serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale


Willa 6382 Breckenridge Cir Lake Worth 1833 sqft
324.000 USD
Willa Lantanta 8056 Ambach Wy 1243 sqft
114.900 USD
drukuj ofertę drukuj ofertę

Pembroke Pines Townhouse

Kraj: USA
Region: Broward
Miejscowość: Pembroke Pines
Typ nieruchomości: Szeregowiec
Rynek:wtórny
Cena:295 000,00 / 209 000,00 USD przelicz walutę Oblicz przybliżoną ratę miesięczną
Opis:

Nieruchomość typu townhouse/szeregowiec w Pembroke Pines na Florydzie (hrabstwo Brovard). Szeregowiec składa się z 2 sypialni i 3 łazienek. Dom jest na sprzedaż jako nieruchomość używana, ale obecni właściciele prawie w nim nie mieszkali, traktując dom, jako nieruchomość wakacyjną. Dom jest w idealnym stanie. Na sprzedaż z meblami i wyposażeniem, dokładnie jak widać na załączonych fotografiach.
Na dole tzw. open plan. Na górnym poziomie znajdują się dwie sypialnie z łazienkami. Bardzo duże podwórko (backyard), system alarmowy, dom wybudowano w nowych standartach spełniających wymogi ochrony przed huraganami, nawiedzającymi południową Florydę. Wysokie sufity, ładna, zewnętrzna architektura, utrzymana w stylu sródziemnomorskim. Granitowe blaty w kuchni. Okazja. Wystarczy tylko się wprowadzić, pełne wyposażenie i umeblowanie w cenie sprzedaży tego domu na Florydzie.

Numer referencyjny:IBR3287824
Powierzchnia nieruchomości:1141.00 sq ft
Ilość sypialni:2
Umeblowanie:tak
Klimatyzacja:tak
Parking:tak
Balkon taras:tak
Basen:tak
Pembroke Pines Townhouse
Pembroke Pines Townhouse 1
Pembroke Pines Townhouse 2
Pembroke Pines Townhouse 3
Pembroke Pines Townhouse 4
Pembroke Pines Townhouse 5
Pembroke Pines Townhouse 6
Pembroke Pines Townhouse 7
Pembroke Pines Townhouse 8
Pembroke Pines Townhouse 9
Pembroke Pines Townhouse 10
Pembroke Pines Townhouse 11
Pembroke Pines Townhouse 12
Pembroke Pines Townhouse 13
Pembroke Pines Townhouse 14
Pembroke Pines Townhouse 15
Pembroke Pines Townhouse 16
Pembroke Pines Townhouse 17
Pembroke Pines Townhouse 18
Pembroke Pines Townhouse 19
Pembroke Pines Townhouse 20
Pembroke Pines Townhouse 21
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka: *


(*) pola obowiązkowe

« wstecz

Nieruchomości USA

Nieruchomości na sprzedaż w USA przez IBERMAXX, agencja nieruchomości zagranicznych. Zobacz oferty domów, apartamentów i willi w USA, na sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Florydzie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego w Stanach Zjednoczonych. Obecny kryzys na rynku nieruchomości w USA, a właściwie globalny kryzys na rynku nieruchomości, trwający od 2008 roku, mimo wszystko tworzy okazję dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości zagraniczne, niebywałe okazje do zakupu domu lub apartamentu w USA o wiele taniej. Obecny "dołek" cenowy, oferuje dla poszukującego nieruchomości ogromne możliwości i pomysł na inwestycję w przyszłość.

Przyjdzie czas, iż rynek ten odrodzi się i ceny nieruchomości w USA znów poszybują w górę. Nie zapominajmy iż to największa i najbogatsza gospodarka na świecie.
Co najciekawsze, tego sławnego kryzysu, zupełnie nie widać na ulicach USA, ani w restauracjach, ani w sklepach, które są pełne kupujących i spożywających drogie posiłki i wykwintne obiady, ludzi. Jest to rzecz niezwykła jak wygląda taki "kryzys" zagranicznych nieruchomości. Jednak statystyki z USA i badania ekspertów w branży nieruchomości podają alarmujące cyfry o spadkach cen i ilości zaciąganych kredytów hipotecznych w USA. Aczkolwiek powoli się to zmienia i widać iż zagraniczne rynki nieruchomości powoli wracają do normalności.

Nieruchomości na świecie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, to dobra inwestycja powiązana z niewielkim ryzykiem inwestycyjnym. W krajach dynamicznych gospodarczo, zawsze można w miarę szybko sprzedać dom lub mieszkanie lub zająć się wynajmem nieruchomości za granicą i generować dla siebie stały przychód z wynajmu, czyli nasz sławny cash flow. Możliwości manewru jest wiele, a ryzyko dla inwestora, stosunkowo niewielkie.

Nieruchomości na Florydzie rządzą się swoimi prawami. Tutaj najlepsze lokalizacje, nieruchomości wysokiej klasy i dobrze położone, nie "odczuły" takiego kryzysu i spadku cen. Część nieruchomości na Florydzie jest przeceniona i można je nabyć w niższej cenie, ale nieruchomości w dobrych lokalizacjach "trzymają się" dobrze. Tak, z reguły, jest wszędzie na świecie, podobnie jest i na Florydzie. To jeden z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości na świecie.

Generalnie, właściciele sprzedający nieruchomości w USA, na Florydzie, dzielą się na tych co muszą sprzedać i na tych, co chcą sprzedać? Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma grupami? Ktoś, kto posiada kredyt hipoteczny na nieruchomość i płaci miesięczne, wysokie raty, gdy ma trudności finansowe z pewnością będzie chciał się pozbyć szybciej, swojego mieszkania lub domu. Natomiast osoba dobrze sytuowana, z zabezpieczeniem finansowym, nie będzie śpieszyła się ze sprzedażą swojej posesji i poczeka na dobrego klienta, zainteresowanego dobrą lokalizacją i spokojnie sprzeda swój dom w USA za cenę, jaką sobie życzy. Uprościliśmy troszeczkę rozumowanie, by przedstawić Państwo choć trochę, jak wygląda sprzedaż nieruchomości w USA, w chwili obecnej.

Dla naszych klientów, staramy się znaleźć zawsze najlepszy "deal". Jest ogromny wybór nieruchomości do których mamy dostęp w naszym biurze. Korzystamy z bazy nieruchomości USA, z regionalnej bazy nieruchomości na sprzedaż, na Florydzie. Tylko ich część widnieje w naszym serwisie internetowym.
Różnic w cenie nie ma, nieruchomość jest zwykle w tej samej cenie jak w innych agencjach nieruchomości w USA i na Florydzie.
Co z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości w USA? W dalszym ciągu, jesteśmy w stanie dla naszych klientów, uzyskać kredytowanie hipoteczne do 70% wartości nieruchomości. Dobre czasy w USA minęły, kiedy można było uzyskać 80%-90% i więcej kredytowania hipotecznego. Banki w USA, mniej chętnie pożyczają pieniądze, szczególnie obcokrajowcom. Zabezpieczenie i wkład własny w wysokości 30 do 35% ułatwi nam uzyskanie kredytowania hipotecznego na zakup domu lub apartamentu na Florydzie.

Dane makroekonomiczne w USA jakie docierają do nas z początkiem 2013 roku "szeptają" o powolnym odradzaniu się amerykańskiego rynku nieruchomości. Optymistyczne prognozy mieszają się z negatywnymi opiniami i prognozami w amerykańskich nieruchomościach na 2014 i 2015. Któż z nas może to przewidzieć.
Ostatni raport Goldman Sachs sugeruje iż w drugiej połowie 2013 rynek nieruchomości w USA może się odbić od dna. Zbyt duża podaż nieruchomości przejętych przez banki przeczy tym przewidywaniom. Z perspektywy zagranicznego inwestora, pojawiły się dostępne kredyty hipoteczne dla kupującego nieruchomość w USA, jako druga nieruchomość lub jako inwestycje w USA na najniższym poziomie od lat, tj. kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 50.000$ na minimum 15 lat z oprocentowaniem 3.875% z depozytem (down payment) 25%.
W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA i na Florydzie znajdziesz wiele tego typu ofert domów, willi i apartamentów na sprzedaż.

Nasz serwis sprzedaży zagranicznych nieruchomości w USA, adresujemy do osób marzących o domu, rezydencji lub willi na Florydzie. Zakup nieruchomości w USA nie jest prosty i sam proces sprzedaży, zaciągnięcia kredytu hipotecznego, sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, wreszcie zakończenia procesu sprzedaży, tzw. "closing", różni się diametralnie od sprzedaży nieruchomości w Europie i w Polsce. Także od innych rynków nieruchomości za granicą.

Sprzedażą nieruchomości w USA, może zajmować się tylko licencjonowany i przeszkolony agent, który ukończył odpowiednie kursy i zdał odpowiednie, stanowe egzaminy. Handel nieruchomościami w USA, jest ściśle regulowany. Każde biuro nieruchomości potrzebuje odpowiednie licencje na otwarcie tego typu działalności, wreszcie agent potrzebuje zdać odpowiednie egzaminy, aby móc sprzedawać nieruchomości na terenie Florydy.
Wreszcie, zwykłe otwarcie konta bankowego w USA, nie jest proste, nie każdy może to zrobić, wchodząc z ulicy i prosić o otwarcie rachunku bankowego w USA....
Serdecznie zapraszamy do IBERMAXX, staramy się o jak najlepszą ofertę, oraz o jak najlepszą obsługę naszego klienta. Jeżeli nie ma jakieś nieruchomości na naszej stronie, napisz lub przyjdź do naszego biura, postaramy się znaleźć odpowiednią nieruchomość właśnie dla Ciebie, idealnie dobraną pod Twoje wymagania.

Nieruchomości na Florydzie

Któż z nas nie marzył o domu na Florydzie, apartamencie w Miami tuż przy piaszczystej plaży, całorocznym graniu w golfa, jadaniu w dobrej restauracji i korzystania z uroków życia, oraz wspaniałych serwisów dla mieszkańców, jakie oferuje południowa Floryda. Floryda to jedno z najlepszych miejsc na świecie na zakup domu i apartamentu. Rezydencji lub domu z działką i prywatnym basenem. Jeżeli chodzi o nieruchomości zagraniczne, to Miami i okolice południowej Florydy, bez wątpienia należą do najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie na posiadanie domu lub apartamentu za granicą. Także na zakup apartamentu przy morzu i blisko plaży w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale.

Obecny okres zapaści ekonomicznej i niskich cen domów i mieszkań na Florydzie, oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem domu za granicą, na Florydzie, najlepsze okazje dla tego rodzaju zagranicznej inwestycji w nieruchomości.
W chwili obecnej, oferty foreclosures in Florida lub short sale in Florida są to tak niesamowite okazje dla inwestora, iż zupełnie trudno im się oprzeć. Takie mieszkania można teraz kupić 40 lub 50 procent taniej niż przed amerykańskim kryzysem na rynku nieruchomości. Dodatkowo, jeżeli posiadasz gotówkę i chcesz ją wydać na taki apartament lub dom na Florydzie, można negocjować ze sprzedającym w tym wypadku z bankiem na Florydzie. Czasami bywają akceptowane jeszcze niższe oferty niż te, oficjalnie podawane do wiadomości klienta w bankach lub na stronach internetowych z ofertami i ogłoszeniami nieruchomości.
Kilka ostatnich miesięcy, przyniosło ożywienie na florydzkim rynku nieruchomości, ceny domów i mieszkań w Miami poszły lekko w górę. Czy zwiastuje to rychły koniec amerykańskiego kryzysu na rynku nieruchomości? Tego nie wiemy, ale ostrożnie analizując obecną sytuację, można się tego spodziewać.

Oferty IBERMAXX Floryda, dotyczą nieruchomości z południowej Florydy, najpiękniejszej części tego tropikalnego półwyspu. U nas znajdziesz aktualne oferty sprzedaży domów i mieszkań w Miami, w Boca Raton, w Fort Lauderdale, aż po West Palm Beach, bardziej na południu. Działamy w trzech hrabstwach Florydy. Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach County. Tutaj znajdują się najlepsze miejsca do posiadania i zakupu domu na Florydzie. Wschodnia Floryda (wybrzeże Atlantyku) oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości na Florydzie, wspaniałe piaszczyste plaże, wysokie temperatury cały rok, tropikalny klimat i idealne warunki do inwestycji w bezpieczną i stabilną gospodarkę, jaką jest gospodarka 18 milionowej Florydy.

Zakup nieruchomości na Florydzie z pewnością dobrze zaprocentuje w przyszłości. Zarówno jeżeli bierzesz pod uwagę wynajem nieruchomości na Florydzie i czerpanie pasywnych zysków z wynajmu domu lub apartamentu, jak również późniejszego odsprzedania nieruchomości na Florydzie.
Przy transakcji kupna sprzedaży domu na Florydzie, zawsze warto skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Przemawiają za tym przede wszystkim względy bezpieczeństwa podczas przeprowadzania takiej operacji. Kupując bezpośrednio od właściciela na Florydzie, narażasz się na ryzyko kupna nieruchomości np. obciążonej kredytem hipotecznych lub innym zadłużeniem.

Także kupowanie domów na nowych osiedlach to teraz najlepszy czas na tego typu inwestycje. Domy na nowych osiedlach sprzedają się szybko. Lepsze lokalizacje tzw. prime locations również szybko zostają wykupywane przez inwestorów, oraz przez osoby marzące o domu na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura na Florydzie, gdzie mamy dostęp do tysięcy ofert nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie zagraniczną nieruchomość marzeń i najlepsze oferty domów i mieszkań z Florydy. Także kredyty hipoteczne na Florydzie na sfinansowanie transakcji zakupu domu. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i dobrze zainwestuj w dom lub mieszkanie za granicą.
IBERMAXX wita na Florydzie i w USA. Zapraszamy....!

Nieruchomości Broward

Nieruchomości na sprzedaż z obszaru Browar County (hrabstwo Broward), położonego na północ od Miami i na północ od hrabstwa Miami Dade. Zobacz najlepsze oferty sprzedaży apartamentów, willi i posiadłości z Broward County. Ta część południowej Florydy to bardzo atrakcyjne tereny do inwestowania w nieruchomości zagraniczne nie tylko przez Amerykanów lub Kanadyjczyków, ale i przez osoby z Europy. Bliska odległość do Miami i centrum tego niezwykłego miasta, od lat przyciąga inwestorów w nieruchomości w USA. Wspaniałe położenie, tropikalna roślinność, magiczne plaże nad Atlantykiem, całoroczna słoneczna pogoda, przemawiają same za siebie.

Na hrabstwo Broward składają się następujące miejscowości, ważne, jeżeli nosisz się z zamiarem kupna tutaj nieruchomości. Sa to miasta: Coconut Creek, Cooper City, Coral Springs, Dania Beach, Davie, Deerfield Beach, Fort Lauderdale, Hallandale Beach, Hillsboro Beach, Hollywood, Lauderdale Lakes, Lauderdale-By-The-Sea, Lauderhill, Lazy Lake, Lighthouse Point, Margate, Miramar, North Lauderdale, Oakland Park, Parkland, Pembroke Park, Pembroke Pines, Plantation, Pompano Beach, Port Everglades, Sea Ranch Lakes, Southwest Ranches, Sunrise, Tamarac, West Park, Weston, Wilton Manors.

W większości z tych atrakcyjnych miast i miasteczek, znajdziesz oferty od polskiej agencji pośrednictwa - IBERMAXX nieruchomości zagraniczne. Sprawdź apartamenty, mieszkania, wille i ekskluzywne luksusowe posiadłości z tej części Florydy. Szczególnie sprawdź oferty nieruchomości i atrakcje turystyczne miejscowości Lauderdale Be The Sea w pobliżu Fort Lauderdale.
Hrabstwo Broward zostało utworzone w 1915 roku. Nazwa pochodzi od imienia gubernatora tej części Florydy, Napoleona Bonaparte Broward, który rządził tutaj od 1905 do 1909. Początkowo nazwa miała być Everglades County. Brovard County najlepiej pamiętają osoby interesujące się wyborami prezydenckimi w USA w 2000 roku. To tutaj właśnie nastąpiła największa kontrowersja w historii USA, podczas zliczania głosów.

Broward County posiada ogromną ilość atrakcji turystycznych, najważniejsze z nich to Museum of Discovery and Science w Ft. Lauderdale. Tutaj także znajduje się International Swimming Hall of Fame, oraz Fish Association w Dania Beach. Warto także zobaczyć ogród botaniczny Flamingo Gardens, oraz rezerwat przyrody. W Coconut Creek znajduje się Butterfly World. Dla amatorów zakupów proponujemy odwiedzenie Sawgrass Mill, olbrzymie centrum handlowe w Sunrise. Drużyna hokejowa NHL Florida Panthers rozgrywa swoje mecze w Bank Atlantic Center w Sunrise. W Broward County znajduje się także wiele wejść do Everglades. W miejscowości Pompano Beach znajduje się sławny Festival Flea Market Mall, największy w USA "pchli targ".

W Brovard County mieszka blisko 1 mln 650 tysięcy ludzi. Po Nowym Jorku właśnie w Broward County zamieszkuje najwięcej amerykanów włoskiego pochodzenia. Największe szkoły i uczelnie w hrabstwie Broward to Broward College, Nova Southeastern University, DeVry University, University of Phoenix, The Art Institute of Fort Lauderdale, oraz Technological University of America.
Przez hrabstwo Broward prowadzi linia kolejowa Amtrak, Tri-rail.

Największe lotniska w Broward to Fort Lauderdale Hollywood International Airport, Pompano Beach Airpark, North Perry Airport, oraz Fort Lauderdale Executive Airport.
Broward County jest miejscem na Florydzie, gdzie znajdują się najlepsze plaże na tym amerykańskim półwyspie. Najlepsze plaże tego regionu Florydy to: Deerfield Beach, Hillsboro Beach, Pompano Beach, plaża w Lauderdale By The Sea, Fort Lauderdale, Dania Beach, Hollywood Beach, oraz Hallandale Beach.

Jeżeli chodzi o zakup nieruchomości na Florydzie to hrabstwo Broward County jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do posiadania domu na Florydzie. Wibrujący Fort Lauderdale, wspaniałe życie nocne tego miasta, oraz okoliczne magiczne plaże powodują iż to miejsce może stać się Twoim drugim domem na Florydzie. Przeglądnij nasze oferty nieruchomości na sprzedaż z hrabstwa Broward, a może zdecydujesz się na kupno domu może właśnie w tym miejscu Florydy.

Pembroke Pines nieruchomości

Oferty sprzedaży nieruchomości na Florydzie, na północ od Miami z obszaru Florida South East. Prezentujemy obszar Pembroke Pines w pobliżu Hollywood, Weston, oraz Miramar. Pembrok Pines posiada blisko 157.000 mieszkańców. I jest to drugie, najbardziej zaludnione miasto w hrabstwie Broward i dziesiąte na całej Florydzie.

Nazwa miasta wzięła się z drzew sosnowych rosnących przy drodze prowadzącej do miasta. W roku 1999 Pembroke Pines nawiedził huragan Irene, blisko 16 cali deszczu spadło wtedy na miasto powodując ogromne straty materialne. Najbardziej poszkodowane były lokalizacje takie jak Chapel Trail, oraz Silver Lakes.
W roku 2001 w Pembroke Pines istniało, wedle amerykańskich statystyk najgroźniejsze skrzyżowanie w USA, pomiędzy Pines Boulevard i Flamingo Road. W tej chwili skrzyżowanie zostało przebudowane i nie stanowi już zagrożenia dla mieszkańców i przyjezdnych.

Dla poszukujących nieruchomości na Florydzie Pembroke Pines, to może być ciekawy punkt do poszukiwania swojego wymarzonego domu na Florydzie, z dala od plaż, ale w ładnym miejscu wartym inwestycji na Florydzie.

Rynek nieruchomości na Florydzie to nie tylko wielkie miasta, przepełnione nie tylko mieszkańcami, ale również turystami. To nie tylko najdroższe oferty nieruchomości, gdzie większość ceny stanowi luksusowa lokalizacja. Oferty biur nieruchomości obejmują również mniejsze miasta i miasteczka, często na przedmieściach tych większych miast. W tych mniejszych miastach często jest spokojniej i ciszej, a ceny nieruchomości są jednocześnie dużo tańsze.

Pembroke Pines to miasto z około 150 tysięcy ludności, więc nie jest to małe miasteczko. Miasto znajduje się w hrabstwie Broward County, około 20 mil na północ od wielkiego Miami, oraz niecałe 10 mil od pobliskiego Hollywood. W linii prostej do plaż Oceanu Atlantyckiego będzie około 11 mil. Będąc trochę na uboczu, mieszkając w bardziej cichym i spokojnym mieście, jednocześnie macie kilka minut drogi do największych kurortów i dużych miast Florydy.

Nieruchomości Pembroke Pines

Ceny nieruchomości w Pembroke Pines wahają się od 50 tysięcy za mały domek do remontu lub apartament również do remontu. Nieruchomości z górnej półki cenowej dochodzą nawet do dwóch milionów za piękne, luksusowe rezydencje, czekające na swoich nowych, bogatych właścicieli. Można byłoby powiedzieć, że dla każdego coś się znajdzie.

Oczywiście przeszukując oferty biur nieruchomości w Pembroke Pines natraficie też na perełki, które można nabyć w niższych cenach, za dom lub apartament w bardzo dobrym standardzie. Jednym z przykładów takiego domu jest nieruchomość townhouse, w zabudowaniu szeregowym. Składa się ona z dwóch sypialni i trzech łazienek. Co warto zauważyć, dom sprzedawany jest z wtórnego rynku, jako używany, chociaż właściciele prawie w ogóle w nim nie mieszkali, traktując dom raczej jako miejsce wypadowe na wakacje.

Dzięki temu dom jest w idealnym stanie. Kuchnia jest w pełni wyposażona i ma granitowe blaty. Jeśli lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu, na pewno ucieszy was podwórko. Warto zauważyć, że nieruchomość sprzedawana jest wyposażona i z meblami. Czekają tu na Was basen i plac zabaw. Nieruchomość o powierzchni 1141 sq ft może być Wasza za 209 tysięcy dolarów.

Edukacja w Pembroke Pines

Jeśli sprowadzacie się tutaj z pociechami, nie musicie się martwić o to, gdzie Wasze dzieci pójdą do szkoły, ponieważ w Pembroke Pines jest kilka szkół, w większości publicznych. Szkoły należą do Broward County Public Schools. Są to między innymi Chapel Trail Elementary School, Franklin Academy Charter School, Lakeside Elementary School, Palm Cove Elementary School i wiele innych szkół typu elementary, kilka szkół typu middle, Franklin Academy Charter School K-8, Glades Middle School, Pembroke Pines Charter Middle School i inne, a także sześć high schools, takich jak Charles W. Flangan High School, Pembroke Pines Charter High School, West Broward High School. Starsi nie będą narzekać na brak uniwersytetów w okolicy. W Broward – Pines Center znajdują się regionalne kampusy Barry Univeristy, Broward College, oraz Florida International University.

Atrakcje w Pembroke Pines

Jednak edukacja to nie wszystko. Jeśli będziecie chcieli osiąść w Pembroke Pines, czekają tu na Was parki, place zabaw, restauracje i liczne sklepy. Najciekawszym miejscem, gdzie możecie spędzić wolny czas jest Pembroke Lakes Golf, głównie dla miłośników golfa, choć nie tylko. Oprócz pól golfowych znajdziecie tutaj korty tenisowe, baseny, a także restauracje i knajpki, w których możecie posilić się podczas aktywnie spędzanego czasu.
 

Typ nieruchomości: Szeregowce na sprzedaż w USA

Oferty sprzedaży szeregowców w Stanach Zjednoczonych na Florydzie. Typ nieruchomości z języka angielskiego "terraced house" lub "town house". W języku polskim, również często używane słowo na tego typu nieruchomość to "segment". Tego typu nieruchomości z reguły posiadają kontakt z dwoma budynkami po obydwu stronach. Jak również budowane są szeregowce narożne, bez sąsiada z jednej strony. Szeregowiec może posiadać niewielki ogród z przodu budynku lub z tyłu nieruchomości. Zwykle szeregowiec na Florydzie posiada niezależne wejście z zewnątrz wprost do salonu lub do korytarza, albo do przedpokoju.

Jeżeli interesuje Cię zakup tego typu zagranicznej nieruchomości na Florydzie, to koniecznie sprawdź nasze oferty sprzedaży szeregowców na Florydzie.
Definicja i opis domu szeregowego.

Dom szeregowy oznacza nieruchomość mieszkalną powstającą przez połączenie kilku domów jednorodzinnych wspólnymi ścianami działowymi, usytuowanymi na granicy działek (parceli). Domy jednorodzinne wchodzące w skład szeregówki nazywamy segmentami mieszkalnymi. Segmenty mogą być skrajne i segmenty środkowe. W zwykłych wypadkach, wszystkie segmenty domu szeregowego z jednej strony posiadają wejścia, oraz wjazdy do garaży, a z przeciwnej strony niewielkie ogrody. Każda nieruchomość stoi na jednym gruncie. Domy stykają się na granicy działki ścianami nieruchomości lub mieszkań i garaży. Ściany działowe oddzielające sąsiadów muszą spełniać warunki ochrony przeciwpożarowej, oraz warunki odpowiedniego wygłuszenia ścian, izolacji termicznej nieruchomości, itp.
Przeglądaj aktualne oferty sprzedaży nieruchomości na Florydzie typu szereg w naszej ofercie.

Ulubione:


Brak ulubionych ofert

Przelicznik walut:

Cena: 209 000,00 USD
Nazwa waluty Kurs średni Przelicznik Cena po przeliczeniu
Euro 0.8435 1 176 282,05 EUR
Funt szterling 0.7648 1 159 852,56 GBP
Złotówka polska 3.8650 1 807 777,24 PLN
Frank szwajcarski 0.9038 1 188 886,22 CHF
Korona norweska 9.2087 1 1 924 612,18 NOK
Rubel rosyjski 76.4525 1 15 978 575,32 RUB
Data aktualizacji: 2020-10-25

Kalkulator ratalny:


Kwota: USD
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: USD
Newsletter
Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!
Przenieś do samej góry
Rezydencja Floryda
589.000 USD

Rezydencja Floryda

Palm Beach / Boca Raton
Apartament ocean Floryda
329.000 USD

Apartament ocean Floryda

Palm Beach / Boca Raton
Sunny Isles Beach Jade Ocean apartament
1.000.000 USD

Sunny Isles Beach Jade Ocean apartament

Miami Dade / Miami Sunny Isles Beach
Miami Sunny Isles Beach Chateau Beach apartament
700.000 USD

Miami Sunny Isles Beach Chateau Beach apartament

Miami Dade / Miami Sunny Isles Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij