serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
19-04-2020
Agent nieruchomości na Florydzie
Szukasz dobrej inwestycji i lokaty kapitału za granicą? A może szukasz dobrego agenta nieruchomości na Florydzie? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Sprawdź informacje o florydzkim rynku nieruchomości podczas epidemii koronawirusa w USA.
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.

Apartament 403 S Sapodilla Av West Palm beach 2 sypialnie
325.000 USD
Se 3rd St Dania Beach apartament 2 sypialnie
175.000 USD

Gdzie kupować w Miami

Gdzie inwestować w nieruchomości w Miami. Informacje o najlepszych lokalizacjach na inwestycję w dom lub apartament w Miami na Florydzie. Dzielnice w Miami nie mają wyraźnie określonych granic. Generalnie Miami możemy podzielić na północne Miami, południowe Miami, zachodnie Miami i centrum miasta, czyli downtown Miami. Na zachodnie Miami składa się również sławna dzielnica Little Havana, niezwykle sławne miejsce, gdzie koncentruje się życie latynoskie i emigrantów z Kuby. To głównie hiszpańskojęzyczne miejsce i jeżeli zdecydujesz się na tę lokalizację, dobrze jeżeli będziesz władał językiem hiszpańskim w tej części Miami. Hiszpański to drugi język w Miami, usłyszysz go dosłownie wszędzie, także w dużych agencjach nieruchomości i wśród osób parających się handlem nieruchomościami na Florydzie i nieruchomościami w Miami.

Sławni i bogaci kupują nieruchomości głównie w północnej części Miami, także we wschodniej części miasta w takich lokalizacjach jak Midtown, oraz Upper East Side. Tutaj także znajduje się dużo pięknych historycznych domów, część z nich pochodząca z lat 20-tych XX wieku. To jest MiMo Historic District, sławny ze swojej architektury.

Część South Beach Miami, to część miasta składająca się z 23 przecznic położonych najbardziej na południe, oddzielających Ocean Atlantycki i zatokę Biskayne Bay. To miejsce gdzie znajdują się ikony art-deco. Szereg hoteli, bloków mieszkalnych i budynków wybudowanych w stylu art-deco, to symbol Miami.
Ta część miasta to także historyczna część Miami ze starszymi budynkami, oraz historycznymi parkami.
Północna część Miami jest najbardziej zróżnicowana i posiada bohemistyczną atmosferę, bardzo odpowiadającą osobom poszukującym prawdziwych okazji do inwestycji w nieruchomości w Miami.

NIERUCHOMOSCI-MIAMI-SPRZEDZ-NOWYCH-OSIEDLI

Co kupować w Miami

Jakie nieruchomości kupować w Miami i na co zwrócić uwagę? Jakiego rodzaju nieruchomości szukasz w Miami, przede wszystkim będzie zależało od Twojego budżetu przeznaczonego na taką inwestycję i ilości miejsca, jakiej będziesz potrzebował. CZy wolisz dom wolnostojący lub mieszkanie w apartamentowcu. Mieszkania z widokiem na ocean w Miami są drogie i ich ceny trzymają zawsze wysoki poziom. Z tym trzeba się liczyć, jeżeli akurat apartament z widokiem na morze Cię interesuje jako inwestycja.

Warto poznać amerykanskie słownictwo, związane z nieruchomościami, gdyż diametralnie różni się ono od nazewnictwa nieruchomości w Europie i nawet znając dobrze angielski, można się trochę pogubić, gdyż nazewnictwo brytyjskie nieruchomości, różni się znacznie od amerykańskiego określania poszczególnch rodzajów nieruchomości.

Dobrze jest przyswoić sobie amerykańskie nazewnictwo i wtedy dopiero wyruszyć na łowy prawdziwych okazji nieruchomości w Miami.

Przede wszystkim nazwa "condo" to odpowiednik brytyjskiego "apartment" lub "flat", a polskiego, apartament lub mieszkanie. Ale w USA "apartment" oznacza nieruchomość którą wynajmujemy, a nie jesteśmy jej właścicielami. I ucząc się dalej: szeregówki lub szeregowce nazywane są "linked homes" lub "townhomes". Nieruchomości typu dom lub willa na niezależnej działce, nazywają się "single family homes". Parter to "first floor" nie "ground floor", jak w Wielkiej Brytanii.

To tylko podstawowe informacje o amerykańskim nazewnictwie nieruchomości. Przyda Ci się ta wiedza przed polowaniem na amerykańskie nieruchomości i wyjazd do Miami w poszukiwaniu najlepszych nieruchomości inwestycyjnych na Florydzie. Oczywiście tylko z agencją IBERMAXX nieruchomości zagraniczne, oddział na Florydzie. Przeglądaj nasze najnowsze oferty nieruchomości w Miami w innym rozdziale naszej strony internetowej. Okazje do inwestycji w Miami czekają na Ciebie, a wspaniałe Miami czeka na nowych odkrywców.

Przenieś do samej góry
Sunny Isles Beach St Tropez apartament 2 sypialnie
935.000 USD

Sunny Isles Beach St Tropez apartament 2 sypialnie

Miami Dade / Miami Sunny Isles Beach
Nowy dom Miami South Grove
1.795.000 USD

Nowy dom Miami South Grove

Miami Dade / Miami downtown
Palmetto Park Road apartament
1.035.000 USD

Palmetto Park Road apartament

Palm Beach / Boca Raton
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij