serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.
31-08-2018
Z Warszawy do Miami LOTem od czerwca 2019
Najprawdopodobniej od czerwca 2019 roku polski LOT uruchomi bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa Miami. Od wielu lat Polacy na Florydzie narzekają iż nie ma bezpośredniego połączenia lotniczego z Polski na Florydę. Taki lot będzie wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla Polonii na Florydzie, ale także dla turystów i inwestorów na Florydzie. Czytaj dalej w aktualnościach ...

Boynton Beach 11740 Cardenas Blvd dom 2384 sqft
400.000 USD
Dom w Boca Raton 5894 Michaux St, 1273 sqft
399.000 USD

Wycieczka do Everglades zdjęcia

Fotografie z wycieczki do Everglades. Jak się szybko zorientujesz przeczesując internet i przewodniki po Florydzie, możliwości zwiedzenia mokradeł Everglades, a właściwie wycieczki pokazującej skrawek bogactwa Everglades, jest bardzo wiele.

Przeglądając internet można być trochę skonfudowanym. Możliwości skorzystania z Air Boat Tour do Everglades czyli najbardziej popularnej formy wycieczki po Everglades jest kilkanaście.
Poniższe zdjęcia są wykonane podczas wycieczki do Everglades w Coopertown.

Przejeżdżając wzdłuż drogi zauważysz kilkanaście podobnych miejsc, które oferują przejażdżkę po Everglades, my jednak wybraliśmy tą oryginalną i najstarszą, ufając to co ogłaszają oferenci tychże wycieczek.

Podczas tej wycieczki w cenie biletu jest również pokaz dzikich zwierząt, gadów i płazów zamieszkujących Everglades. 60 letni aligator straszy wycieczkowiczów swoim ogromem. Można dotknąć węży i młode krokodylki.

Evergaldes wycieczka - Air Boat Tour w Coopertown

EVERGLADES-WYCIECZKA-NA-BAGNA-FLORYDY

AIR-BOAT-EVERGLADES

BAGNA-FLORYDY-EVERGLADES

WYCIECZKA-DO-EVERGLADES-FLORYDA

POKAZ-DZIKICH-ZWIERZĄT-FLORYDA-EVERGLADES

WĄŻ-Z-EVERGLADES

EVERGLADES-FLORIDA-ZWIERZĘTA

STATEK-POWIETRZNY-EVERGLADES-FLORYDA

AIR-BOAT-EVERGLADES

Przenieś do samej góry
Luksusowy dom na Florydzie
995.000 USD

Luksusowy dom na Florydzie

Palm Beach / Hypoluxo
Inwestycja na Florydzie
375.000 USD

Inwestycja na Florydzie

Palm Beach / Boca Raton
Willa 860 sqft Dania Beach
219.900 USD

Willa 860 sqft Dania Beach

Broward / Dania Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2020 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij