serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...
17-06-2018
Jak dostać wizę do USA
Polska to jeden z nielicznych krajów Unii Europejskiej którego obywatele potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. I choć wydaje się iż w chwili obecnej zdecydowana większość kandydatów do ubiegania się o amerykańską wizę ją dostaje, to warto dobrze się przygotować na rozmowę z konsulem w Amerykańskiej Ambasadzie, aby uniknąć rozczarowania odmową. Więcej w dzisiejszych aktualnościach ...

Willa Lantanta 8056 Ambach Wy 1243 sqft
114.900 USD
Dom w Boca Raton 5894 Michaux St, 1273 sqft
399.000 USD

Driveaway

Co to jest Driveaway w USA? Jeżeli planujesz podróż samochodem po Stanach Zjednoczonych i planujesz wypożyczenia auta w stanach, być może skorzystasz z innej i bardzo ciekawej opcji poruszania się po tym olbrzymim kraju. Driveaway polega na odprowadzeniu samochodu należącego do prywatnego właściciela lub firmy w określone miejsce w USA i o określonym czasie.

Ameryka to olbrzymi kraj, gdzie króluje samochód i cztery gumowe koła. Przez kraj przemierzają 24h na dobę, 365 dni w roku, miliony wehikułów, samochodów i najprzeróżniejszych samochodów z firm zajmujących się wynajmem aut na terenie USA. W związku z tym, tego typu firmy potrzebują kierowców, aby auta wracały na swoje miejsca i do określonych placówek danej wypożyczalni samochodów lub kempingów i tzw. motorhomów.

Jedną z najbardziej znanych opcji jest "Florida drive out", gdzie ceny są naprawdę "skoszone" do minimum i ktoś, kto szuka naprawdę najtańszego wynajmu samochodu na Florydzie, za śmieszne pieniądze może przejechać Florydę wzdłuż i w szerz. Czasami nawet niektóre wypożyczalnie oferują darmowy bak paliwa, aby tylko znaleźć kierowcę, który dostarczy auto  z powrotem w określone miejsce lub oddziału wypożyczalni.

Kto może skorzystać z Driveaway

Musisz mieć minimum skończone 23 lata i posiadać ważne prawo jazdy. Obcokrajowcy w USA potrzebują również ważny paszport, oraz kopię prawa jazdy bez punktów karnych. Czasami niektóre firmy wynajmujące sprawdzają kryminalną przeszłość delikwenta, ale nie dzieje się to zawsze.

Podczas takiego korzystania z samochodu niezbędna jest elastyczność, gdyż docelowe miejsce odprowadzenia samochodu zostaje z góry ustalone przez wypożyczalnię. Trzeba sobie wybrać najbardziej dogodną trasę i pokonywać około 400 mil dziennie, to jest około 644 kilometrów na dzień. Weźmy jednak pod uwagę iż pokrywa się tylko koszt paliwa z własnej kieszeni, może to być bardzo opłacalna opcja podróży przez USA.

CARS-DRIVEAWAY-USA

Aby móc skorzystać z oferty driveaway trzeba mieć prawo jazdy bez punktów karnych, oraz najczęściej trzeba wpłacić minimalny depozyt na pokrycie kosztów ubezpieczenia samochodu. Zwykle jest to kwota od 300$ do 400$.
Jedna z największych firm w Stanach Zjednoczonych driveaway to Auto Driveaway.

Posiada swoje biura i placówki na terenie wszystkich stanów w USA. Inne tego typu firmy znajdziesz w książkach telefonicznych lub poprzez wyszukiwarkę internetową pod hasłem między innymi Automobile Transportation lub Driveaway USA.

Sprawdź poniżej tego typu opcje podróży po Stanach Zjednoczonych i po Florydzie.

Gdzie można jechać

Praktycznie wszędzie w Stanach Zjednoczonych, oraz w Kanadzie. To będzie tylko Twoja kwestia dopasowania Twojego czasu do dostępności samochodu w danym kierunku. Są takie okazje jak przejazd z Kalifornii do Nowego Jorku, z Florydy do Washingtonu i z Arizony do Deleware.

Podobne firmy Driveaway znajdują się w Kanadzie, gdzie można znaleźć okazje podróży np. z Toronto do Vancover lub z Montrealu do Vancover na zachodnim wybrzeżu USA.

SAMOCHODY-DRIVEAWAY-USA

Jednak Floryda jest najpopularniejszym kierunkiem na Driveaway, a to ze względu na to, iż mnóstwo kierowców wypożycza auta na północy USA lub w Kanadzie i podróżuje na południe na Florydę przez cały rok. Więc wiele samochodów musi wrócić na północ kontynentu amerykańskiego, do północnych miast USA.

Udało nam sie znaleźć także firmę, która produkuje motorhomes o nazwie Motorhome Experts, która oferuje tego typu deale dla podróżników po USA, gdzie z Chicago, gdzie firma produkuje pojazdy, można przejechać przez całą Amerykę, między innymi z Chicago do San Francisco, z Chicago do Las Vegas, z Chicago do Salt Lake City, do Philadelphia, do Bostonu i do Atlany w stanie Georgia na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

Zainteresuje Cię także:
rent a car USA | podróż samochodem po USA | przepisy drogowe w Stanach Zjednoczonych | tania wypożyczalnia samochodów w USA |

Przenieś do samej góry
Centra w Boca Raton
394.900 USD

Centra w Boca Raton

Palm Beach / Boca Raton
Short sale apartament Floryda
85.100 USD

Short sale apartament Floryda

Palm Beach / Boca Raton
Boca Raton Boca West apartament
199.900 USD

Boca Raton Boca West apartament

Palm Beach / Boca Raton
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij