serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...

Dom w Boca Raton 5894 Michaux St, 1273 sqft
399.000 USD
117th Av Coral Springs willa 2,516 sqft
480.000 USD

117th Av Coral Springs willa 2,516 sqft

Broward / Coral Springs

Mapa Palm Beach

Palm Beach leży na wschodniej Florydzie. Obszar administracyjny Palm Beach rozciąga się od Lake Worth na południu po Riviera Beach na północy, pośrodku leży również West Palm Beach, najbardziej popularna i największa miejscowość na mapie tej części Florydy. Poniższą mapę Google Palm Beach można przeglądać również w trybie mapy satelitarnej Florydy, co może być bardzo przydatne podczas poszukiwania nieruchomości na Florydzie jak również podczas planowania wakacji na Florydzie i dojazdu na Florydę z innych części USA.

Mapa Palm Beach będzie przydatna dla osób podróżujących bez mapy samochodowej Florydy lub bez GPS-u na Florydzie w wypożyczonym samochodzie. Inne miejscowości w pobliżu, również widoczne na mapie Palm Beach to: Lantana i Hypoluxo, położone na południe na mapie Palm Beach. Część przewodników po Florydzie zalicza Palm Beach do tzw. Space Coast, choć przylądek Canaveral jest położony bardziej na północ na mapie Florydy. Inne widoczne lokalizacje na mapie tej części centralno-wschodniej części Florydy to lokalizacje często wyszukiwane przez osoby zainteresowane inwestycją w zagraniczne nieruchomości na Florydzie.

Są to zarówno duże osiedla mieszkalne widoczne na mapie jak również znane pola golfowe na których można zakupić dom lub willę w Palm Beach. Na mapie satelitarnej, jak również na mapie geograficznej widać takie lokalizacje jak Miramar Shores, North Lake Worth, South Mangonia, Bacon Park Estates, Century Village oraz Nortwood. Inna lokalizacje widoczna na mapie Google jak również na mapie Bing Palm Beach to El Encanto, Vita Serena, Roosevelt Estates, oraz Lewis Terminals.

Głównie osoby zainteresowane kupnem mieszkania lub domu na Florydzie wpisują w wyszukiwarki internetowe hasła związane z wyszukiwaniem mapy Palm Beach w sieci. Także osoby planujące wakacje w Palm Beach w jednym z dobrych hoteli w Palm Beach przeczesują internet w poszukiwaniu mapy Palm Beach. Najpopularniejsze hasła to: mapa dojazdu do Palm Beach, darmowa mapa turystyczna Palm Beach, mapa z hotelami w Palm Beach, jak dojechać z Chicago do Palm Beach lub tanie wycieczki z Nowego Jorku do Palm Beach na Florydzie.

Mapa Palm Beach

Przenieś do samej góry
Apartament 2 sypialnie Dania Beach
169.900 USD

Apartament 2 sypialnie Dania Beach

Broward / Dania Beach
Miami Bayshore Drive
368.000 USD

Miami Bayshore Drive

Miami Dade / Miami downtown
Palm Beach Ocean Blvd rezydencja 8 sypialni
42.500.000 USD
99.999$ West Palm Beach Condo
99.999 USD

99.999$ West Palm Beach Condo

Palm Beach / West Palm Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2019 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij