serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale


Dom w Boca Raton 5894 Michaux St, 1273 sqft
399.000 USD
Lantana Yacht Club apartament 1348 sqft
300.000 USD
drukuj ofertę drukuj ofertę

Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie

Kraj: USA
Region: Broward
Miejscowość: Dania Beach
Typ nieruchomości: Apartament
Rynek:wtórny
Cena:175 000,00 USD przelicz walutę Oblicz przybliżoną ratę miesięczną
Opis:

Wspaniała lokalizacja, niedaleko od wszelkich udogodnień, do których można dojść spacerem. Zakupy, usługi, restauracje, etc. wszystko w zasięgu ręki. Plaże niecałą milę od obiektu. Dwie sypialnie, dwie łazienki, wyposażona kuchnia, zamknięte patio, nowe okna.

Numer referencyjny:IBRX-10303542
Powierzchnia nieruchomości:1190.00 sq ft
Ilość sypialni:2
Klimatyzacja:tak
Parking:tak
Balkon taras:tak
Basen:tak
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 1
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 2
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 3
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 4
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 5
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 6
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 7
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 8
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 9
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 10
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 11
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 12
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 13
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 14
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 15
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 16
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 17
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 18
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 19
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 20
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 21
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 22
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 23
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 24
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 25
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 26
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 27
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 28
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 29
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 30
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie 31
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka: *


(*) pola obowiązkowe

« wstecz

Nieruchomości USA

Nieruchomości na sprzedaż w USA przez IBERMAXX, agencja nieruchomości zagranicznych. Zobacz oferty domów, apartamentów i willi w USA, na sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Florydzie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego w Stanach Zjednoczonych. Obecny kryzys na rynku nieruchomości w USA, a właściwie globalny kryzys na rynku nieruchomości, trwający od 2008 roku, mimo wszystko tworzy okazję dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości zagraniczne, niebywałe okazje do zakupu domu lub apartamentu w USA o wiele taniej. Obecny "dołek" cenowy, oferuje dla poszukującego nieruchomości ogromne możliwości i pomysł na inwestycję w przyszłość.

Przyjdzie czas, iż rynek ten odrodzi się i ceny nieruchomości w USA znów poszybują w górę. Nie zapominajmy iż to największa i najbogatsza gospodarka na świecie.
Co najciekawsze, tego sławnego kryzysu, zupełnie nie widać na ulicach USA, ani w restauracjach, ani w sklepach, które są pełne kupujących i spożywających drogie posiłki i wykwintne obiady, ludzi. Jest to rzecz niezwykła jak wygląda taki "kryzys" zagranicznych nieruchomości. Jednak statystyki z USA i badania ekspertów w branży nieruchomości podają alarmujące cyfry o spadkach cen i ilości zaciąganych kredytów hipotecznych w USA. Aczkolwiek powoli się to zmienia i widać iż zagraniczne rynki nieruchomości powoli wracają do normalności.

Nieruchomości na świecie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, to dobra inwestycja powiązana z niewielkim ryzykiem inwestycyjnym. W krajach dynamicznych gospodarczo, zawsze można w miarę szybko sprzedać dom lub mieszkanie lub zająć się wynajmem nieruchomości za granicą i generować dla siebie stały przychód z wynajmu, czyli nasz sławny cash flow. Możliwości manewru jest wiele, a ryzyko dla inwestora, stosunkowo niewielkie.

Nieruchomości na Florydzie rządzą się swoimi prawami. Tutaj najlepsze lokalizacje, nieruchomości wysokiej klasy i dobrze położone, nie "odczuły" takiego kryzysu i spadku cen. Część nieruchomości na Florydzie jest przeceniona i można je nabyć w niższej cenie, ale nieruchomości w dobrych lokalizacjach "trzymają się" dobrze. Tak, z reguły, jest wszędzie na świecie, podobnie jest i na Florydzie. To jeden z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości na świecie.

Generalnie, właściciele sprzedający nieruchomości w USA, na Florydzie, dzielą się na tych co muszą sprzedać i na tych, co chcą sprzedać? Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma grupami? Ktoś, kto posiada kredyt hipoteczny na nieruchomość i płaci miesięczne, wysokie raty, gdy ma trudności finansowe z pewnością będzie chciał się pozbyć szybciej, swojego mieszkania lub domu. Natomiast osoba dobrze sytuowana, z zabezpieczeniem finansowym, nie będzie śpieszyła się ze sprzedażą swojej posesji i poczeka na dobrego klienta, zainteresowanego dobrą lokalizacją i spokojnie sprzeda swój dom w USA za cenę, jaką sobie życzy. Uprościliśmy troszeczkę rozumowanie, by przedstawić Państwo choć trochę, jak wygląda sprzedaż nieruchomości w USA, w chwili obecnej.

Dla naszych klientów, staramy się znaleźć zawsze najlepszy "deal". Jest ogromny wybór nieruchomości do których mamy dostęp w naszym biurze. Korzystamy z bazy nieruchomości USA, z regionalnej bazy nieruchomości na sprzedaż, na Florydzie. Tylko ich część widnieje w naszym serwisie internetowym.
Różnic w cenie nie ma, nieruchomość jest zwykle w tej samej cenie jak w innych agencjach nieruchomości w USA i na Florydzie.
Co z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości w USA? W dalszym ciągu, jesteśmy w stanie dla naszych klientów, uzyskać kredytowanie hipoteczne do 70% wartości nieruchomości. Dobre czasy w USA minęły, kiedy można było uzyskać 80%-90% i więcej kredytowania hipotecznego. Banki w USA, mniej chętnie pożyczają pieniądze, szczególnie obcokrajowcom. Zabezpieczenie i wkład własny w wysokości 30 do 35% ułatwi nam uzyskanie kredytowania hipotecznego na zakup domu lub apartamentu na Florydzie.

Dane makroekonomiczne w USA jakie docierają do nas z początkiem 2013 roku "szeptają" o powolnym odradzaniu się amerykańskiego rynku nieruchomości. Optymistyczne prognozy mieszają się z negatywnymi opiniami i prognozami w amerykańskich nieruchomościach na 2014 i 2015. Któż z nas może to przewidzieć.
Ostatni raport Goldman Sachs sugeruje iż w drugiej połowie 2013 rynek nieruchomości w USA może się odbić od dna. Zbyt duża podaż nieruchomości przejętych przez banki przeczy tym przewidywaniom. Z perspektywy zagranicznego inwestora, pojawiły się dostępne kredyty hipoteczne dla kupującego nieruchomość w USA, jako druga nieruchomość lub jako inwestycje w USA na najniższym poziomie od lat, tj. kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 50.000$ na minimum 15 lat z oprocentowaniem 3.875% z depozytem (down payment) 25%.
W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA i na Florydzie znajdziesz wiele tego typu ofert domów, willi i apartamentów na sprzedaż.

Nasz serwis sprzedaży zagranicznych nieruchomości w USA, adresujemy do osób marzących o domu, rezydencji lub willi na Florydzie. Zakup nieruchomości w USA nie jest prosty i sam proces sprzedaży, zaciągnięcia kredytu hipotecznego, sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, wreszcie zakończenia procesu sprzedaży, tzw. "closing", różni się diametralnie od sprzedaży nieruchomości w Europie i w Polsce. Także od innych rynków nieruchomości za granicą.

Sprzedażą nieruchomości w USA, może zajmować się tylko licencjonowany i przeszkolony agent, który ukończył odpowiednie kursy i zdał odpowiednie, stanowe egzaminy. Handel nieruchomościami w USA, jest ściśle regulowany. Każde biuro nieruchomości potrzebuje odpowiednie licencje na otwarcie tego typu działalności, wreszcie agent potrzebuje zdać odpowiednie egzaminy, aby móc sprzedawać nieruchomości na terenie Florydy.
Wreszcie, zwykłe otwarcie konta bankowego w USA, nie jest proste, nie każdy może to zrobić, wchodząc z ulicy i prosić o otwarcie rachunku bankowego w USA....
Serdecznie zapraszamy do IBERMAXX, staramy się o jak najlepszą ofertę, oraz o jak najlepszą obsługę naszego klienta. Jeżeli nie ma jakieś nieruchomości na naszej stronie, napisz lub przyjdź do naszego biura, postaramy się znaleźć odpowiednią nieruchomość właśnie dla Ciebie, idealnie dobraną pod Twoje wymagania.

Nieruchomości na Florydzie

Któż z nas nie marzył o domu na Florydzie, apartamencie w Miami tuż przy piaszczystej plaży, całorocznym graniu w golfa, jadaniu w dobrej restauracji i korzystania z uroków życia, oraz wspaniałych serwisów dla mieszkańców, jakie oferuje południowa Floryda. Floryda to jedno z najlepszych miejsc na świecie na zakup domu i apartamentu. Rezydencji lub domu z działką i prywatnym basenem. Jeżeli chodzi o nieruchomości zagraniczne, to Miami i okolice południowej Florydy, bez wątpienia należą do najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie na posiadanie domu lub apartamentu za granicą. Także na zakup apartamentu przy morzu i blisko plaży w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale.

Obecny okres zapaści ekonomicznej i niskich cen domów i mieszkań na Florydzie, oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem domu za granicą, na Florydzie, najlepsze okazje dla tego rodzaju zagranicznej inwestycji w nieruchomości.
W chwili obecnej, oferty foreclosures in Florida lub short sale in Florida są to tak niesamowite okazje dla inwestora, iż zupełnie trudno im się oprzeć. Takie mieszkania można teraz kupić 40 lub 50 procent taniej niż przed amerykańskim kryzysem na rynku nieruchomości. Dodatkowo, jeżeli posiadasz gotówkę i chcesz ją wydać na taki apartament lub dom na Florydzie, można negocjować ze sprzedającym w tym wypadku z bankiem na Florydzie. Czasami bywają akceptowane jeszcze niższe oferty niż te, oficjalnie podawane do wiadomości klienta w bankach lub na stronach internetowych z ofertami i ogłoszeniami nieruchomości.
Kilka ostatnich miesięcy, przyniosło ożywienie na florydzkim rynku nieruchomości, ceny domów i mieszkań w Miami poszły lekko w górę. Czy zwiastuje to rychły koniec amerykańskiego kryzysu na rynku nieruchomości? Tego nie wiemy, ale ostrożnie analizując obecną sytuację, można się tego spodziewać.

Oferty IBERMAXX Floryda, dotyczą nieruchomości z południowej Florydy, najpiękniejszej części tego tropikalnego półwyspu. U nas znajdziesz aktualne oferty sprzedaży domów i mieszkań w Miami, w Boca Raton, w Fort Lauderdale, aż po West Palm Beach, bardziej na południu. Działamy w trzech hrabstwach Florydy. Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach County. Tutaj znajdują się najlepsze miejsca do posiadania i zakupu domu na Florydzie. Wschodnia Floryda (wybrzeże Atlantyku) oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości na Florydzie, wspaniałe piaszczyste plaże, wysokie temperatury cały rok, tropikalny klimat i idealne warunki do inwestycji w bezpieczną i stabilną gospodarkę, jaką jest gospodarka 18 milionowej Florydy.

Zakup nieruchomości na Florydzie z pewnością dobrze zaprocentuje w przyszłości. Zarówno jeżeli bierzesz pod uwagę wynajem nieruchomości na Florydzie i czerpanie pasywnych zysków z wynajmu domu lub apartamentu, jak również późniejszego odsprzedania nieruchomości na Florydzie.
Przy transakcji kupna sprzedaży domu na Florydzie, zawsze warto skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Przemawiają za tym przede wszystkim względy bezpieczeństwa podczas przeprowadzania takiej operacji. Kupując bezpośrednio od właściciela na Florydzie, narażasz się na ryzyko kupna nieruchomości np. obciążonej kredytem hipotecznych lub innym zadłużeniem.

Także kupowanie domów na nowych osiedlach to teraz najlepszy czas na tego typu inwestycje. Domy na nowych osiedlach sprzedają się szybko. Lepsze lokalizacje tzw. prime locations również szybko zostają wykupywane przez inwestorów, oraz przez osoby marzące o domu na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura na Florydzie, gdzie mamy dostęp do tysięcy ofert nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie zagraniczną nieruchomość marzeń i najlepsze oferty domów i mieszkań z Florydy. Także kredyty hipoteczne na Florydzie na sfinansowanie transakcji zakupu domu. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i dobrze zainwestuj w dom lub mieszkanie za granicą.
IBERMAXX wita na Florydzie i w USA. Zapraszamy....!

Nieruchomości Broward

Nieruchomości na sprzedaż z obszaru Browar County (hrabstwo Broward), położonego na północ od Miami i na północ od hrabstwa Miami Dade. Zobacz najlepsze oferty sprzedaży apartamentów, willi i posiadłości z Broward County. Ta część południowej Florydy to bardzo atrakcyjne tereny do inwestowania w nieruchomości zagraniczne nie tylko przez Amerykanów lub Kanadyjczyków, ale i przez osoby z Europy. Bliska odległość do Miami i centrum tego niezwykłego miasta, od lat przyciąga inwestorów w nieruchomości w USA. Wspaniałe położenie, tropikalna roślinność, magiczne plaże nad Atlantykiem, całoroczna słoneczna pogoda, przemawiają same za siebie.

Na hrabstwo Broward składają się następujące miejscowości, ważne, jeżeli nosisz się z zamiarem kupna tutaj nieruchomości. Sa to miasta: Coconut Creek, Cooper City, Coral Springs, Dania Beach, Davie, Deerfield Beach, Fort Lauderdale, Hallandale Beach, Hillsboro Beach, Hollywood, Lauderdale Lakes, Lauderdale-By-The-Sea, Lauderhill, Lazy Lake, Lighthouse Point, Margate, Miramar, North Lauderdale, Oakland Park, Parkland, Pembroke Park, Pembroke Pines, Plantation, Pompano Beach, Port Everglades, Sea Ranch Lakes, Southwest Ranches, Sunrise, Tamarac, West Park, Weston, Wilton Manors.

W większości z tych atrakcyjnych miast i miasteczek, znajdziesz oferty od polskiej agencji pośrednictwa - IBERMAXX nieruchomości zagraniczne. Sprawdź apartamenty, mieszkania, wille i ekskluzywne luksusowe posiadłości z tej części Florydy. Szczególnie sprawdź oferty nieruchomości i atrakcje turystyczne miejscowości Lauderdale Be The Sea w pobliżu Fort Lauderdale.
Hrabstwo Broward zostało utworzone w 1915 roku. Nazwa pochodzi od imienia gubernatora tej części Florydy, Napoleona Bonaparte Broward, który rządził tutaj od 1905 do 1909. Początkowo nazwa miała być Everglades County. Brovard County najlepiej pamiętają osoby interesujące się wyborami prezydenckimi w USA w 2000 roku. To tutaj właśnie nastąpiła największa kontrowersja w historii USA, podczas zliczania głosów.

Broward County posiada ogromną ilość atrakcji turystycznych, najważniejsze z nich to Museum of Discovery and Science w Ft. Lauderdale. Tutaj także znajduje się International Swimming Hall of Fame, oraz Fish Association w Dania Beach. Warto także zobaczyć ogród botaniczny Flamingo Gardens, oraz rezerwat przyrody. W Coconut Creek znajduje się Butterfly World. Dla amatorów zakupów proponujemy odwiedzenie Sawgrass Mill, olbrzymie centrum handlowe w Sunrise. Drużyna hokejowa NHL Florida Panthers rozgrywa swoje mecze w Bank Atlantic Center w Sunrise. W Broward County znajduje się także wiele wejść do Everglades. W miejscowości Pompano Beach znajduje się sławny Festival Flea Market Mall, największy w USA "pchli targ".

W Brovard County mieszka blisko 1 mln 650 tysięcy ludzi. Po Nowym Jorku właśnie w Broward County zamieszkuje najwięcej amerykanów włoskiego pochodzenia. Największe szkoły i uczelnie w hrabstwie Broward to Broward College, Nova Southeastern University, DeVry University, University of Phoenix, The Art Institute of Fort Lauderdale, oraz Technological University of America.
Przez hrabstwo Broward prowadzi linia kolejowa Amtrak, Tri-rail.

Największe lotniska w Broward to Fort Lauderdale Hollywood International Airport, Pompano Beach Airpark, North Perry Airport, oraz Fort Lauderdale Executive Airport.
Broward County jest miejscem na Florydzie, gdzie znajdują się najlepsze plaże na tym amerykańskim półwyspie. Najlepsze plaże tego regionu Florydy to: Deerfield Beach, Hillsboro Beach, Pompano Beach, plaża w Lauderdale By The Sea, Fort Lauderdale, Dania Beach, Hollywood Beach, oraz Hallandale Beach.

Jeżeli chodzi o zakup nieruchomości na Florydzie to hrabstwo Broward County jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do posiadania domu na Florydzie. Wibrujący Fort Lauderdale, wspaniałe życie nocne tego miasta, oraz okoliczne magiczne plaże powodują iż to miejsce może stać się Twoim drugim domem na Florydzie. Przeglądnij nasze oferty nieruchomości na sprzedaż z hrabstwa Broward, a może zdecydujesz się na kupno domu może właśnie w tym miejscu Florydy.

Nieruchomości Dania Beach

Tutaj selekcja mieszkań na sprzedaż w Broward county w miejscowości Dania Beach na Florydzie. Bardzo znana destynacja na wakacje lub wczasy na Florydzie, jak również gorący punkt dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości na Florydzie w Stanach Zjednoczonych.

Sprawdź aktualne oferty i wybierz swoje wymarzone mieszkanie za granicą w tropikalnym klimacie Florydy. Najnowsze oferty od IBERMAXX nieruchomości zagraniczne w stanie Floryda w USA. Apartamenty, domy, mieszkania typu condominium, oraz lokale do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Szansa na prowadzenie własnego biznesu na Florydzie.

Oprócz wspaniałych plaż i ciepłego oceanu, główną zaletą Dania Beach jest bliskość Miami i Fort Lauderdale, dwóch głównych ośrodków przemysłowych i turystycznych na Florydzie południowej. Doskonała sieć komunikacyjna i autostrady umożliwiają błyskawiczną komunikację z innymi miastami tej części Florydy. Także statki turystyczne i wycieczkowce pływające po Karaibach i na Bahamy przypływają do portów w pobliskim Fort Lauderdale i Miami.

Spokojne nadmorskie miasteczko na Florydzie

Dania Beach sprawia wrażenie małego prowincjonalnego miasteczka, uśpionego na brzegu oceanu. Jeżeli lubisz tego typu ciche i spokojne "klimaty" to z pewnością będzie to miejsce dla Ciebie na zakup nieruchomości w tej części Florydy. W centrum miasta, czyli w downtown Dania Beach znajduje się wiele sklepów z antykami, oraz galerie sztuki, kawiarenki i restauracje, miejsca gdzie znajdziesz doskonałe lody, fast foody, oraz dobre restauracje. Jednym słowem wszystkie serwisy dla ludności, które można sobie wyobrazić i wymarzyć dla osoby poszukującej drugiego domu wakacyjnego na Florydzie. Tutaj nie sposób się nudzić o żadnej porze roku.

Do najciekawszych miejsc w mieście, które koniecznie musisz zobaczyć po przybycie do Dania Beach to Historic Art and Antique District, także International Game Fishing Hall of Fame. Dania Beach to także miejsce dla zawodowych i amatorskich hazardzistów. To właśnie w Dania Beach odbywa się światowej sławy Texas Hold'em All in Poker Tornament.

Trochę pokera i hazardu nie zaszkodzi w Dania Beach

Jeżeli lubisz pokera i trochę hazardu to kolejny powód aby poszukać domu wakacyjnego w Dania Beach na Florydzie. Natomiast dla amatorów amerykańskich zakupów w wielkim stylu, polecamy odwiedzić pobliskie galerie handlowe, właściwie nie galerie, a olbrzymie centra handlowe, zwane w USA shopping malls. Najbliższe z nich od Dania Beach, to Sawgrass Mills w Fort Lauderdale, Aventura w Miami, oraz Galleria Malls.

To kolejny powód, aby zainteresować się nieruchomościami w Dania Beach i kupić tutaj swój wymarzony dom w słońcu tropikalnej Florydy. Sprawdź nasze oferty nieruchomości z Dania Beach, przejrzyj domy w Dania Beach na sprzedaż, condos na sprzedaż w Dania Beach, oraz oferty luksusowych rezydencji w Dania Beach w USA na Florydzie.

Co powinien wiedzieć inwestor w nieruchomości zagraniczne

A teraz trochę statystyki i numerów związanych z Dania Beach, potrzebnych każdemu rasowemu inwestorowi i poszukiwaczowi nieruchomości zagranicznych. Dania Beach leży w hrabstwie Broward w Stanach Zjednoczonych w stanie Floryda. Ilość mieszkańców Dania Beach to blisko 30 tysięcy ludności. Dania Beach to także centrum gry jai alai na Florydzie. Gry znanej z czołówki filmu Miami Vice, emitowanego w latach 80-tych w telewizji polskiej. W Dania Beach znajduje się także park rozrywki Boomers.

Historia miasta rozpoczyna się w roku 1880 kiedy osada nosiła nazwę Modello. Większość mieszkańców, a było ich wtedy zaledwie 35, pochodziła z Danii w Europie. W związku z tym zmieniono nazwę miasta na Dania Beach, w roku 1926 Dania Beach została włączona do pobliskiego Hollywood, ale po huraganie z 1926 roku Dania postanowiła zostać niezależnym miastem, choć niektóre dzielnice miasta do dziś leżą w granicach administracyjnych Hollywood. Dopiero w 1999 roku Dania oficjalnie zmieniła nazwę na Dania Beach.

Ciekawostki o Dania Beach

Z ciekawostek związanych z miastem należy wymienić iż siedziba międzynarodowych linii lotniczych Sun Air International ma swooją siedzibę w Dania Beach, także firma Alec Bradley Cigar Co, również ma swoją siedzibę w Dania Beach. American Maritame Officers również posiada swoją siedzibę w Dania Beach Florida. Inne linie lotnicze Carnival Air Lines, oraz Gulfstrem International Airlines również swoje centra posiadają w Dania Beach.

Najbliższe lotnisko to międzynarodowe lotnisko w Fort Lauderdale, na które należy szukać biletów z Europy, jeżeli zdecydujesz się na zakup nieruchomości w Dania Beach na Florydzie. Przejrzyj nasze oferty sprzedaży, zadzwoń do naszej placówki na Florydzie i zdecyduj się na najlepszą inwestycję w wakacyjne nieruchomości na Florydzie z biura IBERMAXX Floryda w Stanach Zjednoczonych. Okazje czekają na inwestorów w nieruchomości zagraniczne.

Apartamenty Floryda

Nieruchomości za granicą w USA. Apartamenty na Florydzie. Oferta sprzedaży nieruchomości zagranicznych w postaci apartamentów na Florydzie.
Przeglądaj nasze aktualne oferty apartamentów i mieszkań na sprzedaż na zawsze słonecznej Florydzie w Stanach Zjednoczonych.
Słownikowa definicja apartamentu to: wystawne i przestronne pomieszczenie mieszkalne, również używane w odniesieniu do luksusowego mieszkania lub grupy, zespołu pomieszczeń, dla użytkownika lub mieszkańca takiej nieruchomości. Z reguły są to nieruchomości za granicą o podwyższonym standardzie mieszkalnym. W różnych językach i w różnych krajach, słowo apartament, nie koniecznie odnosi się do nieruchomości o podwyższonym standardzie mieszkalnym.

W USA i na Florydzie, może to być również tzw. zwykłe mieszkanie, wcale nie luksusowe lub o dużych rozmiarach. W niektórych przypadkach apartament to "zwykłe" mieszkanie w bloku mieszkalnym lub apartamentowcu. W USA tego typu mieszkanie określa się słowem condo lub condominium. Jeżeli interesuje Cię zakup apartamentu za granicą, szczególnie nieruchomości w USA, koniecznie sprawdź zawsze aktualne oferty IBERMAXX nieruchomości zagraniczne. Nasze biuro w Stanach Zjednoczonych (Floryda południowo wschodnia) zapewni Ci najlepszą opiekę, podczas przeglądania nieruchomości, oraz przeprowadzi przez cały proces kupna nieruchomości na Florydzie. Posiadamy apartamenty w najlepszych lokalizacjach na świecie, ze szczególnym uwzględnieniem Florydy i obszaru Florydy południowo wschodniej. Działamy i sprzedajemy nieruchomości w Palm Beach County, Broward oraz w Miami Dade. To trzy hrabstwa Florydy w których sprzedajemy apartamenty na Florydzie

Apartamenty zagraniczne, nieruchomości na najlepszych morskich wybrzeżach na świecie, czyli na amerykańskiej, zawsze słonecznej Florydzie. Jeżeli interesują Cię inne regiony świata, zobacz ofertę sprzedaży apartamentów zagranicznych. Nowe i z drugiej ręki apartamenty za granicą w ofercie IBERMAXX, polskiego biura nieruchomości zagranicznych. Kup swój wymarzony apartament w słońcu Florydy. Przeprowadź się do najlepszego miejsca na świecie na zamieszkanie nie tylko w jesieni życia. W naszym biurze spełnimy Twoje marzenia o posiadaniu apartamentu z widokiem na ocean w Miami i każdym zakątku na Florydzie.

APARTAMENTY-FLORYDA-IBERMAXX-LOGO

Ulubione:


Brak ulubionych ofert

Przelicznik walut:

Cena: 175 000,00 USD
Nazwa waluty Kurs średni Przelicznik Cena po przeliczeniu
Euro 0.8289 1 145 059,68 EUR
Funt szterling 0.7383 1 129 204,66 GBP
Złotówka polska 3.7624 1 658 411,39 PLN
Frank szwajcarski 0.8908 1 155 895,64 CHF
Korona norweska 8.6089 1 1 506 560,84 NOK
Rubel rosyjski 74.2633 1 12 996 085,46 RUB
Data aktualizacji: 2021-01-19

Kalkulator ratalny:


Kwota: USD
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: USD
Newsletter
Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!
Przenieś do samej góry
Boca Raton Cedar Cay-Broken Sound willa
199.900 USD

Boca Raton Cedar Cay-Broken Sound willa

Palm Beach / Boca Raton
Short sale Royal Palm Beach
200.000 USD

Short sale Royal Palm Beach

Palm Beach / Royal Palm Beach
Miami Sunny Isles Beach Porsche Design Tower apartament
700.000 USD

Miami Sunny Isles Beach Porsche Design Tower apartament

Miami Dade / Miami Sunny Isles Beach
Miami Sunny Isles Beach Chateau Beach apartament
700.000 USD

Miami Sunny Isles Beach Chateau Beach apartament

Miami Dade / Miami Sunny Isles Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2021 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij