serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale


Apartament 403 S Sapodilla Av West Palm beach 2 sypialnie
325.000 USD
Boynton Beach 11740 Cardenas Blvd dom 2384 sqft
400.000 USD
drukuj ofertę drukuj ofertę

Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft

Kraj: USA
Region: Palm Beach
Miejscowość: Atlantis
Typ nieruchomości: Dom/willa
Rynek:wtórny
Cena:279 950,00 USD przelicz walutę Oblicz przybliżoną ratę miesięczną
Opis:

Wspaniała willa w społeczności Muirfield Villas. Dom położony jest pomiędzy pięknymi, czarnymi drzewami oliwnymi i oferuje trzy sypialnie, dwie łazienki, wszystko na 2152 sqft powierzchni. Nowy dywan, niedawno odświeżone kuchnia i łazienki. Niedaleko nieruchomości pola golfowe, w klubach członkostwo jest nieobowiązkowe, znajdziecie tutaj również duży park, korty tenisowe, boiska do koszykówki, oraz wiele terenów wspólnych.

Numer referencyjny:IBRX-10307515
Powierzchnia nieruchomości:2152.00 sq ft
Ilość sypialni:3
Klimatyzacja:tak
Parking:tak
Odległość od pola golfowego:0.50 km
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 1
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 2
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 3
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 4
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 5
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 6
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 7
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 8
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 9
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 10
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 11
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 12
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 13
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 14
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 15
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 16
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 17
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 18
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 19
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 20
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 21
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 22
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 23
Willa Atlantis 744 Muirfield Cir 2,152 sqft 24
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka: *


(*) pola obowiązkowe

« wstecz

Nieruchomości USA

Nieruchomości na sprzedaż w USA przez IBERMAXX, agencja nieruchomości zagranicznych. Zobacz oferty domów, apartamentów i willi w USA, na sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Florydzie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego w Stanach Zjednoczonych. Obecny kryzys na rynku nieruchomości w USA, a właściwie globalny kryzys na rynku nieruchomości, trwający od 2008 roku, mimo wszystko tworzy okazję dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości zagraniczne, niebywałe okazje do zakupu domu lub apartamentu w USA o wiele taniej. Obecny "dołek" cenowy, oferuje dla poszukującego nieruchomości ogromne możliwości i pomysł na inwestycję w przyszłość.

Przyjdzie czas, iż rynek ten odrodzi się i ceny nieruchomości w USA znów poszybują w górę. Nie zapominajmy iż to największa i najbogatsza gospodarka na świecie.
Co najciekawsze, tego sławnego kryzysu, zupełnie nie widać na ulicach USA, ani w restauracjach, ani w sklepach, które są pełne kupujących i spożywających drogie posiłki i wykwintne obiady, ludzi. Jest to rzecz niezwykła jak wygląda taki "kryzys" zagranicznych nieruchomości. Jednak statystyki z USA i badania ekspertów w branży nieruchomości podają alarmujące cyfry o spadkach cen i ilości zaciąganych kredytów hipotecznych w USA. Aczkolwiek powoli się to zmienia i widać iż zagraniczne rynki nieruchomości powoli wracają do normalności.

Nieruchomości na świecie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, to dobra inwestycja powiązana z niewielkim ryzykiem inwestycyjnym. W krajach dynamicznych gospodarczo, zawsze można w miarę szybko sprzedać dom lub mieszkanie lub zająć się wynajmem nieruchomości za granicą i generować dla siebie stały przychód z wynajmu, czyli nasz sławny cash flow. Możliwości manewru jest wiele, a ryzyko dla inwestora, stosunkowo niewielkie.

Nieruchomości na Florydzie rządzą się swoimi prawami. Tutaj najlepsze lokalizacje, nieruchomości wysokiej klasy i dobrze położone, nie "odczuły" takiego kryzysu i spadku cen. Część nieruchomości na Florydzie jest przeceniona i można je nabyć w niższej cenie, ale nieruchomości w dobrych lokalizacjach "trzymają się" dobrze. Tak, z reguły, jest wszędzie na świecie, podobnie jest i na Florydzie. To jeden z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości na świecie.

Generalnie, właściciele sprzedający nieruchomości w USA, na Florydzie, dzielą się na tych co muszą sprzedać i na tych, co chcą sprzedać? Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma grupami? Ktoś, kto posiada kredyt hipoteczny na nieruchomość i płaci miesięczne, wysokie raty, gdy ma trudności finansowe z pewnością będzie chciał się pozbyć szybciej, swojego mieszkania lub domu. Natomiast osoba dobrze sytuowana, z zabezpieczeniem finansowym, nie będzie śpieszyła się ze sprzedażą swojej posesji i poczeka na dobrego klienta, zainteresowanego dobrą lokalizacją i spokojnie sprzeda swój dom w USA za cenę, jaką sobie życzy. Uprościliśmy troszeczkę rozumowanie, by przedstawić Państwo choć trochę, jak wygląda sprzedaż nieruchomości w USA, w chwili obecnej.

Dla naszych klientów, staramy się znaleźć zawsze najlepszy "deal". Jest ogromny wybór nieruchomości do których mamy dostęp w naszym biurze. Korzystamy z bazy nieruchomości USA, z regionalnej bazy nieruchomości na sprzedaż, na Florydzie. Tylko ich część widnieje w naszym serwisie internetowym.
Różnic w cenie nie ma, nieruchomość jest zwykle w tej samej cenie jak w innych agencjach nieruchomości w USA i na Florydzie.
Co z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości w USA? W dalszym ciągu, jesteśmy w stanie dla naszych klientów, uzyskać kredytowanie hipoteczne do 70% wartości nieruchomości. Dobre czasy w USA minęły, kiedy można było uzyskać 80%-90% i więcej kredytowania hipotecznego. Banki w USA, mniej chętnie pożyczają pieniądze, szczególnie obcokrajowcom. Zabezpieczenie i wkład własny w wysokości 30 do 35% ułatwi nam uzyskanie kredytowania hipotecznego na zakup domu lub apartamentu na Florydzie.

Dane makroekonomiczne w USA jakie docierają do nas z początkiem 2013 roku "szeptają" o powolnym odradzaniu się amerykańskiego rynku nieruchomości. Optymistyczne prognozy mieszają się z negatywnymi opiniami i prognozami w amerykańskich nieruchomościach na 2014 i 2015. Któż z nas może to przewidzieć.
Ostatni raport Goldman Sachs sugeruje iż w drugiej połowie 2013 rynek nieruchomości w USA może się odbić od dna. Zbyt duża podaż nieruchomości przejętych przez banki przeczy tym przewidywaniom. Z perspektywy zagranicznego inwestora, pojawiły się dostępne kredyty hipoteczne dla kupującego nieruchomość w USA, jako druga nieruchomość lub jako inwestycje w USA na najniższym poziomie od lat, tj. kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 50.000$ na minimum 15 lat z oprocentowaniem 3.875% z depozytem (down payment) 25%.
W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA i na Florydzie znajdziesz wiele tego typu ofert domów, willi i apartamentów na sprzedaż.

Nasz serwis sprzedaży zagranicznych nieruchomości w USA, adresujemy do osób marzących o domu, rezydencji lub willi na Florydzie. Zakup nieruchomości w USA nie jest prosty i sam proces sprzedaży, zaciągnięcia kredytu hipotecznego, sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, wreszcie zakończenia procesu sprzedaży, tzw. "closing", różni się diametralnie od sprzedaży nieruchomości w Europie i w Polsce. Także od innych rynków nieruchomości za granicą.

Sprzedażą nieruchomości w USA, może zajmować się tylko licencjonowany i przeszkolony agent, który ukończył odpowiednie kursy i zdał odpowiednie, stanowe egzaminy. Handel nieruchomościami w USA, jest ściśle regulowany. Każde biuro nieruchomości potrzebuje odpowiednie licencje na otwarcie tego typu działalności, wreszcie agent potrzebuje zdać odpowiednie egzaminy, aby móc sprzedawać nieruchomości na terenie Florydy.
Wreszcie, zwykłe otwarcie konta bankowego w USA, nie jest proste, nie każdy może to zrobić, wchodząc z ulicy i prosić o otwarcie rachunku bankowego w USA....
Serdecznie zapraszamy do IBERMAXX, staramy się o jak najlepszą ofertę, oraz o jak najlepszą obsługę naszego klienta. Jeżeli nie ma jakieś nieruchomości na naszej stronie, napisz lub przyjdź do naszego biura, postaramy się znaleźć odpowiednią nieruchomość właśnie dla Ciebie, idealnie dobraną pod Twoje wymagania.

Nieruchomości na Florydzie

Któż z nas nie marzył o domu na Florydzie, apartamencie w Miami tuż przy piaszczystej plaży, całorocznym graniu w golfa, jadaniu w dobrej restauracji i korzystania z uroków życia, oraz wspaniałych serwisów dla mieszkańców, jakie oferuje południowa Floryda. Floryda to jedno z najlepszych miejsc na świecie na zakup domu i apartamentu. Rezydencji lub domu z działką i prywatnym basenem. Jeżeli chodzi o nieruchomości zagraniczne, to Miami i okolice południowej Florydy, bez wątpienia należą do najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie na posiadanie domu lub apartamentu za granicą. Także na zakup apartamentu przy morzu i blisko plaży w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale.

Obecny okres zapaści ekonomicznej i niskich cen domów i mieszkań na Florydzie, oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem domu za granicą, na Florydzie, najlepsze okazje dla tego rodzaju zagranicznej inwestycji w nieruchomości.
W chwili obecnej, oferty foreclosures in Florida lub short sale in Florida są to tak niesamowite okazje dla inwestora, iż zupełnie trudno im się oprzeć. Takie mieszkania można teraz kupić 40 lub 50 procent taniej niż przed amerykańskim kryzysem na rynku nieruchomości. Dodatkowo, jeżeli posiadasz gotówkę i chcesz ją wydać na taki apartament lub dom na Florydzie, można negocjować ze sprzedającym w tym wypadku z bankiem na Florydzie. Czasami bywają akceptowane jeszcze niższe oferty niż te, oficjalnie podawane do wiadomości klienta w bankach lub na stronach internetowych z ofertami i ogłoszeniami nieruchomości.
Kilka ostatnich miesięcy, przyniosło ożywienie na florydzkim rynku nieruchomości, ceny domów i mieszkań w Miami poszły lekko w górę. Czy zwiastuje to rychły koniec amerykańskiego kryzysu na rynku nieruchomości? Tego nie wiemy, ale ostrożnie analizując obecną sytuację, można się tego spodziewać.

Oferty IBERMAXX Floryda, dotyczą nieruchomości z południowej Florydy, najpiękniejszej części tego tropikalnego półwyspu. U nas znajdziesz aktualne oferty sprzedaży domów i mieszkań w Miami, w Boca Raton, w Fort Lauderdale, aż po West Palm Beach, bardziej na południu. Działamy w trzech hrabstwach Florydy. Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach County. Tutaj znajdują się najlepsze miejsca do posiadania i zakupu domu na Florydzie. Wschodnia Floryda (wybrzeże Atlantyku) oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości na Florydzie, wspaniałe piaszczyste plaże, wysokie temperatury cały rok, tropikalny klimat i idealne warunki do inwestycji w bezpieczną i stabilną gospodarkę, jaką jest gospodarka 18 milionowej Florydy.

Zakup nieruchomości na Florydzie z pewnością dobrze zaprocentuje w przyszłości. Zarówno jeżeli bierzesz pod uwagę wynajem nieruchomości na Florydzie i czerpanie pasywnych zysków z wynajmu domu lub apartamentu, jak również późniejszego odsprzedania nieruchomości na Florydzie.
Przy transakcji kupna sprzedaży domu na Florydzie, zawsze warto skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Przemawiają za tym przede wszystkim względy bezpieczeństwa podczas przeprowadzania takiej operacji. Kupując bezpośrednio od właściciela na Florydzie, narażasz się na ryzyko kupna nieruchomości np. obciążonej kredytem hipotecznych lub innym zadłużeniem.

Także kupowanie domów na nowych osiedlach to teraz najlepszy czas na tego typu inwestycje. Domy na nowych osiedlach sprzedają się szybko. Lepsze lokalizacje tzw. prime locations również szybko zostają wykupywane przez inwestorów, oraz przez osoby marzące o domu na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura na Florydzie, gdzie mamy dostęp do tysięcy ofert nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie zagraniczną nieruchomość marzeń i najlepsze oferty domów i mieszkań z Florydy. Także kredyty hipoteczne na Florydzie na sfinansowanie transakcji zakupu domu. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i dobrze zainwestuj w dom lub mieszkanie za granicą.
IBERMAXX wita na Florydzie i w USA. Zapraszamy....!

Nieruchomości Palm Beach

Nieruchomości na sprzedaż z obszaru hrabstwa Palm Beach na Florydzie. Apartamenty na Florydzie w Palm Beach, mieszkania do kupienia na Florydzie w hrabstwie Palm Beach, domy na Florydzie i luksusowe wille na Florydzie z Palm Beach County, na sprzedaż w ofercie IBERMAXX biura nieruchomości zagranicznych.

W naszej ofercie nieruchomości na świecie, znajdziesz informacje o aktualnych cenach nieruchomości na Florydzie. W ofercie IBERMAXX znajdziesz także działki na sprzedaż na Florydzie w Palm Beach county, oraz nowe apartamentu od deweloperów na Florydzie w najlepszych lokalizacjach przy morzu i z widokiem na ocean. Sprawdź oferty i ceny apartamentów na Florydzie z widokiem na morze w najbardziej pożądanych lokalizacjach Florydy. Nieruchomości typu lokale komercyjne na sprzedaż, apartamenty z bezpośrednim widokiem na ocean na Florydzie. Oferty nieruchomości typu hotele na sprzedaż, miejsca do prowadzenia własnej działalności gospodarczej na Florydzie i sklepy na sprzedaż na Florydzie. Koniecznie sprawdź luksusowe nieruchomości na Florydzie w naszej ofercie, oraz domy do remontu na Florydzie.

Także oferty nieruchomości w Palm Beach, idealne do wynajmu na Florydzie. Zarówno jako nieruchomości na wynajem wakacyjny, jak również nieruchomości na wynajem długoterminowy. Najlepsza lokata kapitału, nie od dziś wiadomo, iż jest nią kupno i inwestycja w zagraniczne nieruchomości. Floryda jest tego doskonałym przykładem. Poprzedni kryzys i obecna zwyżka cen nieruchomości w USA. Także oferty nieruchomości short sale, oraz foreclosure na Florydzie.

Ten obszar Florydy, położony na północ od Miami, to jedna z najbardziej ekskluzywnych lokalizacji na zakup nieruchomości na Florydzie i nieruchomości w USA. Przepiękne, piaszczyste plaże, niesamowity, całoroczny tropikalny klimat Florydy, oraz kryształowe wody Oceanu Spokojnego, od lat, przyciągają inwestorów w nieruchomości w USA. Nie tylko profesjonalni inwestorzy myślą o hrabstwie Palm Beach, jako o swojej inwestycji w USA. Wiele rodzin, przeprowadziło się do Palm Beach na stałe, wiele osób kupiło tu swój dom lub apartament, na emeryturę, którą zamierzają spędzić na Florydzie. W ciepłym klimacie, w spokoju i z dala od problemów w pracy i życiu rodzinnym. To miejsce idealne na zakup nieruchomości na starość, ale również miejsce idealne do inwestycji w dom wakacyjny za granicą.

W Palm Beach, znajdziemy fantastyczne nieruchomości do kupna na Florydzie. Na plażach tego regionu Florydy w miesiącach marzec i kwiecień, żółwie z ciepłych wód Oceanu Atlantyckiego, składają swoje jaja. To niesamowity widok. W Boca Raton, oraz na obszarze West Palm Beach, znajdują się najlepsze urbanizacje i osiedla do zamieszkania. Miasta na Florydzie są niezwykle czyste, świetnie zorganizowane i przyjazne dla osób uprawiających czynnie sport. Także przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Komunikacja miejska na Florydzie jest chyba najlepsza na świecie. Nabrzeżne aleje, wypełnione są biegającymi ludźmi, siłownie i fitness kluby, są najwyższej, światowej klasy. Tutaj również znajdują się najlepsze pola golfowe na Florydzie, oraz wyśmienite restauracje, serwujące owoce morza i przysmaki z okolicznych plantacji. Tropikalne owoce i wyśmienita kuchnia z wpływami latynoskimi i meksykańskimi. Przysłowiowe porcje na talerzu, są ogromne w standardach przyjętych dla Europejczyka.

Jeżeli myślisz o dobrej inwestycji w nieruchomości na Florydzie, oraz aby zainwestować w USA, pomyśl o hrabstwie Palm Beach na Florydzie trochę na północ od Miami. W tym miejscu możesz ulokować swoje środki lub oszczędności  i nie martwić się, iż ta inwestycja w przyszłości nie przyniesie strat, a same pożytki i dobrą lokatę pieniędzy.
Poniżej, lista wszystkich miast wchodzących w skład hrabstwa Palm Beach na Florydzie w porządku alfabetycznym: Atlantis, Belle Glade, apartamenty w Boca Raton, nowe domy w Boynton Beach, Briny Breezes, Canal Point, Cloud Lake, apartamenty od dewelopera w Delray Beach, Glen Ridge, Golf, Greenacres, Gulf Stream, Haverhill, Highland Beach, Hypoluxo, nieruchomości w Juno Beach, Jupiter, Jupiter Inlet Colony, Lake Clarke Shores, luksusowe rezydencje w Lake Park, Lake Worth, Lantana, Loxahatchee, Manalapan, bungalowy w Mangonia Park, szeregowce w North Palm Beach, Ocean Ridge, Pahokee, Palm Beach, domy w Palm Beach Gardens, Palm Beach Shores, apartamenty w Palm Springs, Riviera Beach, Royal Palm Beach, Sandcut, mieszkania South Bay, South Palm Beach, działki na sprzedaż w Tequesta, hotele w Wellington, oraz nieruchomości w West Palm Beach.
To największe miasta i skupiska ludności w hrabstwie West Palm Beach, oraz dobre miejsca na zakup domu na Florydzie.

Dlaczego tyle ludzi wybiera Palm Beach na zakup nieruchomości w USA? Odpowiedź jest banalnie prosta: wspaniały klimat południowej Florydy, ocean, jakość życia, rozrywka, doskonałe pola golfowe, nieskazitelne plaże, kultura tego regionu Florydy i bezpieczeństwo obywateli.
Obszar Palm Beach to ponad 2.000 mil kwadratowych "wypakowanych" wszelkiego rodzaju atrakcjami, nie ważne jakie są Twoje zainteresowania lub hobby: golf, krykiet, nurkowanie, jazda na rowerze, siłownia, bieganie, chodzenie po górach (trekking), etc, etc. Możliwości jakie oferuje ten region, są nieskończone. Jeszcze kilka lat temu, około 2.000 nowych osób, przeprowadzało się do Palm Beach County i rejestrowało się jako nowi rezydenci w tym hrabstwie. Ostatnie lata i trwający kryzys na amerykańskim rynku nieruchomości, oczywiście zwolniło ten proces, ale można być pewnym, iż w przyszłości ten proces będzie się powtarzał, ponieważ to jeden z najbardziej atrakcyjnych terenów i stanów w USA, na osiedlenie się w ciepłym, tropikalnym klimacie i w bliskiej odległości od plaży.

W okolicach miejscowości Jupiter na północy hrabstwa Palm Beach, są przepiękne wydmy, otaczające plażę nad oceanem. Wpływy oceanu czuje się na każdym kroku. Dla miłośników wędkarstwa i wędkarstwa sportowego, są organizowane wyprawy na połowy "blue marlina" na oceanie. Dla miłośników plaży, okolice Boca Raton, Pompano Beach i Delray Beach, to najpiękniejsze plaże regionu, krystalicznie czysty ocean i piękne domy do kupienia nad brzegiem oceanu.
Nie zapomnij tylko dobrego kremu UV. Słońce na tej szerokości geograficznej może przypalić skórę, niezaawansowanemu plażowiczowi.
Palm Beach County to absolutny numer jeden w USA, pod względem ilości pól golfowych, jest ich aż 145! W Palm Beach znajduje się 1.100 kortów tenisowych dla miłośników tego białego sportu. Dla amatorów najbardziej wyrafinowanych sportów w Palm Beach, jest kilka pól do gry w polo. Dla zakochanych w jeździe na rowerze, są kilometry, świetnie przygotowanych tras rowerowych i tras dla rowerów górskich. Nie tylko siedzenie w domu na Florydzie, ale przede wszystkim aktywny styl życia kusi, aby stać się posiadaczem nieruchomości na Florydzie.

Dla miłośników ekologii i ochrony przyrody, konieczna będzie wycieczka do rezerwatu przyrody Everglades na południowej Florydzie, gdzie zobaczysz krokodyle (aligatory) i inne egzotyczne zwierzęta i drapieżniki. Koniecznie przepłyń przez rzekę Loxahatchee River, to najdziksza część Florydy, dla miłośników wędrowania po ostępach to z pewnością nie lada gratka.

Nieruchomości w Palm Beach County zawsze cieszyły się niezwykłą renomą wśród inwestorów w zagraniczne nieruchomości, oraz wśród rodzimych Amerykanów, znających doskonale florydzki rynek nieruchomości. Także osoby pragnące przeprowadzić się na Florydę i kupić swój wymarzony dom na Florydzie, mają w tej chwili, okazje do zakupu tanich nieruchomości na Florydzie. Trwający kryzys w USA, powoduje to, iż na rynek wypływają prawdziwe okazje cenowe, nie musisz być milionerem, aby kupić teraz dom na Florydzie i stać się prawowitym właścicielem nieruchomości na Florydzie.
Zapraszamy do biura nieruchomości na świecie - IBERMAXX Floryda, znajdziemy dla Ciebie nieruchomość o jakiej marzysz w najlepszych lokalizacjach Florydy. Dom, apartament, rezydencję lub wakacyjne mieszkanie przy plaży.

Na naszych stronach internetowych znajdziesz zdjęcia domów na Florydzie i aktualne oferty sprzedaży nieruchomości w Palm Beach na Florydzie. Każda oferta mieszkania lub domu na Florydzie jest dokładne opisana, są podane stopy kwadratowe powierzchni mieszkalnej każdej nieruchomości. Są informacje o ilości sypialni, ilości łazienek, oraz jest podana informacja o odległości od morza, oceanu i pola golfowego. Także jest przedstawiona mapa Florydy, na której jest naniesiona lokalizacja danej nieruchomości w Palm Beach county.

Jeżeli staniesz się pełnoprawnym właścicielem nieruchomości na Florydzie, możesz zacząć myśleć o wynajmie swojej posesji na Florydzie i rozpoczęciu czerpania zysków z wynajmu wakacyjnego lub wynajmu długoterminowego na Florydzie. To doskonały sposób na generowanie stałych dochodów z inwestycji w zagraniczne nieruchomości na Florydzie. Do tego celu nasza agencja podpowie gdzie najlepiej ogłosić swój dom lub apartament na Florydzie, aby szybko wynajmować nieruchomość i czerpać z niej zyski.
Nieruchomość w Palm Beach na Florydzie można wynająć na długi bądź na krótki okres w zależności czy masz zamiar korzystać ze swojego mieszkania tylko na wakacje na Florydzie, czy też przyjeżdżać na Florydę częściej w ciągu całego roku. Przy inwestycji w dom pod wynajem na Florydzie, warto wziąć pod uwagę jeden niezwykle istotny czynnik, a mianowicie: lokalizację. To decyduje o tym czy dana nieruchomość będzie się cieszyła powodzeniem wśród osób rezerwujących wakacje na Florydzie, czy też będzie stała pusta podczas okresu wakacyjnego.

Obszar Palm Beach i tej części Florydy, zamieszkany jest przez mnóstwo obcokrajowców. Nie tylko Amerykanie posiadają nieruchomości na Florydzie. Również sporo Europejczyków ma swoje domy wakacyjne na Florydzie i często odwiedza Florydę podczas wakacji lub podczas dni wolnych od pracy. W Palm Beach mieszkają także inne narodowości i również Polacy posiadają nieruchomości na Florydzie. Także Niemcy, Szwedzi i Norwegowie cieszą się mieszkaniem na Florydzie przez parę miesięcy w roku. Do innych narodowości zamieszkujących Florydę zaliczamy Meksykanów, Kanadyjczyków, Brazylijczyków, Kolumbijczyków i Argentyńczyków. Ważną grupą narodowościową na Florydzie są Rosjanie, posiadający swoje luksusowe nieruchomości na Florydzie. Również w Palm Beach County Rosjanie i Ukraińcy posiadają swoje wakacyjne nieruchomości na Florydzie, oraz mieszkają tutaj na stałe, korzystając z uroków Florydy.
Także chińska populacja na  Florydzie jest bardzo widoczna pośród mniejszości etnicznych zamieszkujących Sunshine State.

Obszar Palm Beach jest doskonale skomunikowany z resztą USA i wszystkimi lotniskami na Florydzie, zarówno tymi międzynarodowymi lotniskami na Florydzie, jak również lotniskami krajowymi na Florydzie. W Palm Beach szybko dojedziesz dosłownie wszędzie, a doskonałe autostrady i drogi lokalne zabiorą Cię szybko nawet do najmniejszej miejscowości w tym słonecznym stanie USA.

Dla osób znających się na budowie amerykańskich nieruchomości w naszej ofercie sprzedaży domów i apartamentów na Florydzie, przygotowaliśmy domy do remontu na Florydzie i oferty starych domów nadających się albo do rozbiórki, albo do totalnej przebudowy. Jeżeli masz dobry pomysł i chęci do przedsięwzięcia, taką starą ruinę można przekształcić w piękną rezydencję lub luksusowy dom na Florydzie, do którego można przyjeżdżać nie tylko na wakacje na Florydzie, ale także na okres świąt i dni wolnych od pracy. Inwestycja na wypoczynek, albo inwestycja pod wynajem.

Obszar hrabstwa Palm Beach jest naszpikowany agencjami nieruchomości. Jest tu tysiące agencji, biur i urzędów zajmujących się pośrednictwem w nieruchomościach na Florydzie. Również biuro nieruchomości zagranicznych IBERMAXX, współpracuje z najbardziej renomowanymi agencjami nieruchomości w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. Dla osób szukających prawdziwych okazji i dobrych inwestycji na Florydzie, przygotowaliśmy aktualną ofertę nieruchomości z licytacji bankowych na Florydzie i oferty z przejęć bankowych na Florydzie. W Stanach Zjednoczonych tego typu oferty nazywają się short sales lub oferty nieruchomości foreclosures.

Nawet z niedużym budżetem na inwestycję w zagraniczną nieruchomość jest spora szansa, iż znajdziemy dla Ciebie idealną nieruchomość na Florydzie z banku lub od zbankrutowanego dewelopera na Florydzie. Koniecznie sprawdź również oferty nowych apartamentów z naszej oferty deweloperskiej. Nowych nieruchomości na sprzedaż na Florydzie. Warto zainwestować w nowy dom lub apartament na Florydzie i cierpliwie poczekać na zyski z takiej zagranicznej inwestycji na Florydzie.

Do każdej lokalizacji w hrabstwie Palm Beach dojedziesz błyskawicznie taksówką z lotniska w Miami, Fort Lauderdale lub Boca Raton. Można także dojechać autobusem z lotniska do poszczególnych miejscowości w Palm Beach. Kursuje tu także bezpośredni pociąg z lotniska w Miami. Linia kolejowa biegnąca na północ, do nadmorskich miejscowości tego wybrzeża Florydy. Nazywa się Tri Rail.
W Palm Beach county znajdziesz wszystko czego potrzeba do wygodnego i dostatniego życia w USA. Są tu oddziały banków, bankomaty, mnóstwo pól golfowych, oraz doskonałe plaże. Niezliczona ilość sklepów i centr handlowych, wypożyczalnie samochodów, oraz warsztaty rzemieślnicze i mnóstwo wszelkiego rodzaju biznesów.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup nieruchomości w hrabstwie Palm Beach, a miejsce to uważane jest powszechnie za jedno z najbardziej pożądanych miejsc na całej Florydzie do inwestycji i posiadania domu na Florydzie, na pewno będziesz się cieszył swoją zagraniczna nieruchomością na "full" i w przyszłości odsprzedasz lub zapiszesz w testamencie dzieciom, swój stary dom na Florydzie.

Nieruchomości Atlantis

Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na zakup nieruchomości w hrabstwie Palm Beach na Florydzie... Atlantis to właściwie duża osada, ale jest na mapach przedstawiana jako miasto. Populacja Atlants liczy niewiele ponad 2.000 mieszkańców. Jak powstało Atlantis? W roku 1958 inwestor w nieruchomości Nathan Hunt, oraz Paul Kintz zakupili tutaj ziemie od byłego senatora Philipa Lewisa. To miejsce kiedyś nazywało się Mulbery Farms. Developerzy zaczęli budować urbanizację/osiedle golfowe o charakterze zamkniętym. To były pierwsze tzw. gated golf and country club communities na Florydzie.Tak powstało Atlantis.

Oprócz nieruchomości golfowych i osiedli mieszkalnych w Atlantis znajduje się centrum medyczne JFK Medical Center, znane z 2001 roku z ataków terrorystycznych antraksem. Na terenie Atlantis znajduje się także Palm Beach Park lotnisko, wykorzystywane głównie przez prywatnych właścicieli samolotów na Florydzie.
Jeżeli szukasz dobrej lokalizacji na zakup domu na Florydzie, to Atlantis z pewnością i bez wątpliwości jest świetnym miejscem na posiadanie nieruchomości na Florydzie.

Zwiedzaliście już może kiedyś słoneczną Florydę? A może myśleliście o tym w deszczowe jesienne wieczory? Sunshine State, słoneczny stan, bo tak jest nazywana Floryda to wieczna wiosna. Nic dziwnego, że przyjęła się taka nazwa, ponieważ pogoda która panuje tu przez 350 dni w roku przypomina raczej wiosnę lub lato niż jesień lub zimę. Zimą temperatury tutaj nie spadają poniżej 15 stopni Celsjusza, a często sięgają nawet 20 stopni Celsjusza, latem natomiast nie wzrasta powyżej 35 stopni Celsjusza i często nie spada poniżej 25. Nawet jeśli dla kogoś to zbyt ciepło, łatwo się szybko przyzwyczaić, zawsze to lepsze niż odśnieżanie i skrobanie szyb w samochodzie zimą przy naszej aurze. A może by tak sprowadzić się tutaj na stałe?

Jeśli myśleliście o sprowadzeniu się na Florydę, pewnie początkowo rozważaliście duże, znane Wam przynajmniej z nazwy miasta, które jednak czasem potrafiły odstraszyć Was cenowo. Prawdopodobnie jeśli nawet nie odstraszyły Was cenowo, to zaniepokoiły trochę samą swoją wielkością, ilością sąsiadów i mieszkańców. Wolicie coś bardziej na uboczu? Nic prostszego niż znaleźć miasteczko na obrzeżach dużych miast lub gdzieś bardziej wgłębi półwyspu florydzkiego.

Jednym z takich miasteczek leżących trochę na uboczu jest Atlantis. Miasteczko zostało założone w 1959 roku i jest to jedno z najpiękniejszych miasteczek okolicy. Liczy ono niewielu mieszkańców, bo nieco poniżej 3 tysięcy, co sprawia, że jest ono niezatłoczone i spokojne. Atlantis to miasteczko zlokalizowane w hrabstwie Palm Beach County w pobliżu jeziora Lake Osborne, niecałe 8 kilometrów od wschodniego wybrzeża Florydy i miasteczka Lantana w pobliżu Lake Worth na wschodnim wybrzeżu. Od stolicy hrabstwa dzieli ją niecałe 20 kilometrów, co sprawia, że będąc trochę na uboczu, możecie jednocześnie wypoczywać od zgiełku miasta, a zarazem w każdej chwili do niego podjechać i korzystać z atrakcji wielkiego miasta czy wspaniałej infrastruktury plaż nad Oceanem Atlantyckim.

Jeśli przeprowadzacie się z dziećmi w wieku szkolnym to w samym Atlantis nie znajdziecie szkoły podstawowej lub średniej, ale niewielka odległość do sąsiednich, większych miast, sprawia, że można wybierać spośród dobrej i bogatej oferty edukacyjnej, zarówno publicznej, jak i prywatnej. Niecałe dwa kilometry od granic Atlantis, znajdziecie Strarlight Cove Elementary School, Tradewinds Middle School, czy Santaluces Community High, więc nie stanowi to żadnego problem.

Za to nie musicie martwić się o opiekę medyczną. W Atlantis znajdziecie JFK Medical Center, które nie tylko jest centrum medycznym z prawdziwego zdarzenia, ale przy nim również znajduje się szkoła. Samo centrum poza oddziałem nagłej pomocy oferuje opiekę kardiologiczną, ortopedyczną, neurologiczną i onkologiczną.
Atlantis ma do zaoferowania też coś dla relaksu i spokoju ducha, Atlantis Country Club, w którym można nie tylko napić się kawy, herbaty czy drinka, ale spokojnie zrelaksować się w klubie z tradycjami pamiętającymi lata siedemdziesiąte. Wyśmienita kuchnia i ciekawe wydarzenia w klubie przyciągają nie tylko stałych bywalców, ale także ludzi spoza miasta. W klubie można też zorganizować prywatne przyjęcie z okazji ślubu lub innej rodzinnej okazji.

Wszystko to pomogą Wam zorganizować specjaliści od przyjęć, a Wy będziecie mogli zaprosić od 50 do 200 osób. W klubie organizowane są też różne wydarzenia, jak na przykład co roku impreza sylwestrowa trwająca do białego rana.
Innym prywatnym klubem, z którym moglibyście mieć do czynienia jeśli byście postanowili zwiedzić Atlantis lub sprowadzić się do niego, to Atlantis Golf Club. Klub golfowy, w którym nie tylko możecie zagrać w golfa lub nauczyć się w niego grać na specjalnie przygotowanych polach golfowych znajdujących się na ponad 2 tysiącach metrach kwadratowych, ale także spędzić czas z przyjaciółmi podczas ciekawych wydarzeń lub konsumując wyśmienite dania tutejszego szefa kuchni. Sprawdź informacje o golfie na Florydzie w przewodniku IBERMAXX Floryda.

Jeśli tego Wam mało, swoje stoliki oferuje Wam dobra restauracja Atlantis Grill and Bar, oferująca swoje menu każdemu głodnemu mieszkańcowi za przystępną cenę.
Jednak wracając do możliwości zamieszkania w Atlantis należałoby przejrzeć oferty biur nieruchomości. Oferty nieruchomości z Atlantis nie jedną osobę potrafią przyprawić o zawroty głowy. Znajdziecie tutaj tańsze nieruchomości, których ceny zaczynają się od około 150 tysięcy dolarów, za niewielkie condo, czasami nadające się do remontu. Condo, zapytacie? To amerykańskie określenie apartamentu, w przeciwieństwie do słowa apartament, którego Amerykanie używają do określania adresu, tak jak my podając numer mieszkania. Jeśli interesują Was jednak droższe nieruchomości, to znajdziecie również takie za półtora miliona dolarów, rezydencje gotowe do zamieszkania od zaraz, z kilkoma sypialniami i łazienkami, basenem i ogromnym, pięknie urządzonym ogrodem.

Jedną z niesamowitych nieruchomości na sprzedaż w Atlantis jest spektakularna willa z 2005 roku. Jest to nieruchomość posiadająca osiem sypialni, siedem łazienek, ogromną kuchnią i basen, w dodatku to wszystko na powierzchni całkowitej ponad 2000 metrów kwadratowych. Willa jest w klasycznym stylu kolonialnym, to właśnie jej obraz widzimy zamykając oczy myśląc o luksusowej amerykańskiej rezydencji. Wszystko to może być Wasze po obniżonej chwilowo cenie 900 tysięcy dolarów. W cenie dostaniecie umeblowaną willę, z klimatyzacją i obszernym garażem.

Inną równie piękną, choć trochę mniejszą nieruchomością, bo zajmującą nieco ponad 800 metrów kwadratowych, jest willa z 1962 roku. Gotowa do zamieszkania, ponieważ kilka lat temu przeszła gruntowny remont i aktualnie jest w idealnym stanie. Willa jest umeblowana, z basenem, balkonem i tarasem z pięknymi widokami, garażem i co ważniejsze w przy tej pogodzie, z klimatyzacją. Oprócz dużego basenu będziecie mogli korzystać ze swojego prywatnego SPA. Należy wspomnieć, że sufity są z drzewa cedrowego, blaty w kuchni granitowe, a skoro jesteśmy już przy kuchni, to dostaniecie do wykorzystania podwójny piekarnik, a sama kuchnia z wyspą na środku, przystosowana nie tylko dla amatorów gotowania, ale prawdziwy szef kuchni też by się jej nie powstydził. Może jej wielkość nie rzuca na kolana, ponieważ ma trzy sypialnie, łazienkę, kuchnię i oddzielne pomieszczenie gospodarcze, ale jest to prawdziwy rodzinny dom. Niedawno zamontowano żaluzje anty-huraganowe, nowy dach, nowy płot, który dokładnie odgradza Wasze prywatne podwórze na tyłach domu. Wszystko to może być Wasze za 389 tysięcy dolarów. Prawda, że przy cenach luksusowych rezydencji ta może się wydawać stosunkowo niska?

Amerykanie ostatnio mniej chętnie biorą kredyty hipoteczne na kupno mieszkania czy domu, głównie ze względu na kryzys ekonomiczny. Ceny nieruchomości są nieco niższe. Kupują je głównie Europejczycy i Azjaci z krajów wysoko rozwiniętych, głównie jako inwestycję na przyszłość. Jeśli macie zamiar skorzystać z niższych cen nieruchomości, nie zależy Wam na luksusach i blichtrze w drogich rezydencjach i apartamentach w wielkich miastach takich jak Miami czy Palm Beach, nieruchomości nieco na uboczu mogą okazać się strzałem w dziesiątkę, pod względem inwestycji w nieruchomości zagraniczne na świecie.

Domy i wille na sprzedaż na Florydzie

Oferty sprzedaży nieruchomości zagranicznych, typu wille i domy w Stanach Zjednoczonych, na Florydzie.
Definicja willi. W zdecydowanej większości, są to budynki mieszkalne z własną działką w języku angielskim zwaną plot lub lot (amerykański angielski). Wille i domy w USA, to budynki niezależne, nie posiadające kontaktu z innymi nieruchomościami, często posiadają prywatny basen, czasami się zdarza, iż jest to basen wspólny, na danym kompleksie mieszkaniowym (z którego korzystać mogą inni właściciele nieruchomości na terenie danego osiedla mieszkaniowego lub kompleksu mieszkaniowego).

Willą nazywa się większy, jednorodzinny budynek z ogrodem lub ogródkiem.
Słowo willa jest niezwykle stare i pochodzi z czasów panowania rzymskiego. W okresie starożytnego Rzymu na terenie Europy, willa był to dom bogatych właścicieli ziemskich. Tego typu dom mieszkalny, miał zwykle kształt prostokąta. Inne pomieszczenia mieszkalne w willi, takie jak sypialnie, izby dla służących i niewolników, otaczały perystyl i atrium. W normalnych warunkach, dookoła willi, znajdował się ozdobny ogród o charakterze wypoczynkowym z licznymi altankami, dookoła nieruchomości. Wille rzymskie budowano nie tylko w miastach, ale także na wsiach, jak również w pasie nadmorskim i na plażach.

Willa miejska, czyli villa urbana, charakteryzowała się tego rodzaju konstrukcją, iż w centralnym jej miejscu, zamiast atrium , znajdowała się eksedra, wokół której, rozbudowano pozostałe pomieszczenia dla mieszkańców, otoczone portykami. 
Wille wiejskie, czyli villa rustica, swoją budową architektoniczną, najbardziej przypominały domy rzymskie z okresów wcześniejszych.

Tutaj znajdziesz selekcję nieruchomości zagranicznych typu domy na Florydzie. Willa w USA, a szczególnie na Florydzie, to bardzo popularna i często spotykana forma własności nieruchomości w USA, szczególnie na terenach południowej Florydy w okolicach Miami, oraz Key West, także dalej na północ w okolicach West Palm Beach.
W naszej prezentacji nieruchomości z USA, dom, oraz willę, umieściliśmy w jednej sekcji, aby ułatwić wyszukiwanie nieruchomości naszym klientom, marzącym o zakupie domu lub luksusowej willi w USA. Jeżeli poszukujesz nieruchomości na Florydzie, o najwyższym standardzie, wybierz w wyszukiwarce nieruchomości, rozdział "nieruchomości luksusowe". Tam znajdziesz, najbardziej prestiżowe lokalizacje nieruchomości w USA i nieruchomości na Florydzie, oraz tylko nieruchomości klasy premium.

Ulubione:


Brak ulubionych ofert

Przelicznik walut:

Cena: 279 950,00 USD
Nazwa waluty Kurs średni Przelicznik Cena po przeliczeniu
Euro 0.8256 1 231 134,41 EUR
Funt szterling 0.7092 1 198 544,46 GBP
Złotówka polska 3.7279 1 1 043 618,10 PLN
Frank szwajcarski 0.8990 1 251 682,26 CHF
Korona norweska 8.3246 1 2 330 482,05 NOK
Rubel rosyjski 72.2457 1 20 225 185,60 RUB
Data aktualizacji: 2021-06-15

Kalkulator ratalny:


Kwota: USD
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: USD
Newsletter
Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!
Przenieś do samej góry
Dom w Pompano Beach
439.900 USD

Dom w Pompano Beach

Broward / Pompano Beach
999.999$ Boca Raton Sea Ranch rezydencja
999.999 USD
Condo Abocoa Village w Jupiter
105.000 USD

Condo Abocoa Village w Jupiter

Palm Beach / Jupiter
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2021 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij