serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale


Boynton Beach willa 166 Lake Monterey Cir 1551 sqft
234.900 USD
Lantana Yacht Club apartament 1348 sqft
300.000 USD
drukuj ofertę drukuj ofertę

Hypoluxo Ocean Cay Wy domek

Kraj: USA
Region: Palm Beach
Miejscowość: Hypoluxo
Typ nieruchomości: Dom typu 1/4
Rynek:wtórny
Cena:274 500,00 USD przelicz walutę Oblicz przybliżoną ratę miesięczną
Opis:

W domku w Hypoluxo znajdziecie trzy sypialnie, dwie pełne łazienki i jedną toaletę. Na 1935 sq ft powierzchni czeka na Was wyposażona kuchnia z granitowymi blatami oraz strefą jadalną. Zmotoryzowanym przyda się garaż na dwa samochody, pięć minut drogi stąd znajdziecie I-95. Tyle samo drogi przejdziecie aby znaleźć się na brzegiem oceanu. Domek ma patio z pięknymi widokami i dwoma cytrynowymi drzewkami. Mieszkańcy będą mogli korzystać z basenu. Dobrze utrzymany dom z niskimi opłatami HOA. Cena domku jest obniżona, warto skorzystać z okazji dopóki oferta jest na rynku.

Numer referencyjny:IBRX-10044704
Powierzchnia nieruchomości:1935.00 sq ft
Ilość sypialni:3
Klimatyzacja:tak
Basen:tak
Odległość od morza:0.05 km
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 1
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 2
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 3
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 4
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 5
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 6
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 7
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 8
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 9
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 10
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 11
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 12
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 13
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 14
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 15
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 16
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 17
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 18
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 19
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 20
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 21
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 22
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 23
Hypoluxo Ocean Cay Wy domek 24
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka: *


(*) pola obowiązkowe

« wstecz

Nieruchomości USA

Nieruchomości na sprzedaż w USA przez IBERMAXX, agencja nieruchomości zagranicznych. Zobacz oferty domów, apartamentów i willi w USA, na sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Florydzie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego w Stanach Zjednoczonych. Obecny kryzys na rynku nieruchomości w USA, a właściwie globalny kryzys na rynku nieruchomości, trwający od 2008 roku, mimo wszystko tworzy okazję dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości zagraniczne, niebywałe okazje do zakupu domu lub apartamentu w USA o wiele taniej. Obecny "dołek" cenowy, oferuje dla poszukującego nieruchomości ogromne możliwości i pomysł na inwestycję w przyszłość.

Przyjdzie czas, iż rynek ten odrodzi się i ceny nieruchomości w USA znów poszybują w górę. Nie zapominajmy iż to największa i najbogatsza gospodarka na świecie.
Co najciekawsze, tego sławnego kryzysu, zupełnie nie widać na ulicach USA, ani w restauracjach, ani w sklepach, które są pełne kupujących i spożywających drogie posiłki i wykwintne obiady, ludzi. Jest to rzecz niezwykła jak wygląda taki "kryzys" zagranicznych nieruchomości. Jednak statystyki z USA i badania ekspertów w branży nieruchomości podają alarmujące cyfry o spadkach cen i ilości zaciąganych kredytów hipotecznych w USA. Aczkolwiek powoli się to zmienia i widać iż zagraniczne rynki nieruchomości powoli wracają do normalności.

Nieruchomości na świecie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, to dobra inwestycja powiązana z niewielkim ryzykiem inwestycyjnym. W krajach dynamicznych gospodarczo, zawsze można w miarę szybko sprzedać dom lub mieszkanie lub zająć się wynajmem nieruchomości za granicą i generować dla siebie stały przychód z wynajmu, czyli nasz sławny cash flow. Możliwości manewru jest wiele, a ryzyko dla inwestora, stosunkowo niewielkie.

Nieruchomości na Florydzie rządzą się swoimi prawami. Tutaj najlepsze lokalizacje, nieruchomości wysokiej klasy i dobrze położone, nie "odczuły" takiego kryzysu i spadku cen. Część nieruchomości na Florydzie jest przeceniona i można je nabyć w niższej cenie, ale nieruchomości w dobrych lokalizacjach "trzymają się" dobrze. Tak, z reguły, jest wszędzie na świecie, podobnie jest i na Florydzie. To jeden z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości na świecie.

Generalnie, właściciele sprzedający nieruchomości w USA, na Florydzie, dzielą się na tych co muszą sprzedać i na tych, co chcą sprzedać? Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma grupami? Ktoś, kto posiada kredyt hipoteczny na nieruchomość i płaci miesięczne, wysokie raty, gdy ma trudności finansowe z pewnością będzie chciał się pozbyć szybciej, swojego mieszkania lub domu. Natomiast osoba dobrze sytuowana, z zabezpieczeniem finansowym, nie będzie śpieszyła się ze sprzedażą swojej posesji i poczeka na dobrego klienta, zainteresowanego dobrą lokalizacją i spokojnie sprzeda swój dom w USA za cenę, jaką sobie życzy. Uprościliśmy troszeczkę rozumowanie, by przedstawić Państwo choć trochę, jak wygląda sprzedaż nieruchomości w USA, w chwili obecnej.

Dla naszych klientów, staramy się znaleźć zawsze najlepszy "deal". Jest ogromny wybór nieruchomości do których mamy dostęp w naszym biurze. Korzystamy z bazy nieruchomości USA, z regionalnej bazy nieruchomości na sprzedaż, na Florydzie. Tylko ich część widnieje w naszym serwisie internetowym.
Różnic w cenie nie ma, nieruchomość jest zwykle w tej samej cenie jak w innych agencjach nieruchomości w USA i na Florydzie.
Co z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości w USA? W dalszym ciągu, jesteśmy w stanie dla naszych klientów, uzyskać kredytowanie hipoteczne do 70% wartości nieruchomości. Dobre czasy w USA minęły, kiedy można było uzyskać 80%-90% i więcej kredytowania hipotecznego. Banki w USA, mniej chętnie pożyczają pieniądze, szczególnie obcokrajowcom. Zabezpieczenie i wkład własny w wysokości 30 do 35% ułatwi nam uzyskanie kredytowania hipotecznego na zakup domu lub apartamentu na Florydzie.

Dane makroekonomiczne w USA jakie docierają do nas z początkiem 2013 roku "szeptają" o powolnym odradzaniu się amerykańskiego rynku nieruchomości. Optymistyczne prognozy mieszają się z negatywnymi opiniami i prognozami w amerykańskich nieruchomościach na 2014 i 2015. Któż z nas może to przewidzieć.
Ostatni raport Goldman Sachs sugeruje iż w drugiej połowie 2013 rynek nieruchomości w USA może się odbić od dna. Zbyt duża podaż nieruchomości przejętych przez banki przeczy tym przewidywaniom. Z perspektywy zagranicznego inwestora, pojawiły się dostępne kredyty hipoteczne dla kupującego nieruchomość w USA, jako druga nieruchomość lub jako inwestycje w USA na najniższym poziomie od lat, tj. kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 50.000$ na minimum 15 lat z oprocentowaniem 3.875% z depozytem (down payment) 25%.
W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA i na Florydzie znajdziesz wiele tego typu ofert domów, willi i apartamentów na sprzedaż.

Nasz serwis sprzedaży zagranicznych nieruchomości w USA, adresujemy do osób marzących o domu, rezydencji lub willi na Florydzie. Zakup nieruchomości w USA nie jest prosty i sam proces sprzedaży, zaciągnięcia kredytu hipotecznego, sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, wreszcie zakończenia procesu sprzedaży, tzw. "closing", różni się diametralnie od sprzedaży nieruchomości w Europie i w Polsce. Także od innych rynków nieruchomości za granicą.

Sprzedażą nieruchomości w USA, może zajmować się tylko licencjonowany i przeszkolony agent, który ukończył odpowiednie kursy i zdał odpowiednie, stanowe egzaminy. Handel nieruchomościami w USA, jest ściśle regulowany. Każde biuro nieruchomości potrzebuje odpowiednie licencje na otwarcie tego typu działalności, wreszcie agent potrzebuje zdać odpowiednie egzaminy, aby móc sprzedawać nieruchomości na terenie Florydy.
Wreszcie, zwykłe otwarcie konta bankowego w USA, nie jest proste, nie każdy może to zrobić, wchodząc z ulicy i prosić o otwarcie rachunku bankowego w USA....
Serdecznie zapraszamy do IBERMAXX, staramy się o jak najlepszą ofertę, oraz o jak najlepszą obsługę naszego klienta. Jeżeli nie ma jakieś nieruchomości na naszej stronie, napisz lub przyjdź do naszego biura, postaramy się znaleźć odpowiednią nieruchomość właśnie dla Ciebie, idealnie dobraną pod Twoje wymagania.

Nieruchomości na Florydzie

Któż z nas nie marzył o domu na Florydzie, apartamencie w Miami tuż przy piaszczystej plaży, całorocznym graniu w golfa, jadaniu w dobrej restauracji i korzystania z uroków życia, oraz wspaniałych serwisów dla mieszkańców, jakie oferuje południowa Floryda. Floryda to jedno z najlepszych miejsc na świecie na zakup domu i apartamentu. Rezydencji lub domu z działką i prywatnym basenem. Jeżeli chodzi o nieruchomości zagraniczne, to Miami i okolice południowej Florydy, bez wątpienia należą do najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie na posiadanie domu lub apartamentu za granicą. Także na zakup apartamentu przy morzu i blisko plaży w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale.

Obecny okres zapaści ekonomicznej i niskich cen domów i mieszkań na Florydzie, oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem domu za granicą, na Florydzie, najlepsze okazje dla tego rodzaju zagranicznej inwestycji w nieruchomości.
W chwili obecnej, oferty foreclosures in Florida lub short sale in Florida są to tak niesamowite okazje dla inwestora, iż zupełnie trudno im się oprzeć. Takie mieszkania można teraz kupić 40 lub 50 procent taniej niż przed amerykańskim kryzysem na rynku nieruchomości. Dodatkowo, jeżeli posiadasz gotówkę i chcesz ją wydać na taki apartament lub dom na Florydzie, można negocjować ze sprzedającym w tym wypadku z bankiem na Florydzie. Czasami bywają akceptowane jeszcze niższe oferty niż te, oficjalnie podawane do wiadomości klienta w bankach lub na stronach internetowych z ofertami i ogłoszeniami nieruchomości.
Kilka ostatnich miesięcy, przyniosło ożywienie na florydzkim rynku nieruchomości, ceny domów i mieszkań w Miami poszły lekko w górę. Czy zwiastuje to rychły koniec amerykańskiego kryzysu na rynku nieruchomości? Tego nie wiemy, ale ostrożnie analizując obecną sytuację, można się tego spodziewać.

Oferty IBERMAXX Floryda, dotyczą nieruchomości z południowej Florydy, najpiękniejszej części tego tropikalnego półwyspu. U nas znajdziesz aktualne oferty sprzedaży domów i mieszkań w Miami, w Boca Raton, w Fort Lauderdale, aż po West Palm Beach, bardziej na południu. Działamy w trzech hrabstwach Florydy. Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach County. Tutaj znajdują się najlepsze miejsca do posiadania i zakupu domu na Florydzie. Wschodnia Floryda (wybrzeże Atlantyku) oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości na Florydzie, wspaniałe piaszczyste plaże, wysokie temperatury cały rok, tropikalny klimat i idealne warunki do inwestycji w bezpieczną i stabilną gospodarkę, jaką jest gospodarka 18 milionowej Florydy.

Zakup nieruchomości na Florydzie z pewnością dobrze zaprocentuje w przyszłości. Zarówno jeżeli bierzesz pod uwagę wynajem nieruchomości na Florydzie i czerpanie pasywnych zysków z wynajmu domu lub apartamentu, jak również późniejszego odsprzedania nieruchomości na Florydzie.
Przy transakcji kupna sprzedaży domu na Florydzie, zawsze warto skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Przemawiają za tym przede wszystkim względy bezpieczeństwa podczas przeprowadzania takiej operacji. Kupując bezpośrednio od właściciela na Florydzie, narażasz się na ryzyko kupna nieruchomości np. obciążonej kredytem hipotecznych lub innym zadłużeniem.

Także kupowanie domów na nowych osiedlach to teraz najlepszy czas na tego typu inwestycje. Domy na nowych osiedlach sprzedają się szybko. Lepsze lokalizacje tzw. prime locations również szybko zostają wykupywane przez inwestorów, oraz przez osoby marzące o domu na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura na Florydzie, gdzie mamy dostęp do tysięcy ofert nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie zagraniczną nieruchomość marzeń i najlepsze oferty domów i mieszkań z Florydy. Także kredyty hipoteczne na Florydzie na sfinansowanie transakcji zakupu domu. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i dobrze zainwestuj w dom lub mieszkanie za granicą.
IBERMAXX wita na Florydzie i w USA. Zapraszamy....!

Nieruchomości Palm Beach

Nieruchomości na sprzedaż z obszaru hrabstwa Palm Beach na Florydzie. Apartamenty na Florydzie w Palm Beach, mieszkania do kupienia na Florydzie w hrabstwie Palm Beach, domy na Florydzie i luksusowe wille na Florydzie z Palm Beach County, na sprzedaż w ofercie IBERMAXX biura nieruchomości zagranicznych.

W naszej ofercie nieruchomości na świecie, znajdziesz informacje o aktualnych cenach nieruchomości na Florydzie. W ofercie IBERMAXX znajdziesz także działki na sprzedaż na Florydzie w Palm Beach county, oraz nowe apartamentu od deweloperów na Florydzie w najlepszych lokalizacjach przy morzu i z widokiem na ocean. Sprawdź oferty i ceny apartamentów na Florydzie z widokiem na morze w najbardziej pożądanych lokalizacjach Florydy. Nieruchomości typu lokale komercyjne na sprzedaż, apartamenty z bezpośrednim widokiem na ocean na Florydzie. Oferty nieruchomości typu hotele na sprzedaż, miejsca do prowadzenia własnej działalności gospodarczej na Florydzie i sklepy na sprzedaż na Florydzie. Koniecznie sprawdź luksusowe nieruchomości na Florydzie w naszej ofercie, oraz domy do remontu na Florydzie.

Także oferty nieruchomości w Palm Beach, idealne do wynajmu na Florydzie. Zarówno jako nieruchomości na wynajem wakacyjny, jak również nieruchomości na wynajem długoterminowy. Najlepsza lokata kapitału, nie od dziś wiadomo, iż jest nią kupno i inwestycja w zagraniczne nieruchomości. Floryda jest tego doskonałym przykładem. Poprzedni kryzys i obecna zwyżka cen nieruchomości w USA. Także oferty nieruchomości short sale, oraz foreclosure na Florydzie.

Ten obszar Florydy, położony na północ od Miami, to jedna z najbardziej ekskluzywnych lokalizacji na zakup nieruchomości na Florydzie i nieruchomości w USA. Przepiękne, piaszczyste plaże, niesamowity, całoroczny tropikalny klimat Florydy, oraz kryształowe wody Oceanu Spokojnego, od lat, przyciągają inwestorów w nieruchomości w USA. Nie tylko profesjonalni inwestorzy myślą o hrabstwie Palm Beach, jako o swojej inwestycji w USA. Wiele rodzin, przeprowadziło się do Palm Beach na stałe, wiele osób kupiło tu swój dom lub apartament, na emeryturę, którą zamierzają spędzić na Florydzie. W ciepłym klimacie, w spokoju i z dala od problemów w pracy i życiu rodzinnym. To miejsce idealne na zakup nieruchomości na starość, ale również miejsce idealne do inwestycji w dom wakacyjny za granicą.

W Palm Beach, znajdziemy fantastyczne nieruchomości do kupna na Florydzie. Na plażach tego regionu Florydy w miesiącach marzec i kwiecień, żółwie z ciepłych wód Oceanu Atlantyckiego, składają swoje jaja. To niesamowity widok. W Boca Raton, oraz na obszarze West Palm Beach, znajdują się najlepsze urbanizacje i osiedla do zamieszkania. Miasta na Florydzie są niezwykle czyste, świetnie zorganizowane i przyjazne dla osób uprawiających czynnie sport. Także przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Komunikacja miejska na Florydzie jest chyba najlepsza na świecie. Nabrzeżne aleje, wypełnione są biegającymi ludźmi, siłownie i fitness kluby, są najwyższej, światowej klasy. Tutaj również znajdują się najlepsze pola golfowe na Florydzie, oraz wyśmienite restauracje, serwujące owoce morza i przysmaki z okolicznych plantacji. Tropikalne owoce i wyśmienita kuchnia z wpływami latynoskimi i meksykańskimi. Przysłowiowe porcje na talerzu, są ogromne w standardach przyjętych dla Europejczyka.

Jeżeli myślisz o dobrej inwestycji w nieruchomości na Florydzie, oraz aby zainwestować w USA, pomyśl o hrabstwie Palm Beach na Florydzie trochę na północ od Miami. W tym miejscu możesz ulokować swoje środki lub oszczędności  i nie martwić się, iż ta inwestycja w przyszłości nie przyniesie strat, a same pożytki i dobrą lokatę pieniędzy.
Poniżej, lista wszystkich miast wchodzących w skład hrabstwa Palm Beach na Florydzie w porządku alfabetycznym: Atlantis, Belle Glade, apartamenty w Boca Raton, nowe domy w Boynton Beach, Briny Breezes, Canal Point, Cloud Lake, apartamenty od dewelopera w Delray Beach, Glen Ridge, Golf, Greenacres, Gulf Stream, Haverhill, Highland Beach, Hypoluxo, nieruchomości w Juno Beach, Jupiter, Jupiter Inlet Colony, Lake Clarke Shores, luksusowe rezydencje w Lake Park, Lake Worth, Lantana, Loxahatchee, Manalapan, bungalowy w Mangonia Park, szeregowce w North Palm Beach, Ocean Ridge, Pahokee, Palm Beach, domy w Palm Beach Gardens, Palm Beach Shores, apartamenty w Palm Springs, Riviera Beach, Royal Palm Beach, Sandcut, mieszkania South Bay, South Palm Beach, działki na sprzedaż w Tequesta, hotele w Wellington, oraz nieruchomości w West Palm Beach.
To największe miasta i skupiska ludności w hrabstwie West Palm Beach, oraz dobre miejsca na zakup domu na Florydzie.

Dlaczego tyle ludzi wybiera Palm Beach na zakup nieruchomości w USA? Odpowiedź jest banalnie prosta: wspaniały klimat południowej Florydy, ocean, jakość życia, rozrywka, doskonałe pola golfowe, nieskazitelne plaże, kultura tego regionu Florydy i bezpieczeństwo obywateli.
Obszar Palm Beach to ponad 2.000 mil kwadratowych "wypakowanych" wszelkiego rodzaju atrakcjami, nie ważne jakie są Twoje zainteresowania lub hobby: golf, krykiet, nurkowanie, jazda na rowerze, siłownia, bieganie, chodzenie po górach (trekking), etc, etc. Możliwości jakie oferuje ten region, są nieskończone. Jeszcze kilka lat temu, około 2.000 nowych osób, przeprowadzało się do Palm Beach County i rejestrowało się jako nowi rezydenci w tym hrabstwie. Ostatnie lata i trwający kryzys na amerykańskim rynku nieruchomości, oczywiście zwolniło ten proces, ale można być pewnym, iż w przyszłości ten proces będzie się powtarzał, ponieważ to jeden z najbardziej atrakcyjnych terenów i stanów w USA, na osiedlenie się w ciepłym, tropikalnym klimacie i w bliskiej odległości od plaży.

W okolicach miejscowości Jupiter na północy hrabstwa Palm Beach, są przepiękne wydmy, otaczające plażę nad oceanem. Wpływy oceanu czuje się na każdym kroku. Dla miłośników wędkarstwa i wędkarstwa sportowego, są organizowane wyprawy na połowy "blue marlina" na oceanie. Dla miłośników plaży, okolice Boca Raton, Pompano Beach i Delray Beach, to najpiękniejsze plaże regionu, krystalicznie czysty ocean i piękne domy do kupienia nad brzegiem oceanu.
Nie zapomnij tylko dobrego kremu UV. Słońce na tej szerokości geograficznej może przypalić skórę, niezaawansowanemu plażowiczowi.
Palm Beach County to absolutny numer jeden w USA, pod względem ilości pól golfowych, jest ich aż 145! W Palm Beach znajduje się 1.100 kortów tenisowych dla miłośników tego białego sportu. Dla amatorów najbardziej wyrafinowanych sportów w Palm Beach, jest kilka pól do gry w polo. Dla zakochanych w jeździe na rowerze, są kilometry, świetnie przygotowanych tras rowerowych i tras dla rowerów górskich. Nie tylko siedzenie w domu na Florydzie, ale przede wszystkim aktywny styl życia kusi, aby stać się posiadaczem nieruchomości na Florydzie.

Dla miłośników ekologii i ochrony przyrody, konieczna będzie wycieczka do rezerwatu przyrody Everglades na południowej Florydzie, gdzie zobaczysz krokodyle (aligatory) i inne egzotyczne zwierzęta i drapieżniki. Koniecznie przepłyń przez rzekę Loxahatchee River, to najdziksza część Florydy, dla miłośników wędrowania po ostępach to z pewnością nie lada gratka.

Nieruchomości w Palm Beach County zawsze cieszyły się niezwykłą renomą wśród inwestorów w zagraniczne nieruchomości, oraz wśród rodzimych Amerykanów, znających doskonale florydzki rynek nieruchomości. Także osoby pragnące przeprowadzić się na Florydę i kupić swój wymarzony dom na Florydzie, mają w tej chwili, okazje do zakupu tanich nieruchomości na Florydzie. Trwający kryzys w USA, powoduje to, iż na rynek wypływają prawdziwe okazje cenowe, nie musisz być milionerem, aby kupić teraz dom na Florydzie i stać się prawowitym właścicielem nieruchomości na Florydzie.
Zapraszamy do biura nieruchomości na świecie - IBERMAXX Floryda, znajdziemy dla Ciebie nieruchomość o jakiej marzysz w najlepszych lokalizacjach Florydy. Dom, apartament, rezydencję lub wakacyjne mieszkanie przy plaży.

Na naszych stronach internetowych znajdziesz zdjęcia domów na Florydzie i aktualne oferty sprzedaży nieruchomości w Palm Beach na Florydzie. Każda oferta mieszkania lub domu na Florydzie jest dokładne opisana, są podane stopy kwadratowe powierzchni mieszkalnej każdej nieruchomości. Są informacje o ilości sypialni, ilości łazienek, oraz jest podana informacja o odległości od morza, oceanu i pola golfowego. Także jest przedstawiona mapa Florydy, na której jest naniesiona lokalizacja danej nieruchomości w Palm Beach county.

Jeżeli staniesz się pełnoprawnym właścicielem nieruchomości na Florydzie, możesz zacząć myśleć o wynajmie swojej posesji na Florydzie i rozpoczęciu czerpania zysków z wynajmu wakacyjnego lub wynajmu długoterminowego na Florydzie. To doskonały sposób na generowanie stałych dochodów z inwestycji w zagraniczne nieruchomości na Florydzie. Do tego celu nasza agencja podpowie gdzie najlepiej ogłosić swój dom lub apartament na Florydzie, aby szybko wynajmować nieruchomość i czerpać z niej zyski.
Nieruchomość w Palm Beach na Florydzie można wynająć na długi bądź na krótki okres w zależności czy masz zamiar korzystać ze swojego mieszkania tylko na wakacje na Florydzie, czy też przyjeżdżać na Florydę częściej w ciągu całego roku. Przy inwestycji w dom pod wynajem na Florydzie, warto wziąć pod uwagę jeden niezwykle istotny czynnik, a mianowicie: lokalizację. To decyduje o tym czy dana nieruchomość będzie się cieszyła powodzeniem wśród osób rezerwujących wakacje na Florydzie, czy też będzie stała pusta podczas okresu wakacyjnego.

Obszar Palm Beach i tej części Florydy, zamieszkany jest przez mnóstwo obcokrajowców. Nie tylko Amerykanie posiadają nieruchomości na Florydzie. Również sporo Europejczyków ma swoje domy wakacyjne na Florydzie i często odwiedza Florydę podczas wakacji lub podczas dni wolnych od pracy. W Palm Beach mieszkają także inne narodowości i również Polacy posiadają nieruchomości na Florydzie. Także Niemcy, Szwedzi i Norwegowie cieszą się mieszkaniem na Florydzie przez parę miesięcy w roku. Do innych narodowości zamieszkujących Florydę zaliczamy Meksykanów, Kanadyjczyków, Brazylijczyków, Kolumbijczyków i Argentyńczyków. Ważną grupą narodowościową na Florydzie są Rosjanie, posiadający swoje luksusowe nieruchomości na Florydzie. Również w Palm Beach County Rosjanie i Ukraińcy posiadają swoje wakacyjne nieruchomości na Florydzie, oraz mieszkają tutaj na stałe, korzystając z uroków Florydy.
Także chińska populacja na  Florydzie jest bardzo widoczna pośród mniejszości etnicznych zamieszkujących Sunshine State.

Obszar Palm Beach jest doskonale skomunikowany z resztą USA i wszystkimi lotniskami na Florydzie, zarówno tymi międzynarodowymi lotniskami na Florydzie, jak również lotniskami krajowymi na Florydzie. W Palm Beach szybko dojedziesz dosłownie wszędzie, a doskonałe autostrady i drogi lokalne zabiorą Cię szybko nawet do najmniejszej miejscowości w tym słonecznym stanie USA.

Dla osób znających się na budowie amerykańskich nieruchomości w naszej ofercie sprzedaży domów i apartamentów na Florydzie, przygotowaliśmy domy do remontu na Florydzie i oferty starych domów nadających się albo do rozbiórki, albo do totalnej przebudowy. Jeżeli masz dobry pomysł i chęci do przedsięwzięcia, taką starą ruinę można przekształcić w piękną rezydencję lub luksusowy dom na Florydzie, do którego można przyjeżdżać nie tylko na wakacje na Florydzie, ale także na okres świąt i dni wolnych od pracy. Inwestycja na wypoczynek, albo inwestycja pod wynajem.

Obszar hrabstwa Palm Beach jest naszpikowany agencjami nieruchomości. Jest tu tysiące agencji, biur i urzędów zajmujących się pośrednictwem w nieruchomościach na Florydzie. Również biuro nieruchomości zagranicznych IBERMAXX, współpracuje z najbardziej renomowanymi agencjami nieruchomości w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. Dla osób szukających prawdziwych okazji i dobrych inwestycji na Florydzie, przygotowaliśmy aktualną ofertę nieruchomości z licytacji bankowych na Florydzie i oferty z przejęć bankowych na Florydzie. W Stanach Zjednoczonych tego typu oferty nazywają się short sales lub oferty nieruchomości foreclosures.

Nawet z niedużym budżetem na inwestycję w zagraniczną nieruchomość jest spora szansa, iż znajdziemy dla Ciebie idealną nieruchomość na Florydzie z banku lub od zbankrutowanego dewelopera na Florydzie. Koniecznie sprawdź również oferty nowych apartamentów z naszej oferty deweloperskiej. Nowych nieruchomości na sprzedaż na Florydzie. Warto zainwestować w nowy dom lub apartament na Florydzie i cierpliwie poczekać na zyski z takiej zagranicznej inwestycji na Florydzie.

Do każdej lokalizacji w hrabstwie Palm Beach dojedziesz błyskawicznie taksówką z lotniska w Miami, Fort Lauderdale lub Boca Raton. Można także dojechać autobusem z lotniska do poszczególnych miejscowości w Palm Beach. Kursuje tu także bezpośredni pociąg z lotniska w Miami. Linia kolejowa biegnąca na północ, do nadmorskich miejscowości tego wybrzeża Florydy. Nazywa się Tri Rail.
W Palm Beach county znajdziesz wszystko czego potrzeba do wygodnego i dostatniego życia w USA. Są tu oddziały banków, bankomaty, mnóstwo pól golfowych, oraz doskonałe plaże. Niezliczona ilość sklepów i centr handlowych, wypożyczalnie samochodów, oraz warsztaty rzemieślnicze i mnóstwo wszelkiego rodzaju biznesów.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup nieruchomości w hrabstwie Palm Beach, a miejsce to uważane jest powszechnie za jedno z najbardziej pożądanych miejsc na całej Florydzie do inwestycji i posiadania domu na Florydzie, na pewno będziesz się cieszył swoją zagraniczna nieruchomością na "full" i w przyszłości odsprzedasz lub zapiszesz w testamencie dzieciom, swój stary dom na Florydzie.

Nieruchomości Hypoluxo

Selekcja apartamentów, domów i willi w lokalizacji Hypoluxo w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. Zobacz aktualne oferty domów, willi i apartamentów na sprzedaż. Dobra lokalizacja na zakup nieruchomości na Florydzie pod wynajem lub jako nieruchomość zagraniczna o charakterze wakacyjnym na południowej Florydzie.

Być może czytając o Florydzie zastanawialiście się nie raz, jakby to było przylecieć na Florydę nie tylko w celach turystycznych, ale celem zamieszkania tu na stałe. A być może myślicie o Florydzie turystycznie, ale wolelibyście co roku odwiedzać to samo miejsce, w dodatku mieć możliwość wynajęcia jej na pozostałą cześć roku?

Pogoda na Florydzie sprzyja takim decyzjom turystyczno – osiedleniowym, ponieważ temperatura nawet w zimę nie spada tu poniżej 15 stopni Celsjusza, latem natomiast nie przekracza 35 stopni Celsjusza i nie spada poniżej 20 stopni Celsjusza. Wilgotne powietrze i taka temperatura może przyciągać nie tylko turystów, ale także przyszłych mieszkańców, którzy nie lubią zimy i preferują cieplejsze pory roku.

Czytając o Florydzie, na pewno nie raz natknęliście się na ciekawe oferty nieruchomości z Miami, Fort Lauderdale, West Palm Beach, Lantana czy innych okolicznych miast. Są to z reguły oferty bardzo luksusowych rezydencji lub condo. Condo to amerykańska nazwa apartamentu, ponieważ samo słowo apartament użylibyśmy raczej przy określaniu adresu, a dokładniej numeru mieszkania. Mniej lub bardziej luksusowe oferty sprzedaży nieruchomości czekają na Was w zasadzie w każdym mieście na Florydzie, ponieważ popyt na nieruchomości w Stanach Zjednoczonych trochę zmalał razem z nadejściem kryzysu ekonomicznego.

Amerykanie już mniej chętnie biorą kredyty, szczególnie na zakup luksusowego mieszkania, które w każdej chwili mogłoby wrócić w posiadanie banku. Nieruchomości w Stanach Zjednoczonych, jak i na samej Florydzie najchętniej kupują Europejczycy lub Azjaci z krajów wysoko rozwiniętych. Zakup taki może okazać się bardzo dobrą inwestycją na przyszłość w zagraniczne nieruchomości.

Czy też się zastanawialiście się nad zakupem takiego condo? Czy odstraszyły Was jednak trochę ceny? Rynek nieruchomości w Stanach Zjednoczonych jest pod tym względem bardzo elastyczny, możecie znaleźć nieruchomości z ceną o jedno zero mniejszą, pod warunkiem, że dobrze poszukacie lub zrezygnujecie z zakupu nieruchomości z centrum miasta, na rzecz nieruchomości na jego obrzeżu.

Miejsce na inwestycję w zagraniczne nieruchomości

Bardzo dobrym przykładem jest Hypoluxo, niewielkie miasteczko w samym sercu hrabstwa Palm Beach County na Florydzie, na przedmieściach Lantana, Manalapan czy Boynton Beach. Położone jest przy samym wybrzeżu, zaledwie kilka minut drogi od West Palm Beach i dosłownie rzut beretem od pięknych, piaszczystych plaż Oceanu Atlantyckiego.

Z Hypoluxo wiąże się historia tak zwanych bosych listonoszy – „Barefoot Mailmen”, kiedy to w późniejszych latach dziewiętnastego wieku, poczta była dostarczana statkiem i koleją do większości miast. Na południe natomiast, do Miami listy dostarczali listonosze chodzący na piechotę wzdłuż plaż, ponad 60 mil spacerkiem w jedną stronę. Stąd też wzięło się motto miasta „Dom dla bosych listonoszy”.

Jeśli postanowicie tutaj zamieszkać, nie musicie obawiać się o edukację swoich dzieci, ponieważ Hypoluxo mimo, że to niewielka miejscowość, ma dwie publiczne szkoły, w tym K-12 Hypoluxo School. Natomiast okoliczne miasta mają ich w swoich granicach dużo więcej, a nic nie stoi na przeszkodzie, by dziecko chodziło do szkoły znajdującej się na przykład w cudownej, znajdującej się nieopodal miejscowości Lantana.

Jeśli zastanawiacie się, czy będziecie mieli co robić w Hypoluxo, to nie macie się o co martwić. Po pierwsze bliskość West Palm Beach, Lantana, czy Boynton Beach sprawia, że mieszkając trochę na uboczu, możecie jednocześnie być w każdym z tych większych miast w kilka chwil i cieszyć się każdą z dostępnych w nich licznych i różnorodnych atrakcji, jednocześnie wracając do spokojnego domu bez gwaru wielkiego miasta.

Doskonałe miejsce na zamieszkanie dla całej rodziny

Hypoluxo mimo, że to niewielka miejscowość ma także dwa piękne parki. Pierwszy z nich to Garnett Park. Jest to stosunkowo nowy rekreacyjny park, w którym można spacerować, odpocząć w cieniu drzew i jednocześnie dowiedzieć się więcej o przeszłości i doświadczeniach wspominanych Barefoot Mailmen - bosonogich listonoszy. W parku znajduje się też interesująca rzeźba „Sail into the Future” autorstwa rzeźbiarza Franka Varga. Jeśli będziecie chcieli spędzić tu więcej czasu lub spotkać się z przyjaciółmi, to w parku znajdziecie stoły i ławki piknikowe.

Drugim parkiem w Hypoluxo, jest duży Hypoluxo Scrub Natural Area, który oferuje infrastrukturę obserwacyjną, w której możecie dowiedzieć się, jak wyglądał teren zanim powstało tu miasto. Przy parku znajduje się również parking na samochody osobowe i autokary, oraz stojak na rowery, a także zadaszona wieżę widokowa ze sklepikiem z pamiątkami, oraz informacją o historii miasta i okolicy. W parku znajdziecie dziesiątki endemicznych gatunków roślin, wśród których mieszkają takie zwierzęta jak żółwie, oposy, szare listy i dziesiątki innych mniejszych, równie interesujących zwierząt.

Przekonaliście się do poszukania nieruchomości w najbliższej okolicy? Spokojna miejscowość, gdzie panuje cisza i spokój, niezapchane ulice i okoliczne sklepy, w których nie ma kolosalnie długich kolejek, oraz mimo wszystko bliskość większych miast, potrafi przemawiać za wyborem tego miasta jako lokalizacji idealnej do stałego osiedlenia się. Przeszukując oferty nieruchomości z Hypoluxo na pewno znajdziecie duże rezydencje lub mniejsze mieszkania, w różnym przekroju cenowym w zależności od jakości nieruchomości i tego, czy zachodzi konieczność jej remontu, czy też nie. Jednak możecie też natknąć się na prawdziwe perełki, dużych, eleganckich apartamentów, za niewielką cenę.

Wybór nieruchomości w Hypoluxo

Jedną z takich nieruchomości jest apartament o powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych, znajdujący się na parterze, w budynku wybudowanym w 2002 roku. Są tu między innymi urządzona kuchnia wraz ze sprzętem AGD, umeblowane dwie sypialnie, klimatyzacja i parking, a to tylko niektóre z zalet tej nieruchomości. W bezpośredniej bliskości mieszkańcy mają udostępniony basen i siłownię i co ciekawsze, prywatną plażę dostępną tylko dla mieszkańców tego właśnie apartamentowca. Myślicie że koszt tej nieruchomości jest absurdalnie wysoki? Nic bardziej mylnego. Wszystko to może być Wasze za jedyne 100 tysięcy dolarów, co wydawać się może ułamkiem ceny, za którą kupilibyśmy takie samo mieszkanie w centrum Miami czy Lantana. Sama cena sprawia, że nieruchomość może być zarówno idealnym zakupem na osiedlenie się na Florydzie, jak i lukratywną inwestycją na przyszłość.

Nieruchomości na Florydzie bardzo często kupowane są jako inwestycja na przyszłość, ponieważ aktualnie ich ceny są stosunkowo niskie, a w dalszej perspektywie na pewno zyskają na wartości. Dodatkowo na przyszłą możliwość zwrotu inwestycji w przyszłości ma spory wpływ aktualny ma nie za wysoki obecnie kurs dolara. Jeśli okaże się, że jednak nie kupujecie nieruchomości w Hypoluxo do celów inwestycyjnych, a być może chcecie osiedlić się na Florydzie na stałe, w spokojniej i cichej okolicy u wybrzeży Oceanu Atlantyckiego, nie zamykając sobie jednocześnie możliwości korzystania z atrakcji większych miast, które są zaledwie rzut beretem od tej spokojnej miejscowości, to również będzie bardzo dobra decyzja.

Typ nieruchomości: Domy typu 1/4 na Florydzie na sprzedaż

Oferty sprzedaży nieruchomości na Florydzie. Typ: 1/4 domu czyli z języka angielskiego "quad house", ćwiartka domu.
Definicja nieruchomości typu quad.
To niezbyt typowy rodzaj nieruchomości, który znajdziemy w południowych częściach Florydy. Z reguły tego typu nieruchomość posiada niewielki (lub duży) ogródek narożny należący do nieruchomości i wliczany do całkowitej kubatury nieruchomości.

Zwykle składa się z 3 poziomów na których znajduje się salon, sypialnie i łazienki. Na górze często znajduje się tzw. solarium (duży balkon lub taras). W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości zagranicznych posiadamy wiele tego typu budynków w ofercie sprzedaży na Florydzie. Nie jest to bardzo popularna forma własności na terenie Stanów Zjednoczonych, szczególnie na południowych wybrzeżach Florydy. Sprawdź ofertę Ibermaxx tego typu nieruchomości w w USA.

Ulubione:


Brak ulubionych ofert

Przelicznik walut:

Cena: 274 500,00 USD
Nazwa waluty Kurs średni Przelicznik Cena po przeliczeniu
Euro 0.8289 1 227 536,47 EUR
Funt szterling 0.7383 1 202 666,74 GBP
Złotówka polska 3.7624 1 1 032 765,29 PLN
Frank szwajcarski 0.8908 1 244 533,45 CHF
Korona norweska 8.6089 1 2 363 148,29 NOK
Rubel rosyjski 74.2633 1 20 385 288,34 RUB
Data aktualizacji: 2021-01-19

Kalkulator ratalny:


Kwota: USD
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: USD
Newsletter
Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!
Przenieś do samej góry
90 Sw 3rd St Miami penthouse 1801 sqft
849.000 USD

90 Sw 3rd St Miami penthouse 1801 sqft

Miami Dade / Miami downtown
Dom Boca Raton Floryda
118.000 USD

Dom Boca Raton Floryda

Palm Beach / Boca Raton
6.300.000$ Miami Beach 50 S Pointe Dr apartament
6.300.000 USD
Miami Sunny Isles Beach Atlantic 15 willa
1.200.000 USD

Miami Sunny Isles Beach Atlantic 15 willa

Miami Dade / Miami Sunny Isles Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2021 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij