serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale


drukuj ofertę drukuj ofertę

Miami Brickell My Brickell apartament

Kraj: USA
Region: Miami Dade
Miejscowość: Miami Brickell
Typ nieruchomości: Apartament
Rynek:pierwotny
Cena:700 000,00 USD przelicz walutę Oblicz przybliżoną ratę miesięczną
Opis:

Dwudziesto pięcio piętrowy budynek My Brickell w Miami Brickell, biznesowej dzielnicy Miami ma do zaoferowania 192 unity o powierzchniach od 600 sq ft do 1195 sq ft. Najmniejsze unity to studia, a także kolejno mieszkania z jedną lub dwiema sypialniami, w apartamentach znajdziecie jedną lub dwie łazienki. Mieszkańcy mogą korzystać z basenu, siłowni i wielu innych udogodnień.

Numer referencyjny:IB-INM0020
Powierzchnia nieruchomości:600.00 sq ft
Ilość sypialni:1
Klimatyzacja:tak
Garaz:tak
Balkon taras:tak
Basen:tak
Miami Brickell My Brickell apartament
Miami Brickell My Brickell apartament 1
Miami Brickell My Brickell apartament 2
Miami Brickell My Brickell apartament 3
Miami Brickell My Brickell apartament 4
Miami Brickell My Brickell apartament 5
Miami Brickell My Brickell apartament 6
Miami Brickell My Brickell apartament 7
Miami Brickell My Brickell apartament 8
Miami Brickell My Brickell apartament 9
Miami Brickell My Brickell apartament 10
Miami Brickell My Brickell apartament 11
Miami Brickell My Brickell apartament 12
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka: *


(*) pola obowiązkowe

« wstecz

Nieruchomości USA

Nieruchomości na sprzedaż w USA przez IBERMAXX, agencja nieruchomości zagranicznych. Zobacz oferty domów, apartamentów i willi w USA, na sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Florydzie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego w Stanach Zjednoczonych. Obecny kryzys na rynku nieruchomości w USA, a właściwie globalny kryzys na rynku nieruchomości, trwający od 2008 roku, mimo wszystko tworzy okazję dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości zagraniczne, niebywałe okazje do zakupu domu lub apartamentu w USA o wiele taniej. Obecny "dołek" cenowy, oferuje dla poszukującego nieruchomości ogromne możliwości i pomysł na inwestycję w przyszłość.

Przyjdzie czas, iż rynek ten odrodzi się i ceny nieruchomości w USA znów poszybują w górę. Nie zapominajmy iż to największa i najbogatsza gospodarka na świecie.
Co najciekawsze, tego sławnego kryzysu, zupełnie nie widać na ulicach USA, ani w restauracjach, ani w sklepach, które są pełne kupujących i spożywających drogie posiłki i wykwintne obiady, ludzi. Jest to rzecz niezwykła jak wygląda taki "kryzys" zagranicznych nieruchomości. Jednak statystyki z USA i badania ekspertów w branży nieruchomości podają alarmujące cyfry o spadkach cen i ilości zaciąganych kredytów hipotecznych w USA. Aczkolwiek powoli się to zmienia i widać iż zagraniczne rynki nieruchomości powoli wracają do normalności.

Nieruchomości na świecie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, to dobra inwestycja powiązana z niewielkim ryzykiem inwestycyjnym. W krajach dynamicznych gospodarczo, zawsze można w miarę szybko sprzedać dom lub mieszkanie lub zająć się wynajmem nieruchomości za granicą i generować dla siebie stały przychód z wynajmu, czyli nasz sławny cash flow. Możliwości manewru jest wiele, a ryzyko dla inwestora, stosunkowo niewielkie.

Nieruchomości na Florydzie rządzą się swoimi prawami. Tutaj najlepsze lokalizacje, nieruchomości wysokiej klasy i dobrze położone, nie "odczuły" takiego kryzysu i spadku cen. Część nieruchomości na Florydzie jest przeceniona i można je nabyć w niższej cenie, ale nieruchomości w dobrych lokalizacjach "trzymają się" dobrze. Tak, z reguły, jest wszędzie na świecie, podobnie jest i na Florydzie. To jeden z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości na świecie.

Generalnie, właściciele sprzedający nieruchomości w USA, na Florydzie, dzielą się na tych co muszą sprzedać i na tych, co chcą sprzedać? Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma grupami? Ktoś, kto posiada kredyt hipoteczny na nieruchomość i płaci miesięczne, wysokie raty, gdy ma trudności finansowe z pewnością będzie chciał się pozbyć szybciej, swojego mieszkania lub domu. Natomiast osoba dobrze sytuowana, z zabezpieczeniem finansowym, nie będzie śpieszyła się ze sprzedażą swojej posesji i poczeka na dobrego klienta, zainteresowanego dobrą lokalizacją i spokojnie sprzeda swój dom w USA za cenę, jaką sobie życzy. Uprościliśmy troszeczkę rozumowanie, by przedstawić Państwo choć trochę, jak wygląda sprzedaż nieruchomości w USA, w chwili obecnej.

Dla naszych klientów, staramy się znaleźć zawsze najlepszy "deal". Jest ogromny wybór nieruchomości do których mamy dostęp w naszym biurze. Korzystamy z bazy nieruchomości USA, z regionalnej bazy nieruchomości na sprzedaż, na Florydzie. Tylko ich część widnieje w naszym serwisie internetowym.
Różnic w cenie nie ma, nieruchomość jest zwykle w tej samej cenie jak w innych agencjach nieruchomości w USA i na Florydzie.
Co z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości w USA? W dalszym ciągu, jesteśmy w stanie dla naszych klientów, uzyskać kredytowanie hipoteczne do 70% wartości nieruchomości. Dobre czasy w USA minęły, kiedy można było uzyskać 80%-90% i więcej kredytowania hipotecznego. Banki w USA, mniej chętnie pożyczają pieniądze, szczególnie obcokrajowcom. Zabezpieczenie i wkład własny w wysokości 30 do 35% ułatwi nam uzyskanie kredytowania hipotecznego na zakup domu lub apartamentu na Florydzie.

Dane makroekonomiczne w USA jakie docierają do nas z początkiem 2013 roku "szeptają" o powolnym odradzaniu się amerykańskiego rynku nieruchomości. Optymistyczne prognozy mieszają się z negatywnymi opiniami i prognozami w amerykańskich nieruchomościach na 2014 i 2015. Któż z nas może to przewidzieć.
Ostatni raport Goldman Sachs sugeruje iż w drugiej połowie 2013 rynek nieruchomości w USA może się odbić od dna. Zbyt duża podaż nieruchomości przejętych przez banki przeczy tym przewidywaniom. Z perspektywy zagranicznego inwestora, pojawiły się dostępne kredyty hipoteczne dla kupującego nieruchomość w USA, jako druga nieruchomość lub jako inwestycje w USA na najniższym poziomie od lat, tj. kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 50.000$ na minimum 15 lat z oprocentowaniem 3.875% z depozytem (down payment) 25%.
W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA i na Florydzie znajdziesz wiele tego typu ofert domów, willi i apartamentów na sprzedaż.

Nasz serwis sprzedaży zagranicznych nieruchomości w USA, adresujemy do osób marzących o domu, rezydencji lub willi na Florydzie. Zakup nieruchomości w USA nie jest prosty i sam proces sprzedaży, zaciągnięcia kredytu hipotecznego, sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, wreszcie zakończenia procesu sprzedaży, tzw. "closing", różni się diametralnie od sprzedaży nieruchomości w Europie i w Polsce. Także od innych rynków nieruchomości za granicą.

Sprzedażą nieruchomości w USA, może zajmować się tylko licencjonowany i przeszkolony agent, który ukończył odpowiednie kursy i zdał odpowiednie, stanowe egzaminy. Handel nieruchomościami w USA, jest ściśle regulowany. Każde biuro nieruchomości potrzebuje odpowiednie licencje na otwarcie tego typu działalności, wreszcie agent potrzebuje zdać odpowiednie egzaminy, aby móc sprzedawać nieruchomości na terenie Florydy.
Wreszcie, zwykłe otwarcie konta bankowego w USA, nie jest proste, nie każdy może to zrobić, wchodząc z ulicy i prosić o otwarcie rachunku bankowego w USA....
Serdecznie zapraszamy do IBERMAXX, staramy się o jak najlepszą ofertę, oraz o jak najlepszą obsługę naszego klienta. Jeżeli nie ma jakieś nieruchomości na naszej stronie, napisz lub przyjdź do naszego biura, postaramy się znaleźć odpowiednią nieruchomość właśnie dla Ciebie, idealnie dobraną pod Twoje wymagania.

Nieruchomości na Florydzie

Któż z nas nie marzył o domu na Florydzie, apartamencie w Miami tuż przy piaszczystej plaży, całorocznym graniu w golfa, jadaniu w dobrej restauracji i korzystania z uroków życia, oraz wspaniałych serwisów dla mieszkańców, jakie oferuje południowa Floryda. Floryda to jedno z najlepszych miejsc na świecie na zakup domu i apartamentu. Rezydencji lub domu z działką i prywatnym basenem. Jeżeli chodzi o nieruchomości zagraniczne, to Miami i okolice południowej Florydy, bez wątpienia należą do najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie na posiadanie domu lub apartamentu za granicą. Także na zakup apartamentu przy morzu i blisko plaży w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale.

Obecny okres zapaści ekonomicznej i niskich cen domów i mieszkań na Florydzie, oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem domu za granicą, na Florydzie, najlepsze okazje dla tego rodzaju zagranicznej inwestycji w nieruchomości.
W chwili obecnej, oferty foreclosures in Florida lub short sale in Florida są to tak niesamowite okazje dla inwestora, iż zupełnie trudno im się oprzeć. Takie mieszkania można teraz kupić 40 lub 50 procent taniej niż przed amerykańskim kryzysem na rynku nieruchomości. Dodatkowo, jeżeli posiadasz gotówkę i chcesz ją wydać na taki apartament lub dom na Florydzie, można negocjować ze sprzedającym w tym wypadku z bankiem na Florydzie. Czasami bywają akceptowane jeszcze niższe oferty niż te, oficjalnie podawane do wiadomości klienta w bankach lub na stronach internetowych z ofertami i ogłoszeniami nieruchomości.
Kilka ostatnich miesięcy, przyniosło ożywienie na florydzkim rynku nieruchomości, ceny domów i mieszkań w Miami poszły lekko w górę. Czy zwiastuje to rychły koniec amerykańskiego kryzysu na rynku nieruchomości? Tego nie wiemy, ale ostrożnie analizując obecną sytuację, można się tego spodziewać.

Oferty IBERMAXX Floryda, dotyczą nieruchomości z południowej Florydy, najpiękniejszej części tego tropikalnego półwyspu. U nas znajdziesz aktualne oferty sprzedaży domów i mieszkań w Miami, w Boca Raton, w Fort Lauderdale, aż po West Palm Beach, bardziej na południu. Działamy w trzech hrabstwach Florydy. Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach County. Tutaj znajdują się najlepsze miejsca do posiadania i zakupu domu na Florydzie. Wschodnia Floryda (wybrzeże Atlantyku) oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości na Florydzie, wspaniałe piaszczyste plaże, wysokie temperatury cały rok, tropikalny klimat i idealne warunki do inwestycji w bezpieczną i stabilną gospodarkę, jaką jest gospodarka 18 milionowej Florydy.

Zakup nieruchomości na Florydzie z pewnością dobrze zaprocentuje w przyszłości. Zarówno jeżeli bierzesz pod uwagę wynajem nieruchomości na Florydzie i czerpanie pasywnych zysków z wynajmu domu lub apartamentu, jak również późniejszego odsprzedania nieruchomości na Florydzie.
Przy transakcji kupna sprzedaży domu na Florydzie, zawsze warto skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Przemawiają za tym przede wszystkim względy bezpieczeństwa podczas przeprowadzania takiej operacji. Kupując bezpośrednio od właściciela na Florydzie, narażasz się na ryzyko kupna nieruchomości np. obciążonej kredytem hipotecznych lub innym zadłużeniem.

Także kupowanie domów na nowych osiedlach to teraz najlepszy czas na tego typu inwestycje. Domy na nowych osiedlach sprzedają się szybko. Lepsze lokalizacje tzw. prime locations również szybko zostają wykupywane przez inwestorów, oraz przez osoby marzące o domu na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura na Florydzie, gdzie mamy dostęp do tysięcy ofert nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie zagraniczną nieruchomość marzeń i najlepsze oferty domów i mieszkań z Florydy. Także kredyty hipoteczne na Florydzie na sfinansowanie transakcji zakupu domu. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i dobrze zainwestuj w dom lub mieszkanie za granicą.
IBERMAXX wita na Florydzie i w USA. Zapraszamy....!

Nieruchomości Miami Dade

Domy, apartamenty, wille i luksusowe posiadłości z obszaru Miami Dade, na Florydzie. Hrabstwo Miami Dade wchodzi w skład regionu South East na Florydzie, do którego należą inne hrabstwa tego regionu. Jest ich w sumie pięć. Pozostałe hrabstwa to Martin na północy, Palm Beach, Broward i Monroe.
W tej części, naszej prezentacji nieruchomości na sprzedaż na Florydzie, masz okazję do przejrzenia nieruchomości z obszaru Miami Dade.

Do Hrabstwa Miami Dade należą następujące miejscowości, które przedstawiamy w kolejności alfabetycznej. Są to następujące miasta: Aventura, Bal Harbour, Bay Harbor Islands, Biscayne Park, Coconut Grove, Coral Gables, Cutler Bay, Doral, El Portal, Florida City, Golden Beach, Goulds, Hialeah, Hialeah Gardens, Homestead, Indian Village, Islandia, Kendall, Key Biscayne, Leisure City, Liberty City, Medley, Miami, Miami Beach, Miami Gardens, Miami Lakes, Miami Shores Village, Miami Springs, North Bay Village, North Miami, North Miami Beach, Opa-Locka, Palmetto Bay, Pinecrest, Pinewood, Princeton, Richmond Heights, South Miami, Sunny Isles Beach, Surfside, Sweetwater, Virginia Gardens, West Miami, Westchester, Westwood Lake.

Ta część Florydy posiada jedne z najbardziej luksusowych nieruchomości na sprzedaż, najbardziej prestiżowe nieruchomości znajdziemy na plaży South Beach w Miami i osiedla, oraz urbanizacje wokół North Beach Miami i dzielnicy Aventura. Tutaj mieszkają i posiadają swoje nieruchomości najbogatsi i sławni tego świata, gwiazdy filmowe i gwiazdy muzyki pop. To tutaj na ulicy zobaczysz hollywodzkiego aktora lub aktorkę.

Hrabstwo Miami Dade jest domem dla ogromnej ilości atrakcji turystycznych tego regionu, które koniecznie trzeba poznać, nawet podczas wycieczki do Miami. Poniżej wymienione jest tylko kilka z nich, tych najważniejszych atrakcji turystycznych: Oceanarium w Miami, zwane "Seaquarium". Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia podczas mieszkania lub zwiedzania tej części Florydy to Coral Castle Homestead i Deering Estate w Palmetto Bay, historyczny dom Charlesa Deeringa. W Coral Gables koniecznie należy zobaczyć Fairchild Tropical Garden. W Miami trzeba zwiedzić Miami Beach Botanical Garden, oraz Parrot Jungle and Gardens.

W Miami znajduje się również wspaniałe ZOO zwane Metrozoo, oraz biopark Monkey Jungle.
Jeżeli kupisz nieruchomość w hrabstwie Miami Dade i zamieszkasz w tej części Florydy, wierz nam, przez najbliższe kilkanaście miesięcy będziesz miał gdzie wyjść i co robić... to miejsce niezwykle obfite we wszelkiego rodzaju atrakcje turystyczne dla dzieci i dorosłych.

Przede wszystkim warto zacząć od South Beach w Miami, to kwintesencja samego mieszkania i imprezowania w Miami, tak doskonale miejsca w USA, znanego z doskonałego życia nocnego, oraz miejsca na zakupy w stylu florydzkim. Dla dzieci niezwykle będzie ważna wizyta w ZOO w Miami, uważanego za jedno z najlepszych ZOO w całych stanach Zjednoczonych. Zwierzęta z każdego kontynentu, od Australii, przez Azję, a na Ameryce Południowej skończywszy. Zwierzęta biegają w wolnych wybiegach. Wspaniała wycieczka dla całej rodziny.

Kolejną atrakcją dla posiadaczy nieruchomości w Miami, może być wyprawa do Miami Seaquarium. Oceanarium leży pomiędzy downtown Miami a Key Biscayne. Przygotuj się przynajmniej na pół dnia tej niezwykłej przygody z tropikalnym życiem morskim regionu Florydy.
Koniecznie odwiedź Everglades, to 1,5 mln akrów bagien i rozlewisk, tak nam doskonale znanych z filmów i programów przyrodniczych. W Everglades znajduje się 14 rzadkich i zagrożonych gatunków zwierząt, wśród nich amerykański krokodyl, amerykańska pantera, oraz majestatyczne manaty.

Dla miłośników techniki i nowości technologicznych wskazana jest wizyta w Muzeum Nauki w Miami. To muzeum jest także domem dla Bird of Pray Reserch Center, oraz Weintraub Observatory.
Jeżeli zamierzasz kupić nieruchomość w Miami i przeprowadzić się do miasta z dziećmi koniecznie odwiedź Miami Children's Museum. Masa interaktywnych zabawek i urządzeń z których dziecko może się tak wiele nauczyć.
Kolejną atrakcją turystyczną w hrabstwie Miami Dade jest Parrot Jungle Island. Tropikalne ptaki i niesamowite papugi czekają na odwiedzających w naturalnym środowisku.

Monkey Jungle to kolejne niesamowite miejsce w Miami. Kiedy homo sapiens przechadzają się wyznaczonymi ścieżkami nad głowami bujają się szympansy, makaki a może i dojrzysz goryla w tropikalnej gęstwinie. Pod koniec wycieczki do Miami warto wybrać się do Coral Castle, unikalny monument w Miami, stworzony przez łotewskiego artystę Eda Leedskalnina.

Na sam koniec należy zostawić wizytę w Vizcaya, historyczną 50 akrową posiadłość, gdzie bawili i bawią się najbogatsi w Miami.
Jeżeli staniesz się właścicielem domu lub apartamentu w Miami lub gdziekolwiek indziej w hrabstwie Miami Dade z pewnością pierwszy rok pobytu na Florydzie wykorzystasz na poznawanie i zwiedzanie tych niesamowitych atrakcji turystycznych, tak wspaniale podanych dla mieszkańców i osób odwiedzających Florydę.

Nieruchomości Miami Brickell

Lokalizacja Brickell to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji na inwestycję w mieszkanie w Miami. Brickell w Miami to nie tylko wieżowce i mnóstwo biur znanych firm, ale także luksusowe apartamentowce i najwyższej jakości mieszkania typu condo. Także ultra luksusowe penthousy w Brickell o kubaturze ponad 300m2 są dostępne w naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w Miami.

Sprawdź aktualne ceny nieruchomości w Miami Brickell i sprawdź czy tego typu bardzo prestiżowa i bardzo centralna lokalizacja w Miami będzie odpowiadała Twoim potrzebom inwestycyjnym. W Brickell znajduje się także mnóstwo dobrych restauracji i miejsc na drinka i dobrą kolację.
W tej sekcji nieruchomości w Miami poznasz oferty sprzedaży nieruchomości z Brickell i ceny nieruchomości w Brickell Miami na Florydzie.

Życie prawie jak w serialu Miami Vice ....

Myślicie czasem o życiu w luksusie pełnym blichtru i przepychu? Oglądacie czasami filmy, czy zdjęcia luksusowych rezydencji, apartamentów, z nutką zazdrości myśląc, że to wszystko jest podkoloryzowane i odległe od rzeczywistości? Okazuje się jednak, że są takie miejsca na ziemi, gdzie ludzie nie tylko czytają o takich luksusowych mieszkaniach, czy oglądają ich zdjęcia, ale sami w nich mieszkają.

Dobrym przykładem takiego miejsca jest Miami Brickell wyodrębnione z obszaru miejskiego Miami. Jest to dzielnica miasta Miami, będąca w zasadzie nie tylko główną finansową dzielnicą samego Miami, ale również głównym ośrodkiem finansowym i biznesowym całej Południowej Florydy. Nic więc dziwnego, że apartamenty w Miami Brickell są luksusowe, mieszkają tu bankierzy i rekini finansjery, którzy chcą mieszkać w takich, a nie innych warunkach.

Najbardziej prestiżowy adres w Miami

Natomiast biura wynajęte w luksusowych apartamentach to wizytówka niejednej renomowanej firmy. W latach 70-tych ubiegłego stulecia większość nabrzeżnego niskiego zabudowania zabytkowego było powoli wypierane, burzone i zastępowane wysokimi budynkami z hotelami, bankami, urzędami i biurami. Aktualnie Miami Brickell na stałe zamieszkuje około 70 tysięcy mieszkańców, co jest imponującą liczbą. Miami Brickell nazywane jest potocznie "Manhatanem Południa" i chyba nie jest to stwierdzenie przesadzone.

Sama Floryda przyciąga nie tylko turystów, ale także ludzi, którzy chcieliby się tu osiedlić głównie swoją atmosferą, której nie sposób opisać i pogodą, co trzeba podkreślić, która potrafi być wakacyjna przez cały rok. W najzimniejszych miesiącach temperatura nie spada poniżej 20 stopni Celsjusza, natomiast latem sięga około 30 stopni Celsjusza. Będąc na urlopie na Florydzie lub w samym Miami, można delektować się każdą chwilą swoich wakacji, czasem więc nie sposób sobie wyobrazić, że takie wakacje takie trwałyby cały rok. A może jednak warto się tym zainteresować i kupić tu mniejszy bądź większy apartament i mieć szansę na wakacje w każdej porze roku?

Widoki jak z filmów o Miami ...

Apartamenty w Miami Brickell, to bardzo luksusowe obiekty, w Stanach Zjednoczonych potocznie mawia się o nich „condo”. Są one luksusowe przede wszystkim ze względu na lokalizację, prawie nad samą zatoką Biscayne Bay, rozciągając się wzdłuż wybrzeża. Kuszą one również ze względu na swoją wysokość, w przeważającej większości, mogąc poszczycić się zapierającym dech w piersiach widokiem na zatokę Biscayne Bay, oraz Fisher Island i Virginia Key w oddali wraz z widokiem na błękitny Ocean Atlantycki. Jednym z najbardziej luksusowych miejsc do zamieszkania jest bezapelacyjnie Brickell Key. Jest to wyspa, na której znajdziecie wysokie drapacze chmur, w których mieszkania i apartamenty mogą poszczycić się z jednej strony widokiem na Biscayne Bay, z drugiej natomiast na zapierający dech w piersiach szpaler wieżowców, mieszczących takie same luksusowe apartamenty.

Wśród ofert sprzedaży nieruchomości znajdziecie apartamenty po których obejrzeniu odbierze wam mowę. Są tu między innymi lokale o powierzchni 400 - 500 metrów kwadratowych ogromnego mieszkania z kilkoma łazienkami i sypialniami, widokiem na zatokę. Klimatyzacja jest tutaj, można spokojnie powiedzieć, standardem. Strzeżony parking, siłownia i basen dla mieszkańców i co ciekawsze dostępne całą dobę usługi concierge, który załatwi dla Was każdą nawet nietypową sprawę.

Jakby dobrze przejrzeć oferty sprzedaży nieruchomości na rynku wtórnym, to takie apartamenty w wieżowcach z 2000 - 2002 roku można kupić za pół miliona dolarów, co przy takim luksusie wcale nie wydaje się być ogromną ceną, natomiast z informacji ogólno dostępnych można się dowiedzieć, że za taki luksus płaci się nie więcej niż 1000 dolarów miesięcznie, licząc wszystkie koszty utrzymania nieruchomości. Miami Brickell zamieszkuje wielu bogatych, jednak z wiadomych względów, ceniących swoją prywatność ludzi, którzy korzystają z każdej części tego luksusu.

Miami Brickell to także nowoczesne drapacze chmur takie choćby jak FourSeasons Hotel Miami, czyli 240 - metrowy wieżowiec z 70 piętrami, kolejny to 1450 Brickell, 165 - metrowy budynek z 40 piętrami, a także Espirito Santo Plaza czy Brickell World Plaza, oraz wieżowce typowo mieszkalne, takie jak na przykład 160 – metrowy Jade at Brickell Bay z 48 piętrami, 128 - metrowy The Mark on Brickell, a także dziesiątki innych.

Nie tylko mieszkania i rezydencje w Brickell

Dzielnica finansowa mieści nie tylko banki, urzędy czy inne obiekty z sektora finansowego, ale także konsulaty takich Państw jak Argentyna, Brazylia, Chile, Ekwador, Francja, Holandia, Meksyk, Szwajcaria, Peru, Trynidad i Tobago, oraz Wielka Brytania. Miami Brickell to jednak nie tylko wielkie apartamentowce i wieżowce z luksusowymi apartamentami znajdujące się wzdłuż samego wybrzeża i głównej ulicy Brickell Avenue, ale także luksusowe rezydencje zlokalizowane w niskiej zabudowie oddalonej bardziej w głąb lądu.

Miami Brickell to nie tylko nowoczesne wieżowce i apartamenty mieszkalne, ale również zabytkowe budynki i miejsca takie jak Brickell Mausoleum pochodzące z 1921 roku, Miami Circle, Dr. James M. Jackson Office z 1905 roku, Southside School z 1900 roku, czy St. Jude Catholic Church - kościół wybudowany w 1946 roku, oraz Fire Station No. 4 mieszcząca się w budynku powstałym w 1922 roku. Dzielnica ta ma także liczne parki upiększające swoją zielenią tę aluminiowo - szklaną okolicę. Są to między innymi Simpson Park, Alice Winwright Park, Brickel Park, Southside Park czy Brickell Key Park zlokalizowany na wyspie o tej samej nazwie.

Czy opłaca się inwestować

Przez ostatnie lata ceny nieruchomości w całych Stanach Zjednoczonych, nie tylko na Florydzie, znacznie spadły, głównie dlatego, że ze względu na kryzys finansowy, spadł popyt na dobra luksusowe, a do takich chyba można zaliczyć nawet skromne mieszkanie w Miami. Dlatego tym bardziej jest to dobry moment na tego typu inwestycję. Amerykanie niechętnie biorą kredyty, szczególnie tak duże, aby kupić 400 metrowy apartament z widokiem na Biscayne Bay, dlatego ich nabywcami są głównie Europejczycy i mieszkańcy wysokorozwiniętych krajów Azji. Wbrew pozorom inwestycja w apartamenty w Miami Brickell to bardzo dobra lokata w przyszłość zarówno swoją, jak i swoich dzieci. Jeśli więc aktualnie są niższe ceny nieruchomości, także tych luksusowych, może to jedynie oznaczać, że na przestrzeni lat inwestycja taka okaże się strzałem w dziesiątkę i zwiększy znacznie swoją wartość i tym samym wasz majątek.

Warto więc przemyśleć wszystkie za i przeciw, wyobrazić sobie się spoglądającego co rano na ocean pijąc śniadaniową cafe latte i jeśli tylko Wasze zasoby finansowe pozwolą, kupić tu lokum, które zagwarantuje Wam lato przez okrągły rok. Na pewno nie będziecie się tu nudzić wśród wielu popularnych klubów, knajpek i restauracji, mając dostęp do oceanu a co za tym idzie możliwość żeglowania, nurkowania, pływania i uprawiania innych sportów wodnych, oraz doskonalenia się w popularnej na Florydzie grze w golfa.

Apartamenty Floryda

Nieruchomości za granicą w USA. Apartamenty na Florydzie. Oferta sprzedaży nieruchomości zagranicznych w postaci apartamentów na Florydzie.
Przeglądaj nasze aktualne oferty apartamentów i mieszkań na sprzedaż na zawsze słonecznej Florydzie w Stanach Zjednoczonych.
Słownikowa definicja apartamentu to: wystawne i przestronne pomieszczenie mieszkalne, również używane w odniesieniu do luksusowego mieszkania lub grupy, zespołu pomieszczeń, dla użytkownika lub mieszkańca takiej nieruchomości. Z reguły są to nieruchomości za granicą o podwyższonym standardzie mieszkalnym. W różnych językach i w różnych krajach, słowo apartament, nie koniecznie odnosi się do nieruchomości o podwyższonym standardzie mieszkalnym.

W USA i na Florydzie, może to być również tzw. zwykłe mieszkanie, wcale nie luksusowe lub o dużych rozmiarach. W niektórych przypadkach apartament to "zwykłe" mieszkanie w bloku mieszkalnym lub apartamentowcu. W USA tego typu mieszkanie określa się słowem condo lub condominium. Jeżeli interesuje Cię zakup apartamentu za granicą, szczególnie nieruchomości w USA, koniecznie sprawdź zawsze aktualne oferty IBERMAXX nieruchomości zagraniczne. Nasze biuro w Stanach Zjednoczonych (Floryda południowo wschodnia) zapewni Ci najlepszą opiekę, podczas przeglądania nieruchomości, oraz przeprowadzi przez cały proces kupna nieruchomości na Florydzie. Posiadamy apartamenty w najlepszych lokalizacjach na świecie, ze szczególnym uwzględnieniem Florydy i obszaru Florydy południowo wschodniej. Działamy i sprzedajemy nieruchomości w Palm Beach County, Broward oraz w Miami Dade. To trzy hrabstwa Florydy w których sprzedajemy apartamenty na Florydzie

Apartamenty zagraniczne, nieruchomości na najlepszych morskich wybrzeżach na świecie, czyli na amerykańskiej, zawsze słonecznej Florydzie. Jeżeli interesują Cię inne regiony świata, zobacz ofertę sprzedaży apartamentów zagranicznych. Nowe i z drugiej ręki apartamenty za granicą w ofercie IBERMAXX, polskiego biura nieruchomości zagranicznych. Kup swój wymarzony apartament w słońcu Florydy. Przeprowadź się do najlepszego miejsca na świecie na zamieszkanie nie tylko w jesieni życia. W naszym biurze spełnimy Twoje marzenia o posiadaniu apartamentu z widokiem na ocean w Miami i każdym zakątku na Florydzie.

APARTAMENTY-FLORYDA-IBERMAXX-LOGO

Ulubione:


Brak ulubionych ofert

Przelicznik walut:

Cena: 700 000,00 USD
Nazwa waluty Kurs średni Przelicznik Cena po przeliczeniu
Euro 0.8289 1 580 238,73 EUR
Funt szterling 0.7383 1 516 818,63 GBP
Złotówka polska 3.7624 1 2 633 645,56 PLN
Frank szwajcarski 0.8908 1 623 582,56 CHF
Korona norweska 8.6089 1 6 026 243,37 NOK
Rubel rosyjski 74.2633 1 51 984 341,84 RUB
Data aktualizacji: 2021-01-19

Kalkulator ratalny:


Kwota: USD
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: USD
Newsletter
Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!
Przenieś do samej góry
Miami Sunny Isles Beach Atlantic 15 willa
1.200.000 USD

Miami Sunny Isles Beach Atlantic 15 willa

Miami Dade / Miami Sunny Isles Beach
Szeregówka w Lake Park
100.000 USD

Szeregówka w Lake Park

Palm Beach / Lake Park
Apartament 3 sypialnie Palm Beach Ocean Blvd
1.350.000 USD
Palm Beach Legacy Lane Gardens apartament
137.000 USD

Palm Beach Legacy Lane Gardens apartament

Palm Beach / Palm Beach Gardens
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2021 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij