serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale


drukuj ofertę drukuj ofertę

Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie

Kraj: USA
Region: Miami Dade
Miejscowość: Miami Aventura
Typ nieruchomości: Apartament
Rynek:wtórny
Cena:440 000,00 USD przelicz walutę Oblicz przybliżoną ratę miesięczną
Opis:

Wspaniały apartament w ekskluzywnym kompleksie Turnberry Towers w Aventura, dwie sypialnie, dwie pełne łazienki. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, kuchnia wyposażona. Apartament ma przestronny balkon, z którego rozciągają się cudowne widoki na okolicę. W kompleksie znajduje się basen, a mieszkańcy będą mogli korzystać z miejsca garażowego.

Numer referencyjny:IBA10007466
Powierzchnia nieruchomości:1512.00 sq ft
Ilość sypialni:2
Klimatyzacja:tak
Parking:tak
Basen:tak
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 1
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 2
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 3
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 4
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 5
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 6
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 7
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 8
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 9
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 10
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 11
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 12
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 13
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 14
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 15
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 16
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 17
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 18
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 19
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 20
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 21
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 22
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 23
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 24
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 25
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 26
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 27
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 28
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 29
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 30
Turnberry towers Aventura apartament 2 sypialnie 31
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka: *


(*) pola obowiązkowe

« wstecz

Nieruchomości USA

Nieruchomości na sprzedaż w USA przez IBERMAXX, agencja nieruchomości zagranicznych. Zobacz oferty domów, apartamentów i willi w USA, na sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Florydzie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego w Stanach Zjednoczonych. Obecny kryzys na rynku nieruchomości w USA, a właściwie globalny kryzys na rynku nieruchomości, trwający od 2008 roku, mimo wszystko tworzy okazję dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości zagraniczne, niebywałe okazje do zakupu domu lub apartamentu w USA o wiele taniej. Obecny "dołek" cenowy, oferuje dla poszukującego nieruchomości ogromne możliwości i pomysł na inwestycję w przyszłość.

Przyjdzie czas, iż rynek ten odrodzi się i ceny nieruchomości w USA znów poszybują w górę. Nie zapominajmy iż to największa i najbogatsza gospodarka na świecie.
Co najciekawsze, tego sławnego kryzysu, zupełnie nie widać na ulicach USA, ani w restauracjach, ani w sklepach, które są pełne kupujących i spożywających drogie posiłki i wykwintne obiady, ludzi. Jest to rzecz niezwykła jak wygląda taki "kryzys" zagranicznych nieruchomości. Jednak statystyki z USA i badania ekspertów w branży nieruchomości podają alarmujące cyfry o spadkach cen i ilości zaciąganych kredytów hipotecznych w USA. Aczkolwiek powoli się to zmienia i widać iż zagraniczne rynki nieruchomości powoli wracają do normalności.

Nieruchomości na świecie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, to dobra inwestycja powiązana z niewielkim ryzykiem inwestycyjnym. W krajach dynamicznych gospodarczo, zawsze można w miarę szybko sprzedać dom lub mieszkanie lub zająć się wynajmem nieruchomości za granicą i generować dla siebie stały przychód z wynajmu, czyli nasz sławny cash flow. Możliwości manewru jest wiele, a ryzyko dla inwestora, stosunkowo niewielkie.

Nieruchomości na Florydzie rządzą się swoimi prawami. Tutaj najlepsze lokalizacje, nieruchomości wysokiej klasy i dobrze położone, nie "odczuły" takiego kryzysu i spadku cen. Część nieruchomości na Florydzie jest przeceniona i można je nabyć w niższej cenie, ale nieruchomości w dobrych lokalizacjach "trzymają się" dobrze. Tak, z reguły, jest wszędzie na świecie, podobnie jest i na Florydzie. To jeden z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości na świecie.

Generalnie, właściciele sprzedający nieruchomości w USA, na Florydzie, dzielą się na tych co muszą sprzedać i na tych, co chcą sprzedać? Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma grupami? Ktoś, kto posiada kredyt hipoteczny na nieruchomość i płaci miesięczne, wysokie raty, gdy ma trudności finansowe z pewnością będzie chciał się pozbyć szybciej, swojego mieszkania lub domu. Natomiast osoba dobrze sytuowana, z zabezpieczeniem finansowym, nie będzie śpieszyła się ze sprzedażą swojej posesji i poczeka na dobrego klienta, zainteresowanego dobrą lokalizacją i spokojnie sprzeda swój dom w USA za cenę, jaką sobie życzy. Uprościliśmy troszeczkę rozumowanie, by przedstawić Państwo choć trochę, jak wygląda sprzedaż nieruchomości w USA, w chwili obecnej.

Dla naszych klientów, staramy się znaleźć zawsze najlepszy "deal". Jest ogromny wybór nieruchomości do których mamy dostęp w naszym biurze. Korzystamy z bazy nieruchomości USA, z regionalnej bazy nieruchomości na sprzedaż, na Florydzie. Tylko ich część widnieje w naszym serwisie internetowym.
Różnic w cenie nie ma, nieruchomość jest zwykle w tej samej cenie jak w innych agencjach nieruchomości w USA i na Florydzie.
Co z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości w USA? W dalszym ciągu, jesteśmy w stanie dla naszych klientów, uzyskać kredytowanie hipoteczne do 70% wartości nieruchomości. Dobre czasy w USA minęły, kiedy można było uzyskać 80%-90% i więcej kredytowania hipotecznego. Banki w USA, mniej chętnie pożyczają pieniądze, szczególnie obcokrajowcom. Zabezpieczenie i wkład własny w wysokości 30 do 35% ułatwi nam uzyskanie kredytowania hipotecznego na zakup domu lub apartamentu na Florydzie.

Dane makroekonomiczne w USA jakie docierają do nas z początkiem 2013 roku "szeptają" o powolnym odradzaniu się amerykańskiego rynku nieruchomości. Optymistyczne prognozy mieszają się z negatywnymi opiniami i prognozami w amerykańskich nieruchomościach na 2014 i 2015. Któż z nas może to przewidzieć.
Ostatni raport Goldman Sachs sugeruje iż w drugiej połowie 2013 rynek nieruchomości w USA może się odbić od dna. Zbyt duża podaż nieruchomości przejętych przez banki przeczy tym przewidywaniom. Z perspektywy zagranicznego inwestora, pojawiły się dostępne kredyty hipoteczne dla kupującego nieruchomość w USA, jako druga nieruchomość lub jako inwestycje w USA na najniższym poziomie od lat, tj. kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 50.000$ na minimum 15 lat z oprocentowaniem 3.875% z depozytem (down payment) 25%.
W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA i na Florydzie znajdziesz wiele tego typu ofert domów, willi i apartamentów na sprzedaż.

Nasz serwis sprzedaży zagranicznych nieruchomości w USA, adresujemy do osób marzących o domu, rezydencji lub willi na Florydzie. Zakup nieruchomości w USA nie jest prosty i sam proces sprzedaży, zaciągnięcia kredytu hipotecznego, sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, wreszcie zakończenia procesu sprzedaży, tzw. "closing", różni się diametralnie od sprzedaży nieruchomości w Europie i w Polsce. Także od innych rynków nieruchomości za granicą.

Sprzedażą nieruchomości w USA, może zajmować się tylko licencjonowany i przeszkolony agent, który ukończył odpowiednie kursy i zdał odpowiednie, stanowe egzaminy. Handel nieruchomościami w USA, jest ściśle regulowany. Każde biuro nieruchomości potrzebuje odpowiednie licencje na otwarcie tego typu działalności, wreszcie agent potrzebuje zdać odpowiednie egzaminy, aby móc sprzedawać nieruchomości na terenie Florydy.
Wreszcie, zwykłe otwarcie konta bankowego w USA, nie jest proste, nie każdy może to zrobić, wchodząc z ulicy i prosić o otwarcie rachunku bankowego w USA....
Serdecznie zapraszamy do IBERMAXX, staramy się o jak najlepszą ofertę, oraz o jak najlepszą obsługę naszego klienta. Jeżeli nie ma jakieś nieruchomości na naszej stronie, napisz lub przyjdź do naszego biura, postaramy się znaleźć odpowiednią nieruchomość właśnie dla Ciebie, idealnie dobraną pod Twoje wymagania.

Nieruchomości na Florydzie

Któż z nas nie marzył o domu na Florydzie, apartamencie w Miami tuż przy piaszczystej plaży, całorocznym graniu w golfa, jadaniu w dobrej restauracji i korzystania z uroków życia, oraz wspaniałych serwisów dla mieszkańców, jakie oferuje południowa Floryda. Floryda to jedno z najlepszych miejsc na świecie na zakup domu i apartamentu. Rezydencji lub domu z działką i prywatnym basenem. Jeżeli chodzi o nieruchomości zagraniczne, to Miami i okolice południowej Florydy, bez wątpienia należą do najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie na posiadanie domu lub apartamentu za granicą. Także na zakup apartamentu przy morzu i blisko plaży w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale.

Obecny okres zapaści ekonomicznej i niskich cen domów i mieszkań na Florydzie, oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem domu za granicą, na Florydzie, najlepsze okazje dla tego rodzaju zagranicznej inwestycji w nieruchomości.
W chwili obecnej, oferty foreclosures in Florida lub short sale in Florida są to tak niesamowite okazje dla inwestora, iż zupełnie trudno im się oprzeć. Takie mieszkania można teraz kupić 40 lub 50 procent taniej niż przed amerykańskim kryzysem na rynku nieruchomości. Dodatkowo, jeżeli posiadasz gotówkę i chcesz ją wydać na taki apartament lub dom na Florydzie, można negocjować ze sprzedającym w tym wypadku z bankiem na Florydzie. Czasami bywają akceptowane jeszcze niższe oferty niż te, oficjalnie podawane do wiadomości klienta w bankach lub na stronach internetowych z ofertami i ogłoszeniami nieruchomości.
Kilka ostatnich miesięcy, przyniosło ożywienie na florydzkim rynku nieruchomości, ceny domów i mieszkań w Miami poszły lekko w górę. Czy zwiastuje to rychły koniec amerykańskiego kryzysu na rynku nieruchomości? Tego nie wiemy, ale ostrożnie analizując obecną sytuację, można się tego spodziewać.

Oferty IBERMAXX Floryda, dotyczą nieruchomości z południowej Florydy, najpiękniejszej części tego tropikalnego półwyspu. U nas znajdziesz aktualne oferty sprzedaży domów i mieszkań w Miami, w Boca Raton, w Fort Lauderdale, aż po West Palm Beach, bardziej na południu. Działamy w trzech hrabstwach Florydy. Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach County. Tutaj znajdują się najlepsze miejsca do posiadania i zakupu domu na Florydzie. Wschodnia Floryda (wybrzeże Atlantyku) oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości na Florydzie, wspaniałe piaszczyste plaże, wysokie temperatury cały rok, tropikalny klimat i idealne warunki do inwestycji w bezpieczną i stabilną gospodarkę, jaką jest gospodarka 18 milionowej Florydy.

Zakup nieruchomości na Florydzie z pewnością dobrze zaprocentuje w przyszłości. Zarówno jeżeli bierzesz pod uwagę wynajem nieruchomości na Florydzie i czerpanie pasywnych zysków z wynajmu domu lub apartamentu, jak również późniejszego odsprzedania nieruchomości na Florydzie.
Przy transakcji kupna sprzedaży domu na Florydzie, zawsze warto skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Przemawiają za tym przede wszystkim względy bezpieczeństwa podczas przeprowadzania takiej operacji. Kupując bezpośrednio od właściciela na Florydzie, narażasz się na ryzyko kupna nieruchomości np. obciążonej kredytem hipotecznych lub innym zadłużeniem.

Także kupowanie domów na nowych osiedlach to teraz najlepszy czas na tego typu inwestycje. Domy na nowych osiedlach sprzedają się szybko. Lepsze lokalizacje tzw. prime locations również szybko zostają wykupywane przez inwestorów, oraz przez osoby marzące o domu na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura na Florydzie, gdzie mamy dostęp do tysięcy ofert nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie zagraniczną nieruchomość marzeń i najlepsze oferty domów i mieszkań z Florydy. Także kredyty hipoteczne na Florydzie na sfinansowanie transakcji zakupu domu. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i dobrze zainwestuj w dom lub mieszkanie za granicą.
IBERMAXX wita na Florydzie i w USA. Zapraszamy....!

Nieruchomości Miami Dade

Domy, apartamenty, wille i luksusowe posiadłości z obszaru Miami Dade, na Florydzie. Hrabstwo Miami Dade wchodzi w skład regionu South East na Florydzie, do którego należą inne hrabstwa tego regionu. Jest ich w sumie pięć. Pozostałe hrabstwa to Martin na północy, Palm Beach, Broward i Monroe.
W tej części, naszej prezentacji nieruchomości na sprzedaż na Florydzie, masz okazję do przejrzenia nieruchomości z obszaru Miami Dade.

Do Hrabstwa Miami Dade należą następujące miejscowości, które przedstawiamy w kolejności alfabetycznej. Są to następujące miasta: Aventura, Bal Harbour, Bay Harbor Islands, Biscayne Park, Coconut Grove, Coral Gables, Cutler Bay, Doral, El Portal, Florida City, Golden Beach, Goulds, Hialeah, Hialeah Gardens, Homestead, Indian Village, Islandia, Kendall, Key Biscayne, Leisure City, Liberty City, Medley, Miami, Miami Beach, Miami Gardens, Miami Lakes, Miami Shores Village, Miami Springs, North Bay Village, North Miami, North Miami Beach, Opa-Locka, Palmetto Bay, Pinecrest, Pinewood, Princeton, Richmond Heights, South Miami, Sunny Isles Beach, Surfside, Sweetwater, Virginia Gardens, West Miami, Westchester, Westwood Lake.

Ta część Florydy posiada jedne z najbardziej luksusowych nieruchomości na sprzedaż, najbardziej prestiżowe nieruchomości znajdziemy na plaży South Beach w Miami i osiedla, oraz urbanizacje wokół North Beach Miami i dzielnicy Aventura. Tutaj mieszkają i posiadają swoje nieruchomości najbogatsi i sławni tego świata, gwiazdy filmowe i gwiazdy muzyki pop. To tutaj na ulicy zobaczysz hollywodzkiego aktora lub aktorkę.

Hrabstwo Miami Dade jest domem dla ogromnej ilości atrakcji turystycznych tego regionu, które koniecznie trzeba poznać, nawet podczas wycieczki do Miami. Poniżej wymienione jest tylko kilka z nich, tych najważniejszych atrakcji turystycznych: Oceanarium w Miami, zwane "Seaquarium". Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia podczas mieszkania lub zwiedzania tej części Florydy to Coral Castle Homestead i Deering Estate w Palmetto Bay, historyczny dom Charlesa Deeringa. W Coral Gables koniecznie należy zobaczyć Fairchild Tropical Garden. W Miami trzeba zwiedzić Miami Beach Botanical Garden, oraz Parrot Jungle and Gardens.

W Miami znajduje się również wspaniałe ZOO zwane Metrozoo, oraz biopark Monkey Jungle.
Jeżeli kupisz nieruchomość w hrabstwie Miami Dade i zamieszkasz w tej części Florydy, wierz nam, przez najbliższe kilkanaście miesięcy będziesz miał gdzie wyjść i co robić... to miejsce niezwykle obfite we wszelkiego rodzaju atrakcje turystyczne dla dzieci i dorosłych.

Przede wszystkim warto zacząć od South Beach w Miami, to kwintesencja samego mieszkania i imprezowania w Miami, tak doskonale miejsca w USA, znanego z doskonałego życia nocnego, oraz miejsca na zakupy w stylu florydzkim. Dla dzieci niezwykle będzie ważna wizyta w ZOO w Miami, uważanego za jedno z najlepszych ZOO w całych stanach Zjednoczonych. Zwierzęta z każdego kontynentu, od Australii, przez Azję, a na Ameryce Południowej skończywszy. Zwierzęta biegają w wolnych wybiegach. Wspaniała wycieczka dla całej rodziny.

Kolejną atrakcją dla posiadaczy nieruchomości w Miami, może być wyprawa do Miami Seaquarium. Oceanarium leży pomiędzy downtown Miami a Key Biscayne. Przygotuj się przynajmniej na pół dnia tej niezwykłej przygody z tropikalnym życiem morskim regionu Florydy.
Koniecznie odwiedź Everglades, to 1,5 mln akrów bagien i rozlewisk, tak nam doskonale znanych z filmów i programów przyrodniczych. W Everglades znajduje się 14 rzadkich i zagrożonych gatunków zwierząt, wśród nich amerykański krokodyl, amerykańska pantera, oraz majestatyczne manaty.

Dla miłośników techniki i nowości technologicznych wskazana jest wizyta w Muzeum Nauki w Miami. To muzeum jest także domem dla Bird of Pray Reserch Center, oraz Weintraub Observatory.
Jeżeli zamierzasz kupić nieruchomość w Miami i przeprowadzić się do miasta z dziećmi koniecznie odwiedź Miami Children's Museum. Masa interaktywnych zabawek i urządzeń z których dziecko może się tak wiele nauczyć.
Kolejną atrakcją turystyczną w hrabstwie Miami Dade jest Parrot Jungle Island. Tropikalne ptaki i niesamowite papugi czekają na odwiedzających w naturalnym środowisku.

Monkey Jungle to kolejne niesamowite miejsce w Miami. Kiedy homo sapiens przechadzają się wyznaczonymi ścieżkami nad głowami bujają się szympansy, makaki a może i dojrzysz goryla w tropikalnej gęstwinie. Pod koniec wycieczki do Miami warto wybrać się do Coral Castle, unikalny monument w Miami, stworzony przez łotewskiego artystę Eda Leedskalnina.

Na sam koniec należy zostawić wizytę w Vizcaya, historyczną 50 akrową posiadłość, gdzie bawili i bawią się najbogatsi w Miami.
Jeżeli staniesz się właścicielem domu lub apartamentu w Miami lub gdziekolwiek indziej w hrabstwie Miami Dade z pewnością pierwszy rok pobytu na Florydzie wykorzystasz na poznawanie i zwiedzanie tych niesamowitych atrakcji turystycznych, tak wspaniale podanych dla mieszkańców i osób odwiedzających Florydę.

Nieruchomości Miami Aventura

Apartamenty i luksusowe apartamentowce na obszarze Aventura w Miami North Beach. Prestiżowa lokalizacja, gdzie znajdują się najbardziej luksusowe nieruchomości w Miami. Poniżej przedstawiamy garść przydatnych informacji o Aventura w Miami. Obszar Aventura, to właściwie dzielnica/część Miami, to północne obszary miasta, zlokalizowane wokół i w pobliżu centrum handlowego "Aventura Mall".

Aventura Miami to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji nieruchomości w Miami. Bardzo dobre sąsiedztwo i wysokiej klasy budownictwo mieszkaniowe w tej części Florydy. Ilość mieszkańców Aventura to około 35.000 mieszkańców, najbliższe dzielnice od Aventura to: Miami Gardens, Pembroke Pines, North Miami Beach, Surfside, Pembroke Park, Avon Park, Lake Forest, Miramar , Davie, Dania Beach, Carver Ranches, Bal Harbour, Broadview Park, Bay Harbor Islands, Hialeah, North Bay Village, Pine Island Ridge, Cooper City, Hollywood, Opa Locka.

Doskonała lokalizacja w Miami

Jeżeli myślisz o zakupie nieruchomości w samym sercu Miami, koniecznie weż pod uwagę okolice Aventura i plaże w tej części Miami. To świetne miejsce na zakup mieszkania na Florydzie i dobra lokalizacja i dobrze zainwestowane pieniądze w zagraniczne nieruchomości. Inwestycja w apartament tutaj z pewnością będzie procentowała w przyszłości. Kilka lat temu, na tym obszarze powstał Trump Towers Miami, tego typu nieruchomości same mówią za siebie, jakiego rodzaju jest to lokalizacja. Zobacz oferty IBERMAXX nieruchomości zagraniczne z Miami Aventura i okolic.

Dla miłośników zakupów w USA, proponujemy odwiedzić centrum handlowe "Aventura Shopping Mall" gdzie znajdziesz wszystkie najlepsze światowe marki odzieży i artykułów luksusowych, oraz doskonałe restauracje, do których warto wybrać się na lunch. Natomiast dla miłośników gry w golfa, proponujemy odwiedzenie sklepu golfowego Edwin Watts Golf Shop, gdzie znajdziesz najlepsze akcesoria golfowe w USA w niższych cenach. Polecamy. Nieruchomość w Miami? Pomyśl o Aventura.

Floryda, tak zwany „Sunshine State” - słoneczny stan, to miejsce gdzie można cieszyć się słońcem i wspaniałą letnią pogodą prawie przez cały okrągły rok. Czasem trudno szukać lepszych miejsc na letnie wakacje, a tym bardziej takie w okresie zimowym. Gdy odwiedzicie takie miejsce, gdzie nawet zimą temperatura nie spada poniżej 18 - 20 stopni Celsjusza, poczujecie wspaniałą atmosferę miejsca, prawdopodobnie będziecie chcieli tu wracać. A przeszła Wam przez głowę chociaż przez chwilę taka myśl – a co jeśli można byłoby tu zamieszkać na stałe? Nic w tym trudnego, wystarczą odpowiednie fundusze i odrobina szczęścia i będziecie mogli czuć wakacyjną pogodę przez cały rok, rozkoszując się tym we własnym apartamencie.

Luksus, prestiż i dyskrecja ....

Jednym z atrakcyjnych miejsc, w którym można zamieszkać, by poczuć się jak na wiecznych wakacjach jest Miami Aventura, leżąca na północ od miasta Miami. Miasteczko leży 12 mil na północ od Miami i tyle samo - 12 mil na południe od Fort Lauderdale, co sprawia, że jest blisko zarówno lotniska Fort Lauderdale International Airport, oraz Miami International Airport, a co za tym idzie jest świetnie skomunikowane z resztą świata. Tutaj przeważa tropikalny klimat monsunowy, który charakteryzuje się gorącym i wilgotnym latem, oraz krótką i w dodatku ciepłą zimą. Latem temperatury nie schodzą poniżej 24 stopni Celsjusza, a osiągać mogą nawet 30 stopni, zimą natomiast średnia minimalna temperatura wynosi około 15 stopni Celsjusza. Dzięki temu będąc tu o każdej porze roku można poczuć się jak na wakacjach, nawet wtedy gdy w Polsce za oknem mróz i zamiecie śnieżne. Pomyślcie… nigdy więcej skrobania szyb w samochodzie, odśnieżania podjazdu czy problemów z odpaleniem silnika, kuszące prawda?

Miami Aventura to miasteczko w północno wschodniej części hrabstwa Miami – Dade County. Jest to dość młode miasteczko, którego początki sięgają zaledwie 1970 roku, a mimo to liczy ponad obecnie 35 tysięcy mieszkańców. Prawa miejskie uzyskało ono w 1995 roku. Interesuje Was hiszpańsko brzmiąca nazwa miasta? Aventura to po hiszpańsku „przygoda”, a wzięło się to ze słynnego powiedzenia jednego z tutejszych developerów, który pytał wspólników, czy wiedzą jaka tu czeka ich przygoda. Czy dla Was zamieszkanie tutaj też będzie oznaczać początek nowej przygody?

Szkoły, golf, zakupy i miejsce do wypoczynku w Miami

Miami Aventura jest dobrze skomunikowanym miastem z dobrą infrastrukturą, w której jest miejsce na niejedną szkołę podstawową i średnią, a bliskość takich miast jak North Miami czy Miami powoduje, że wybór średniej czy wyższej nie stanowi większego problemu. Przykładowo w North Miami znajdziecie Biscayne Bay Campus, który jest kampusem Florida International University. Jednak nie samą wiedzą i edukacją człowiek żyje, skoro chcielibyście się tutaj czuć jak na wakacjach z pomocą przychodzą takie obiekty jak centrum golfa, Community Recreation Center i Liberal Arts Theater, a także dziesiątki parków, upiększających to i tak bardzo malownicze miejsce – Founders Park, Founders Park Bayside, Waterways Park, Waterways Dog Park, Veterans Park i inne. Na mieszkańców, ale także turystów czeka największe na Florydzie centrum handlowo usługowe Aventura Mall, gdzie znajdziecie sklepy Nordstrom, J.C. Penney, Macy`s, Bloomingsdale`s, Sears i inne. Jeśli jednak od ogromnego centrum handlowego, wolicie takie mniejsze, bardziej spokojnie i mniej zatłoczone miejsca, to w Miami Aventure znajdziecie też inne sklepy i centra handlowe, jak na przykład Town Center Aventura, Aventura Commons, Champion Retail Plaza, Aventura SHopping Center i wiele innych.

Oprócz knajpek w centrach handlowych możecie odwiedzić też inne restauracje takie jak Chili's Grill & Bar, Ruby Tuesday, Asaka Japanese Restaurant, Pilar Restaurant, Luca Bella i wiele innych miejsc, w których serwowana jest kuchnia z całego świata.

Wybierz Miami Aventura na inwestycje w nieruchomości zagraniczne

Ale co z tymi nieruchomościami zapytacie? Gdzie można zamieszkać w Miami Aventura? Miasto to różni się trochę od innych okolicznych miast, w których można zamieszkać. Nie przeważa tutaj zabudowa wysokich wieżowców z luksusowymi apartamentami, choć i tych tutaj nie brakuje. Możecie spokojnie rozejrzeć się po okolicy i znaleźć wolnostojące domki, luksusowe rezydencje czy niższe apartamentowce, w których znajdziecie nawet 100 metrów kwadratowych dla siebie, z jedną łazienką, bez specjalnie zaskakujących Was luksusów, jednak wciąż w odpowiednim standardzie. Wachlarz cenowy jest ogromny, ceny zaczynają się od 250 tysięcy dolarów, kończą nawet na milionie, wszystko zależy od lokalizacji, widoku z okna, wystroju i rodzaju nieruchomości, którą sobie upatrzycie.

Ceny nieruchomości w całych Stanach Zjednoczonych, nie tylko na Florydzie w wyniku kryzysu ekonomicznego i obniżonego popytu na nie, znacznie spadły. Amerykanie niechętnie biorą teraz kredyty nawet na te mniejsze nieruchomości, a tym bardziej te luksusowe znajdujące się nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego. Tę sytuację wykorzystują Europejczycy i zamożni obywatele rozwiniętych krajów Azjatyckich, kupując domki, mieszkania i apartamenty myśląc o możliwości zamieszkania w tak uroczym miejscu, a także myśląc o kupionej nieruchomości jako o lokacie na przyszłość, która gwarantuje pomnożenie zainwestowanego kapitału.

Przy takiej sytuacji ekonomicznej najlepiej jest rozglądać się za bardziej luksusowymi apartamentami, którymi jak już wiecie miasto nie jest naszpikowane na każdym kroku, ale i tak ich tu nie brakuje.

Donald Trump też tu jest ...

Słyszeliście może o Trump Towers Miami? Jest to najbardziej prestiżowa lokalizacja w okolicy. Jest to kompleks trzech wysokich wież, obejmujących w sumie 813 nieruchomości, które oprócz mieszkań mają do zaoferowania parkingi, baseny, siłownie, salony SPA i co ciekawsze usługi całodobowego concierge, który pomoże pozałatwiać różne sprawy, zrobi zakupy czy pomoże w różnych mniej lub bardziej typowych problemach. Jeśli tego byłoby mało, to do wybranych apartamentów prowadzą prywatne windy. Co ciekawsze, są to oferty z rynku pierwotnego, których nadal developer ma kilkanaście w swojej ofercie.

Są to luksusowe apartamenty po 200 – 250 metrów kwadratowych, w których ulokowanych jest po 2 - 3 sypialnie i tyle samo łazienek, z dodatkową toaletą i ogromnym balkonem z widokiem na Ocean Atlantycki. Co do widoków zapierających dech w piersiach Trump Towers otacza cudna przestrzeń, Ocean Atlantycki z jednej, a z drugiej strony Drumfounding Bay i centrum miasta Aventura, co naprawdę jest widokiem, który potrafi wprawić w doskonały nastrój. Ceny apartamentów na Florydzie oczywiście nie należą do najniższych, taki luksus można mieć już za około milion dolarów. W cenie apartamentu dostaniecie wyposażenie i meble dobrane do standardu. Wyposażenie kuchni i łazienki pozwala na zamieszkanie od zaraz, ekspres do kawy, lodówka, zmywarka, piecyk elektryczny. Nic tylko mieć milion dolarów, kupić apartament i poczuć się jak milion dolarów stojąc na ogromnym balkonie obserwując wody Oceanu Atlantyckiego zlewające się z błękitnym niebem na horyzoncie.

Ale oczywiście nie tylko w tym luksusowym miejscu możecie kupić wymarzone lokum. Znajdzie się tu również coś dla osób z nieco mniej zasobnym portfelem, trzeba jedynie odrobinę poszukać i zgłosić się do odpowiedniego pośrednika nieruchomości.

Apartamenty Floryda

Nieruchomości za granicą w USA. Apartamenty na Florydzie. Oferta sprzedaży nieruchomości zagranicznych w postaci apartamentów na Florydzie.
Przeglądaj nasze aktualne oferty apartamentów i mieszkań na sprzedaż na zawsze słonecznej Florydzie w Stanach Zjednoczonych.
Słownikowa definicja apartamentu to: wystawne i przestronne pomieszczenie mieszkalne, również używane w odniesieniu do luksusowego mieszkania lub grupy, zespołu pomieszczeń, dla użytkownika lub mieszkańca takiej nieruchomości. Z reguły są to nieruchomości za granicą o podwyższonym standardzie mieszkalnym. W różnych językach i w różnych krajach, słowo apartament, nie koniecznie odnosi się do nieruchomości o podwyższonym standardzie mieszkalnym.

W USA i na Florydzie, może to być również tzw. zwykłe mieszkanie, wcale nie luksusowe lub o dużych rozmiarach. W niektórych przypadkach apartament to "zwykłe" mieszkanie w bloku mieszkalnym lub apartamentowcu. W USA tego typu mieszkanie określa się słowem condo lub condominium. Jeżeli interesuje Cię zakup apartamentu za granicą, szczególnie nieruchomości w USA, koniecznie sprawdź zawsze aktualne oferty IBERMAXX nieruchomości zagraniczne. Nasze biuro w Stanach Zjednoczonych (Floryda południowo wschodnia) zapewni Ci najlepszą opiekę, podczas przeglądania nieruchomości, oraz przeprowadzi przez cały proces kupna nieruchomości na Florydzie. Posiadamy apartamenty w najlepszych lokalizacjach na świecie, ze szczególnym uwzględnieniem Florydy i obszaru Florydy południowo wschodniej. Działamy i sprzedajemy nieruchomości w Palm Beach County, Broward oraz w Miami Dade. To trzy hrabstwa Florydy w których sprzedajemy apartamenty na Florydzie

Apartamenty zagraniczne, nieruchomości na najlepszych morskich wybrzeżach na świecie, czyli na amerykańskiej, zawsze słonecznej Florydzie. Jeżeli interesują Cię inne regiony świata, zobacz ofertę sprzedaży apartamentów zagranicznych. Nowe i z drugiej ręki apartamenty za granicą w ofercie IBERMAXX, polskiego biura nieruchomości zagranicznych. Kup swój wymarzony apartament w słońcu Florydy. Przeprowadź się do najlepszego miejsca na świecie na zamieszkanie nie tylko w jesieni życia. W naszym biurze spełnimy Twoje marzenia o posiadaniu apartamentu z widokiem na ocean w Miami i każdym zakątku na Florydzie.

APARTAMENTY-FLORYDA-IBERMAXX-LOGO

Ulubione:


Brak ulubionych ofert

Przelicznik walut:

Cena: 440 000,00 USD
Nazwa waluty Kurs średni Przelicznik Cena po przeliczeniu
Euro 0.8289 1 364 721,49 EUR
Funt szterling 0.7383 1 324 857,43 GBP
Złotówka polska 3.7624 1 1 655 434,35 PLN
Frank szwajcarski 0.8908 1 391 966,18 CHF
Korona norweska 8.6089 1 3 787 924,40 NOK
Rubel rosyjski 74.2633 1 32 675 872,02 RUB
Data aktualizacji: 2021-01-19

Kalkulator ratalny:


Kwota: USD
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: USD
Newsletter
Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!
Przenieś do samej góry
Apartament 1974 sqft Highland Beach
699.900 USD

Apartament 1974 sqft Highland Beach

Palm Beach / Highland Beach
Apartament Coconut Grove
899.000 USD

Apartament Coconut Grove

Miami Dade / Miami Coconut Grove
Delray Beach przebudowany dom
645.000 USD

Delray Beach przebudowany dom

Palm Beach / Delray Beach
Palm Beach Heather Run, PGA Resort Community willa
215.000 USD

Palm Beach Heather Run, PGA Resort Community willa

Palm Beach / Palm Beach Gardens
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2021 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij