serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale


Lantana Yacht Club apartament 1348 sqft
300.000 USD
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni
1.599.900 USD
drukuj ofertę drukuj ofertę

Dom w Weston Floryda

Kraj: USA
Region: Broward
Miejscowość: Weston
Typ nieruchomości: Posiadłości wiejskie
Rynek:wtórny
Cena:365 000,00 USD przelicz walutę Oblicz przybliżoną ratę miesięczną
Opis:

Piękna nieruchomość w Weston na Florydzie. Spójrz jak duży to dom. 3 sypialnie i 3 łazienki. Możliwość dobudowania czwartej sypialni w tej posesji. Nowy dach. Na piechotę do szkoły podstawowej i szkoły średniej, oraz do centrum Weston. Blisko bagien Everglades na Florydzie. Bardzo duży ogród, pełen drzew owocowych i tropikalnych krzewów. Duży basen prywatny. Żaluzje przeciwhuraganowe Accordion. Okazja do doskonałej inwestycji na południowej Florydzie!

Numer referencyjny:IBR3305452
Powierzchnia nieruchomości:2227.00 sq ft
Ilość sypialni:3
Garaz:tak
Basen:tak
Dom w Weston Floryda
Dom w Weston Floryda 1
Dom w Weston Floryda 2
Dom w Weston Floryda 3
Dom w Weston Floryda 4
Dom w Weston Floryda 5
Dom w Weston Floryda 6
Dom w Weston Floryda 7
Dom w Weston Floryda 8
Dom w Weston Floryda 9
Dom w Weston Floryda 10
Dom w Weston Floryda 11
Dom w Weston Floryda 12
Dom w Weston Floryda 13
Dom w Weston Floryda 14
Dom w Weston Floryda 15
Dom w Weston Floryda 16
Dom w Weston Floryda 17
Dom w Weston Floryda 18
Dom w Weston Floryda 19
Dom w Weston Floryda 20
Dom w Weston Floryda 21
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka: *


(*) pola obowiązkowe

« wstecz

Nieruchomości USA

Nieruchomości na sprzedaż w USA przez IBERMAXX, agencja nieruchomości zagranicznych. Zobacz oferty domów, apartamentów i willi w USA, na sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Florydzie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego w Stanach Zjednoczonych. Obecny kryzys na rynku nieruchomości w USA, a właściwie globalny kryzys na rynku nieruchomości, trwający od 2008 roku, mimo wszystko tworzy okazję dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości zagraniczne, niebywałe okazje do zakupu domu lub apartamentu w USA o wiele taniej. Obecny "dołek" cenowy, oferuje dla poszukującego nieruchomości ogromne możliwości i pomysł na inwestycję w przyszłość.

Przyjdzie czas, iż rynek ten odrodzi się i ceny nieruchomości w USA znów poszybują w górę. Nie zapominajmy iż to największa i najbogatsza gospodarka na świecie.
Co najciekawsze, tego sławnego kryzysu, zupełnie nie widać na ulicach USA, ani w restauracjach, ani w sklepach, które są pełne kupujących i spożywających drogie posiłki i wykwintne obiady, ludzi. Jest to rzecz niezwykła jak wygląda taki "kryzys" zagranicznych nieruchomości. Jednak statystyki z USA i badania ekspertów w branży nieruchomości podają alarmujące cyfry o spadkach cen i ilości zaciąganych kredytów hipotecznych w USA. Aczkolwiek powoli się to zmienia i widać iż zagraniczne rynki nieruchomości powoli wracają do normalności.

Nieruchomości na świecie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, to dobra inwestycja powiązana z niewielkim ryzykiem inwestycyjnym. W krajach dynamicznych gospodarczo, zawsze można w miarę szybko sprzedać dom lub mieszkanie lub zająć się wynajmem nieruchomości za granicą i generować dla siebie stały przychód z wynajmu, czyli nasz sławny cash flow. Możliwości manewru jest wiele, a ryzyko dla inwestora, stosunkowo niewielkie.

Nieruchomości na Florydzie rządzą się swoimi prawami. Tutaj najlepsze lokalizacje, nieruchomości wysokiej klasy i dobrze położone, nie "odczuły" takiego kryzysu i spadku cen. Część nieruchomości na Florydzie jest przeceniona i można je nabyć w niższej cenie, ale nieruchomości w dobrych lokalizacjach "trzymają się" dobrze. Tak, z reguły, jest wszędzie na świecie, podobnie jest i na Florydzie. To jeden z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości na świecie.

Generalnie, właściciele sprzedający nieruchomości w USA, na Florydzie, dzielą się na tych co muszą sprzedać i na tych, co chcą sprzedać? Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma grupami? Ktoś, kto posiada kredyt hipoteczny na nieruchomość i płaci miesięczne, wysokie raty, gdy ma trudności finansowe z pewnością będzie chciał się pozbyć szybciej, swojego mieszkania lub domu. Natomiast osoba dobrze sytuowana, z zabezpieczeniem finansowym, nie będzie śpieszyła się ze sprzedażą swojej posesji i poczeka na dobrego klienta, zainteresowanego dobrą lokalizacją i spokojnie sprzeda swój dom w USA za cenę, jaką sobie życzy. Uprościliśmy troszeczkę rozumowanie, by przedstawić Państwo choć trochę, jak wygląda sprzedaż nieruchomości w USA, w chwili obecnej.

Dla naszych klientów, staramy się znaleźć zawsze najlepszy "deal". Jest ogromny wybór nieruchomości do których mamy dostęp w naszym biurze. Korzystamy z bazy nieruchomości USA, z regionalnej bazy nieruchomości na sprzedaż, na Florydzie. Tylko ich część widnieje w naszym serwisie internetowym.
Różnic w cenie nie ma, nieruchomość jest zwykle w tej samej cenie jak w innych agencjach nieruchomości w USA i na Florydzie.
Co z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości w USA? W dalszym ciągu, jesteśmy w stanie dla naszych klientów, uzyskać kredytowanie hipoteczne do 70% wartości nieruchomości. Dobre czasy w USA minęły, kiedy można było uzyskać 80%-90% i więcej kredytowania hipotecznego. Banki w USA, mniej chętnie pożyczają pieniądze, szczególnie obcokrajowcom. Zabezpieczenie i wkład własny w wysokości 30 do 35% ułatwi nam uzyskanie kredytowania hipotecznego na zakup domu lub apartamentu na Florydzie.

Dane makroekonomiczne w USA jakie docierają do nas z początkiem 2013 roku "szeptają" o powolnym odradzaniu się amerykańskiego rynku nieruchomości. Optymistyczne prognozy mieszają się z negatywnymi opiniami i prognozami w amerykańskich nieruchomościach na 2014 i 2015. Któż z nas może to przewidzieć.
Ostatni raport Goldman Sachs sugeruje iż w drugiej połowie 2013 rynek nieruchomości w USA może się odbić od dna. Zbyt duża podaż nieruchomości przejętych przez banki przeczy tym przewidywaniom. Z perspektywy zagranicznego inwestora, pojawiły się dostępne kredyty hipoteczne dla kupującego nieruchomość w USA, jako druga nieruchomość lub jako inwestycje w USA na najniższym poziomie od lat, tj. kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 50.000$ na minimum 15 lat z oprocentowaniem 3.875% z depozytem (down payment) 25%.
W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA i na Florydzie znajdziesz wiele tego typu ofert domów, willi i apartamentów na sprzedaż.

Nasz serwis sprzedaży zagranicznych nieruchomości w USA, adresujemy do osób marzących o domu, rezydencji lub willi na Florydzie. Zakup nieruchomości w USA nie jest prosty i sam proces sprzedaży, zaciągnięcia kredytu hipotecznego, sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, wreszcie zakończenia procesu sprzedaży, tzw. "closing", różni się diametralnie od sprzedaży nieruchomości w Europie i w Polsce. Także od innych rynków nieruchomości za granicą.

Sprzedażą nieruchomości w USA, może zajmować się tylko licencjonowany i przeszkolony agent, który ukończył odpowiednie kursy i zdał odpowiednie, stanowe egzaminy. Handel nieruchomościami w USA, jest ściśle regulowany. Każde biuro nieruchomości potrzebuje odpowiednie licencje na otwarcie tego typu działalności, wreszcie agent potrzebuje zdać odpowiednie egzaminy, aby móc sprzedawać nieruchomości na terenie Florydy.
Wreszcie, zwykłe otwarcie konta bankowego w USA, nie jest proste, nie każdy może to zrobić, wchodząc z ulicy i prosić o otwarcie rachunku bankowego w USA....
Serdecznie zapraszamy do IBERMAXX, staramy się o jak najlepszą ofertę, oraz o jak najlepszą obsługę naszego klienta. Jeżeli nie ma jakieś nieruchomości na naszej stronie, napisz lub przyjdź do naszego biura, postaramy się znaleźć odpowiednią nieruchomość właśnie dla Ciebie, idealnie dobraną pod Twoje wymagania.

Nieruchomości na Florydzie

Któż z nas nie marzył o domu na Florydzie, apartamencie w Miami tuż przy piaszczystej plaży, całorocznym graniu w golfa, jadaniu w dobrej restauracji i korzystania z uroków życia, oraz wspaniałych serwisów dla mieszkańców, jakie oferuje południowa Floryda. Floryda to jedno z najlepszych miejsc na świecie na zakup domu i apartamentu. Rezydencji lub domu z działką i prywatnym basenem. Jeżeli chodzi o nieruchomości zagraniczne, to Miami i okolice południowej Florydy, bez wątpienia należą do najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie na posiadanie domu lub apartamentu za granicą. Także na zakup apartamentu przy morzu i blisko plaży w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale.

Obecny okres zapaści ekonomicznej i niskich cen domów i mieszkań na Florydzie, oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem domu za granicą, na Florydzie, najlepsze okazje dla tego rodzaju zagranicznej inwestycji w nieruchomości.
W chwili obecnej, oferty foreclosures in Florida lub short sale in Florida są to tak niesamowite okazje dla inwestora, iż zupełnie trudno im się oprzeć. Takie mieszkania można teraz kupić 40 lub 50 procent taniej niż przed amerykańskim kryzysem na rynku nieruchomości. Dodatkowo, jeżeli posiadasz gotówkę i chcesz ją wydać na taki apartament lub dom na Florydzie, można negocjować ze sprzedającym w tym wypadku z bankiem na Florydzie. Czasami bywają akceptowane jeszcze niższe oferty niż te, oficjalnie podawane do wiadomości klienta w bankach lub na stronach internetowych z ofertami i ogłoszeniami nieruchomości.
Kilka ostatnich miesięcy, przyniosło ożywienie na florydzkim rynku nieruchomości, ceny domów i mieszkań w Miami poszły lekko w górę. Czy zwiastuje to rychły koniec amerykańskiego kryzysu na rynku nieruchomości? Tego nie wiemy, ale ostrożnie analizując obecną sytuację, można się tego spodziewać.

Oferty IBERMAXX Floryda, dotyczą nieruchomości z południowej Florydy, najpiękniejszej części tego tropikalnego półwyspu. U nas znajdziesz aktualne oferty sprzedaży domów i mieszkań w Miami, w Boca Raton, w Fort Lauderdale, aż po West Palm Beach, bardziej na południu. Działamy w trzech hrabstwach Florydy. Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach County. Tutaj znajdują się najlepsze miejsca do posiadania i zakupu domu na Florydzie. Wschodnia Floryda (wybrzeże Atlantyku) oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości na Florydzie, wspaniałe piaszczyste plaże, wysokie temperatury cały rok, tropikalny klimat i idealne warunki do inwestycji w bezpieczną i stabilną gospodarkę, jaką jest gospodarka 18 milionowej Florydy.

Zakup nieruchomości na Florydzie z pewnością dobrze zaprocentuje w przyszłości. Zarówno jeżeli bierzesz pod uwagę wynajem nieruchomości na Florydzie i czerpanie pasywnych zysków z wynajmu domu lub apartamentu, jak również późniejszego odsprzedania nieruchomości na Florydzie.
Przy transakcji kupna sprzedaży domu na Florydzie, zawsze warto skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Przemawiają za tym przede wszystkim względy bezpieczeństwa podczas przeprowadzania takiej operacji. Kupując bezpośrednio od właściciela na Florydzie, narażasz się na ryzyko kupna nieruchomości np. obciążonej kredytem hipotecznych lub innym zadłużeniem.

Także kupowanie domów na nowych osiedlach to teraz najlepszy czas na tego typu inwestycje. Domy na nowych osiedlach sprzedają się szybko. Lepsze lokalizacje tzw. prime locations również szybko zostają wykupywane przez inwestorów, oraz przez osoby marzące o domu na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura na Florydzie, gdzie mamy dostęp do tysięcy ofert nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie zagraniczną nieruchomość marzeń i najlepsze oferty domów i mieszkań z Florydy. Także kredyty hipoteczne na Florydzie na sfinansowanie transakcji zakupu domu. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i dobrze zainwestuj w dom lub mieszkanie za granicą.
IBERMAXX wita na Florydzie i w USA. Zapraszamy....!

Nieruchomości Broward

Nieruchomości na sprzedaż z obszaru Browar County (hrabstwo Broward), położonego na północ od Miami i na północ od hrabstwa Miami Dade. Zobacz najlepsze oferty sprzedaży apartamentów, willi i posiadłości z Broward County. Ta część południowej Florydy to bardzo atrakcyjne tereny do inwestowania w nieruchomości zagraniczne nie tylko przez Amerykanów lub Kanadyjczyków, ale i przez osoby z Europy. Bliska odległość do Miami i centrum tego niezwykłego miasta, od lat przyciąga inwestorów w nieruchomości w USA. Wspaniałe położenie, tropikalna roślinność, magiczne plaże nad Atlantykiem, całoroczna słoneczna pogoda, przemawiają same za siebie.

Na hrabstwo Broward składają się następujące miejscowości, ważne, jeżeli nosisz się z zamiarem kupna tutaj nieruchomości. Sa to miasta: Coconut Creek, Cooper City, Coral Springs, Dania Beach, Davie, Deerfield Beach, Fort Lauderdale, Hallandale Beach, Hillsboro Beach, Hollywood, Lauderdale Lakes, Lauderdale-By-The-Sea, Lauderhill, Lazy Lake, Lighthouse Point, Margate, Miramar, North Lauderdale, Oakland Park, Parkland, Pembroke Park, Pembroke Pines, Plantation, Pompano Beach, Port Everglades, Sea Ranch Lakes, Southwest Ranches, Sunrise, Tamarac, West Park, Weston, Wilton Manors.

W większości z tych atrakcyjnych miast i miasteczek, znajdziesz oferty od polskiej agencji pośrednictwa - IBERMAXX nieruchomości zagraniczne. Sprawdź apartamenty, mieszkania, wille i ekskluzywne luksusowe posiadłości z tej części Florydy. Szczególnie sprawdź oferty nieruchomości i atrakcje turystyczne miejscowości Lauderdale Be The Sea w pobliżu Fort Lauderdale.
Hrabstwo Broward zostało utworzone w 1915 roku. Nazwa pochodzi od imienia gubernatora tej części Florydy, Napoleona Bonaparte Broward, który rządził tutaj od 1905 do 1909. Początkowo nazwa miała być Everglades County. Brovard County najlepiej pamiętają osoby interesujące się wyborami prezydenckimi w USA w 2000 roku. To tutaj właśnie nastąpiła największa kontrowersja w historii USA, podczas zliczania głosów.

Broward County posiada ogromną ilość atrakcji turystycznych, najważniejsze z nich to Museum of Discovery and Science w Ft. Lauderdale. Tutaj także znajduje się International Swimming Hall of Fame, oraz Fish Association w Dania Beach. Warto także zobaczyć ogród botaniczny Flamingo Gardens, oraz rezerwat przyrody. W Coconut Creek znajduje się Butterfly World. Dla amatorów zakupów proponujemy odwiedzenie Sawgrass Mill, olbrzymie centrum handlowe w Sunrise. Drużyna hokejowa NHL Florida Panthers rozgrywa swoje mecze w Bank Atlantic Center w Sunrise. W Broward County znajduje się także wiele wejść do Everglades. W miejscowości Pompano Beach znajduje się sławny Festival Flea Market Mall, największy w USA "pchli targ".

W Brovard County mieszka blisko 1 mln 650 tysięcy ludzi. Po Nowym Jorku właśnie w Broward County zamieszkuje najwięcej amerykanów włoskiego pochodzenia. Największe szkoły i uczelnie w hrabstwie Broward to Broward College, Nova Southeastern University, DeVry University, University of Phoenix, The Art Institute of Fort Lauderdale, oraz Technological University of America.
Przez hrabstwo Broward prowadzi linia kolejowa Amtrak, Tri-rail.

Największe lotniska w Broward to Fort Lauderdale Hollywood International Airport, Pompano Beach Airpark, North Perry Airport, oraz Fort Lauderdale Executive Airport.
Broward County jest miejscem na Florydzie, gdzie znajdują się najlepsze plaże na tym amerykańskim półwyspie. Najlepsze plaże tego regionu Florydy to: Deerfield Beach, Hillsboro Beach, Pompano Beach, plaża w Lauderdale By The Sea, Fort Lauderdale, Dania Beach, Hollywood Beach, oraz Hallandale Beach.

Jeżeli chodzi o zakup nieruchomości na Florydzie to hrabstwo Broward County jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do posiadania domu na Florydzie. Wibrujący Fort Lauderdale, wspaniałe życie nocne tego miasta, oraz okoliczne magiczne plaże powodują iż to miejsce może stać się Twoim drugim domem na Florydzie. Przeglądnij nasze oferty nieruchomości na sprzedaż z hrabstwa Broward, a może zdecydujesz się na kupno domu może właśnie w tym miejscu Florydy.

Nieruchomości Weston

Tutaj oferty sprzedaży nieruchomości w Weston na Florydzie. Z pewnością tego typu lokalizacja jest dla osób szukających spokoju i ciszy na Florydzie z dala od zgiełku plaż i wybrzeża oceanu lub Zatoki Meksykańskiej. Weston leży blisko Everglades na Florydzie i jest najbardziej wysuniętym na zachód, miastem w hrabstwie Broward. Weston uzyskało prawa miejskie i zaistniało jako miasto, dopiero w 1996 roku. Większość osiedli mieszkaniowych na tych terenach wybudował Arvida JMB Realty. Zachodnia cześć Weston przylega do mokradeł Everglades. W 2010 roku Weston liczyło blisko 66.000 mieszkańców.

Do największych atrakcji turystycznych w Weston należy zaliczyć paleo indiański grób. Jako ciekawostkę przytaczamy fakt iż w 2010 roku, czasopismo Money Magazine skategoryzowało na 19 miejscu Weston, jako miasto, gdzie ludzie zarabiają najwięcej w USA. Średni roczny dochód rodziny to 120.000 USD. Miasto z największą ilością rosnących miejsc pracy na Florydzie. Czasopismo Businnes Week nazwało Weston, jako najbardziej ekonomicznie dostępne miejsce na zakup nieruchomości na Florydzie poza dużymi miastami.

Jeśli przeglądaliście kiedyś oferty biur nieruchomości na Florydzie w poszukiwaniu domu lub mieszkania do sprowadzenia się tutaj, na pewno rzuciły się Wam w oczy oferty z dużych miast. Duże miasta mają oczywiście swoje zalety, wspaniałe zaplecze i infrastrukturę, często bardzo blisko Oceanu Atlantyckiego lub Zatoki Meksykańskiej, są miasta które nie śpią cały rok. Miasta te mają też i wady, korki, wszechobecny tłok i bardzo często wyższe ceny nieruchomości znajdujących się w tych kurortowych miastach.

Ale niechęć do dużych miast to nie problem. Zacznijmy przyglądać się mniejszym miasteczkom, na przedmieściach lub po prostu trochę dalej od dużych miast. Jednym z takich miast jest Weston w hrabstwie Broward County, 25 mil na zachód od Hollywood i trochę ponad 30 mil na północny zachód od wielkiego Miami. Bezapelacyjnie wielką zaletą tego miasteczka jest bliskość słynnego rezerwatu przyrody Everglades.

Oferty domów i mieszkań w Weston

Przekrój cen nieruchomości w Weston jest duży. Najtańszy domek lub condo, na obrzeżach miasteczka, często do remontu, może być Wasz za około 70 tysięcy dolarów. Najdroższe oferty, to piękne, przestronne wille za około pół miliona dolarów.

Oczywiście znajdziecie też fajne nieruchomości w okolicy połowy tej stawki, równie ciekawe co te najdroższe, jednocześnie ceną przypominające trochę bardziej te tańsze. Jednym z dobrych przykładów takiej nieruchomości jest piękna nieruchomość w Weston, dom na 2227 sq ft powierzchni. Znajdziecie w niej trzy sypialnie, chociaż należy zaznaczyć, że istnieje możliwość rozbudowy o czwartą sypialnię i trzy łazienki. Blisko nawet na piechotę do szkoły podstawowej oraz średniej, a także centrum Weston. Do nieruchomości należy duży prywatny basen. Ten dom może być Was za 365 tysięcy dolarów. Prawda, że to już lepsza cena?

Edukacja w Weston

Skoro jesteśmy przy bliskości szkół i centrum Weston, to trzeba przyznać, że w Weston znajdziecie dużo szkół, zarówno publicznych jak i prywatnych. Znajdziecie tutaj publiczne elementary school, Country Isles Elementary School, Eagle Point Elementary School, Everglades Elementary School, Gator Run Elementary School, Indian Trace Elementary School i Manatee Bay Elementary School. Prawda, że dużo? To nie wszystko znajdziecie tu także dwie middle schools, Falcon Cove Middle School, Tequesta Trace Middle School, oraz Cypres Bay High School. Poza tym znajdziecie tutaj kilka szkół prywatnych.

Zielone Weston

Wiadomo, że człowiek chętnie spędziłby czas nie tylko na nauce, ale również odpoczynku. W Weston znajdziecie wiele parków. Są to między innymi Weston Regional Park, w którym znajdziecie baseny, skate park, boiska do koszykówki, hokeja, piłki nożnej, a także place zabaw i ścianki wspinaczkowe. Innym parkiem w okolicy jest Broward County Public Library Park, w którym bardzo często odbywają się lekcje z okolicznej Cypress Bay Highschool, jeśli pogoda i temat lekcji pozwoli na naukę na dworze. Innymi znanymi w Weston parkami są Vista Park, Teuqesta Trace Park i Gator Run Park.

Jeśli tego mało, całkiem niedaleko macie przecież Narodowy Park Everglades, w którym na co dzień można obcować z dziką przyrodą i właśnie w tym miejscu relaksować się do woli. Weston to dobre miejsce aby zamieszkać, jeśli lubicie trochę bardziej spokojne miasteczka, a jednocześnie chcecie być odpowiednio blisko tych większych miast, w których czasem można spędzić dzień bardziej aktywnie, wśród ludzi, na pięknych plażach przy odgłosach szumiącego Oceanu Atlantyckiego.
 

Typ nieruchomości: Posiadłości wiejskie na Florydzie

Nieruchomości zagraniczne na Florydzie, typu posiadłości wiejskie i gospodarstwa rolne
To najczęściej duża działka z ziemią uprawną lub sadem owocowym (pomarańcze, mandarynki, cytryny, migdały, owoce cytrusowe) wraz z domem (willą) lub ruinami, nadającymi się do wyburzenia lub kompletnego remontu.
Oferta Ibermaxx, sprzedaży posiadłości na terenach wiejskich. Floryda to nie tylko plaża, słońce, życie nocne i luksusowe posiadłości w Miami i okolicach. Podróżując kilkanaście lub kilkadziesiąt mil w głąb lądu, natkniemy się na wspaniałe tereny, nie zdominowane przez turystykę i masową zabudowę, jak na florydzkich wybrzeżach.
W ofercie sprzedaży nieruchomości na Florydzie posiadamy wszelkiego rodzaju posiadłości wiejskie, mniejsze i większe. Jeżeli szukasz ciszy i spokoju, a zarazem południowego słońca Florydy z pewnością wybierzesz życie i zamieszkanie w tego typu nieruchomości na Florydzie. W ofercie posiadamy także ruiny na olbrzymich połaciach ziemi, oraz działki pod budowę domu na Florydzie. Pomysłem może być odbudowanie tego typu obiektu i utworzenie hotelu, czy Bed and Breakfast, lub obiektu agroturystycznego, może hotelu. Polecamy tego typu inwestycje. Może to być sposób na "nowe życie" na Florydzie.

Ulubione:


Brak ulubionych ofert

Przelicznik walut:

Cena: 365 000,00 USD
Nazwa waluty Kurs średni Przelicznik Cena po przeliczeniu
Euro 0.8451 1 308 459,39 EUR
Funt szterling 0.7717 1 281 685,12 GBP
Złotówka polska 3.7693 1 1 375 790,59 PLN
Frank szwajcarski 0.9107 1 332 395,84 CHF
Korona norweska 9.0880 1 3 317 110,62 NOK
Rubel rosyjski 75.3350 1 27 497 273,30 RUB
Data aktualizacji: 2020-09-20

Kalkulator ratalny:


Kwota: USD
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: USD
Newsletter
Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!
Przenieś do samej góry
Boynton Beach Sandalwood Chalet 4 willa
139.900 USD

Boynton Beach Sandalwood Chalet 4 willa

Palm Beach / Boynton Beach
Nowy apartament na Renaissance Wy
129.500 USD

Nowy apartament na Renaissance Wy

Palm Beach / Boynton Beach
442.900$ West Palm Beach Nowe Condo Loft
442.900 USD

442.900$ West Palm Beach Nowe Condo Loft

Palm Beach / West Palm Beach
Waterways Taheri Pud
200.000 USD

Waterways Taheri Pud

Palm Beach / West Palm Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij