serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...
17-06-2018
Jak dostać wizę do USA
Polska to jeden z nielicznych krajów Unii Europejskiej którego obywatele potrzebują wizy do Stanów Zjednoczonych. I choć wydaje się iż w chwili obecnej zdecydowana większość kandydatów do ubiegania się o amerykańską wizę ją dostaje, to warto dobrze się przygotować na rozmowę z konsulem w Amerykańskiej Ambasadzie, aby uniknąć rozczarowania odmową. Więcej w dzisiejszych aktualnościach ...

Dom Boynton Beach 12246 Eagles Landing Wy
339.900 USD

Dom Boynton Beach 12246 Eagles Landing Wy

Palm Beach / Boynton Beach
117th Av Coral Springs willa 2,516 sqft
480.000 USD

117th Av Coral Springs willa 2,516 sqft

Broward / Coral Springs

Kubańska kuchnia

Spróbuj koniecznie kuchni kubańskiej podczas wycieczki na Florydę. Jeżeli będziesz miał okazję być w Miami i jesteś miłośnikiem kuchni karaibskiej i odkrywania wspaniałych smaków tropikalnej kuchni, to Miami jest idealnym do tego miejscem. Wedle przewodników kulinarnych, Miami to najlepsze miasto w USA do skosztowania kuchni kubańskiej na terytorium Stanów Zjednoczonych. Jeżeli nie wybierasz się na Kubę, to pobyt w Miami całkowicie wystarczy aby spróbować oryginalnej i najlepszej kuchni kubańskiej poza Kubą.

Smaki kuchni kubańskiej są pod silnym wpływem wspaniałego tropikalnego klimatu Kuby i kubańskich składników kulinarnych, jakie wydaje ta żyzna ziemia, takich jak yucca, trzcina cukrowa i owoce guava. Kuchnia kubańska ukształtowała się także pod wpływem bogatej historii emigrantów, którzy przez wieki docierali na tę karaibską wyspę na przestrzeni lat. Nie tylko napływowcy z Karaibów,ale także z Hiszpanii, Afryki i innych części Europy. To wszystko miało wpływ na kuchnię i smaki kubańskich potraw, które dziś możemy spotkać w wielu miejscach Miami i południowej Florydy. Okazja wakacji w Miami, to także niebywała okazja do spróbowania kuchni kubańskiej.

Szefowie najlepszych kubańskich restauracji w Miami zostają przy tradycyjncyh kubańskich potrawach i swoich ukochanych daniach, ale wstępując od restauracji do restauracji można spotkać różne wersje tych samych potraw co jeszce bardziej dodaje kolorytowi kuchni kubańskiej w Miami. Przepisy kuchni kubańskiej przechodziły z ust do ust przez całe generacje większa ich część jest dostępna w przewodnikach kulinarnych po Kubie i Miami, ale warto na własnym podniebieniu spróbować co Kuba ma do zaoferowania smakoszowi i miłośnikom obcych kulinarnych doświadczeń.

Oprócz restauracji kubańskich wymienionych poniżej w Miami, wstępując do pierwszego lepszego Deli lub restauracyjki w Miami, jest bardzo prawdopodobne iż natkniesz się na jakieś kubańskie dania lub sandwich w kubańskim stylu.

KUBA-RESTAURACJA

Najlepsze restauracje kubańskie w Miami

Restauracja Versailles
3555 S.W. 8th Street, Miami
Położona w dzielnicy Little Havana, doskonale znana i opisywana we wszystkich przewodnikach po Miami. Koniecznie zajrzyj i skosztuj typowo kubańskiej kuchni. Posiłki w styli domowej kuchni, oraz doskonałe desery i kubańskie słodycze. 

RESTAURACJA-OYE-CUBAN-GRILL-MIAMI

OYE Cuban Grill
11327 S. Dixie Hwy, Miami
Nowoczesna kuchnia kubańska. Restauracja położona w południowym Miami oferuje wykwintne i klasyczne dania kubańskie. Tutaj mottem przewodnim tej restauracji jest : zainspirowane na Kubie, a ugotowane w Stanach Zjednoczonych. Jasne jest, czego należy się spodziewać :kubańskie smaki z wpływami Stanów Zjednoczonych.

DAVIDS-RESTAURANTE-MIAMI

David's Cafe
1058 Collins Avenue na South Beach Miami. Tutaj w tej restauracji tuż przy plaży, również można skosztować autentycznej kuchni kubańskiej. Również doskonałe drinki i coctaile dla poszukujących ochłody od pobliskiej South Beach.

Przenieś do samej góry
Miami Sunny Isles Beach Atlantic 15 willa
1.200.000 USD

Miami Sunny Isles Beach Atlantic 15 willa

Miami Dade / Miami Sunny Isles Beach
Via Bellini Lake Worth
349.900 USD

Via Bellini Lake Worth

Palm Beach / Lake Worth
Dom dla żeglarzy
800.000 USD

Dom dla żeglarzy

Palm Beach / Delray Beach
Boynton Beach Sandalwood Chalet 4 willa
139.900 USD

Boynton Beach Sandalwood Chalet 4 willa

Palm Beach / Boynton Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij