serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale


drukuj ofertę drukuj ofertę

Residences On Hollywood Beach Condo apartament

Kraj: USA
Region: Broward
Miejscowość: Hollywood
Typ nieruchomości: Apartament
Rynek:wtórny
Cena:279 000,00 USD przelicz walutę Oblicz przybliżoną ratę miesięczną
Opis:

Piękny apartament, w przepięknej, cudnej okolicy, z widokiem na ocean. Apartament w pełni umeblowany i przygotowany, aby przenieść się do niego już dziś. Jedna duża sypialnia i jedna łazienka, oraz nowozzesna wyposażona kuchnia z urządzeniami ze stali nierdzewnej oraz blatami granitowymi. Dużo szaf oraz obszerna garderoba. Dwa miejsca parkingowe w garażu. Są tutaj też basen, sauna, spa, tiki bar, centrum biznesowe, sklep spożywczy. W budynku usługi concierge oraz parkingowego. Niskie koszty utrzymania.

Numer referencyjny:IBRX-10016513
Powierzchnia nieruchomości:0.00 sq ft
Ilość sypialni:1
Umeblowanie:tak
Klimatyzacja:tak
Garaz:tak
Balkon taras:tak
Basen:tak
Odległość od morza:0.05 km
Residences On Hollywood Beach Condo apartament
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 1
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 2
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 3
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 4
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 5
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 6
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 7
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 8
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 9
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 10
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 11
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 12
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 13
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 14
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 15
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 16
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 17
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 18
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 19
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 20
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 21
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 22
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 23
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 24
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 25
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 26
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 27
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 28
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 29
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 30
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 31
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 32
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 33
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 34
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 35
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 36
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 37
Residences On Hollywood Beach Condo apartament 38
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka: *


(*) pola obowiązkowe

« wstecz

Nieruchomości USA

Nieruchomości na sprzedaż w USA przez IBERMAXX, agencja nieruchomości zagranicznych. Zobacz oferty domów, apartamentów i willi w USA, na sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Florydzie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego w Stanach Zjednoczonych. Obecny kryzys na rynku nieruchomości w USA, a właściwie globalny kryzys na rynku nieruchomości, trwający od 2008 roku, mimo wszystko tworzy okazję dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości zagraniczne, niebywałe okazje do zakupu domu lub apartamentu w USA o wiele taniej. Obecny "dołek" cenowy, oferuje dla poszukującego nieruchomości ogromne możliwości i pomysł na inwestycję w przyszłość.

Przyjdzie czas, iż rynek ten odrodzi się i ceny nieruchomości w USA znów poszybują w górę. Nie zapominajmy iż to największa i najbogatsza gospodarka na świecie.
Co najciekawsze, tego sławnego kryzysu, zupełnie nie widać na ulicach USA, ani w restauracjach, ani w sklepach, które są pełne kupujących i spożywających drogie posiłki i wykwintne obiady, ludzi. Jest to rzecz niezwykła jak wygląda taki "kryzys" zagranicznych nieruchomości. Jednak statystyki z USA i badania ekspertów w branży nieruchomości podają alarmujące cyfry o spadkach cen i ilości zaciąganych kredytów hipotecznych w USA. Aczkolwiek powoli się to zmienia i widać iż zagraniczne rynki nieruchomości powoli wracają do normalności.

Nieruchomości na świecie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, to dobra inwestycja powiązana z niewielkim ryzykiem inwestycyjnym. W krajach dynamicznych gospodarczo, zawsze można w miarę szybko sprzedać dom lub mieszkanie lub zająć się wynajmem nieruchomości za granicą i generować dla siebie stały przychód z wynajmu, czyli nasz sławny cash flow. Możliwości manewru jest wiele, a ryzyko dla inwestora, stosunkowo niewielkie.

Nieruchomości na Florydzie rządzą się swoimi prawami. Tutaj najlepsze lokalizacje, nieruchomości wysokiej klasy i dobrze położone, nie "odczuły" takiego kryzysu i spadku cen. Część nieruchomości na Florydzie jest przeceniona i można je nabyć w niższej cenie, ale nieruchomości w dobrych lokalizacjach "trzymają się" dobrze. Tak, z reguły, jest wszędzie na świecie, podobnie jest i na Florydzie. To jeden z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości na świecie.

Generalnie, właściciele sprzedający nieruchomości w USA, na Florydzie, dzielą się na tych co muszą sprzedać i na tych, co chcą sprzedać? Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma grupami? Ktoś, kto posiada kredyt hipoteczny na nieruchomość i płaci miesięczne, wysokie raty, gdy ma trudności finansowe z pewnością będzie chciał się pozbyć szybciej, swojego mieszkania lub domu. Natomiast osoba dobrze sytuowana, z zabezpieczeniem finansowym, nie będzie śpieszyła się ze sprzedażą swojej posesji i poczeka na dobrego klienta, zainteresowanego dobrą lokalizacją i spokojnie sprzeda swój dom w USA za cenę, jaką sobie życzy. Uprościliśmy troszeczkę rozumowanie, by przedstawić Państwo choć trochę, jak wygląda sprzedaż nieruchomości w USA, w chwili obecnej.

Dla naszych klientów, staramy się znaleźć zawsze najlepszy "deal". Jest ogromny wybór nieruchomości do których mamy dostęp w naszym biurze. Korzystamy z bazy nieruchomości USA, z regionalnej bazy nieruchomości na sprzedaż, na Florydzie. Tylko ich część widnieje w naszym serwisie internetowym.
Różnic w cenie nie ma, nieruchomość jest zwykle w tej samej cenie jak w innych agencjach nieruchomości w USA i na Florydzie.
Co z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości w USA? W dalszym ciągu, jesteśmy w stanie dla naszych klientów, uzyskać kredytowanie hipoteczne do 70% wartości nieruchomości. Dobre czasy w USA minęły, kiedy można było uzyskać 80%-90% i więcej kredytowania hipotecznego. Banki w USA, mniej chętnie pożyczają pieniądze, szczególnie obcokrajowcom. Zabezpieczenie i wkład własny w wysokości 30 do 35% ułatwi nam uzyskanie kredytowania hipotecznego na zakup domu lub apartamentu na Florydzie.

Dane makroekonomiczne w USA jakie docierają do nas z początkiem 2013 roku "szeptają" o powolnym odradzaniu się amerykańskiego rynku nieruchomości. Optymistyczne prognozy mieszają się z negatywnymi opiniami i prognozami w amerykańskich nieruchomościach na 2014 i 2015. Któż z nas może to przewidzieć.
Ostatni raport Goldman Sachs sugeruje iż w drugiej połowie 2013 rynek nieruchomości w USA może się odbić od dna. Zbyt duża podaż nieruchomości przejętych przez banki przeczy tym przewidywaniom. Z perspektywy zagranicznego inwestora, pojawiły się dostępne kredyty hipoteczne dla kupującego nieruchomość w USA, jako druga nieruchomość lub jako inwestycje w USA na najniższym poziomie od lat, tj. kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 50.000$ na minimum 15 lat z oprocentowaniem 3.875% z depozytem (down payment) 25%.
W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA i na Florydzie znajdziesz wiele tego typu ofert domów, willi i apartamentów na sprzedaż.

Nasz serwis sprzedaży zagranicznych nieruchomości w USA, adresujemy do osób marzących o domu, rezydencji lub willi na Florydzie. Zakup nieruchomości w USA nie jest prosty i sam proces sprzedaży, zaciągnięcia kredytu hipotecznego, sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, wreszcie zakończenia procesu sprzedaży, tzw. "closing", różni się diametralnie od sprzedaży nieruchomości w Europie i w Polsce. Także od innych rynków nieruchomości za granicą.

Sprzedażą nieruchomości w USA, może zajmować się tylko licencjonowany i przeszkolony agent, który ukończył odpowiednie kursy i zdał odpowiednie, stanowe egzaminy. Handel nieruchomościami w USA, jest ściśle regulowany. Każde biuro nieruchomości potrzebuje odpowiednie licencje na otwarcie tego typu działalności, wreszcie agent potrzebuje zdać odpowiednie egzaminy, aby móc sprzedawać nieruchomości na terenie Florydy.
Wreszcie, zwykłe otwarcie konta bankowego w USA, nie jest proste, nie każdy może to zrobić, wchodząc z ulicy i prosić o otwarcie rachunku bankowego w USA....
Serdecznie zapraszamy do IBERMAXX, staramy się o jak najlepszą ofertę, oraz o jak najlepszą obsługę naszego klienta. Jeżeli nie ma jakieś nieruchomości na naszej stronie, napisz lub przyjdź do naszego biura, postaramy się znaleźć odpowiednią nieruchomość właśnie dla Ciebie, idealnie dobraną pod Twoje wymagania.

Nieruchomości na Florydzie

Któż z nas nie marzył o domu na Florydzie, apartamencie w Miami tuż przy piaszczystej plaży, całorocznym graniu w golfa, jadaniu w dobrej restauracji i korzystania z uroków życia, oraz wspaniałych serwisów dla mieszkańców, jakie oferuje południowa Floryda. Floryda to jedno z najlepszych miejsc na świecie na zakup domu i apartamentu. Rezydencji lub domu z działką i prywatnym basenem. Jeżeli chodzi o nieruchomości zagraniczne, to Miami i okolice południowej Florydy, bez wątpienia należą do najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie na posiadanie domu lub apartamentu za granicą. Także na zakup apartamentu przy morzu i blisko plaży w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale.

Obecny okres zapaści ekonomicznej i niskich cen domów i mieszkań na Florydzie, oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem domu za granicą, na Florydzie, najlepsze okazje dla tego rodzaju zagranicznej inwestycji w nieruchomości.
W chwili obecnej, oferty foreclosures in Florida lub short sale in Florida są to tak niesamowite okazje dla inwestora, iż zupełnie trudno im się oprzeć. Takie mieszkania można teraz kupić 40 lub 50 procent taniej niż przed amerykańskim kryzysem na rynku nieruchomości. Dodatkowo, jeżeli posiadasz gotówkę i chcesz ją wydać na taki apartament lub dom na Florydzie, można negocjować ze sprzedającym w tym wypadku z bankiem na Florydzie. Czasami bywają akceptowane jeszcze niższe oferty niż te, oficjalnie podawane do wiadomości klienta w bankach lub na stronach internetowych z ofertami i ogłoszeniami nieruchomości.
Kilka ostatnich miesięcy, przyniosło ożywienie na florydzkim rynku nieruchomości, ceny domów i mieszkań w Miami poszły lekko w górę. Czy zwiastuje to rychły koniec amerykańskiego kryzysu na rynku nieruchomości? Tego nie wiemy, ale ostrożnie analizując obecną sytuację, można się tego spodziewać.

Oferty IBERMAXX Floryda, dotyczą nieruchomości z południowej Florydy, najpiękniejszej części tego tropikalnego półwyspu. U nas znajdziesz aktualne oferty sprzedaży domów i mieszkań w Miami, w Boca Raton, w Fort Lauderdale, aż po West Palm Beach, bardziej na południu. Działamy w trzech hrabstwach Florydy. Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach County. Tutaj znajdują się najlepsze miejsca do posiadania i zakupu domu na Florydzie. Wschodnia Floryda (wybrzeże Atlantyku) oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości na Florydzie, wspaniałe piaszczyste plaże, wysokie temperatury cały rok, tropikalny klimat i idealne warunki do inwestycji w bezpieczną i stabilną gospodarkę, jaką jest gospodarka 18 milionowej Florydy.

Zakup nieruchomości na Florydzie z pewnością dobrze zaprocentuje w przyszłości. Zarówno jeżeli bierzesz pod uwagę wynajem nieruchomości na Florydzie i czerpanie pasywnych zysków z wynajmu domu lub apartamentu, jak również późniejszego odsprzedania nieruchomości na Florydzie.
Przy transakcji kupna sprzedaży domu na Florydzie, zawsze warto skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Przemawiają za tym przede wszystkim względy bezpieczeństwa podczas przeprowadzania takiej operacji. Kupując bezpośrednio od właściciela na Florydzie, narażasz się na ryzyko kupna nieruchomości np. obciążonej kredytem hipotecznych lub innym zadłużeniem.

Także kupowanie domów na nowych osiedlach to teraz najlepszy czas na tego typu inwestycje. Domy na nowych osiedlach sprzedają się szybko. Lepsze lokalizacje tzw. prime locations również szybko zostają wykupywane przez inwestorów, oraz przez osoby marzące o domu na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura na Florydzie, gdzie mamy dostęp do tysięcy ofert nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie zagraniczną nieruchomość marzeń i najlepsze oferty domów i mieszkań z Florydy. Także kredyty hipoteczne na Florydzie na sfinansowanie transakcji zakupu domu. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i dobrze zainwestuj w dom lub mieszkanie za granicą.
IBERMAXX wita na Florydzie i w USA. Zapraszamy....!

Nieruchomości Broward

Nieruchomości na sprzedaż z obszaru Browar County (hrabstwo Broward), położonego na północ od Miami i na północ od hrabstwa Miami Dade. Zobacz najlepsze oferty sprzedaży apartamentów, willi i posiadłości z Broward County. Ta część południowej Florydy to bardzo atrakcyjne tereny do inwestowania w nieruchomości zagraniczne nie tylko przez Amerykanów lub Kanadyjczyków, ale i przez osoby z Europy. Bliska odległość do Miami i centrum tego niezwykłego miasta, od lat przyciąga inwestorów w nieruchomości w USA. Wspaniałe położenie, tropikalna roślinność, magiczne plaże nad Atlantykiem, całoroczna słoneczna pogoda, przemawiają same za siebie.

Na hrabstwo Broward składają się następujące miejscowości, ważne, jeżeli nosisz się z zamiarem kupna tutaj nieruchomości. Sa to miasta: Coconut Creek, Cooper City, Coral Springs, Dania Beach, Davie, Deerfield Beach, Fort Lauderdale, Hallandale Beach, Hillsboro Beach, Hollywood, Lauderdale Lakes, Lauderdale-By-The-Sea, Lauderhill, Lazy Lake, Lighthouse Point, Margate, Miramar, North Lauderdale, Oakland Park, Parkland, Pembroke Park, Pembroke Pines, Plantation, Pompano Beach, Port Everglades, Sea Ranch Lakes, Southwest Ranches, Sunrise, Tamarac, West Park, Weston, Wilton Manors.

W większości z tych atrakcyjnych miast i miasteczek, znajdziesz oferty od polskiej agencji pośrednictwa - IBERMAXX nieruchomości zagraniczne. Sprawdź apartamenty, mieszkania, wille i ekskluzywne luksusowe posiadłości z tej części Florydy. Szczególnie sprawdź oferty nieruchomości i atrakcje turystyczne miejscowości Lauderdale Be The Sea w pobliżu Fort Lauderdale.
Hrabstwo Broward zostało utworzone w 1915 roku. Nazwa pochodzi od imienia gubernatora tej części Florydy, Napoleona Bonaparte Broward, który rządził tutaj od 1905 do 1909. Początkowo nazwa miała być Everglades County. Brovard County najlepiej pamiętają osoby interesujące się wyborami prezydenckimi w USA w 2000 roku. To tutaj właśnie nastąpiła największa kontrowersja w historii USA, podczas zliczania głosów.

Broward County posiada ogromną ilość atrakcji turystycznych, najważniejsze z nich to Museum of Discovery and Science w Ft. Lauderdale. Tutaj także znajduje się International Swimming Hall of Fame, oraz Fish Association w Dania Beach. Warto także zobaczyć ogród botaniczny Flamingo Gardens, oraz rezerwat przyrody. W Coconut Creek znajduje się Butterfly World. Dla amatorów zakupów proponujemy odwiedzenie Sawgrass Mill, olbrzymie centrum handlowe w Sunrise. Drużyna hokejowa NHL Florida Panthers rozgrywa swoje mecze w Bank Atlantic Center w Sunrise. W Broward County znajduje się także wiele wejść do Everglades. W miejscowości Pompano Beach znajduje się sławny Festival Flea Market Mall, największy w USA "pchli targ".

W Brovard County mieszka blisko 1 mln 650 tysięcy ludzi. Po Nowym Jorku właśnie w Broward County zamieszkuje najwięcej amerykanów włoskiego pochodzenia. Największe szkoły i uczelnie w hrabstwie Broward to Broward College, Nova Southeastern University, DeVry University, University of Phoenix, The Art Institute of Fort Lauderdale, oraz Technological University of America.
Przez hrabstwo Broward prowadzi linia kolejowa Amtrak, Tri-rail.

Największe lotniska w Broward to Fort Lauderdale Hollywood International Airport, Pompano Beach Airpark, North Perry Airport, oraz Fort Lauderdale Executive Airport.
Broward County jest miejscem na Florydzie, gdzie znajdują się najlepsze plaże na tym amerykańskim półwyspie. Najlepsze plaże tego regionu Florydy to: Deerfield Beach, Hillsboro Beach, Pompano Beach, plaża w Lauderdale By The Sea, Fort Lauderdale, Dania Beach, Hollywood Beach, oraz Hallandale Beach.

Jeżeli chodzi o zakup nieruchomości na Florydzie to hrabstwo Broward County jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do posiadania domu na Florydzie. Wibrujący Fort Lauderdale, wspaniałe życie nocne tego miasta, oraz okoliczne magiczne plaże powodują iż to miejsce może stać się Twoim drugim domem na Florydzie. Przeglądnij nasze oferty nieruchomości na sprzedaż z hrabstwa Broward, a może zdecydujesz się na kupno domu może właśnie w tym miejscu Florydy.

Nieruchomości Hollywood

Miejscowość położona pomiędzy północnym Miami, a Fort Lauderdale na Florydzie. Zobacz oferty sprzedaży domów, willi i apartamentów w Hollywod na Florydzie. Oferty sprzedaży nieruchomości blisko plaży, jak również domów i willi położonych dalej od oceanu. Nie mylić z Hollywood w Kalifornii.

Pamiętacie, że Hollywood to nie tylko słynna dzielnica Los Angeles, ale także malownicze miasto na wschodnim wybrzeżu Florydy? Miasteczko Hollywood, zwane często jako „Diamond of Gold Coast” może pochwalić się ponad dziewięciokilometrowym pasem pięknych plaż, a także zabytkowym centrum miasta, wpisanym do narodowego rejestru miejsc o znaczeniu historycznym. Hollywood na Florydzie położone jest pomiędzy dwoma dużymi miastami, Fort Lauderdale i Miami.

Dobre miejsce na zamieszkanie na Florydzie

Co byście powiedzieli, jeśli moglibyście zamieszkać w Hollywood na Florydzie? Jest to bardzo ciekawe i malownicze miasto. Jest to idealne miejsce aby poczuć się jak na wiecznych wakacjach. Bo jak inaczej to nazwać, jeśli temperatury tutaj są istnie wakacyjne? Zimą nie spadają poniżej 10 stopni Celsjusza, często osiągają 20 stopni Celsjusza, natomiast latem, nie przekraczają 35 stopni Celsjusza.

Jeśli chcielibyście tutaj poczuć się jak na wakacjach, to jedną z atrakcji Hollywood jest Hollywood Boulevard i Harisson Street. Są to ulice wokół których można spacerować, próbować różnych potraw lub rozkoszować się wolnymi chwilami w klubach muzycznych, z muzyką na żywo.

Turyści chwalą sobie Hollywood za promenadę Hollywood Beach Broadwalk, która ciągnąc się przez dwie i pół mili wzdłuż plaży jest nie lada atrakcją. Promenada jest również idealnym miejscem dla mieszkańców, którzy korzystając z oceanicznej bryzy, biegają lub jeżdżą na rowerach, często jeżdżą na rolkach lub po prostu spacerują, aby odetchnąć od zgiełku miasta i codziennego życia. Wzdłuż Hollywood Beach Broadwalk ciągnie się nie tylko magiczna plaża, ale również dziesiątki mniejszych, lub większych restauracji, w których można spędzić każdą chwilę, gdy kilka kroków od nas, na plaży bawią się nasze pociechy.

Jeśli myślimy o najmłodszych, czekają tutaj na nich super parki zabaw, wraz z atrakcjami dla dzieci w każdym wieku. Jednak nie samą zabawą człowiek żyje. Mieszkańcy Hollywood nie mogą również narzekać na infrastrukturę edukacyjną w ich mieście, ponieważ znajduje się tu kilka szkół zarówno prywatnych, jak i publicznych. Wszystkie szkoły publiczne należą do Broward County Public Schools.

A są to między innymi szkoły: Mary M. Bethune Elementary School, Beachside Montesssori VIlage, Boulevard Height Elementary School, Hollywood Park Elementary School i wiele innych, szkoły Middle, Apollo Middle School Attucsk Middle School, Driftwood Middle School, a także High Schools takie jak Hollywood Hills High School, McArthur High School i South Broward High School. Oprócz tego, mieszkańcy znajdą w Hollywood także bardzo dużo prywatnych szkół takich jak Calvary Kids School, Hollywood Christian School, Patty Cake Academy i wiele innych.

Celebryci wybierają Hollywood na Florydzie

Z Hollywood na Florydzie związanych jest lub kiedyś było wiele znanych osób. Są to między innymi aktorzy i aktorki, których jest tu oczywiście mniej niż w sławnym Hollywood w Kalifornii, jednak to miejsce też wybierają jako miejsce zamieszkania, są to między innymi Janice Dickinson, Seth Gabel, Victoria Justice, Veronica Lake, Tracy Lindsey Melchior, Norman Reedus czy Scott Weinger, ale także wiele innych osobistości takich jak biznesmeni, sportowcy i inne osoby publiczne, takie jak Moses Bensusan, Steve Blake, Mike Donald czy Dolph Ziggler.Jeśli jesteście już przekonani do zamieszkania w Hollywood, to może czas przejrzeć oferty biur nieruchomości?

Ofert tych znajdziecie bardzo dużo, ich rozstrzał cenowy jest równie duży, jak sam wybór. Mniej wymagający lub posiadający mniejszy budżet na zakup nieruchomości mogą znaleźć niewielki apartament z jedną sypialnią, najczęściej do remontu, za około 60 tysięcy dolarów. Te tańsze nieruchomości są często oddalone od wybrzeża. Jeśli Wasz budżet pozwoli, aby trochę zaszaleć, a przy okazji jesteście wymagającymi klientami, oferty biur nieruchomości zawierają też oferty, za które można zapłacić nawet ponad 10 milionów dolarów, jednak patrząc na luksus, jaki reprezentują, cena może wydać się wcale nie wygórowaną.

Jednak poszukując nieruchomości do kupienia w Hollywood na Florydzie, warto poszukać wisienek na torcie, które nie będą należały do najwyższego przedziału cenowego, a standardem niekoniecznie odbiegają od tych najdroższych. Jedną z takich super luksusowych, ale tańszych od tych najdroższych ofert będzie nieruchomość w lokalizacji Sky Harbor Condominiums nieopodal słynnego Hollywood Beach Broadwalk.

Jest to nieruchomość z rynku pierwotnego, gdzie możecie kupić apartament, jeszcze przed jego zbudowaniem. Zaplanowano tutaj mieszkania o powierzchni 2100 sq ft z balkonami z widokiem na Intercoastal Waterway, oraz ocean. Na przyszłych mieszkańców będzie tutaj czekać basen i lobby. Co ciekawsze, będzie tutaj czekać na was miejsce do dokowania łodzi. Ile musielibyście zapłacić za taką przyjemność? Aktualnie 1 milion 895 tysięcy dolarów.

Najlepsze lokalizacje w Hollywood

Jeszcze inną ofertą będzie nieruchomość w Hollywood Diplomat Oceanfront Residences, tym razem z rynku wtórnego. Apartament o powierzchni 2157 sq ft nad samym brzegiem oceanu, z którego możecie podziwiać genialne widoki. W apartamencie czekają na Was dwie sypialnie, oraz dwie łazienki, a także toaleta. Pani domu na pewno ucieszy się obszerną garderobą, a także wyposażoną kuchnią, z granitowymi blatami. Budynek w którym mieści się apartament wybudowano w 2007 roku i jest on monitorowany 24 godziny na dobę. Na mieszkańców czekają tutaj całodobowe usługi concierge i serwisu sprzątającego. Trzeba przyznać, że to bardzo luksusowa nieruchomość. Może być Wasza za 995 tysięcy dolarów.

Jeśli jednak szukacie czegoś tańszego, ale nie ukrywajmy, nadal wysokiej klasy, z genialnym widokiem na ocean i być może bardzo blisko plaży Hollywood, jest też coś dla Was. Jest to piękny apartament w Hollywood Sian Ocean Residences Condo i powinien Was zainteresować. Jedna sypialnia i jedna łazienka, oraz jasna, wyposażona kuchnia i spektakularne widoki z okien i balkonu to dopiero początek.

Mieszkańcy mogą korzystać z podgrzewanego basenu, jeśli tylko okaże się, że spędzanie czasu na słonecznej plaży już ich znudziło. Budynek w którym jest apartament wybudowano w 1970 roku, jednak cały apartament stosunkowo niedawno odnowiono. Aby móc tutaj się przeprowadzić, trzeba przygotować 285 tysięcy na jego zakup. Prawda, że to już bardzo przystępna cena?

A może nie myślicie o kupnie apartamentu i bardziej zainteresowała by Was willa? Jest więc też niejedna taka willa. Jedna z nich, to taka wybudowana w 1986 roku, o powierzchni 1250 sq ft w Hollywood Emerald Oaks #5 Condo. Czekają na Was dwie sypialnie, dwie łazienki, wspaniała garderoba, oraz wyposażona kuchnia. Willa położona jest nieco dalej od Oceanu Atlantyckiego, ale ma wspaniałe widoki na jezioro. Oprócz tego mieszkańcy mogą korzystać z podgrzewanego basenu, a także garażu z dużym podjazdem. Jest to miejsce idealne dla rodziny poszukującej miejsca dla siebie. A finansowo ta oferta nie wypada gorzej niż poprzednie apartamenty. Willa może być Wasza za 262 tysiące 900 dolarów.

Jeśli zamieszkacie w Hollywood na Florydzie i na co dzień będziecie mogli obcować z pięknymi plażami Hollywood lub prowadzącą wzdłuż niej promenadą Hollywood Beach Broadwalk. Nie ma nic piękniejszego, niż czuć na co dzień klimat tak upragnionych wakacji.
 

Apartamenty Floryda

Nieruchomości za granicą w USA. Apartamenty na Florydzie. Oferta sprzedaży nieruchomości zagranicznych w postaci apartamentów na Florydzie.
Przeglądaj nasze aktualne oferty apartamentów i mieszkań na sprzedaż na zawsze słonecznej Florydzie w Stanach Zjednoczonych.
Słownikowa definicja apartamentu to: wystawne i przestronne pomieszczenie mieszkalne, również używane w odniesieniu do luksusowego mieszkania lub grupy, zespołu pomieszczeń, dla użytkownika lub mieszkańca takiej nieruchomości. Z reguły są to nieruchomości za granicą o podwyższonym standardzie mieszkalnym. W różnych językach i w różnych krajach, słowo apartament, nie koniecznie odnosi się do nieruchomości o podwyższonym standardzie mieszkalnym.

W USA i na Florydzie, może to być również tzw. zwykłe mieszkanie, wcale nie luksusowe lub o dużych rozmiarach. W niektórych przypadkach apartament to "zwykłe" mieszkanie w bloku mieszkalnym lub apartamentowcu. W USA tego typu mieszkanie określa się słowem condo lub condominium. Jeżeli interesuje Cię zakup apartamentu za granicą, szczególnie nieruchomości w USA, koniecznie sprawdź zawsze aktualne oferty IBERMAXX nieruchomości zagraniczne. Nasze biuro w Stanach Zjednoczonych (Floryda południowo wschodnia) zapewni Ci najlepszą opiekę, podczas przeglądania nieruchomości, oraz przeprowadzi przez cały proces kupna nieruchomości na Florydzie. Posiadamy apartamenty w najlepszych lokalizacjach na świecie, ze szczególnym uwzględnieniem Florydy i obszaru Florydy południowo wschodniej. Działamy i sprzedajemy nieruchomości w Palm Beach County, Broward oraz w Miami Dade. To trzy hrabstwa Florydy w których sprzedajemy apartamenty na Florydzie

Apartamenty zagraniczne, nieruchomości na najlepszych morskich wybrzeżach na świecie, czyli na amerykańskiej, zawsze słonecznej Florydzie. Jeżeli interesują Cię inne regiony świata, zobacz ofertę sprzedaży apartamentów zagranicznych. Nowe i z drugiej ręki apartamenty za granicą w ofercie IBERMAXX, polskiego biura nieruchomości zagranicznych. Kup swój wymarzony apartament w słońcu Florydy. Przeprowadź się do najlepszego miejsca na świecie na zamieszkanie nie tylko w jesieni życia. W naszym biurze spełnimy Twoje marzenia o posiadaniu apartamentu z widokiem na ocean w Miami i każdym zakątku na Florydzie.

APARTAMENTY-FLORYDA-IBERMAXX-LOGO

Ulubione:


Brak ulubionych ofert

Przelicznik walut:

Cena: 279 000,00 USD
Nazwa waluty Kurs średni Przelicznik Cena po przeliczeniu
Euro 0.8518 1 237 649,06 EUR
Funt szterling 0.7814 1 218 019,25 GBP
Złotówka polska 3.8274 1 1 067 852,30 PLN
Frank szwajcarski 0.9155 1 255 425,21 CHF
Korona norweska 9.3295 1 2 602 922,66 NOK
Rubel rosyjski 75.9370 1 21 186 413,97 RUB
Data aktualizacji: 2020-09-23

Kalkulator ratalny:


Kwota: USD
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: USD
Newsletter
Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!
Przenieś do samej góry
Fairway Park Drive bungalow
120.000 USD

Fairway Park Drive bungalow

Palm Beach / Boynton Beach
Luksusowa willa na Florydzie w Delray Beach
2.199.000 USD
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij