w Miami w niektórych wypadkach mogą być bardzo wysokie.

Kosztowne utrzymanie nieruchomości w Miami?

Luksusowe lokalizacje i najlepsze miejsca w Miami - miesięczny koszt utrzymania, tzn. czynszu i opłat może dochodzić do kilku lub kilkunastu tysięcy dolarów miesięcznie. Więc wszystko zależy od Twojego budżetu i Twojej zasobności portfela. W IBERMAXX mamy dostęp do najekskluzywniejszych i najbardziej luksusowych nieruchomości w Miami. Wystarczy iż zgłosisz do nas swoje potrzeby i swoje wymagania, a znajdziemy dla Ciebie nieruchomość marzeń w Miami.

Miami to niezwykle kosmopolityczne miejsce. Mieszka tutaj mnóstwo obcokrajowców z każdego zakątka świata. Nie tylko Amerykanie dominują rynek nieruchomości w Miami. W Miami mieszka i posiada nieruchomości mnóstwo osób z Kanady, Europy Zachodniej i Meksyku. Także jest mnóstwo osób z Ameryki Południowej. Mieszkają w Miami: Brazylijczycy, Argentyńczycy, Kolumbijczycy, osoby z Wenezueli, Peru, Chile i Kuby. W Miami właścicielami nieruchomości są również Polacy. Istnieje duża polska Polonia w Miami. Także należy wspomnieć o Rosjanach i obywatelach byłych republik radzieckich, którzy mieszkają w Miami na stałe. Mieszkają tutaj Ukraińcy, Białorusini i osoby z Gruzji. Część z nich jest właścicielami tych najbardziej ekskluzywnych rezydencji i posiadłości w Miami i South Beach. Także inwestorzy w nieruchomości z Chin i Indii posiadają domy w Miami. Nie zapominajmy o Japończykach, którzy po Hawajach, najbardziej upodobali sobie Miami na zakup zagranicznej nieruchomości.

Sporą część populacji Miami stanowią Amerykanie z północnych stanów USA i Kanadyjczycy. Spędzają oni zimy na Florydzie, wracając do swoich wakacyjnych domów jednorodzinnych, mieszkań i rezydencji w Miami, każdego roku. Spora część z nich to emeryci, którzy swoją jesień życia spędzają w Miami na Florydzie, rozkoszując się doskonałymi plażami, świetnymi restauracjami i wysoką jakością życia w Miami.

Decydując się na zakup nieruchomości w Miami "you can't go wrong". To będzie świetna inwestycje zagraniczna, doskonała lokata kapitału i inwestycja na przyszłość. Nawet jeżeli nie będziesz korzystał ze swojej posesji przez cały rok, a tylko przyjeżdżał na wakacje do Miami, inwestycja w dom lub apartament w Miami może przynieść zyski z wynajmu wakacyjnego lub z wynajmu długoterminowego. Późniejsza odsprzedaż nieruchomości w Miami może przynieść spodziewane zyski dla inwestora. Zdaj się na naszą agencję nieruchomości, dajemy bezpłatny consulting i doradztwo inwestycyjne w zakresie inwestowania w Miami przez obcokrajowców. Pomożemy znaleźć najlepszą opcję inwestycyjną w Miami i znajdziemy dla Ciebie najlepszą nieruchomość, spełniającą Twoje potrzeby. IBERMAXX - najlepsze doradztwo i konsulting inwestycji na Florydzie i zakupu apartamentów w Miami i domów w Miami na wspaniałej Florydzie.

Domy i wille na sprzedaż na Florydzie

Oferty sprzedaży nieruchomości zagranicznych, typu wille i domy w Stanach Zjednoczonych, na Florydzie.
Definicja willi. W zdecydowanej większości, są to budynki mieszkalne z własną działką w języku angielskim zwaną plot lub lot (amerykański angielski). Wille i domy w USA, to budynki niezależne, nie posiadające kontaktu z innymi nieruchomościami, często posiadają prywatny basen, czasami się zdarza, iż jest to basen wspólny, na danym kompleksie mieszkaniowym (z którego korzystać mogą inni właściciele nieruchomości na terenie danego osiedla mieszkaniowego lub kompleksu mieszkaniowego).

Willą nazywa się większy, jednorodzinny budynek z ogrodem lub ogródkiem.
Słowo willa jest niezwykle stare i pochodzi z czasów panowania rzymskiego. W okresie starożytnego Rzymu na terenie Europy, willa był to dom bogatych właścicieli ziemskich. Tego typu dom mieszkalny, miał zwykle kształt prostokąta. Inne pomieszczenia mieszkalne w willi, takie jak sypialnie, izby dla służących i niewolników, otaczały perystyl i atrium. W normalnych warunkach, dookoła willi, znajdował się ozdobny ogród o charakterze wypoczynkowym z licznymi altankami, dookoła nieruchomości. Wille rzymskie budowano nie tylko w miastach, ale także na wsiach, jak również w pasie nadmorskim i na plażach.

Willa miejska, czyli villa urbana, charakteryzowała się tego rodzaju konstrukcją, iż w centralnym jej miejscu, zamiast atrium , znajdowała się eksedra, wokół której, rozbudowano pozostałe pomieszczenia dla mieszkańców, otoczone portykami. 
Wille wiejskie, czyli villa rustica, swoją budową architektoniczną, najbardziej przypominały domy rzymskie z okresów wcześniejszych.

Tutaj znajdziesz selekcję nieruchomości zagranicznych typu domy na Florydzie. Willa w USA, a szczególnie na Florydzie, to bardzo popularna i często spotykana forma własności nieruchomości w USA, szczególnie na terenach południowej Florydy w okolicach Miami, oraz Key West, także dalej na północ w okolicach West Palm Beach.
W naszej prezentacji nieruchomości z USA, dom, oraz willę, umieściliśmy w jednej sekcji, aby ułatwić wyszukiwanie nieruchomości naszym klientom, marzącym o zakupie domu lub luksusowej willi w USA. Jeżeli poszukujesz nieruchomości na Florydzie, o najwyższym standardzie, wybierz w wyszukiwarce nieruchomości, rozdział "nieruchomości luksusowe". Tam znajdziesz, najbardziej prestiżowe lokalizacje nieruchomości w USA i nieruchomości na Florydzie, oraz tylko nieruchomości klasy premium.

Ulubione:


Brak ulubionych ofert

Przelicznik walut:

Cena: 659 000,00 USD
Nazwa waluty Kurs średni Przelicznik Cena po przeliczeniu
Euro 0.8553 1 563 633,25 EUR
Funt szterling 0.7859 1 517 922,60 GBP
Złotówka polska 3.8489 1 2 536 406,00 PLN
Frank szwajcarski 0.9214 1 607 202,10 CHF
Korona norweska 9.4028 1 6 196 471,26 NOK
Rubel rosyjski 76.7940 1 50 607 220,75 RUB
Data aktualizacji: 2020-09-24

Kalkulator ratalny:


Kwota: USD
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: USD
Newsletter
Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!
Przenieś do samej góry
Luksusowy dom Floryda
399.000 USD

Luksusowy dom Floryda

Palm Beach / Boca Raton
Boca Raton szereg
169.900 USD

Boca Raton szereg

Palm Beach / Boca Raton
Highland Beach Grand Cay Estates rezydencja
5.385.000 USD

Highland Beach Grand Cay Estates rezydencja

Palm Beach / Highland Beach
Graden Dr Palm Beach Gardens willa 2,475 sqft
400.000 USD

Graden Dr Palm Beach Gardens willa 2,475 sqft

Palm Beach / Palm Beach Gardens
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij