serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale


Hidden Harbour St Dania Beach willa 2856 sqft
599.999 USD
Boynton Beach willa 166 Lake Monterey Cir 1551 sqft
234.900 USD
drukuj ofertę drukuj ofertę

Doral Miami willa 4 sypialnie

Kraj: USA
Region: Miami Dade
Miejscowość: Miami Springs
Typ nieruchomości: Dom/willa
Rynek:wtórny
Cena:490 000,00 USD przelicz walutę Oblicz przybliżoną ratę miesięczną
Opis:

Wspaniały, przestronny dom w Doral Miami, nieopodal Miami Springs. Dom został całkowicie odnowiony, wspaniała, przestronna kuchnia, wyposażona w sprzęty ze stali nierdzewnej, pięć sypialni i trzy łazienki, w tym dwie pełne łazienki oraz jedna toaleta. W salonie wykonano na zamówienie instalacja systemu dźwięku kina domowego z dźwiękiem przestrzennym. Dwa miejsca parkingowe oraz basen.

Numer referencyjny:IBA10030084
Powierzchnia nieruchomości:1500.00 sq ft
Ilość sypialni:4
Klimatyzacja:tak
Garaz:tak
Balkon taras:tak
Basen:tak
Doral Miami willa 4 sypialnie
Doral Miami willa 4 sypialnie 1
Doral Miami willa 4 sypialnie 2
Doral Miami willa 4 sypialnie 3
Doral Miami willa 4 sypialnie 4
Doral Miami willa 4 sypialnie 5
Doral Miami willa 4 sypialnie 6
Doral Miami willa 4 sypialnie 7
Doral Miami willa 4 sypialnie 8
Doral Miami willa 4 sypialnie 9
Doral Miami willa 4 sypialnie 10
Doral Miami willa 4 sypialnie 11
Doral Miami willa 4 sypialnie 12
Doral Miami willa 4 sypialnie 13
Doral Miami willa 4 sypialnie 14
Doral Miami willa 4 sypialnie 15
Doral Miami willa 4 sypialnie 16
Doral Miami willa 4 sypialnie 17
Doral Miami willa 4 sypialnie 18
Doral Miami willa 4 sypialnie 19
Doral Miami willa 4 sypialnie 20
Doral Miami willa 4 sypialnie 21
Doral Miami willa 4 sypialnie 22
Doral Miami willa 4 sypialnie 23
Doral Miami willa 4 sypialnie 24
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka: *


(*) pola obowiązkowe

« wstecz

Nieruchomości USA

Nieruchomości na sprzedaż w USA przez IBERMAXX, agencja nieruchomości zagranicznych. Zobacz oferty domów, apartamentów i willi w USA, na sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Florydzie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego w Stanach Zjednoczonych. Obecny kryzys na rynku nieruchomości w USA, a właściwie globalny kryzys na rynku nieruchomości, trwający od 2008 roku, mimo wszystko tworzy okazję dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości zagraniczne, niebywałe okazje do zakupu domu lub apartamentu w USA o wiele taniej. Obecny "dołek" cenowy, oferuje dla poszukującego nieruchomości ogromne możliwości i pomysł na inwestycję w przyszłość.

Przyjdzie czas, iż rynek ten odrodzi się i ceny nieruchomości w USA znów poszybują w górę. Nie zapominajmy iż to największa i najbogatsza gospodarka na świecie.
Co najciekawsze, tego sławnego kryzysu, zupełnie nie widać na ulicach USA, ani w restauracjach, ani w sklepach, które są pełne kupujących i spożywających drogie posiłki i wykwintne obiady, ludzi. Jest to rzecz niezwykła jak wygląda taki "kryzys" zagranicznych nieruchomości. Jednak statystyki z USA i badania ekspertów w branży nieruchomości podają alarmujące cyfry o spadkach cen i ilości zaciąganych kredytów hipotecznych w USA. Aczkolwiek powoli się to zmienia i widać iż zagraniczne rynki nieruchomości powoli wracają do normalności.

Nieruchomości na świecie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, to dobra inwestycja powiązana z niewielkim ryzykiem inwestycyjnym. W krajach dynamicznych gospodarczo, zawsze można w miarę szybko sprzedać dom lub mieszkanie lub zająć się wynajmem nieruchomości za granicą i generować dla siebie stały przychód z wynajmu, czyli nasz sławny cash flow. Możliwości manewru jest wiele, a ryzyko dla inwestora, stosunkowo niewielkie.

Nieruchomości na Florydzie rządzą się swoimi prawami. Tutaj najlepsze lokalizacje, nieruchomości wysokiej klasy i dobrze położone, nie "odczuły" takiego kryzysu i spadku cen. Część nieruchomości na Florydzie jest przeceniona i można je nabyć w niższej cenie, ale nieruchomości w dobrych lokalizacjach "trzymają się" dobrze. Tak, z reguły, jest wszędzie na świecie, podobnie jest i na Florydzie. To jeden z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości na świecie.

Generalnie, właściciele sprzedający nieruchomości w USA, na Florydzie, dzielą się na tych co muszą sprzedać i na tych, co chcą sprzedać? Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma grupami? Ktoś, kto posiada kredyt hipoteczny na nieruchomość i płaci miesięczne, wysokie raty, gdy ma trudności finansowe z pewnością będzie chciał się pozbyć szybciej, swojego mieszkania lub domu. Natomiast osoba dobrze sytuowana, z zabezpieczeniem finansowym, nie będzie śpieszyła się ze sprzedażą swojej posesji i poczeka na dobrego klienta, zainteresowanego dobrą lokalizacją i spokojnie sprzeda swój dom w USA za cenę, jaką sobie życzy. Uprościliśmy troszeczkę rozumowanie, by przedstawić Państwo choć trochę, jak wygląda sprzedaż nieruchomości w USA, w chwili obecnej.

Dla naszych klientów, staramy się znaleźć zawsze najlepszy "deal". Jest ogromny wybór nieruchomości do których mamy dostęp w naszym biurze. Korzystamy z bazy nieruchomości USA, z regionalnej bazy nieruchomości na sprzedaż, na Florydzie. Tylko ich część widnieje w naszym serwisie internetowym.
Różnic w cenie nie ma, nieruchomość jest zwykle w tej samej cenie jak w innych agencjach nieruchomości w USA i na Florydzie.
Co z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości w USA? W dalszym ciągu, jesteśmy w stanie dla naszych klientów, uzyskać kredytowanie hipoteczne do 70% wartości nieruchomości. Dobre czasy w USA minęły, kiedy można było uzyskać 80%-90% i więcej kredytowania hipotecznego. Banki w USA, mniej chętnie pożyczają pieniądze, szczególnie obcokrajowcom. Zabezpieczenie i wkład własny w wysokości 30 do 35% ułatwi nam uzyskanie kredytowania hipotecznego na zakup domu lub apartamentu na Florydzie.

Dane makroekonomiczne w USA jakie docierają do nas z początkiem 2013 roku "szeptają" o powolnym odradzaniu się amerykańskiego rynku nieruchomości. Optymistyczne prognozy mieszają się z negatywnymi opiniami i prognozami w amerykańskich nieruchomościach na 2014 i 2015. Któż z nas może to przewidzieć.
Ostatni raport Goldman Sachs sugeruje iż w drugiej połowie 2013 rynek nieruchomości w USA może się odbić od dna. Zbyt duża podaż nieruchomości przejętych przez banki przeczy tym przewidywaniom. Z perspektywy zagranicznego inwestora, pojawiły się dostępne kredyty hipoteczne dla kupującego nieruchomość w USA, jako druga nieruchomość lub jako inwestycje w USA na najniższym poziomie od lat, tj. kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 50.000$ na minimum 15 lat z oprocentowaniem 3.875% z depozytem (down payment) 25%.
W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA i na Florydzie znajdziesz wiele tego typu ofert domów, willi i apartamentów na sprzedaż.

Nasz serwis sprzedaży zagranicznych nieruchomości w USA, adresujemy do osób marzących o domu, rezydencji lub willi na Florydzie. Zakup nieruchomości w USA nie jest prosty i sam proces sprzedaży, zaciągnięcia kredytu hipotecznego, sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, wreszcie zakończenia procesu sprzedaży, tzw. "closing", różni się diametralnie od sprzedaży nieruchomości w Europie i w Polsce. Także od innych rynków nieruchomości za granicą.

Sprzedażą nieruchomości w USA, może zajmować się tylko licencjonowany i przeszkolony agent, który ukończył odpowiednie kursy i zdał odpowiednie, stanowe egzaminy. Handel nieruchomościami w USA, jest ściśle regulowany. Każde biuro nieruchomości potrzebuje odpowiednie licencje na otwarcie tego typu działalności, wreszcie agent potrzebuje zdać odpowiednie egzaminy, aby móc sprzedawać nieruchomości na terenie Florydy.
Wreszcie, zwykłe otwarcie konta bankowego w USA, nie jest proste, nie każdy może to zrobić, wchodząc z ulicy i prosić o otwarcie rachunku bankowego w USA....
Serdecznie zapraszamy do IBERMAXX, staramy się o jak najlepszą ofertę, oraz o jak najlepszą obsługę naszego klienta. Jeżeli nie ma jakieś nieruchomości na naszej stronie, napisz lub przyjdź do naszego biura, postaramy się znaleźć odpowiednią nieruchomość właśnie dla Ciebie, idealnie dobraną pod Twoje wymagania.

Nieruchomości na Florydzie

Któż z nas nie marzył o domu na Florydzie, apartamencie w Miami tuż przy piaszczystej plaży, całorocznym graniu w golfa, jadaniu w dobrej restauracji i korzystania z uroków życia, oraz wspaniałych serwisów dla mieszkańców, jakie oferuje południowa Floryda. Floryda to jedno z najlepszych miejsc na świecie na zakup domu i apartamentu. Rezydencji lub domu z działką i prywatnym basenem. Jeżeli chodzi o nieruchomości zagraniczne, to Miami i okolice południowej Florydy, bez wątpienia należą do najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie na posiadanie domu lub apartamentu za granicą. Także na zakup apartamentu przy morzu i blisko plaży w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale.

Obecny okres zapaści ekonomicznej i niskich cen domów i mieszkań na Florydzie, oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem domu za granicą, na Florydzie, najlepsze okazje dla tego rodzaju zagranicznej inwestycji w nieruchomości.
W chwili obecnej, oferty foreclosures in Florida lub short sale in Florida są to tak niesamowite okazje dla inwestora, iż zupełnie trudno im się oprzeć. Takie mieszkania można teraz kupić 40 lub 50 procent taniej niż przed amerykańskim kryzysem na rynku nieruchomości. Dodatkowo, jeżeli posiadasz gotówkę i chcesz ją wydać na taki apartament lub dom na Florydzie, można negocjować ze sprzedającym w tym wypadku z bankiem na Florydzie. Czasami bywają akceptowane jeszcze niższe oferty niż te, oficjalnie podawane do wiadomości klienta w bankach lub na stronach internetowych z ofertami i ogłoszeniami nieruchomości.
Kilka ostatnich miesięcy, przyniosło ożywienie na florydzkim rynku nieruchomości, ceny domów i mieszkań w Miami poszły lekko w górę. Czy zwiastuje to rychły koniec amerykańskiego kryzysu na rynku nieruchomości? Tego nie wiemy, ale ostrożnie analizując obecną sytuację, można się tego spodziewać.

Oferty IBERMAXX Floryda, dotyczą nieruchomości z południowej Florydy, najpiękniejszej części tego tropikalnego półwyspu. U nas znajdziesz aktualne oferty sprzedaży domów i mieszkań w Miami, w Boca Raton, w Fort Lauderdale, aż po West Palm Beach, bardziej na południu. Działamy w trzech hrabstwach Florydy. Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach County. Tutaj znajdują się najlepsze miejsca do posiadania i zakupu domu na Florydzie. Wschodnia Floryda (wybrzeże Atlantyku) oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości na Florydzie, wspaniałe piaszczyste plaże, wysokie temperatury cały rok, tropikalny klimat i idealne warunki do inwestycji w bezpieczną i stabilną gospodarkę, jaką jest gospodarka 18 milionowej Florydy.

Zakup nieruchomości na Florydzie z pewnością dobrze zaprocentuje w przyszłości. Zarówno jeżeli bierzesz pod uwagę wynajem nieruchomości na Florydzie i czerpanie pasywnych zysków z wynajmu domu lub apartamentu, jak również późniejszego odsprzedania nieruchomości na Florydzie.
Przy transakcji kupna sprzedaży domu na Florydzie, zawsze warto skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Przemawiają za tym przede wszystkim względy bezpieczeństwa podczas przeprowadzania takiej operacji. Kupując bezpośrednio od właściciela na Florydzie, narażasz się na ryzyko kupna nieruchomości np. obciążonej kredytem hipotecznych lub innym zadłużeniem.

Także kupowanie domów na nowych osiedlach to teraz najlepszy czas na tego typu inwestycje. Domy na nowych osiedlach sprzedają się szybko. Lepsze lokalizacje tzw. prime locations również szybko zostają wykupywane przez inwestorów, oraz przez osoby marzące o domu na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura na Florydzie, gdzie mamy dostęp do tysięcy ofert nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie zagraniczną nieruchomość marzeń i najlepsze oferty domów i mieszkań z Florydy. Także kredyty hipoteczne na Florydzie na sfinansowanie transakcji zakupu domu. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i dobrze zainwestuj w dom lub mieszkanie za granicą.
IBERMAXX wita na Florydzie i w USA. Zapraszamy....!

Nieruchomości Miami Dade

Domy, apartamenty, wille i luksusowe posiadłości z obszaru Miami Dade, na Florydzie. Hrabstwo Miami Dade wchodzi w skład regionu South East na Florydzie, do którego należą inne hrabstwa tego regionu. Jest ich w sumie pięć. Pozostałe hrabstwa to Martin na północy, Palm Beach, Broward i Monroe.
W tej części, naszej prezentacji nieruchomości na sprzedaż na Florydzie, masz okazję do przejrzenia nieruchomości z obszaru Miami Dade.

Do Hrabstwa Miami Dade należą następujące miejscowości, które przedstawiamy w kolejności alfabetycznej. Są to następujące miasta: Aventura, Bal Harbour, Bay Harbor Islands, Biscayne Park, Coconut Grove, Coral Gables, Cutler Bay, Doral, El Portal, Florida City, Golden Beach, Goulds, Hialeah, Hialeah Gardens, Homestead, Indian Village, Islandia, Kendall, Key Biscayne, Leisure City, Liberty City, Medley, Miami, Miami Beach, Miami Gardens, Miami Lakes, Miami Shores Village, Miami Springs, North Bay Village, North Miami, North Miami Beach, Opa-Locka, Palmetto Bay, Pinecrest, Pinewood, Princeton, Richmond Heights, South Miami, Sunny Isles Beach, Surfside, Sweetwater, Virginia Gardens, West Miami, Westchester, Westwood Lake.

Ta część Florydy posiada jedne z najbardziej luksusowych nieruchomości na sprzedaż, najbardziej prestiżowe nieruchomości znajdziemy na plaży South Beach w Miami i osiedla, oraz urbanizacje wokół North Beach Miami i dzielnicy Aventura. Tutaj mieszkają i posiadają swoje nieruchomości najbogatsi i sławni tego świata, gwiazdy filmowe i gwiazdy muzyki pop. To tutaj na ulicy zobaczysz hollywodzkiego aktora lub aktorkę.

Hrabstwo Miami Dade jest domem dla ogromnej ilości atrakcji turystycznych tego regionu, które koniecznie trzeba poznać, nawet podczas wycieczki do Miami. Poniżej wymienione jest tylko kilka z nich, tych najważniejszych atrakcji turystycznych: Oceanarium w Miami, zwane "Seaquarium". Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia podczas mieszkania lub zwiedzania tej części Florydy to Coral Castle Homestead i Deering Estate w Palmetto Bay, historyczny dom Charlesa Deeringa. W Coral Gables koniecznie należy zobaczyć Fairchild Tropical Garden. W Miami trzeba zwiedzić Miami Beach Botanical Garden, oraz Parrot Jungle and Gardens.

W Miami znajduje się również wspaniałe ZOO zwane Metrozoo, oraz biopark Monkey Jungle.
Jeżeli kupisz nieruchomość w hrabstwie Miami Dade i zamieszkasz w tej części Florydy, wierz nam, przez najbliższe kilkanaście miesięcy będziesz miał gdzie wyjść i co robić... to miejsce niezwykle obfite we wszelkiego rodzaju atrakcje turystyczne dla dzieci i dorosłych.

Przede wszystkim warto zacząć od South Beach w Miami, to kwintesencja samego mieszkania i imprezowania w Miami, tak doskonale miejsca w USA, znanego z doskonałego życia nocnego, oraz miejsca na zakupy w stylu florydzkim. Dla dzieci niezwykle będzie ważna wizyta w ZOO w Miami, uważanego za jedno z najlepszych ZOO w całych stanach Zjednoczonych. Zwierzęta z każdego kontynentu, od Australii, przez Azję, a na Ameryce Południowej skończywszy. Zwierzęta biegają w wolnych wybiegach. Wspaniała wycieczka dla całej rodziny.

Kolejną atrakcją dla posiadaczy nieruchomości w Miami, może być wyprawa do Miami Seaquarium. Oceanarium leży pomiędzy downtown Miami a Key Biscayne. Przygotuj się przynajmniej na pół dnia tej niezwykłej przygody z tropikalnym życiem morskim regionu Florydy.
Koniecznie odwiedź Everglades, to 1,5 mln akrów bagien i rozlewisk, tak nam doskonale znanych z filmów i programów przyrodniczych. W Everglades znajduje się 14 rzadkich i zagrożonych gatunków zwierząt, wśród nich amerykański krokodyl, amerykańska pantera, oraz majestatyczne manaty.

Dla miłośników techniki i nowości technologicznych wskazana jest wizyta w Muzeum Nauki w Miami. To muzeum jest także domem dla Bird of Pray Reserch Center, oraz Weintraub Observatory.
Jeżeli zamierzasz kupić nieruchomość w Miami i przeprowadzić się do miasta z dziećmi koniecznie odwiedź Miami Children's Museum. Masa interaktywnych zabawek i urządzeń z których dziecko może się tak wiele nauczyć.
Kolejną atrakcją turystyczną w hrabstwie Miami Dade jest Parrot Jungle Island. Tropikalne ptaki i niesamowite papugi czekają na odwiedzających w naturalnym środowisku.

Monkey Jungle to kolejne niesamowite miejsce w Miami. Kiedy homo sapiens przechadzają się wyznaczonymi ścieżkami nad głowami bujają się szympansy, makaki a może i dojrzysz goryla w tropikalnej gęstwinie. Pod koniec wycieczki do Miami warto wybrać się do Coral Castle, unikalny monument w Miami, stworzony przez łotewskiego artystę Eda Leedskalnina.

Na sam koniec należy zostawić wizytę w Vizcaya, historyczną 50 akrową posiadłość, gdzie bawili i bawią się najbogatsi w Miami.
Jeżeli staniesz się właścicielem domu lub apartamentu w Miami lub gdziekolwiek indziej w hrabstwie Miami Dade z pewnością pierwszy rok pobytu na Florydzie wykorzystasz na poznawanie i zwiedzanie tych niesamowitych atrakcji turystycznych, tak wspaniale podanych dla mieszkańców i osób odwiedzających Florydę.

Nieruchomości Miami Springs

Przeglądaj aktualne oferty sprzedaży nieruchomości z obszaru Miami Springs na Florydzie. Wille, apartamenty, lokale handlowe, nieruchomości na wynajem, oraz najlepsze wille w Miami Springs. Miami Springs powstało podczas boomu nieruchomościowego na Florydzie w latach 1920-tych. Kiedyś nazywało się Country Club Estates. Podobnie jak inne dzielnice wokół Miami, takie jak Opa Locka i Coral Gables, zostały specjalnie zaplanowane i rozparcelowane. To były pierwsze prawdziwie zaplanowane osiedla na Florydzie.

Każde z tych osiedli posiadało swój motyw przewodni. W przypadku Miami Springs motywem przewodnim była architektura Pueblo Revival, wzorowanej na architekturze z Nowego Meksyku. Jak sama nazwa wskazuje, Miami Springs dostarczało wody do Miami, aż do początków lat 90-tych XX wieku.
W tej chwili Miami Springs zamieszkuje około 13.000 mieszkańców.

Floryda pełna jest ciekawych miejsc, które można odwiedzić, podziwiać ich historię, jest tu wiele obiektów wpisanych do krajowego rejestru miejsc o znaczeniu historycznym, które przyciągają turystów nie tylko ze Stanów Zjednoczonych, ale również z zagranicy. Inne miejsca, które są często i bardzo licznie odwiedzane przez turystów, to wyjątkowe i niepowtarzalne rezerwaty przyrody, bajeczne ogrody zoologiczne, gdzie możecie podziwiać faunę i florę Florydy, a także ogromne i bogato wyposażone rodzinne parki rozrywki, w których z całą rodziną możecie spędzić niejedną radosną chwilę.

Floryda perfekcyjne miejsce na wakacje w tropikach

Na koniec wszystkiego, możecie korzystać ze sprzyjającej aury i zażywać kąpieli słonecznych lub pluskać się z młodszymi dziećmi w Oceanie Atlantyckim lub ze starszymi nurkować wśród pięknych raf koralowych. Dla miłośników sportu jest tu również mnóstwo boisk, pól golfowych i kortów tenisowych. Dla każdego znajdzie się tutaj coś odpowiedniego i interesującego.

Jednak przyjazd w celach turystycznych to nie jedyny powód, aby znaleźć się na słonecznej Florydzie. Czy nie chcielibyście poczuć się jak na wiecznych wakacjach i zamieszkać na Florydzie na stałe? Nawet kiedy w Polsce jest śnieg i musicie odśnieżać i skrobać szyby w samochodach, na Florydzie tego nie doświadczycie. Zimą temperatura tutaj nie spada poniżej 15 stopni Celsjusza, latem natomiast nie jest wyższa niż 35 stopni Celsjusza. Przyjemnie, nie za chłodno, nie za gorąco, prawda? Możliwość zamieszkania na Florydzie daje Wam każde większe miasto, a także prawie każde mniejsze, ale nadal gwarne miasto i wiele małych, kameralnych i spokojnych miejscowości.

Nieruchomości w Miami Springs

Jeśli szukacie drogich, luksusowych nieruchomości, na pewno nie ominiecie takich miast jak Fort Lauderdale czy znane na całym świecie Miami. Jednak jeśli chcielibyście zaznać odrobinę mniejszego luksusu, ale jednocześnie zapłacić za niego mniej, musicie prawdopodobnie poszukać w innych miastach. Czy aby na pewno? Niekoniecznie! Jest dzielnica Miami, w której oferty nieruchomości nie należą do tych najdroższych, więc więcej osób może sobie na nie pozwolić.

Jedną z takich troszkę tańszych dzielnic Miami jest Miami Springs. Została ona założona przez pioniera lotnictwa – Glena Hammonda Curtissa, dlatego też losy i historia okolicy nierozłącznie związane były z przemysłem lotniczym. Najlepszym przykładem jest tutaj pobliskie lotnisko Miami International Airport, które znajduje się na południe od Miami Springs. Zawsze przyciągało ono do Miami Springs licznych mieszkańców, którzy byli głownie członkami załóg lotniczych, przybywających tu wraz z całymi rodzinami. Miami Springs od zawsze było społecznością i miasteczkiem planowanym, jego specyficzna architektura i niskie zabudowania mają szczególny charakter i oddają atmosferę tego miejsca.

Dobre szkoły w okolicach

Jeśli sprowadzicie się tu z dziećmi lub planujecie powiększenie rodziny, to w Miami Springs znajdziecie kilka zarówno publicznych, jak i prywatnych placówek edukacyjnych, takich jak Miami Springs Middle School, Miami Springs Elementary School, Springview Elementary School, czy na przykład Miami Springs Senior High School. Placówki te są częścią Florida Departament of Education. Placówki prywatne natomiast są najczęściej związane z instytucjami religijnymi, tak jak szkoła katolicka Blessed Tinity Catholic School, albo luterańska szkoła Grace Lutheran Learning Center przy Grace Lutheran Church.

Miami Springs może pochwalić się również licznymi dobrze zagospodarowanymi polami golfowymi, kortami tenisowymi, parkami i przepiękną infrastrukturą zieleni. Jednym z bardziej znanych okolicznych klubów golfowych jest Miami Springs Gold and Conutry Club, w którym nie tylko możecie pograć sobie w golfa rekreacyjnie ze znajomymi na osiemnasto dołkowym polu golfowym, ale także jeśli nie graliście, nauczyć się tej dyscypliny sportu, grając wraz z wykwalifikowanym instruktorem. W klubie organizowane są również spotkania biznesowe. Parki rekreacyjne to między innymi Prince Fields, Stafford Park, Peavy – Dove Park, z placami zabaw, boiskami do gry w baseball lub piłkę nożną, a także softball. Parki wyposażone są też w pawilony piknikowe, więc miłe spędzenie czasu z rodziną na łonie natury gwarantowane. W Miami Springs znajdziecie też liczne zajęcia rekreacyjno sportowe, mniejsze i większe ligi baseballa, piłki nożnej, zajęcia fitness, oraz jogi,

Miejsce na dobrą inwestycję w zagraniczne nieruchomości

Być może kilka takich atrakcji spowoduje, że zainteresują Was domy i mieszkania w Miami. Jeśli tak, to sprawdzenie oferty nieruchomości w Miami Springs jest dobrym wyborem. Znajdziecie tutaj poza pięknie urządzonymi nieruchomościami, również małe domki i rezydencje do remontu, których ceny zaczynają się od takich za niecałe 100 tysięcy dolarów za 200 metrów kwadratowych nieruchomości, apartamenty w niskiej zabudowie za około 300 tysięcy dolarów. Oczywiście możecie również zainteresować się pięknie wykończoną i urządzoną, luksusową rezydencją za ponad milion dolarów, mieszczącą się na ponad 1000 metrach kwadratowych, której oprócz pięknego ogrodu, głównymi walorami jest 7 sypialni i 6 łazienek.

Przeglądając oferty nieruchomości z Miami Springs możecie mieć wrażenie, że macie tutaj ogromny wybór, z dużym przekrojem cenowym, czyli jakby dopasowane dla każdego. Jednak wczytując się głębiej w oferty, znajdziecie również niezłe perełki. Jedną z super ofert na rynku nieruchomości w Miami Springs, jest willa znajdująca się w samym sercu Miami Springs. Nieruchomość ma ponad 500 metrów kwadratowych powierzchni, z pięknym ogrodem, podjazdem dla samochodów, pięknym patio i urokliwym domkiem z 1950 roku. Cztery duże sypialnie i aż trzy łazienki, po niedawnym remoncie to nie lada gratka dla amatorów, pięknych, eleganckich domów, z oryginalną drewnianą podłogą i granitowymi blatami w wyremontowanej kuchni. Klimatyzacja na Florydzie to prawie standard, nie może więc jej zabraknąć także tutaj. Wszystko to, niecałe 15 kilometrów od wybrzeża. Taką nieruchomość możecie mieć już za trochę ponad 350 tysięcy dolarów, co w porównaniu z cenami luksusowych condo – bo tak mawia się o apartamentach w USA, może wydawać się ceną przystępną.

Dobry czas na zakup

W Stanach Zjednoczonych popyt na nieruchomości spadł wraz z nadejściem kryzysu ekonomicznego. Ludzie mniej chętnie zaczęli zaciągać kredyty na dobra luksusowe, obawiając się, że mogą ich później nie potrafić spłacić. Nieruchomościami na Florydzie w znakomitej większości, szczególnie w tych luksusowych okolicach interesują się Europejczycy i mieszkańcy wysoko rozwiniętych krajów Azji. Zakup nieruchomości w Miami traktują jako inwestycję na przyszłość. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainteresować się nieruchomościami w mniej luksusowych miastach czy dzielnicach miast, które na pewno będą tańsze, a jednocześnie w przyszłości przyniosą zwrot inwestycji.

Inwestycje w nieruchomości za granicą to jedna z lukratywnych form inwestowania swojego kapitału. Jeśli jednak nie patrzycie na zakup nieruchomości pod tym kątem, możecie po prostu sprowadzić się we własne cztery kąty w znanym Miami, rzut beretem od centrum miasta i pięknego, luksusowego wybrzeża, jednocześnie w zacisznej okolicy. Więc nawet jeśli nie doczekacie się na wzrost wartości kupionej nieruchomości, będziecie mogli zamieszkać w Miami, niedaleko od wybrzeża, a zarazem trochę na uboczu.

Domy i wille na sprzedaż na Florydzie

Oferty sprzedaży nieruchomości zagranicznych, typu wille i domy w Stanach Zjednoczonych, na Florydzie.
Definicja willi. W zdecydowanej większości, są to budynki mieszkalne z własną działką w języku angielskim zwaną plot lub lot (amerykański angielski). Wille i domy w USA, to budynki niezależne, nie posiadające kontaktu z innymi nieruchomościami, często posiadają prywatny basen, czasami się zdarza, iż jest to basen wspólny, na danym kompleksie mieszkaniowym (z którego korzystać mogą inni właściciele nieruchomości na terenie danego osiedla mieszkaniowego lub kompleksu mieszkaniowego).

Willą nazywa się większy, jednorodzinny budynek z ogrodem lub ogródkiem.
Słowo willa jest niezwykle stare i pochodzi z czasów panowania rzymskiego. W okresie starożytnego Rzymu na terenie Europy, willa był to dom bogatych właścicieli ziemskich. Tego typu dom mieszkalny, miał zwykle kształt prostokąta. Inne pomieszczenia mieszkalne w willi, takie jak sypialnie, izby dla służących i niewolników, otaczały perystyl i atrium. W normalnych warunkach, dookoła willi, znajdował się ozdobny ogród o charakterze wypoczynkowym z licznymi altankami, dookoła nieruchomości. Wille rzymskie budowano nie tylko w miastach, ale także na wsiach, jak również w pasie nadmorskim i na plażach.

Willa miejska, czyli villa urbana, charakteryzowała się tego rodzaju konstrukcją, iż w centralnym jej miejscu, zamiast atrium , znajdowała się eksedra, wokół której, rozbudowano pozostałe pomieszczenia dla mieszkańców, otoczone portykami. 
Wille wiejskie, czyli villa rustica, swoją budową architektoniczną, najbardziej przypominały domy rzymskie z okresów wcześniejszych.

Tutaj znajdziesz selekcję nieruchomości zagranicznych typu domy na Florydzie. Willa w USA, a szczególnie na Florydzie, to bardzo popularna i często spotykana forma własności nieruchomości w USA, szczególnie na terenach południowej Florydy w okolicach Miami, oraz Key West, także dalej na północ w okolicach West Palm Beach.
W naszej prezentacji nieruchomości z USA, dom, oraz willę, umieściliśmy w jednej sekcji, aby ułatwić wyszukiwanie nieruchomości naszym klientom, marzącym o zakupie domu lub luksusowej willi w USA. Jeżeli poszukujesz nieruchomości na Florydzie, o najwyższym standardzie, wybierz w wyszukiwarce nieruchomości, rozdział "nieruchomości luksusowe". Tam znajdziesz, najbardziej prestiżowe lokalizacje nieruchomości w USA i nieruchomości na Florydzie, oraz tylko nieruchomości klasy premium.

Ulubione:


Brak ulubionych ofert

Przelicznik walut:

Cena: 490 000,00 USD
Nazwa waluty Kurs średni Przelicznik Cena po przeliczeniu
Euro 0.8980 1 440 014,37 EUR
Funt szterling 0.8090 1 396 408,94 GBP
Złotówka polska 3.9956 1 1 957 843,93 PLN
Frank szwajcarski 0.9626 1 471 695,40 CHF
Korona norweska 9.6875 1 4 746 875,00 NOK
Rubel rosyjski 70.4397 1 34 515 431,03 RUB
Data aktualizacji: 2020-05-31

Kalkulator ratalny:


Kwota: USD
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: USD
Newsletter
Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!
Przenieś do samej góry
Boca Raton Boca Pointe apartament
199.000 USD

Boca Raton Boca Pointe apartament

Palm Beach / Boca Raton
Royal Lakes short sale
245.000 USD

Royal Lakes short sale

Palm Beach / Boynton Beach
Wellington Grand Prix Farms posiadłość
12.900.000 USD
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij