serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale


drukuj ofertę drukuj ofertę

La Fontana w West Palm Beach

Kraj: USA
Region: Palm Beach
Miejscowość: West Palm Beach
Typ nieruchomości: Apartament
Rynek:wtórny
Cena:99 900,00 USD przelicz walutę Oblicz przybliżoną ratę miesięczną
Opis:

Mieszkanie na sprzedaż w budynku La Fontana w West Palm Beach. Doskonała okazja dla kogoś szukającego nieruchomości z dobrym zwrotem z wynajmu na Florydzie. W tej chwili nieruchomość jest zajęta przez lokatora z kontraktem na wynajem do końca 2014 roku. Mieszkanie wynajęte za kwotę 850 USD miesięcznie. Dobry przepływ gotówki dla nowego inwestora w to mieszkanie.
Apartament na górnym piętrze, z łądnymi widokami, składający się z 1 sypialni i 1 łazienki. Na dole recepcja z ochroną 24h. Budynek pochodzi z 1961 roku. Niskie utrzymanie miesięczne tego mieszkania. Okazja dla inwestora szukającego dobrej inwestycji w nieruchomości na Florydzie pod wynajem.
Na terenie osiedla basen. Ładne widoki z okien tej nieruchomości. Okazja!

Numer referencyjny:IBRX-3052644
Powierzchnia nieruchomości:780.00 sq ft
Ilość sypialni:1
Umeblowanie:tak
Klimatyzacja:tak
Parking:tak
Balkon taras:tak
Basen:tak
Odległość od morza:0.50 km
La Fontana w West Palm Beach
La Fontana w West Palm Beach 1
La Fontana w West Palm Beach 2
La Fontana w West Palm Beach 3
La Fontana w West Palm Beach 4
La Fontana w West Palm Beach 5
La Fontana w West Palm Beach 6
La Fontana w West Palm Beach 7
La Fontana w West Palm Beach 8
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka: *


(*) pola obowiązkowe

« wstecz

Nieruchomości USA

Nieruchomości na sprzedaż w USA przez IBERMAXX, agencja nieruchomości zagranicznych. Zobacz oferty domów, apartamentów i willi w USA, na sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Florydzie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego w Stanach Zjednoczonych. Obecny kryzys na rynku nieruchomości w USA, a właściwie globalny kryzys na rynku nieruchomości, trwający od 2008 roku, mimo wszystko tworzy okazję dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości zagraniczne, niebywałe okazje do zakupu domu lub apartamentu w USA o wiele taniej. Obecny "dołek" cenowy, oferuje dla poszukującego nieruchomości ogromne możliwości i pomysł na inwestycję w przyszłość.

Przyjdzie czas, iż rynek ten odrodzi się i ceny nieruchomości w USA znów poszybują w górę. Nie zapominajmy iż to największa i najbogatsza gospodarka na świecie.
Co najciekawsze, tego sławnego kryzysu, zupełnie nie widać na ulicach USA, ani w restauracjach, ani w sklepach, które są pełne kupujących i spożywających drogie posiłki i wykwintne obiady, ludzi. Jest to rzecz niezwykła jak wygląda taki "kryzys" zagranicznych nieruchomości. Jednak statystyki z USA i badania ekspertów w branży nieruchomości podają alarmujące cyfry o spadkach cen i ilości zaciąganych kredytów hipotecznych w USA. Aczkolwiek powoli się to zmienia i widać iż zagraniczne rynki nieruchomości powoli wracają do normalności.

Nieruchomości na świecie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, to dobra inwestycja powiązana z niewielkim ryzykiem inwestycyjnym. W krajach dynamicznych gospodarczo, zawsze można w miarę szybko sprzedać dom lub mieszkanie lub zająć się wynajmem nieruchomości za granicą i generować dla siebie stały przychód z wynajmu, czyli nasz sławny cash flow. Możliwości manewru jest wiele, a ryzyko dla inwestora, stosunkowo niewielkie.

Nieruchomości na Florydzie rządzą się swoimi prawami. Tutaj najlepsze lokalizacje, nieruchomości wysokiej klasy i dobrze położone, nie "odczuły" takiego kryzysu i spadku cen. Część nieruchomości na Florydzie jest przeceniona i można je nabyć w niższej cenie, ale nieruchomości w dobrych lokalizacjach "trzymają się" dobrze. Tak, z reguły, jest wszędzie na świecie, podobnie jest i na Florydzie. To jeden z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości na świecie.

Generalnie, właściciele sprzedający nieruchomości w USA, na Florydzie, dzielą się na tych co muszą sprzedać i na tych, co chcą sprzedać? Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma grupami? Ktoś, kto posiada kredyt hipoteczny na nieruchomość i płaci miesięczne, wysokie raty, gdy ma trudności finansowe z pewnością będzie chciał się pozbyć szybciej, swojego mieszkania lub domu. Natomiast osoba dobrze sytuowana, z zabezpieczeniem finansowym, nie będzie śpieszyła się ze sprzedażą swojej posesji i poczeka na dobrego klienta, zainteresowanego dobrą lokalizacją i spokojnie sprzeda swój dom w USA za cenę, jaką sobie życzy. Uprościliśmy troszeczkę rozumowanie, by przedstawić Państwo choć trochę, jak wygląda sprzedaż nieruchomości w USA, w chwili obecnej.

Dla naszych klientów, staramy się znaleźć zawsze najlepszy "deal". Jest ogromny wybór nieruchomości do których mamy dostęp w naszym biurze. Korzystamy z bazy nieruchomości USA, z regionalnej bazy nieruchomości na sprzedaż, na Florydzie. Tylko ich część widnieje w naszym serwisie internetowym.
Różnic w cenie nie ma, nieruchomość jest zwykle w tej samej cenie jak w innych agencjach nieruchomości w USA i na Florydzie.
Co z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości w USA? W dalszym ciągu, jesteśmy w stanie dla naszych klientów, uzyskać kredytowanie hipoteczne do 70% wartości nieruchomości. Dobre czasy w USA minęły, kiedy można było uzyskać 80%-90% i więcej kredytowania hipotecznego. Banki w USA, mniej chętnie pożyczają pieniądze, szczególnie obcokrajowcom. Zabezpieczenie i wkład własny w wysokości 30 do 35% ułatwi nam uzyskanie kredytowania hipotecznego na zakup domu lub apartamentu na Florydzie.

Dane makroekonomiczne w USA jakie docierają do nas z początkiem 2013 roku "szeptają" o powolnym odradzaniu się amerykańskiego rynku nieruchomości. Optymistyczne prognozy mieszają się z negatywnymi opiniami i prognozami w amerykańskich nieruchomościach na 2014 i 2015. Któż z nas może to przewidzieć.
Ostatni raport Goldman Sachs sugeruje iż w drugiej połowie 2013 rynek nieruchomości w USA może się odbić od dna. Zbyt duża podaż nieruchomości przejętych przez banki przeczy tym przewidywaniom. Z perspektywy zagranicznego inwestora, pojawiły się dostępne kredyty hipoteczne dla kupującego nieruchomość w USA, jako druga nieruchomość lub jako inwestycje w USA na najniższym poziomie od lat, tj. kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 50.000$ na minimum 15 lat z oprocentowaniem 3.875% z depozytem (down payment) 25%.
W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA i na Florydzie znajdziesz wiele tego typu ofert domów, willi i apartamentów na sprzedaż.

Nasz serwis sprzedaży zagranicznych nieruchomości w USA, adresujemy do osób marzących o domu, rezydencji lub willi na Florydzie. Zakup nieruchomości w USA nie jest prosty i sam proces sprzedaży, zaciągnięcia kredytu hipotecznego, sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, wreszcie zakończenia procesu sprzedaży, tzw. "closing", różni się diametralnie od sprzedaży nieruchomości w Europie i w Polsce. Także od innych rynków nieruchomości za granicą.

Sprzedażą nieruchomości w USA, może zajmować się tylko licencjonowany i przeszkolony agent, który ukończył odpowiednie kursy i zdał odpowiednie, stanowe egzaminy. Handel nieruchomościami w USA, jest ściśle regulowany. Każde biuro nieruchomości potrzebuje odpowiednie licencje na otwarcie tego typu działalności, wreszcie agent potrzebuje zdać odpowiednie egzaminy, aby móc sprzedawać nieruchomości na terenie Florydy.
Wreszcie, zwykłe otwarcie konta bankowego w USA, nie jest proste, nie każdy może to zrobić, wchodząc z ulicy i prosić o otwarcie rachunku bankowego w USA....
Serdecznie zapraszamy do IBERMAXX, staramy się o jak najlepszą ofertę, oraz o jak najlepszą obsługę naszego klienta. Jeżeli nie ma jakieś nieruchomości na naszej stronie, napisz lub przyjdź do naszego biura, postaramy się znaleźć odpowiednią nieruchomość właśnie dla Ciebie, idealnie dobraną pod Twoje wymagania.

Nieruchomości na Florydzie

Któż z nas nie marzył o domu na Florydzie, apartamencie w Miami tuż przy piaszczystej plaży, całorocznym graniu w golfa, jadaniu w dobrej restauracji i korzystania z uroków życia, oraz wspaniałych serwisów dla mieszkańców, jakie oferuje południowa Floryda. Floryda to jedno z najlepszych miejsc na świecie na zakup domu i apartamentu. Rezydencji lub domu z działką i prywatnym basenem. Jeżeli chodzi o nieruchomości zagraniczne, to Miami i okolice południowej Florydy, bez wątpienia należą do najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie na posiadanie domu lub apartamentu za granicą. Także na zakup apartamentu przy morzu i blisko plaży w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale.

Obecny okres zapaści ekonomicznej i niskich cen domów i mieszkań na Florydzie, oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem domu za granicą, na Florydzie, najlepsze okazje dla tego rodzaju zagranicznej inwestycji w nieruchomości.
W chwili obecnej, oferty foreclosures in Florida lub short sale in Florida są to tak niesamowite okazje dla inwestora, iż zupełnie trudno im się oprzeć. Takie mieszkania można teraz kupić 40 lub 50 procent taniej niż przed amerykańskim kryzysem na rynku nieruchomości. Dodatkowo, jeżeli posiadasz gotówkę i chcesz ją wydać na taki apartament lub dom na Florydzie, można negocjować ze sprzedającym w tym wypadku z bankiem na Florydzie. Czasami bywają akceptowane jeszcze niższe oferty niż te, oficjalnie podawane do wiadomości klienta w bankach lub na stronach internetowych z ofertami i ogłoszeniami nieruchomości.
Kilka ostatnich miesięcy, przyniosło ożywienie na florydzkim rynku nieruchomości, ceny domów i mieszkań w Miami poszły lekko w górę. Czy zwiastuje to rychły koniec amerykańskiego kryzysu na rynku nieruchomości? Tego nie wiemy, ale ostrożnie analizując obecną sytuację, można się tego spodziewać.

Oferty IBERMAXX Floryda, dotyczą nieruchomości z południowej Florydy, najpiękniejszej części tego tropikalnego półwyspu. U nas znajdziesz aktualne oferty sprzedaży domów i mieszkań w Miami, w Boca Raton, w Fort Lauderdale, aż po West Palm Beach, bardziej na południu. Działamy w trzech hrabstwach Florydy. Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach County. Tutaj znajdują się najlepsze miejsca do posiadania i zakupu domu na Florydzie. Wschodnia Floryda (wybrzeże Atlantyku) oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości na Florydzie, wspaniałe piaszczyste plaże, wysokie temperatury cały rok, tropikalny klimat i idealne warunki do inwestycji w bezpieczną i stabilną gospodarkę, jaką jest gospodarka 18 milionowej Florydy.

Zakup nieruchomości na Florydzie z pewnością dobrze zaprocentuje w przyszłości. Zarówno jeżeli bierzesz pod uwagę wynajem nieruchomości na Florydzie i czerpanie pasywnych zysków z wynajmu domu lub apartamentu, jak również późniejszego odsprzedania nieruchomości na Florydzie.
Przy transakcji kupna sprzedaży domu na Florydzie, zawsze warto skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Przemawiają za tym przede wszystkim względy bezpieczeństwa podczas przeprowadzania takiej operacji. Kupując bezpośrednio od właściciela na Florydzie, narażasz się na ryzyko kupna nieruchomości np. obciążonej kredytem hipotecznych lub innym zadłużeniem.

Także kupowanie domów na nowych osiedlach to teraz najlepszy czas na tego typu inwestycje. Domy na nowych osiedlach sprzedają się szybko. Lepsze lokalizacje tzw. prime locations również szybko zostają wykupywane przez inwestorów, oraz przez osoby marzące o domu na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura na Florydzie, gdzie mamy dostęp do tysięcy ofert nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie zagraniczną nieruchomość marzeń i najlepsze oferty domów i mieszkań z Florydy. Także kredyty hipoteczne na Florydzie na sfinansowanie transakcji zakupu domu. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i dobrze zainwestuj w dom lub mieszkanie za granicą.
IBERMAXX wita na Florydzie i w USA. Zapraszamy....!

Nieruchomości Palm Beach

Nieruchomości na sprzedaż z obszaru hrabstwa Palm Beach na Florydzie. Apartamenty na Florydzie w Palm Beach, mieszkania do kupienia na Florydzie w hrabstwie Palm Beach, domy na Florydzie i luksusowe wille na Florydzie z Palm Beach County, na sprzedaż w ofercie IBERMAXX biura nieruchomości zagranicznych.

W naszej ofercie nieruchomości na świecie, znajdziesz informacje o aktualnych cenach nieruchomości na Florydzie. W ofercie IBERMAXX znajdziesz także działki na sprzedaż na Florydzie w Palm Beach county, oraz nowe apartamentu od deweloperów na Florydzie w najlepszych lokalizacjach przy morzu i z widokiem na ocean. Sprawdź oferty i ceny apartamentów na Florydzie z widokiem na morze w najbardziej pożądanych lokalizacjach Florydy. Nieruchomości typu lokale komercyjne na sprzedaż, apartamenty z bezpośrednim widokiem na ocean na Florydzie. Oferty nieruchomości typu hotele na sprzedaż, miejsca do prowadzenia własnej działalności gospodarczej na Florydzie i sklepy na sprzedaż na Florydzie. Koniecznie sprawdź luksusowe nieruchomości na Florydzie w naszej ofercie, oraz domy do remontu na Florydzie.

Także oferty nieruchomości w Palm Beach, idealne do wynajmu na Florydzie. Zarówno jako nieruchomości na wynajem wakacyjny, jak również nieruchomości na wynajem długoterminowy. Najlepsza lokata kapitału, nie od dziś wiadomo, iż jest nią kupno i inwestycja w zagraniczne nieruchomości. Floryda jest tego doskonałym przykładem. Poprzedni kryzys i obecna zwyżka cen nieruchomości w USA. Także oferty nieruchomości short sale, oraz foreclosure na Florydzie.

Ten obszar Florydy, położony na północ od Miami, to jedna z najbardziej ekskluzywnych lokalizacji na zakup nieruchomości na Florydzie i nieruchomości w USA. Przepiękne, piaszczyste plaże, niesamowity, całoroczny tropikalny klimat Florydy, oraz kryształowe wody Oceanu Spokojnego, od lat, przyciągają inwestorów w nieruchomości w USA. Nie tylko profesjonalni inwestorzy myślą o hrabstwie Palm Beach, jako o swojej inwestycji w USA. Wiele rodzin, przeprowadziło się do Palm Beach na stałe, wiele osób kupiło tu swój dom lub apartament, na emeryturę, którą zamierzają spędzić na Florydzie. W ciepłym klimacie, w spokoju i z dala od problemów w pracy i życiu rodzinnym. To miejsce idealne na zakup nieruchomości na starość, ale również miejsce idealne do inwestycji w dom wakacyjny za granicą.

W Palm Beach, znajdziemy fantastyczne nieruchomości do kupna na Florydzie. Na plażach tego regionu Florydy w miesiącach marzec i kwiecień, żółwie z ciepłych wód Oceanu Atlantyckiego, składają swoje jaja. To niesamowity widok. W Boca Raton, oraz na obszarze West Palm Beach, znajdują się najlepsze urbanizacje i osiedla do zamieszkania. Miasta na Florydzie są niezwykle czyste, świetnie zorganizowane i przyjazne dla osób uprawiających czynnie sport. Także przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Komunikacja miejska na Florydzie jest chyba najlepsza na świecie. Nabrzeżne aleje, wypełnione są biegającymi ludźmi, siłownie i fitness kluby, są najwyższej, światowej klasy. Tutaj również znajdują się najlepsze pola golfowe na Florydzie, oraz wyśmienite restauracje, serwujące owoce morza i przysmaki z okolicznych plantacji. Tropikalne owoce i wyśmienita kuchnia z wpływami latynoskimi i meksykańskimi. Przysłowiowe porcje na talerzu, są ogromne w standardach przyjętych dla Europejczyka.

Jeżeli myślisz o dobrej inwestycji w nieruchomości na Florydzie, oraz aby zainwestować w USA, pomyśl o hrabstwie Palm Beach na Florydzie trochę na północ od Miami. W tym miejscu możesz ulokować swoje środki lub oszczędności  i nie martwić się, iż ta inwestycja w przyszłości nie przyniesie strat, a same pożytki i dobrą lokatę pieniędzy.
Poniżej, lista wszystkich miast wchodzących w skład hrabstwa Palm Beach na Florydzie w porządku alfabetycznym: Atlantis, Belle Glade, apartamenty w Boca Raton, nowe domy w Boynton Beach, Briny Breezes, Canal Point, Cloud Lake, apartamenty od dewelopera w Delray Beach, Glen Ridge, Golf, Greenacres, Gulf Stream, Haverhill, Highland Beach, Hypoluxo, nieruchomości w Juno Beach, Jupiter, Jupiter Inlet Colony, Lake Clarke Shores, luksusowe rezydencje w Lake Park, Lake Worth, Lantana, Loxahatchee, Manalapan, bungalowy w Mangonia Park, szeregowce w North Palm Beach, Ocean Ridge, Pahokee, Palm Beach, domy w Palm Beach Gardens, Palm Beach Shores, apartamenty w Palm Springs, Riviera Beach, Royal Palm Beach, Sandcut, mieszkania South Bay, South Palm Beach, działki na sprzedaż w Tequesta, hotele w Wellington, oraz nieruchomości w West Palm Beach.
To największe miasta i skupiska ludności w hrabstwie West Palm Beach, oraz dobre miejsca na zakup domu na Florydzie.

Dlaczego tyle ludzi wybiera Palm Beach na zakup nieruchomości w USA? Odpowiedź jest banalnie prosta: wspaniały klimat południowej Florydy, ocean, jakość życia, rozrywka, doskonałe pola golfowe, nieskazitelne plaże, kultura tego regionu Florydy i bezpieczeństwo obywateli.
Obszar Palm Beach to ponad 2.000 mil kwadratowych "wypakowanych" wszelkiego rodzaju atrakcjami, nie ważne jakie są Twoje zainteresowania lub hobby: golf, krykiet, nurkowanie, jazda na rowerze, siłownia, bieganie, chodzenie po górach (trekking), etc, etc. Możliwości jakie oferuje ten region, są nieskończone. Jeszcze kilka lat temu, około 2.000 nowych osób, przeprowadzało się do Palm Beach County i rejestrowało się jako nowi rezydenci w tym hrabstwie. Ostatnie lata i trwający kryzys na amerykańskim rynku nieruchomości, oczywiście zwolniło ten proces, ale można być pewnym, iż w przyszłości ten proces będzie się powtarzał, ponieważ to jeden z najbardziej atrakcyjnych terenów i stanów w USA, na osiedlenie się w ciepłym, tropikalnym klimacie i w bliskiej odległości od plaży.

W okolicach miejscowości Jupiter na północy hrabstwa Palm Beach, są przepiękne wydmy, otaczające plażę nad oceanem. Wpływy oceanu czuje się na każdym kroku. Dla miłośników wędkarstwa i wędkarstwa sportowego, są organizowane wyprawy na połowy "blue marlina" na oceanie. Dla miłośników plaży, okolice Boca Raton, Pompano Beach i Delray Beach, to najpiękniejsze plaże regionu, krystalicznie czysty ocean i piękne domy do kupienia nad brzegiem oceanu.
Nie zapomnij tylko dobrego kremu UV. Słońce na tej szerokości geograficznej może przypalić skórę, niezaawansowanemu plażowiczowi.
Palm Beach County to absolutny numer jeden w USA, pod względem ilości pól golfowych, jest ich aż 145! W Palm Beach znajduje się 1.100 kortów tenisowych dla miłośników tego białego sportu. Dla amatorów najbardziej wyrafinowanych sportów w Palm Beach, jest kilka pól do gry w polo. Dla zakochanych w jeździe na rowerze, są kilometry, świetnie przygotowanych tras rowerowych i tras dla rowerów górskich. Nie tylko siedzenie w domu na Florydzie, ale przede wszystkim aktywny styl życia kusi, aby stać się posiadaczem nieruchomości na Florydzie.

Dla miłośników ekologii i ochrony przyrody, konieczna będzie wycieczka do rezerwatu przyrody Everglades na południowej Florydzie, gdzie zobaczysz krokodyle (aligatory) i inne egzotyczne zwierzęta i drapieżniki. Koniecznie przepłyń przez rzekę Loxahatchee River, to najdziksza część Florydy, dla miłośników wędrowania po ostępach to z pewnością nie lada gratka.

Nieruchomości w Palm Beach County zawsze cieszyły się niezwykłą renomą wśród inwestorów w zagraniczne nieruchomości, oraz wśród rodzimych Amerykanów, znających doskonale florydzki rynek nieruchomości. Także osoby pragnące przeprowadzić się na Florydę i kupić swój wymarzony dom na Florydzie, mają w tej chwili, okazje do zakupu tanich nieruchomości na Florydzie. Trwający kryzys w USA, powoduje to, iż na rynek wypływają prawdziwe okazje cenowe, nie musisz być milionerem, aby kupić teraz dom na Florydzie i stać się prawowitym właścicielem nieruchomości na Florydzie.
Zapraszamy do biura nieruchomości na świecie - IBERMAXX Floryda, znajdziemy dla Ciebie nieruchomość o jakiej marzysz w najlepszych lokalizacjach Florydy. Dom, apartament, rezydencję lub wakacyjne mieszkanie przy plaży.

Na naszych stronach internetowych znajdziesz zdjęcia domów na Florydzie i aktualne oferty sprzedaży nieruchomości w Palm Beach na Florydzie. Każda oferta mieszkania lub domu na Florydzie jest dokładne opisana, są podane stopy kwadratowe powierzchni mieszkalnej każdej nieruchomości. Są informacje o ilości sypialni, ilości łazienek, oraz jest podana informacja o odległości od morza, oceanu i pola golfowego. Także jest przedstawiona mapa Florydy, na której jest naniesiona lokalizacja danej nieruchomości w Palm Beach county.

Jeżeli staniesz się pełnoprawnym właścicielem nieruchomości na Florydzie, możesz zacząć myśleć o wynajmie swojej posesji na Florydzie i rozpoczęciu czerpania zysków z wynajmu wakacyjnego lub wynajmu długoterminowego na Florydzie. To doskonały sposób na generowanie stałych dochodów z inwestycji w zagraniczne nieruchomości na Florydzie. Do tego celu nasza agencja podpowie gdzie najlepiej ogłosić swój dom lub apartament na Florydzie, aby szybko wynajmować nieruchomość i czerpać z niej zyski.
Nieruchomość w Palm Beach na Florydzie można wynająć na długi bądź na krótki okres w zależności czy masz zamiar korzystać ze swojego mieszkania tylko na wakacje na Florydzie, czy też przyjeżdżać na Florydę częściej w ciągu całego roku. Przy inwestycji w dom pod wynajem na Florydzie, warto wziąć pod uwagę jeden niezwykle istotny czynnik, a mianowicie: lokalizację. To decyduje o tym czy dana nieruchomość będzie się cieszyła powodzeniem wśród osób rezerwujących wakacje na Florydzie, czy też będzie stała pusta podczas okresu wakacyjnego.

Obszar Palm Beach i tej części Florydy, zamieszkany jest przez mnóstwo obcokrajowców. Nie tylko Amerykanie posiadają nieruchomości na Florydzie. Również sporo Europejczyków ma swoje domy wakacyjne na Florydzie i często odwiedza Florydę podczas wakacji lub podczas dni wolnych od pracy. W Palm Beach mieszkają także inne narodowości i również Polacy posiadają nieruchomości na Florydzie. Także Niemcy, Szwedzi i Norwegowie cieszą się mieszkaniem na Florydzie przez parę miesięcy w roku. Do innych narodowości zamieszkujących Florydę zaliczamy Meksykanów, Kanadyjczyków, Brazylijczyków, Kolumbijczyków i Argentyńczyków. Ważną grupą narodowościową na Florydzie są Rosjanie, posiadający swoje luksusowe nieruchomości na Florydzie. Również w Palm Beach County Rosjanie i Ukraińcy posiadają swoje wakacyjne nieruchomości na Florydzie, oraz mieszkają tutaj na stałe, korzystając z uroków Florydy.
Także chińska populacja na  Florydzie jest bardzo widoczna pośród mniejszości etnicznych zamieszkujących Sunshine State.

Obszar Palm Beach jest doskonale skomunikowany z resztą USA i wszystkimi lotniskami na Florydzie, zarówno tymi międzynarodowymi lotniskami na Florydzie, jak również lotniskami krajowymi na Florydzie. W Palm Beach szybko dojedziesz dosłownie wszędzie, a doskonałe autostrady i drogi lokalne zabiorą Cię szybko nawet do najmniejszej miejscowości w tym słonecznym stanie USA.

Dla osób znających się na budowie amerykańskich nieruchomości w naszej ofercie sprzedaży domów i apartamentów na Florydzie, przygotowaliśmy domy do remontu na Florydzie i oferty starych domów nadających się albo do rozbiórki, albo do totalnej przebudowy. Jeżeli masz dobry pomysł i chęci do przedsięwzięcia, taką starą ruinę można przekształcić w piękną rezydencję lub luksusowy dom na Florydzie, do którego można przyjeżdżać nie tylko na wakacje na Florydzie, ale także na okres świąt i dni wolnych od pracy. Inwestycja na wypoczynek, albo inwestycja pod wynajem.

Obszar hrabstwa Palm Beach jest naszpikowany agencjami nieruchomości. Jest tu tysiące agencji, biur i urzędów zajmujących się pośrednictwem w nieruchomościach na Florydzie. Również biuro nieruchomości zagranicznych IBERMAXX, współpracuje z najbardziej renomowanymi agencjami nieruchomości w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. Dla osób szukających prawdziwych okazji i dobrych inwestycji na Florydzie, przygotowaliśmy aktualną ofertę nieruchomości z licytacji bankowych na Florydzie i oferty z przejęć bankowych na Florydzie. W Stanach Zjednoczonych tego typu oferty nazywają się short sales lub oferty nieruchomości foreclosures.

Nawet z niedużym budżetem na inwestycję w zagraniczną nieruchomość jest spora szansa, iż znajdziemy dla Ciebie idealną nieruchomość na Florydzie z banku lub od zbankrutowanego dewelopera na Florydzie. Koniecznie sprawdź również oferty nowych apartamentów z naszej oferty deweloperskiej. Nowych nieruchomości na sprzedaż na Florydzie. Warto zainwestować w nowy dom lub apartament na Florydzie i cierpliwie poczekać na zyski z takiej zagranicznej inwestycji na Florydzie.

Do każdej lokalizacji w hrabstwie Palm Beach dojedziesz błyskawicznie taksówką z lotniska w Miami, Fort Lauderdale lub Boca Raton. Można także dojechać autobusem z lotniska do poszczególnych miejscowości w Palm Beach. Kursuje tu także bezpośredni pociąg z lotniska w Miami. Linia kolejowa biegnąca na północ, do nadmorskich miejscowości tego wybrzeża Florydy. Nazywa się Tri Rail.
W Palm Beach county znajdziesz wszystko czego potrzeba do wygodnego i dostatniego życia w USA. Są tu oddziały banków, bankomaty, mnóstwo pól golfowych, oraz doskonałe plaże. Niezliczona ilość sklepów i centr handlowych, wypożyczalnie samochodów, oraz warsztaty rzemieślnicze i mnóstwo wszelkiego rodzaju biznesów.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup nieruchomości w hrabstwie Palm Beach, a miejsce to uważane jest powszechnie za jedno z najbardziej pożądanych miejsc na całej Florydzie do inwestycji i posiadania domu na Florydzie, na pewno będziesz się cieszył swoją zagraniczna nieruchomością na "full" i w przyszłości odsprzedasz lub zapiszesz w testamencie dzieciom, swój stary dom na Florydzie.

Nieruchomości West Palm Beach

Luksusowe nieruchomości na sprzedaż z West Palm Beach na Florydzie. Zobacz naszą selekcję apartamentów w West Palm Beach, penthousów w West Palm Beach i nieruchomości tuż przy plaży i z widokami na ocean w tym pięknym mieście, Florydy południowej. Sprawdź ceny nieruchomości w pierwszej linii brzegowej z widokiem na ocean. Najlepsze nieruchomości w USA. Prestiżowe osiedla i najlepsze lokalizacje.

West Palm Beach to biznesowe i komercyjne centrum hrabstwa Palm Beach. West Palm Beach to nie tylko nieruchomości. Miasto oferuje dla przyjezdnego szereg atrakcji, zarówno historycznych jak i turystycznych. Do największych atrakcji turystycznych w West Palm Beach należy Norton Museum of Art, jedno z najbardziej poważanych i najbogatszych w działa sztuki, muzeów w południowo wschodniej części Florydy. Znajdziemy tu dzieła francuskich impresjonistów, jak również postimpresjonistów. W muzeum znajdują się także dzieła sztuki XX wiecznych amerykańskich artystów. Znajdziemy tu także szereg chińskich dzieł sztuki. Zwiedzenie muzeum może być miłą przerwą, podczas poszukiwania nieruchomości w West Palm Beach.

Kolejnym ważnym centrum kulturalnym w West Palm Beach jest Kravis Center of Performing Arts, gdzie znajduje się teatr w West Palm Beach, odbywają się tutaj koncerty muzyczne, wystawy malarstwa i rzeźby, jest balet i opera.
Na zachód od West Palm Beach, leży Lion Country Safari. To ogromny, 500 acrowy ogród zoologiczny (park z dzikimi zwierzętami), gdzie możesz wjechać swoim własnym samochodem i podziwiać dzikie zwierzęta. W ogrodzie są lwy, nosorożce, strusie, bizony, antylopy, szympansy i wiele innych zwierząt udostępnionych dla zwiedzających. Ogród nie posiada klatek dla zwierząt, także podziwianie dzikich zwierząt jest naprawdę ekscytujące dla odwiedzającego ten park.

Kolejnym parkiem z dziką naturą w pobliżu West Palm Beach jest John D. Mc Arthur Beach State Park. 750 akrowy park roślinności mangrowej. Przepiękne plaże i dzika natura. Dla entuzjastów wędkarstwa i połowów sportowych ryb, jest jezioro Okeechobee. Jezioro Okeechobee to drugie, największe, słodkowodne jezioro w USA, zajmujące powierzchnię 759 mil kwadratowych. Jest możliwość wykupienia wycieczki po jeziorze i wędkarstwa sportowego.

Dla osób pragnących zainwestować lub kupić nieruchomość w West Palm Beach, informacja, iż jest to jedno z najbardziej prestiżowych lokalizacji domów i apartamentów na Florydzie w części południowo wschodniej. Ale w chwili obecnej, można znaleźć wiele okazji i zaniżonych cen nieruchomości w West Palm Beach, a także nieruchomości z przejęć bankowych. Sprawdź aktualną selekcję IBERMAXX nieruchomości z West Palm Beach.

Dobra inwestycja w zagraniczne nieruchomości w West Palm Beach

Jednym z najbardziej wysuniętych na północ miast stanu Floryda jest West Palm Beach, znajdujące się na wschodnim wybrzeżu półwyspu. Miasto oddzielone jest od oceanu wąska wyspa barierową gdzie znajduje się słynne miasto Palm Beach. West Palm Beach zostało wybudowane w 1894 roku przez Henry’ego Fager’a jako baza noclegowa dla obsługi dwóch największych hoteli znajdujących się wówczas w Palm Beach. Z biegiem lat miasto rozwijało się, rozrastało, początkowo głównie wzdłuż wybrzeża ze względu na otaczające je bagna, następnie po osuszeniu okolicznych terenów miasto stało się bardziej symetryczne.

Z uwagi na długą historię miasta jest tu wiele obiektów architektury wartych obejrzenia niezależnie czy będziecie w mieście przejazdem, czy kupicie tu wakacyjną nieruchomość, czy osiądziecie tu na stałe, inwestując we własną nieruchomość na Florydzie. Warto rozejrzeć się po zabytkowej dzielnicy Flamingo Park, gdzie większość domów zaprojektowana jest w stylu śródziemnomorskim, jak również dzielnica Grandview Heights jest warta zobaczenia, ponieważ będąc jedną z najstarszych dzielnic miasta pozostaje w niemal niezmienionym stanie od roku 1910, przyciągając turystów i mieszkańców śródziemnomorskim stylem zabudowań. Miasto posiada również ekskluzywną dzielnicę – Central Park - pełną deptaków, licznych molo, kawiarni, restauracji i kafejek.

Atrakcyjność tego miasta, jako idealnego do zamieszkania i zakupu tutaj nieruchomości, podnoszą również liczne obiekty kulturalne i rozrywkowe. Można tu odwiedzić Muzeum Miejskie, pokazujące osoby i miejsca ważne dla miasta, oraz największe na Florydzie Muzeum Sztuki. Znajdziecie tu również wiele mniejszych i większych centrów kultury i sztuki, amfiteatr, w którym odbywają się koncerty i festiwale, oraz bajeczne muzeum nauki z interaktywnymi eksponatami, słodko i słonowodnym akwarium i cyfrowym planetarium. Więcej informacji o tym pięknym mieście Florydy znajdziesz w naszym przewodniku po West Palm Beach na Florydzie w innych rozdziałach na naszej stronie poświęconej zagranicznym nieruchomościom i życiu w Stanach Zjednoczonych.

Nie tylko apartament wakacyjny na Florydzie

Do zakupu nieruchomości na Florydzie skłania również bajeczny klimat tu panujący. Można powiedzieć że to region wiecznej wiosny, idealny do spędzania tu czasu o każdej porze roku. West Palm Beach znajduje się w regionie klimatu subtropikalnego, w związku z tym temperatura i wilgotność są tu wręcz wymarzone do mieszkania.

W mieście znajdują się również obiekty interesujące dla wszystkich miłośników sportu. W West Palm Beach znajdziecie zarówno profesjonalne kluby golfowe, zawodowe kluby baseballa, jak również hale i kluby sportowe z innych dziedzin. W mieście znajduje się również 12 pełnowymiarowych boisk do krokieta, oraz klub posiadający 7 pól do gry w polo na światowym poziomie.

Jeśli kupicie tu mieszkanie, dom lub apartament będziecie mogli korzystać z wszystkich atrakcji jakie oferuje West Palm Beach. Warto wówczas odwiedzić ZOO znajdujące się w Dreher Park, gdzie na 23 akrach bujnej tropikalnej zieleni, będącej domem dla ponad 1400 zwierząt, reprezentujących gatunki występujące na półwyspie, będziecie mogli miło spędzić czas z rodziną. W ZOO możecie zobaczyć między innymi panterę florydzką, amerykańskiego niedźwiedzia, wydrę rzeczną, oraz aligatory i wiele wiele innych endemicznych gatunków zwierząt. W ZOO jest również Interactive Play Fountian, czyli piękna instalacja gdzie woda tryska z fontann w rytm muzyki – warto obejrzeć tę atrakcję.

Nadal zastanawiacie się czy wybrać West Palm Beach i właśnie tu kupić nieruchomość? Jeśli tak, a jednocześnie macie dzieci, może przekona Was obecność w mieście parku wodnego. Mieści się on na 30 akrach terenu, a znajdują się tu dziesiątki wodnych atrakcji takich jak między innymi leniwa rzeka, wysokie i szybkie zjeżdżalnie, kurtyny wodne, czy akweny dla małych dzieci z cieplejsza niż gdzie indziej wodą.

Dobre szkoły w West Palm Beach

Jeśli o pociechach tu mowa, to nie sposób nie wspomnieć o dobrej infrastrukturze edukacyjnej w West Palm Beach. Są tu dziesiątki szkół podstawowych takich jak Belvedere Elementary School, Benoist Farms Elementary School, a także wiele Middle schools takich jak Bak Middle School Of The Arts, Conniston Middle School, oraz high schools, Forest Hill High School, High Ridge School, Indian Ridge School i wiele innych. Można śmiało powiedzieć, że z każdego miejsca w mieście, jest dość blisko do placówki edukacyjnej, co jest na prawdę wielkim plusem dla rodzin z dziećmi.

Jeśli mówimy o nieruchomościach, to czas spojrzeć na oferty nieruchomości z West Palm Beach. Jeśli weźmiecie pod uwagę wielkość miasta, nie zdziwicie się na pewno ilością ofert, a także ich rozrzutem cenowym. Znajdziecie tutaj nieruchomości nieco oddalone od oceanu i centrum miasta, mniejsze mieszkania nawet za 60 tysięcy dolarów, a także luksusowe rezydencje, bliżej centrum, z basenami i dużymi ogrodami nawet za milion dolarów.

Domy nie tylko dla bogatych

Taką przykładową tańszą nieruchomością może być apartament San Michele. Są tu trzy sypialnie i dwie łazienki na 1215 sq ft powierzchni. Dom pochodzi z 1999 roku i ma niskie koszty utrzymania, co w połączeniu z niską ceną nieruchomości może okazać się dla Was strzałem w dziesiątkę. Ten apartament może być Wasz za 64 tysiące 900 dolarów.

Trochę droższą, ale od razu bardziej luksusową nieruchomością będzie apartament w budynku La Fontana w West Palm Beach. Tutaj co prawda dostaniecie jedną sypialnię z łazienką, ale widok z okien i udogodnienia, które oferuje budynek z 1961 roku sprawia, że możecie tutaj poczuć się wspaniale. Niskie ceny utrzymania mieszkania, w połączeniu z dostępem do basenu na dachu La Fontana i innymi udogodnieniami to tylko preludium do tego co najważniejsze. Apartament ten może być Wasz za 99 tysięcy i 900 dolarów.

Innymi rodzajami nieruchomości, które możecie nabyć w West Palm Beach będą domy i rezydencje. Jeden z takich domów położony w Saratoga Pine na Antietam Lane może być Wasz już dziś. Są tu trzy sypialnie, dwie pełne łazienki i kuchnia, a wszystko to w najwyższym standardzie wykończenia. Na pewno spodoba Wam się też ogród, ale jeśli tego będzie mało, okoliczni mieszkańcy dostają do dyspozycji wspólny basen, plac zabaw dla dzieci, oraz kort tenisowy. Ten kompletnie umeblowany i wyposażony dom w okolicy Lake Mangonia, całkiem niedaleko od wybrzeża Oceanu Atlantyckiego będzie Wasz już za 200 tysięcy dolarów.

Trochę dalej, znajdziecie jeszcze inną rezydencję, większą, bo o powierzchni 2908 sq ft, która mieści cztery sypialnie, kuchnię, oraz oddzielną strefę jadalną. Ten piętrowy domek na parterze ma kuchnię i dwie sypialnie, dwie pozostałe sypialnie i duży loft znajdziecie na piętrze. Na górze znajdziecie też patio, z widokiem na piękny ogród i park znajdujący się za domem.

Jeśli interesuje Was naprawdę luksusowa nieruchomość, to może zainteresuje Was znakomicie wykończona rezydencja z czterema sypialniami, trzema łazienkami i dwiema toaletami. Podłogi w tej nieruchomości wykonane są z kamienia koralowego, a przed domem jest wspaniały piękny podjazd, który zapiera wręcz dech w piersiach. Z domu rozciąga się piękny widok na jezioro i pole golfowe.

Całkowita powierzchnia tej nieruchomości to 4321 sq ft. Cena tej nieruchomości nie przekracza magicznej kwoty miliona dolarów, ponieważ kosztuje 900 tysięcy dolarów.
Jeśli już postanowicie przyjechać do West Palm Beach, aby się tu osiedlić, na pewno nie będziecie mieli problemu z brakiem ofert nieruchomości do kupienia. Może się okazać, że będzie wręcz odwrotnie, będziecie bardzo długo wybierać w ofertach biur nieruchomości, zanim wybierzecie tą konkretną perełkę dla siebie.

Apartamenty Floryda

Nieruchomości za granicą w USA. Apartamenty na Florydzie. Oferta sprzedaży nieruchomości zagranicznych w postaci apartamentów na Florydzie.
Przeglądaj nasze aktualne oferty apartamentów i mieszkań na sprzedaż na zawsze słonecznej Florydzie w Stanach Zjednoczonych.
Słownikowa definicja apartamentu to: wystawne i przestronne pomieszczenie mieszkalne, również używane w odniesieniu do luksusowego mieszkania lub grupy, zespołu pomieszczeń, dla użytkownika lub mieszkańca takiej nieruchomości. Z reguły są to nieruchomości za granicą o podwyższonym standardzie mieszkalnym. W różnych językach i w różnych krajach, słowo apartament, nie koniecznie odnosi się do nieruchomości o podwyższonym standardzie mieszkalnym.

W USA i na Florydzie, może to być również tzw. zwykłe mieszkanie, wcale nie luksusowe lub o dużych rozmiarach. W niektórych przypadkach apartament to "zwykłe" mieszkanie w bloku mieszkalnym lub apartamentowcu. W USA tego typu mieszkanie określa się słowem condo lub condominium. Jeżeli interesuje Cię zakup apartamentu za granicą, szczególnie nieruchomości w USA, koniecznie sprawdź zawsze aktualne oferty IBERMAXX nieruchomości zagraniczne. Nasze biuro w Stanach Zjednoczonych (Floryda południowo wschodnia) zapewni Ci najlepszą opiekę, podczas przeglądania nieruchomości, oraz przeprowadzi przez cały proces kupna nieruchomości na Florydzie. Posiadamy apartamenty w najlepszych lokalizacjach na świecie, ze szczególnym uwzględnieniem Florydy i obszaru Florydy południowo wschodniej. Działamy i sprzedajemy nieruchomości w Palm Beach County, Broward oraz w Miami Dade. To trzy hrabstwa Florydy w których sprzedajemy apartamenty na Florydzie

Apartamenty zagraniczne, nieruchomości na najlepszych morskich wybrzeżach na świecie, czyli na amerykańskiej, zawsze słonecznej Florydzie. Jeżeli interesują Cię inne regiony świata, zobacz ofertę sprzedaży apartamentów zagranicznych. Nowe i z drugiej ręki apartamenty za granicą w ofercie IBERMAXX, polskiego biura nieruchomości zagranicznych. Kup swój wymarzony apartament w słońcu Florydy. Przeprowadź się do najlepszego miejsca na świecie na zamieszkanie nie tylko w jesieni życia. W naszym biurze spełnimy Twoje marzenia o posiadaniu apartamentu z widokiem na ocean w Miami i każdym zakątku na Florydzie.

APARTAMENTY-FLORYDA-IBERMAXX-LOGO

Ulubione:


Brak ulubionych ofert

Przelicznik walut:

Cena: 99 900,00 USD
Nazwa waluty Kurs średni Przelicznik Cena po przeliczeniu
Euro 0.8256 1 82 480,18 EUR
Funt szterling 0.7092 1 70 850,48 GBP
Złotówka polska 3.7279 1 372 414,53 PLN
Frank szwajcarski 0.8990 1 89 812,67 CHF
Korona norweska 8.3246 1 831 631,21 NOK
Rubel rosyjski 72.2457 1 7 217 346,10 RUB
Data aktualizacji: 2021-06-15

Kalkulator ratalny:


Kwota: USD
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: USD
Newsletter
Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!
Przenieś do samej góry
Boynton Beach Sandalwood Chalet 4 willa
139.900 USD

Boynton Beach Sandalwood Chalet 4 willa

Palm Beach / Boynton Beach
Lake Clarke Shores dom
389.000 USD

Lake Clarke Shores dom

Palm Beach / Lake Clarke Shores
Posiadłość Manalapan
6.000.000 USD

Posiadłość Manalapan

Palm Beach / Manalapan
Ambassador Hotel Condo
200.000 USD

Ambassador Hotel Condo

Palm Beach / Palm Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2021 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij