serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale


Lantana Windward Wy apartament 3 sypialnie
289.900 USD
Dom w Boca Raton 5894 Michaux St, 1273 sqft
399.000 USD
drukuj ofertę drukuj ofertę

Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni

Kraj: USA
Region: Miami Dade
Miejscowość: Miami Key Biscayne
Typ nieruchomości: Nieruchomości luksusowe
Rynek:wtórny
Cena:39 000 000,00 USD przelicz walutę Oblicz przybliżoną ratę miesięczną
Opis:

Wspaniała rezydencja architektury Charles`a Pawley`a. Strategicznie zbudowany na półwyspie w odległości 480 stóp od nabrzeża na prestiżowej wyspie Mashta. Niezapomniane panoramiczne widoki na ocean, Park Bill Baggs, Cape FL Light House i Stiltsville. Powierzchnia 9.619 sqft ma pięć sypialni, sześć pełnych łazienek i toaletę, wyposażoną kuchnię, siłownię, bibliotekę i salę kinową. Kryte altanki i ogromne tarasy z basenem. .Stocznia głębinowa przystosowana jest do jachtu o szerokości 100 stóp.

Numer referencyjny:IBA10127472
Powierzchnia nieruchomości:9619.00 sq ft
Ilość sypialni:5
Klimatyzacja:tak
Garaz:tak
Basen:tak
Odległość od morza:0.14 km
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 1
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 2
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 3
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 4
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 5
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 6
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 7
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 8
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 9
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 10
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 11
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 12
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 13
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 14
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 15
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 16
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 17
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 18
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 19
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 20
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 21
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 22
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 23
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 24
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 25
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 26
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 27
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 28
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 29
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 30
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 31
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 32
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 33
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 34
Miami Key Biscayne Mashta Dr rezydencja 5 sypialni 35
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka: *


(*) pola obowiązkowe

« wstecz

Nieruchomości USA

Nieruchomości na sprzedaż w USA przez IBERMAXX, agencja nieruchomości zagranicznych. Zobacz oferty domów, apartamentów i willi w USA, na sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Florydzie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego w Stanach Zjednoczonych. Obecny kryzys na rynku nieruchomości w USA, a właściwie globalny kryzys na rynku nieruchomości, trwający od 2008 roku, mimo wszystko tworzy okazję dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości zagraniczne, niebywałe okazje do zakupu domu lub apartamentu w USA o wiele taniej. Obecny "dołek" cenowy, oferuje dla poszukującego nieruchomości ogromne możliwości i pomysł na inwestycję w przyszłość.

Przyjdzie czas, iż rynek ten odrodzi się i ceny nieruchomości w USA znów poszybują w górę. Nie zapominajmy iż to największa i najbogatsza gospodarka na świecie.
Co najciekawsze, tego sławnego kryzysu, zupełnie nie widać na ulicach USA, ani w restauracjach, ani w sklepach, które są pełne kupujących i spożywających drogie posiłki i wykwintne obiady, ludzi. Jest to rzecz niezwykła jak wygląda taki "kryzys" zagranicznych nieruchomości. Jednak statystyki z USA i badania ekspertów w branży nieruchomości podają alarmujące cyfry o spadkach cen i ilości zaciąganych kredytów hipotecznych w USA. Aczkolwiek powoli się to zmienia i widać iż zagraniczne rynki nieruchomości powoli wracają do normalności.

Nieruchomości na świecie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, to dobra inwestycja powiązana z niewielkim ryzykiem inwestycyjnym. W krajach dynamicznych gospodarczo, zawsze można w miarę szybko sprzedać dom lub mieszkanie lub zająć się wynajmem nieruchomości za granicą i generować dla siebie stały przychód z wynajmu, czyli nasz sławny cash flow. Możliwości manewru jest wiele, a ryzyko dla inwestora, stosunkowo niewielkie.

Nieruchomości na Florydzie rządzą się swoimi prawami. Tutaj najlepsze lokalizacje, nieruchomości wysokiej klasy i dobrze położone, nie "odczuły" takiego kryzysu i spadku cen. Część nieruchomości na Florydzie jest przeceniona i można je nabyć w niższej cenie, ale nieruchomości w dobrych lokalizacjach "trzymają się" dobrze. Tak, z reguły, jest wszędzie na świecie, podobnie jest i na Florydzie. To jeden z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości na świecie.

Generalnie, właściciele sprzedający nieruchomości w USA, na Florydzie, dzielą się na tych co muszą sprzedać i na tych, co chcą sprzedać? Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma grupami? Ktoś, kto posiada kredyt hipoteczny na nieruchomość i płaci miesięczne, wysokie raty, gdy ma trudności finansowe z pewnością będzie chciał się pozbyć szybciej, swojego mieszkania lub domu. Natomiast osoba dobrze sytuowana, z zabezpieczeniem finansowym, nie będzie śpieszyła się ze sprzedażą swojej posesji i poczeka na dobrego klienta, zainteresowanego dobrą lokalizacją i spokojnie sprzeda swój dom w USA za cenę, jaką sobie życzy. Uprościliśmy troszeczkę rozumowanie, by przedstawić Państwo choć trochę, jak wygląda sprzedaż nieruchomości w USA, w chwili obecnej.

Dla naszych klientów, staramy się znaleźć zawsze najlepszy "deal". Jest ogromny wybór nieruchomości do których mamy dostęp w naszym biurze. Korzystamy z bazy nieruchomości USA, z regionalnej bazy nieruchomości na sprzedaż, na Florydzie. Tylko ich część widnieje w naszym serwisie internetowym.
Różnic w cenie nie ma, nieruchomość jest zwykle w tej samej cenie jak w innych agencjach nieruchomości w USA i na Florydzie.
Co z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości w USA? W dalszym ciągu, jesteśmy w stanie dla naszych klientów, uzyskać kredytowanie hipoteczne do 70% wartości nieruchomości. Dobre czasy w USA minęły, kiedy można było uzyskać 80%-90% i więcej kredytowania hipotecznego. Banki w USA, mniej chętnie pożyczają pieniądze, szczególnie obcokrajowcom. Zabezpieczenie i wkład własny w wysokości 30 do 35% ułatwi nam uzyskanie kredytowania hipotecznego na zakup domu lub apartamentu na Florydzie.

Dane makroekonomiczne w USA jakie docierają do nas z początkiem 2013 roku "szeptają" o powolnym odradzaniu się amerykańskiego rynku nieruchomości. Optymistyczne prognozy mieszają się z negatywnymi opiniami i prognozami w amerykańskich nieruchomościach na 2014 i 2015. Któż z nas może to przewidzieć.
Ostatni raport Goldman Sachs sugeruje iż w drugiej połowie 2013 rynek nieruchomości w USA może się odbić od dna. Zbyt duża podaż nieruchomości przejętych przez banki przeczy tym przewidywaniom. Z perspektywy zagranicznego inwestora, pojawiły się dostępne kredyty hipoteczne dla kupującego nieruchomość w USA, jako druga nieruchomość lub jako inwestycje w USA na najniższym poziomie od lat, tj. kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 50.000$ na minimum 15 lat z oprocentowaniem 3.875% z depozytem (down payment) 25%.
W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA i na Florydzie znajdziesz wiele tego typu ofert domów, willi i apartamentów na sprzedaż.

Nasz serwis sprzedaży zagranicznych nieruchomości w USA, adresujemy do osób marzących o domu, rezydencji lub willi na Florydzie. Zakup nieruchomości w USA nie jest prosty i sam proces sprzedaży, zaciągnięcia kredytu hipotecznego, sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, wreszcie zakończenia procesu sprzedaży, tzw. "closing", różni się diametralnie od sprzedaży nieruchomości w Europie i w Polsce. Także od innych rynków nieruchomości za granicą.

Sprzedażą nieruchomości w USA, może zajmować się tylko licencjonowany i przeszkolony agent, który ukończył odpowiednie kursy i zdał odpowiednie, stanowe egzaminy. Handel nieruchomościami w USA, jest ściśle regulowany. Każde biuro nieruchomości potrzebuje odpowiednie licencje na otwarcie tego typu działalności, wreszcie agent potrzebuje zdać odpowiednie egzaminy, aby móc sprzedawać nieruchomości na terenie Florydy.
Wreszcie, zwykłe otwarcie konta bankowego w USA, nie jest proste, nie każdy może to zrobić, wchodząc z ulicy i prosić o otwarcie rachunku bankowego w USA....
Serdecznie zapraszamy do IBERMAXX, staramy się o jak najlepszą ofertę, oraz o jak najlepszą obsługę naszego klienta. Jeżeli nie ma jakieś nieruchomości na naszej stronie, napisz lub przyjdź do naszego biura, postaramy się znaleźć odpowiednią nieruchomość właśnie dla Ciebie, idealnie dobraną pod Twoje wymagania.

Nieruchomości na Florydzie

Któż z nas nie marzył o domu na Florydzie, apartamencie w Miami tuż przy piaszczystej plaży, całorocznym graniu w golfa, jadaniu w dobrej restauracji i korzystania z uroków życia, oraz wspaniałych serwisów dla mieszkańców, jakie oferuje południowa Floryda. Floryda to jedno z najlepszych miejsc na świecie na zakup domu i apartamentu. Rezydencji lub domu z działką i prywatnym basenem. Jeżeli chodzi o nieruchomości zagraniczne, to Miami i okolice południowej Florydy, bez wątpienia należą do najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie na posiadanie domu lub apartamentu za granicą. Także na zakup apartamentu przy morzu i blisko plaży w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale.

Obecny okres zapaści ekonomicznej i niskich cen domów i mieszkań na Florydzie, oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem domu za granicą, na Florydzie, najlepsze okazje dla tego rodzaju zagranicznej inwestycji w nieruchomości.
W chwili obecnej, oferty foreclosures in Florida lub short sale in Florida są to tak niesamowite okazje dla inwestora, iż zupełnie trudno im się oprzeć. Takie mieszkania można teraz kupić 40 lub 50 procent taniej niż przed amerykańskim kryzysem na rynku nieruchomości. Dodatkowo, jeżeli posiadasz gotówkę i chcesz ją wydać na taki apartament lub dom na Florydzie, można negocjować ze sprzedającym w tym wypadku z bankiem na Florydzie. Czasami bywają akceptowane jeszcze niższe oferty niż te, oficjalnie podawane do wiadomości klienta w bankach lub na stronach internetowych z ofertami i ogłoszeniami nieruchomości.
Kilka ostatnich miesięcy, przyniosło ożywienie na florydzkim rynku nieruchomości, ceny domów i mieszkań w Miami poszły lekko w górę. Czy zwiastuje to rychły koniec amerykańskiego kryzysu na rynku nieruchomości? Tego nie wiemy, ale ostrożnie analizując obecną sytuację, można się tego spodziewać.

Oferty IBERMAXX Floryda, dotyczą nieruchomości z południowej Florydy, najpiękniejszej części tego tropikalnego półwyspu. U nas znajdziesz aktualne oferty sprzedaży domów i mieszkań w Miami, w Boca Raton, w Fort Lauderdale, aż po West Palm Beach, bardziej na południu. Działamy w trzech hrabstwach Florydy. Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach County. Tutaj znajdują się najlepsze miejsca do posiadania i zakupu domu na Florydzie. Wschodnia Floryda (wybrzeże Atlantyku) oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości na Florydzie, wspaniałe piaszczyste plaże, wysokie temperatury cały rok, tropikalny klimat i idealne warunki do inwestycji w bezpieczną i stabilną gospodarkę, jaką jest gospodarka 18 milionowej Florydy.

Zakup nieruchomości na Florydzie z pewnością dobrze zaprocentuje w przyszłości. Zarówno jeżeli bierzesz pod uwagę wynajem nieruchomości na Florydzie i czerpanie pasywnych zysków z wynajmu domu lub apartamentu, jak również późniejszego odsprzedania nieruchomości na Florydzie.
Przy transakcji kupna sprzedaży domu na Florydzie, zawsze warto skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Przemawiają za tym przede wszystkim względy bezpieczeństwa podczas przeprowadzania takiej operacji. Kupując bezpośrednio od właściciela na Florydzie, narażasz się na ryzyko kupna nieruchomości np. obciążonej kredytem hipotecznych lub innym zadłużeniem.

Także kupowanie domów na nowych osiedlach to teraz najlepszy czas na tego typu inwestycje. Domy na nowych osiedlach sprzedają się szybko. Lepsze lokalizacje tzw. prime locations również szybko zostają wykupywane przez inwestorów, oraz przez osoby marzące o domu na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura na Florydzie, gdzie mamy dostęp do tysięcy ofert nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie zagraniczną nieruchomość marzeń i najlepsze oferty domów i mieszkań z Florydy. Także kredyty hipoteczne na Florydzie na sfinansowanie transakcji zakupu domu. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i dobrze zainwestuj w dom lub mieszkanie za granicą.
IBERMAXX wita na Florydzie i w USA. Zapraszamy....!

Nieruchomości Miami Dade

Domy, apartamenty, wille i luksusowe posiadłości z obszaru Miami Dade, na Florydzie. Hrabstwo Miami Dade wchodzi w skład regionu South East na Florydzie, do którego należą inne hrabstwa tego regionu. Jest ich w sumie pięć. Pozostałe hrabstwa to Martin na północy, Palm Beach, Broward i Monroe.
W tej części, naszej prezentacji nieruchomości na sprzedaż na Florydzie, masz okazję do przejrzenia nieruchomości z obszaru Miami Dade.

Do Hrabstwa Miami Dade należą następujące miejscowości, które przedstawiamy w kolejności alfabetycznej. Są to następujące miasta: Aventura, Bal Harbour, Bay Harbor Islands, Biscayne Park, Coconut Grove, Coral Gables, Cutler Bay, Doral, El Portal, Florida City, Golden Beach, Goulds, Hialeah, Hialeah Gardens, Homestead, Indian Village, Islandia, Kendall, Key Biscayne, Leisure City, Liberty City, Medley, Miami, Miami Beach, Miami Gardens, Miami Lakes, Miami Shores Village, Miami Springs, North Bay Village, North Miami, North Miami Beach, Opa-Locka, Palmetto Bay, Pinecrest, Pinewood, Princeton, Richmond Heights, South Miami, Sunny Isles Beach, Surfside, Sweetwater, Virginia Gardens, West Miami, Westchester, Westwood Lake.

Ta część Florydy posiada jedne z najbardziej luksusowych nieruchomości na sprzedaż, najbardziej prestiżowe nieruchomości znajdziemy na plaży South Beach w Miami i osiedla, oraz urbanizacje wokół North Beach Miami i dzielnicy Aventura. Tutaj mieszkają i posiadają swoje nieruchomości najbogatsi i sławni tego świata, gwiazdy filmowe i gwiazdy muzyki pop. To tutaj na ulicy zobaczysz hollywodzkiego aktora lub aktorkę.

Hrabstwo Miami Dade jest domem dla ogromnej ilości atrakcji turystycznych tego regionu, które koniecznie trzeba poznać, nawet podczas wycieczki do Miami. Poniżej wymienione jest tylko kilka z nich, tych najważniejszych atrakcji turystycznych: Oceanarium w Miami, zwane "Seaquarium". Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia podczas mieszkania lub zwiedzania tej części Florydy to Coral Castle Homestead i Deering Estate w Palmetto Bay, historyczny dom Charlesa Deeringa. W Coral Gables koniecznie należy zobaczyć Fairchild Tropical Garden. W Miami trzeba zwiedzić Miami Beach Botanical Garden, oraz Parrot Jungle and Gardens.

W Miami znajduje się również wspaniałe ZOO zwane Metrozoo, oraz biopark Monkey Jungle.
Jeżeli kupisz nieruchomość w hrabstwie Miami Dade i zamieszkasz w tej części Florydy, wierz nam, przez najbliższe kilkanaście miesięcy będziesz miał gdzie wyjść i co robić... to miejsce niezwykle obfite we wszelkiego rodzaju atrakcje turystyczne dla dzieci i dorosłych.

Przede wszystkim warto zacząć od South Beach w Miami, to kwintesencja samego mieszkania i imprezowania w Miami, tak doskonale miejsca w USA, znanego z doskonałego życia nocnego, oraz miejsca na zakupy w stylu florydzkim. Dla dzieci niezwykle będzie ważna wizyta w ZOO w Miami, uważanego za jedno z najlepszych ZOO w całych stanach Zjednoczonych. Zwierzęta z każdego kontynentu, od Australii, przez Azję, a na Ameryce Południowej skończywszy. Zwierzęta biegają w wolnych wybiegach. Wspaniała wycieczka dla całej rodziny.

Kolejną atrakcją dla posiadaczy nieruchomości w Miami, może być wyprawa do Miami Seaquarium. Oceanarium leży pomiędzy downtown Miami a Key Biscayne. Przygotuj się przynajmniej na pół dnia tej niezwykłej przygody z tropikalnym życiem morskim regionu Florydy.
Koniecznie odwiedź Everglades, to 1,5 mln akrów bagien i rozlewisk, tak nam doskonale znanych z filmów i programów przyrodniczych. W Everglades znajduje się 14 rzadkich i zagrożonych gatunków zwierząt, wśród nich amerykański krokodyl, amerykańska pantera, oraz majestatyczne manaty.

Dla miłośników techniki i nowości technologicznych wskazana jest wizyta w Muzeum Nauki w Miami. To muzeum jest także domem dla Bird of Pray Reserch Center, oraz Weintraub Observatory.
Jeżeli zamierzasz kupić nieruchomość w Miami i przeprowadzić się do miasta z dziećmi koniecznie odwiedź Miami Children's Museum. Masa interaktywnych zabawek i urządzeń z których dziecko może się tak wiele nauczyć.
Kolejną atrakcją turystyczną w hrabstwie Miami Dade jest Parrot Jungle Island. Tropikalne ptaki i niesamowite papugi czekają na odwiedzających w naturalnym środowisku.

Monkey Jungle to kolejne niesamowite miejsce w Miami. Kiedy homo sapiens przechadzają się wyznaczonymi ścieżkami nad głowami bujają się szympansy, makaki a może i dojrzysz goryla w tropikalnej gęstwinie. Pod koniec wycieczki do Miami warto wybrać się do Coral Castle, unikalny monument w Miami, stworzony przez łotewskiego artystę Eda Leedskalnina.

Na sam koniec należy zostawić wizytę w Vizcaya, historyczną 50 akrową posiadłość, gdzie bawili i bawią się najbogatsi w Miami.
Jeżeli staniesz się właścicielem domu lub apartamentu w Miami lub gdziekolwiek indziej w hrabstwie Miami Dade z pewnością pierwszy rok pobytu na Florydzie wykorzystasz na poznawanie i zwiedzanie tych niesamowitych atrakcji turystycznych, tak wspaniale podanych dla mieszkańców i osób odwiedzających Florydę.

Nieruchomości Key Biscayne Miami

Jedna z najlepszych lokalizacji do posiadania nieruchomości w Miami. Wygoda mieszkania w Miami jednocześnie cisza, spokój i mnóstwo zieleni. Apartament w Key Biscayne lub penthouse w Key Biscayne może być doskonałą inwestycją w mieszkanie wakacyjne na Florydzie, ale także idealnym miejscem na mieszkanie w Miami przez dłuższy okres. Sprawdź ofert nieruchomości zagranicznych we wspaniałym Key Biscayne w Miami. Nie spodziewaj się iż mieszkania na Key Biscayne zaliczają się do tanich. To jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji na inwestycję w nieruchomości w Miami.

Jeśli interesujecie się Florydą, to na pewno wiecie, że jej bogata historia pociąga za sobą istnienie niezliczonych zabytkowych obiektów, które wpisane są do rejestru miejsc o znaczeniu historycznym. Jeśli tylko macie ochotę zwiedzać malowniczą Florydę, obiektów do zwiedzania Wam nie zabraknie. Innymi, równie ciekawymi co zabytkowe dzielnice, miejscami do zwiedzania są liczne parki i rezerwaty przyrody, z których najbardziej znany to ogromny, pełen bogactwa fauny i flory, rezerwat Everglades.

Turyści lubiący aktywny wypoczynek z odrobiną odpoczynku, mają do dyspozycji setki kilometrów plaż z krystalicznie czystą wodą, niezliczone ilości kortów tenisowych, pól golfowych i centrów sportowych i rekreacyjnych. Jeśli zaś jesteście amatorami nurkowania Floryda ma Wam do zaoferowania, krystalicznie czystą wodę, liczne rafy koralowe i zatopione wraki, które możecie podziwiać godzinami nurkując indywidualnie lub z instruktorem.

Zamieszkaj na wyspie

A słyszeliście może opinię, że podróż na Florydę bez odwiedzenia Miami Key Biscayne jest niekompletna? Key Biscayne jest dzielnicą Miami położoną na wysepce graniczącej z Oceanem Atlantyckim u ujścia Zatoki Biscayne Bay. To właśnie Key Biscayne nazywany jest potocznie „The Island Paradise”, luźno tłumacząc Wyspą Raju. Nic w tym dziwnego, ponieważ luksusowa dzielnica Miami na wyspie otoczonej Oceanem Atlantyckim i Zatoką Biscayne Bay potrafi przyciągać swoim luksusem nie tylko turystów, ale także mieszkańców okolicznych miast i miasteczek, ale to nie wszystko, częstymi gośćmi na plażach Key Biscayne są żółwie morskie, możecie je obserwować podczas składania jaj.

Floryda jest miejscem, gdzie pogoda potrafi rozpieszczać, latem temperatury nie są wyższe niż 35 stopni Celsjusza, zimą natomiast nie spadają poniżej 15 stopni Celsjusza, często natomiast osiągają nawet 22 stopnie Celsjusza, wtedy gdy w Polsce walczymy często z siarczystymi mrozami. Taka aura jak najbardziej pasuje to „The Island Paradise”. Czy widzieliście zdjęcia Key Biscayne lub mieliście okazję widzieć filmy z tej okolicy? Potraficie sobie wyobrazić luksusową wyspę, z pięknymi rezydencjami, eleganckimi hotelami i kurortami turystycznymi pełnych blichtru i prywatnymi marinami z drogimi jachtami? Jeśli tak to właśnie to tu znajdziecie - prawdziwe „The Island Paradise”.

Miejsce dla zamożnych

Jeśli sprowadzicie się tutaj z dziećmi, na pewno zainteresuje Was oferta edukacyjna dzielnicy. Znajdziecie tutaj szkoły publiczne i prywatne, takie jak Key Bisayne K-8 Center, Key Biscayne Community School, czy Coral Gables High School. Oczywiście nie samą edukacją człowiek żyje, po szkole można udać się do jednego z parków zlokalizowanych w dzielnicy lub to Key Biscayne Shopping Center lub The Squere Shopping Center. Key Biscayne ma również do zaoferowania usługi Key Biscayne Yacht Club.

Będąc tutaj docenicie różnorodność oferowanych sportów, możecie pograć w tenisa, popróbować swoich sił w kitesurfingu, żeglarstwie, czy po prostu rekreacyjnej jeździe na rolkach lub rowerze. Społeczność Miami Key Biscayne może cieszyć się licznymi wydarzeniami, których jest nawet kilka w miesiącu. Odbywają się tu również liczne wydarzenia kulinarne, związane na przykład z degustacją różnych win pochodzących z różnych szczepów z całego świata jak na przykład Spanish Wines and Rum Tasting, California Pinot Noir and Gin Tasting, French Wines and Cognac Tasting, Italian Proseco Tasting, a także takie wydarzenia jak coroczny festiwal Octoberfest, Magic on The Bay, Children Christmas Celebration czy New Year`s Eve at Novecento Key Biscayne. Oprócz festiwali rekreacyjno - rozrywkowych, możecie być świadkami wydarzeń sportowych takich jak Sony Tenis Open, są to rozgrywki tenisa należące do World Class Tennis, Act4Me`s Annual Poker Tournament, czyli doroczny turniej pokera, 18 Holes 1 Cause – Act4Me Charity Golf Tournament, charytatywny turniej pokera.

Nieruchomość nie tylko na wakacje w Miami

Jak już wszystkie atrakcje będziecie mieli za sobą i pozostanie Wam tak zwane nic nie robienie, choć przy tej ilości wydarzeń ciężko sobie to wyobrazić, Key Biscayne jest miejscem, gdzie można odpoczywać z dużo większą przyjemnością. Czekają na Was plaże, na których można odpocząć, popływać w krystalicznych wodach, otaczających wyspę, lub nurkować niedaleko od brzegu. Tylko uważajcie na żółwie morskie, nie powinny zrobić Wam krzywdy, ale uważajcie raczej, by ich samemu nie wystraszyć.

Oferty nieruchomości na wyspie są liczne, a ich przekrój cenowy ogromny. Od 200 tysięcy dolarów możecie znaleźć ciekawe, niewielkie domki do remontu, przyznacie, że to dość niska cena. Jednak Key Biscayne to także bardzo luksusowe rezydencje. Za 27 milionów dolarów możecie nabyć prywatną rezydencję – port, z ośmioma sypialniami, siedmioma łazienkami, basenem, sauną i przepięknym ogrodem, zapierającym dech w piersiach równie mocno jak sam widok na Ocean Atlantycki. Wszystko to na niecałych 3000 metrach kwadratowych.

Rodzaje nieruchomości na Key Biscayne

Nieruchomości na Key Biscayne w Miami to także ciekawe oferty, tańsze od tych najdroższych, a zarazem bardzo luksusowe i ciekawe. Jedną z ciekawszych nieruchomości na sprzedaż jest apartament w jednej z najlepszych lokalizacji w Key Biscayne w luksusowym apartamentowcu Crandon Tower wybudowanym w 1966 roku. Macie tu zagwarantowany wspaniały panoramiczny widok na Ocean Atlantycki i Zatokę Biscayne Bay.
Apartamentowiec położony jest niecały kilometr od Oceanu Atlantyckiego, jeśli zdecydujecie się na kupno apartamentu w Crandon Tower, dostaniecie do dyspozycji parking. Ale to nie wszystko, najciekawszą częścią tej oferty jest jej cena, to wszystko możecie mieć już za 400 tysięcy dolarów, co może wydawać się ceną wcale nie najwyższą w porównaniu z cenami innych apartamentów i rezydencji w Key Biscayne.

To właśnie Miami Key Biscayne było miejscem, w którym mieszkał były prezydent USA, Richard Nixon. Właścicielami nieruchomości na terenie Miami Key Biscayne byli również między innymi Cher, Brad Pitt i wiele innych mniej lub bardziej znanych osób.

Nieruchomościami na Florydzie interesują się głównie Europejczycy i mieszkańcy wysoko rozwiniętych krajów Azji, a to głównie dlatego, że Amerykanie kupują już mniej nieruchomości. Ze względu na kryzys ekonomiczny, nie biorą już tylu kredytów co kiedyś a więcej osób wynajmuje nieruchomości na Florydzie. Pozostali nabywcy, często decydują się na kupno tych luksusowych nieruchomości w tym słynnym Miami, głównie ze względu na inwestycję na przyszłość. Rezydencja lub condo kupione dzisiaj, w niedalekiej przyszłości może okazać się nie tylko droższe niż dzisiaj, ale w miedzy czasie może przynosić duży dochód, jeśli inwestor zdecyduje się go wynająć.

Miami Key Biscayne to dobre miejsce nie tylko na wakacje, ale również, żeby osiedlić się tutaj na stałe. Być może taki odpoczynek i luksus wejdzie Wam w krew, wtedy przestaniecie czuć się tu jak na wakacjach, ale na pewno nie będziecie chcieli opuścić swojego domku, lub apartamentu nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego lub przy samej Zatoce Biscayne Bay. Nie zważając na lokalizację nieruchomości, zawsze będziecie mogli liczyć na piękne widoki z okna i przyjazną okolicę.

Typ nieruchomości za granicą: Nieruchomości luksusowe na sprzedaż w USA

Nieruchomości klasa premium. Najwyższej jakości oferty sprzedaży nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Oferty sprzedaży nieruchomości z wybrzeża Florydy w najbardziej prestiżowych lokalizacjach na Florydzie, takich jak Miami South Beach, Miami North Beach, oferty nieruchomości w Deerfield Beach w Palm Beach County. Sprawdż ofertę IBERMAXX, luksusowych domów, apartamentów i posiadłości w USA.
Segment nieruchomości z tzw. "najwyższej półki".
Posiadłości nad morzem, country estates, wielkie wille i posiadłości dla specjalnego klienta.
Nasza agencja nieruchomości specjalizuje się w tego rodzaju transakcjach i nieruchomościach w USA. Jesteś zainteresowany tego rodzaju inwestycją na Florydzie? Skontaktuj się z IBERMAXX nieruchomości zagraniczne. Dla naszych klientów zawsze mamy specjalne oferty i wyselekcjonowane nieruchomości z Florydy.

Jeżeli planujesz podróż i wypoczynek na Florydzie, a także poszukiwanie swojej wymarzonej rezydencji za granicą, to koniecznie skorzystaj z pakietu VIP Floryda dla naszych inwestorów z Polski i Europy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z takiej formy przeglądania nieruchomości na Florydzie podczas pobytu w USA

Ulubione:


Brak ulubionych ofert

Przelicznik walut:

Cena: 39 000 000,00 USD
Nazwa waluty Kurs średni Przelicznik Cena po przeliczeniu
Euro 0.9056 1 35 316 490,08 EUR
Funt szterling 0.7925 1 30 908 992,12 GBP
Złotówka polska 3.8990 1 152 062 211,36 PLN
Frank szwajcarski 0.9984 1 38 936 430,32 CHF
Korona norweska 9.0895 1 354 489 269,22 NOK
Rubel rosyjski 64.1161 1 2 500 527 574,03 RUB
Data aktualizacji: 2019-10-14

Kalkulator ratalny:


Kwota: USD
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: USD
Newsletter
Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!
Przenieś do samej góry
Miami Beach Kerr and Williams Sub willa
1.875.000 USD

Miami Beach Kerr and Williams Sub willa

Miami Dade / Miami Beach
Dom Floryda w Boca Raton
169.500 USD

Dom Floryda w Boca Raton

Palm Beach / Boca Raton
Miami Biscayne Blvd. unit 3405
625.000 USD

Miami Biscayne Blvd. unit 3405

Miami Dade / Miami Brickell
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij