serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
19-04-2020
Agent nieruchomości na Florydzie
Szukasz dobrej inwestycji i lokaty kapitału za granicą? A może szukasz dobrego agenta nieruchomości na Florydzie? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Sprawdź informacje o florydzkim rynku nieruchomości podczas epidemii koronawirusa w USA.
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.

Lantana Yacht Club apartament 1348 sqft
300.000 USD
Dom Boynton Beach 12246 Eagles Landing Wy
339.900 USD

Dom Boynton Beach 12246 Eagles Landing Wy

Palm Beach / Boynton Beach

Mapa Palm Beach

Palm Beach leży na wschodniej Florydzie. Obszar administracyjny Palm Beach rozciąga się od Lake Worth na południu po Riviera Beach na północy, pośrodku leży również West Palm Beach, najbardziej popularna i największa miejscowość na mapie tej części Florydy. Poniższą mapę Google Palm Beach można przeglądać również w trybie mapy satelitarnej Florydy, co może być bardzo przydatne podczas poszukiwania nieruchomości na Florydzie jak również podczas planowania wakacji na Florydzie i dojazdu na Florydę z innych części USA.

Mapa Palm Beach będzie przydatna dla osób podróżujących bez mapy samochodowej Florydy lub bez GPS-u na Florydzie w wypożyczonym samochodzie. Inne miejscowości w pobliżu, również widoczne na mapie Palm Beach to: Lantana i Hypoluxo, położone na południe na mapie Palm Beach. Część przewodników po Florydzie zalicza Palm Beach do tzw. Space Coast, choć przylądek Canaveral jest położony bardziej na północ na mapie Florydy. Inne widoczne lokalizacje na mapie tej części centralno-wschodniej części Florydy to lokalizacje często wyszukiwane przez osoby zainteresowane inwestycją w zagraniczne nieruchomości na Florydzie.

Są to zarówno duże osiedla mieszkalne widoczne na mapie jak również znane pola golfowe na których można zakupić dom lub willę w Palm Beach. Na mapie satelitarnej, jak również na mapie geograficznej widać takie lokalizacje jak Miramar Shores, North Lake Worth, South Mangonia, Bacon Park Estates, Century Village oraz Nortwood. Inna lokalizacje widoczna na mapie Google jak również na mapie Bing Palm Beach to El Encanto, Vita Serena, Roosevelt Estates, oraz Lewis Terminals.

Głównie osoby zainteresowane kupnem mieszkania lub domu na Florydzie wpisują w wyszukiwarki internetowe hasła związane z wyszukiwaniem mapy Palm Beach w sieci. Także osoby planujące wakacje w Palm Beach w jednym z dobrych hoteli w Palm Beach przeczesują internet w poszukiwaniu mapy Palm Beach. Najpopularniejsze hasła to: mapa dojazdu do Palm Beach, darmowa mapa turystyczna Palm Beach, mapa z hotelami w Palm Beach, jak dojechać z Chicago do Palm Beach lub tanie wycieczki z Nowego Jorku do Palm Beach na Florydzie.

Mapa Palm Beach

Przenieś do samej góry
La Fontana w West Palm Beach
99.900 USD

La Fontana w West Palm Beach

Palm Beach / West Palm Beach
Miami Bayshore Drive
368.000 USD

Miami Bayshore Drive

Miami Dade / Miami downtown
Willa w Lake Worth
499.000 USD

Willa w Lake Worth

Palm Beach / Lake Worth
Miami Sunny Isles Beach Porsche Design Tower apartament
700.000 USD

Miami Sunny Isles Beach Porsche Design Tower apartament

Miami Dade / Miami Sunny Isles Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij