serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
19-04-2020
Agent nieruchomości na Florydzie
Szukasz dobrej inwestycji i lokaty kapitału za granicą? A może szukasz dobrego agenta nieruchomości na Florydzie? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Sprawdź informacje o florydzkim rynku nieruchomości podczas epidemii koronawirusa w USA.
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.

Kupno nieruchomości Miami

Miami to stolica Florydy, co prawda nieoficjalna, ale to najbardziej wibrujące niesamowicie pozytywną energią miasto na Florydzie. Mile wspaniałych plaż, ogromny ocean, szybkie łodzie motorowe i mnóstwo okazji do zakupu doskonałych nieruchomości w Miami. Tu zawsze warto kupić apartament w Miami lub luksusowy dom w Miami. Piękni i bogaci królują w Miami na Florydzie. Może i Ty do nich dołączysz i staniesz się właścicielem apartamentu lub domu w Miami. Tutaj informacje o nieruchomościach w Miami i informacje o cenach nieruchomości w Miami na Florydzie.

Bez cienia wątpliwości Miami ma najlepsze życie nocne i clubbing w całych Stanach Zjednoczonych. Nie zapominajmy także o dzielnicach i architekturze art-deco w Miami i South Beach w Miami (zobacz zdjęcia z South Beach Miami). Na całe szczęście w Miami nie ma śladów świata Walta Disneya i w tej części Florydy nie uświadczysz Myszki Miki. Zamiast tego, placem zabaw dla bogatych, jest wspaniała plaża w Miami, doskonałe bary, kluby nocne i kluby muzyczne w Miami. Jak twierdzą przewodniki po Florydzie, Miami ma wszystko i jest to szóste pod względem wielkości miasto w USA. Wielu najbogatszych ludzi ze Stanów Zjednoczonych mieszka i posiada nieruchomości w Miami.

APARTAMENT-MIAMI-OFERTA-IBERMAXX
Jedno z mieszkań na sprzedaż w naszej ofercie - Miami Sunny Isles

Bogaci mogą sobie być dalej właścicielami domów i apartamentów w Miami, ale niedawny krach na amerykańskim rynku nieruchomości spowodował iż Miami, oferuje teraz okazje do doskonałych inwestycji w dom lub apartament, nie tylko w wakacyjne nieruchomości, ale i także doskonałe lokalizacje do lokaty kapitału w Miami i na południowej Florydzie.

Okazja dla osób z niższym budżetem przeznaczonym na inwestycje w zagraniczne nieruchomości.

Właściwie amerykański kryzys nieruchomości najbardziej uderzył we florydzki rynek nieruchomości i na rynku ciągle jest sporo dobrych okazji do dobrej inwestycji na obszarze Miami i hrabstwa Miami Dade. Także na pozostałych obszarach Florydy.

Ceny nieruchomości w Miami należą jednak w dalszym ciągu do najwyższych na całej Florydzie. To ze względu na prestiż i niekwestionowaną famę Miami na całym świecie i w Stanch Zjednoczonych. Hrabstwo Miami Dade jest ósmym co do ilości mieszkańców hrabstwem w całych Stanach Zjednoczonych, to również winduje ceny nieruchomości w tym południowym stanie.

Średnia cena domu w Miami spadła o 49% od czasu najwyższych cen w styczniu 2007 roku, do poziomu 205.600$ w marcu 2009, jak twierdzą statystyki FAR (Florida Associacion of Realtors).

MIAMI-NIERUCHOMOSCI-NA-SPRZEDAZ
Nieruchomości w Miami

Wybiegając w przyszłość i mając na uwadze dobrą inwestycję w nieruchomości w Miami, trzeba przyjąć do wiadomości iż ceny domów i mieszkań w Miami już "poszły w górę blisko" 30% (dane statystyczne z wiosna/lato 2013). Ale trzeba sobie też uświadomić iż ceny nieruchomości w Miami jeszcze się całkowicie nie ustabilizowały.

Aktualne informacje o cenach nieruchomości na Florydzie sprawdzaj w zakładce na naszej stronie w aktualności z Florydy. Staramy się podawać biezące informacje i trendy z rynku nieruchomości na Florydzie dla potencjalnych inwestorów i naszych klientów, noszących się z zamiarem inwestycji w Miami.

Ostatnie dwa lata to 21% zwiększenie ilości zawartych transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości jak podaje FAR. Nieruchomości typu foreclosures oraz short sales ciągle dominują w zawieranych transakcjach na Florydzie, świadcząc o tym iż nabywcy ciągle szukają prawdziwych okazji i cen nieruchomości z czasów kryzysu.
Plusem wzrastających cen nieruchomości w Miami jest zysk dla potencjalnych nabywców, którzy kupując i inwestując dziś, spodziewają się wielkich zysków w najbliższej przyszłości i dobrego zwrotu z inwestycji.

Dyrektor w brytyjskiej firmie do spraw sprzedaży nieruchomości w Miami Lee Weaver, którzy na tym rynku istnieją już 10 lat sprzedając dla europejskich inwestorów i specjalizując się we florydzkich nieruchomościach, powiedział, iż nieruchomości typu short sales i foreclosures, mogą być na rynku o nawet 70% tańsze niż ceny nieruchomości z okresu bańki nieruchomościowej w Miami.

Ale zwykle tego typu okazje sprzedają się w ciągu 30 do 60 dni na rynku. Prawie wszystkie tego typu sprzedaże są finalizowane za gotówkę i inwestorzy nie wahają sie, kiedy widzą prawdziwą okazję do dobrej inwestycji w nieruchomości w Miami.

MIESZKANIE-MIAMI-WIDOK-OCEAN
Mieszkanie z widokiem na ocean

Gdzie kupować nieruchomości w Miami

Miami to ogromne miasto i prawdziwa południowa metropolia, dzieląca się na dobre i gorsze lokalizacje. Składa się z dzielnic, tych lepszych i tych gorszych, tańszych i droższych. Ale generalnie Miami można podzielić na północne Miami, południowe Miami, zachodnie Miami i centrum Miami (downtown), oraz South Beach.
Sercem wszelkiego rodzaju kulturalnej, rozrywkowej i turystycznych atrakcji Miami, jest downtown, które de facto znajduje się we wschodniej części Miami. Do tej części Miami zalicza się Virginia Key, Watson Island, Brickell i Port Miami.

Południowa część Miami to historyczna część miasta i miejsce gdzie znajduje się dużo zabytkowych i historycznych nieruchomości w Miami. Tego typu nieruchomości również są warte uwagi i dobrej inwestycji w dom lub apartament w Miami. Więcej informacji o nieruchomościach w Miami i najlepszych miejscach do inwestycji w mieszkanie lub w dom w kolejnych rozdziałach naszego przewodnika po Florydzie i Miami. 

Przenieś do samej góry
Bungalow w Boca Raton
130.000 USD

Bungalow w Boca Raton

Palm Beach / Boca Raton
Luksusowa willa
695.000 USD

Luksusowa willa

Palm Beach / Deerfield Beach
Miami Biscayne Blvd. unit 3405
625.000 USD

Miami Biscayne Blvd. unit 3405

Miami Dade / Miami Brickell
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2021 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij