serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...
17-06-2018
Jak dostać wizę do USA
Polska to jeden z nielicznych krajów Unii Europejskiej którego obywatele potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. I choć wydaje się iż w chwili obecnej zdecydowana większość kandydatów do ubiegania się o amerykańską wizę ją dostaje, to warto dobrze się przygotować na rozmowę z konsulem w Amerykańskiej Ambasadzie, aby uniknąć rozczarowania odmową. Więcej w dzisiejszych aktualnościach ...

Gdzie kupować w Miami

Gdzie inwestować w nieruchomości w Miami. Informacje o najlepszych lokalizacjach na inwestycję w dom lub apartament w Miami na Florydzie. Dzielnice w Miami nie mają wyraźnie określonych granic. Generalnie Miami możemy podzielić na północne Miami, południowe Miami, zachodnie Miami i centrum miasta, czyli downtown Miami. Na zachodnie Miami składa się również sławna dzielnica Little Havana, niezwykle sławne miejsce, gdzie koncentruje się życie latynoskie i emigrantów z Kuby. To głównie hiszpańskojęzyczne miejsce i jeżeli zdecydujesz się na tę lokalizację, dobrze jeżeli będziesz władał językiem hiszpańskim w tej części Miami. Hiszpański to drugi język w Miami, usłyszysz go dosłownie wszędzie, także w dużych agencjach nieruchomości i wśród osób parających się handlem nieruchomościami na Florydzie i nieruchomościami w Miami.

Sławni i bogaci kupują nieruchomości głównie w północnej części Miami, także we wschodniej części miasta w takich lokalizacjach jak Midtown, oraz Upper East Side. Tutaj także znajduje się dużo pięknych historycznych domów, część z nich pochodząca z lat 20-tych XX wieku. To jest MiMo Historic District, sławny ze swojej architektury.

Część South Beach Miami, to część miasta składająca się z 23 przecznic położonych najbardziej na południe, oddzielających Ocean Atlantycki i zatokę Biskayne Bay. To miejsce gdzie znajdują się ikony art-deco. Szereg hoteli, bloków mieszkalnych i budynków wybudowanych w stylu art-deco, to symbol Miami.
Ta część miasta to także historyczna część Miami ze starszymi budynkami, oraz historycznymi parkami.
Północna część Miami jest najbardziej zróżnicowana i posiada bohemistyczną atmosferę, bardzo odpowiadającą osobom poszukującym prawdziwych okazji do inwestycji w nieruchomości w Miami.

NIERUCHOMOSCI-MIAMI-SPRZEDZ-NOWYCH-OSIEDLI

Co kupować w Miami

Jakie nieruchomości kupować w Miami i na co zwrócić uwagę? Jakiego rodzaju nieruchomości szukasz w Miami, przede wszystkim będzie zależało od Twojego budżetu przeznaczonego na taką inwestycję i ilości miejsca, jakiej będziesz potrzebował. CZy wolisz dom wolnostojący lub mieszkanie w apartamentowcu. Mieszkania z widokiem na ocean w Miami są drogie i ich ceny trzymają zawsze wysoki poziom. Z tym trzeba się liczyć, jeżeli akurat apartament z widokiem na morze Cię interesuje jako inwestycja.

Warto poznać amerykanskie słownictwo, związane z nieruchomościami, gdyż diametralnie różni się ono od nazewnictwa nieruchomości w Europie i nawet znając dobrze angielski, można się trochę pogubić, gdyż nazewnictwo brytyjskie nieruchomości, różni się znacznie od amerykańskiego określania poszczególnch rodzajów nieruchomości.

Dobrze jest przyswoić sobie amerykańskie nazewnictwo i wtedy dopiero wyruszyć na łowy prawdziwych okazji nieruchomości w Miami.

Przede wszystkim nazwa "condo" to odpowiednik brytyjskiego "apartment" lub "flat", a polskiego, apartament lub mieszkanie. Ale w USA "apartment" oznacza nieruchomość którą wynajmujemy, a nie jesteśmy jej właścicielami. I ucząc się dalej: szeregówki lub szeregowce nazywane są "linked homes" lub "townhomes". Nieruchomości typu dom lub willa na niezależnej działce, nazywają się "single family homes". Parter to "first floor" nie "ground floor", jak w Wielkiej Brytanii.

To tylko podstawowe informacje o amerykańskim nazewnictwie nieruchomości. Przyda Ci się ta wiedza przed polowaniem na amerykańskie nieruchomości i wyjazd do Miami w poszukiwaniu najlepszych nieruchomości inwestycyjnych na Florydzie. Oczywiście tylko z agencją IBERMAXX nieruchomości zagraniczne, oddział na Florydzie. Przeglądaj nasze najnowsze oferty nieruchomości w Miami w innym rozdziale naszej strony internetowej. Okazje do inwestycji w Miami czekają na Ciebie, a wspaniałe Miami czeka na nowych odkrywców.

Przenieś do samej góry
Juno Beach Bay Colony apartament
544.000 USD

Juno Beach Bay Colony apartament

Palm Beach / Juno Beach
Dom z basenem w Boca Raton
385.000 USD

Dom z basenem w Boca Raton

Palm Beach / Boca Raton
Juno Beach Oak Harbour Dr apartament
229.900 USD

Juno Beach Oak Harbour Dr apartament

Palm Beach / Juno Beach
Wellington Grand Prix Farms posiadłość
12.900.000 USD
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij