serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
19-04-2020
Agent nieruchomości na Florydzie
Szukasz dobrej inwestycji i lokaty kapitału za granicą? A może szukasz dobrego agenta nieruchomości na Florydzie? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Sprawdź informacje o florydzkim rynku nieruchomości podczas epidemii koronawirusa w USA.
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.

Lantana Yacht Club apartament 1348 sqft
300.000 USD
Lantana Windward Wy apartament 3 sypialnie
289.900 USD

Wynajem nieruchomości Floryda

Jednym z niezwykle istotnych aspektów branych pod uwagę przez inwestora w nieruchomości jest potencjał jaki można uzyskać z wynajmu takiej inwestycji. Jeszcze bardziej jest to istotne podczas inwestycji kapitału za granicą. Dla profesjonalnego inwestora to niezwykle ważny aspekt, który koniecznie należy brać pod uwage podczas podejmowania decyzji gdzie kupić i gdzie czerpać zyski z wynajmu domu lub mieszkania za granicą.
Jeszcze bardziej jest to istotne dla obcokrajowca planującego zakupić nieruchomość w Stanach Zjednoczonych za gotówkę i uniknąć starania się o kredyt hipoteczny w USA.

W przypadku zakupu nieruchomości na Florydzie trzeba sobie w pełni uświadomić jak wielki potencjał tkwi w nieruchomościach z tego zakątka Stanów Zjednoczonych. Wynajem nieruchomości w USA to bardzo ważna gałąź gospodarki Stanów Zjednoczonych i rynek wynajmu nieruchomości w USA należy do najbardziej silnych i jednocześnie do najlepiej uregulowanych na świecie. To bardzo ważna informacja dla inwestorów w nieruchomości myślących o wynajmie swojej zakupionej posesji i czerpania zysku z wynajmu domu lub mieszkania w USA.

W porównaniu do krajów europy Zachodniej, może z wyjątkiem Wielkiej Brytanii wynajem nieruchomości w Stanach jest bardzo ściśle kontrolowany i bardzo dobrze zorganizowany, jeżeli można użyc tego kolokwialnego porównania. Poniżej uzyskasz aktualne informacje o sposobach i rodzajach wynajmów nieruchomości w stanie Floryda.

Wynajem długoterminowy nieruchomości na Florydzie

Jeżeli zakupisz dom lub apartament na Florydzie i interesuje Cię wynajem długoterminowy nieruchomości i znalezienie lokatora informujemy jak wygląda typowy proces wynajmu.
Jeżeli uda Ci się znaleźć lokatora na swoje nowe mieszkanie na Florydzie i jeżeli dana nieruchomość znajduje się na obszarze osiedla np. typu condominium, nowy lokator musi złożyć podanie do instytucji zwanej Home Owner Association w skrócie HOA. Po kilku dniach podanie nowego lokatora jes rozpatrywane przez administratora budynku, członków i prezydenta HOA. Czasami niezbędne jest interview z kandydatem na lokatora i „sprawdzenie” takiego kandydata czy spełnia określone warunki i nadaje się na lokatora na danym osiedlu.

Jest to często stosowana praktyka, która ma za zadania „przesiać’ odpowiednich kandydatów mających zamiar mieszkać na danym osiedlu. Osoby nie odpowiadające kryteriom HOA czasami są odrzucane jako potencjalni lokatorzy na danym osiedlu. Osoby podejrzane, osoby z niejasną przeszłością kredytową, osoby o niejasnej historii kredytowej i osoby o dochodach z niewiadomych źródeł, czasami nie są akceptowane.
Jest to doskonała praktyka przed uchronieniem pozostałych mieszkańców osiedla przed niebezpiecznymi sąsiadami i osobami parającymi się podejrzanym zajęciem. Może trochę to brzmi brutalnie, ale również i nas jako właścicieli nieruchomości chroni przez wpuszczeniem i wynajęciem swojej posesji podejrzanym osobnikom i osobom które w przyszłości będą miały trudności z płaceniem czynszu za wynajem lub będą się nie odpowienio zachowywały i psuły atmosferę na danym osiedlu.

WYNAJEM-NIERUCHOMOSCI-MIAMI
Nieruchomości w Miami

Aby znaleźć kandydata na lokatora na wynajem długoterminowy na Florydzie, najlepiej jest umieścić ogłoszenie w lokalnej prasie na Florydzie, jak również dać ogłoszenie do portali nieruchomościowych zajmujących się wynajmem nieruchomości. Także portale ogłoszeniowe na Florydzie mogą przynieść spodziewane rezultaty w postaci dużej ilości telefonów od potencjalnych lokatorów poszukujących mieszkania lub domu na wynajem długoterminowy. Można również samemu postarać się o wstępną selekcję kandydatów na lokatorów i samemu wstępnie selekcjonować osoby które mają zamieszkać w naszym domu na minimum rok.
Wynajem z meblami lub bez mebli. Tutaj decyzja już należy do Ciebie. Część osób poszukuje nieruchomości bez mebli. Sami posiadają meble i czasami chcą nieruchomość pustą bez mebli. Zwykle na Florydzie nieruchomości na wynajem długoterminowy wynajmuje się bez łóżka. Lokatorzy sami kupują lub przywożą sobie łóżko do wynajmowanego domu.

Po tym pozostaje już tylko dać naszym nowym lokatorom numer konta na który mają wpłacać czynsz za wynajem. Na końcu warto przepisać rachunki za prąd i za wodę na nowego lokatora. Opłaty HOA (Home Owners Association) zwykle należą do właściciela nieruchomości i nie są ujmowane w czynszu, który płaci lokator.
Tutaj ważna uwaga: nie warto wynajmować nieruchomości „po kryjomu” i nie poinformować administracji HOA. Tego typu postępowanie grozi sankcjami i dużymi nieprzyjemnościami dla właściciela posesji. Odradzamy tego typu postępowanie.

Na końcu jeszcze raz pragniemy nadmienić, iż wynajem nieruchomości w USA jest świetnie regulowany i jest bardzo „mocny” i może stanowić doskonałe żródło cash flow dla inwestora.
Ceny za wynajem nieruchomości na Florydzie są wysokie, mnóstwo osób zawsze i o każdej porze roku poszukuje nieruchomości na wynajem. Dodatkowo studenci i osoby nowo przybyłe do Stanów Zjednoczonych do pracy zawsze poszukują nieruchomości na wynajem długoterminowy. Także emeryci poszukują nieruchomości na wynajem długoterminowy. Przy odrobinie szczęścia możesz dla swojego mieszkania, rezydencji, willi lub condo znaleźć dobrych lokatorów którzy zamieszkają w Twoim mieszkaniu przez wiele lat i będą na czas płacili czynsz za wynajem posesji.

Wynajem wakacyjny na Florydzie

Kolejną możliwością generowania dochodu z inwestycji w zagraniczne nieruchomości na Florydzie jest wynajem wakacyjny domu lub zakupionego apartamentu na Florydzie. W tym wypadku o atrakcyjności danej posesji przede wszystkim będzie decydowało jaj położenie i odległość od plaż Florydy. Także wielkość nieruchomości i ilość sypialni.

Dużą wille lub rezydencję przy plaży, która może pomieścić więcej osób zawsze jest łatwiej wynająć na wakacje. Mniejsze mieszkania w odległościach z dala od plaży i wybrzeża jest zawsze trudniej wynająć. Ale i tutaj pozostaje margines na dobry marketing i dobrą reklamę naszej inwestycji na Florydzie. A z pewnością wczasowicze poszukujący mieszkania na wakacje na Florydzie będą dzwonić i bookować nasza posesję na wakacje.

Również i tutaj warto skorzystać z portali internetowych oferujących możliwość umieszczenia i zareklamowania naszego wakacyjnego apartamentu lub domu na Florydzie. Warto dodać opis i zdjęcia nieruchomości do wielu amerykańskich i międzynarodowych portali nieruchomościowych wyspecjalizowanych w wynajmie wakacyjnym. Wczasowicze mogą dokonywać rezerwacji przez internet i kontaktować się z nami w sprawie wolnych terminów. Dla niektórych osób to doskonała alternatywa dla hotelu na Florydzie i zorganizowanych wczasów z biura podróży. Wiele osób preferuje wolność spędzania wakacji w apartamencie lub domu na wynajem.
W internecie znajdziesz mnóstwo tego typu portali ogłoszeniowych i portali nieruchomościowych oferujących tego typu usługę w postaci promocji wakacyjnych nieruchomości na Florydzie.

WAKACYJNY-WYNAJEM-FLORYDA
Nieruchomości na Florydzie

Jeżeli jesteś właścicielem z Polski warto spróbować ogłaszać się na polskich portalach poświęconych wynajmowi nieruchomości na świecie i w Europie. Apartament lub dom na Florydzie to ogromny potencjał. Sezon wakacyjny na Florydzie praktycznie trwa przez cały rok. Okres wakacji w Europie tzn. lipiec i sierpień to na Florydzie niski sezon i sezon huraganów, a okres zimy w Europie to na Florydzie wysoki sezon. Wynajmując w tym okresie możesz spodziewać się wysokich dochodów z wynajmu.
Tego typu wakacyjna nieruchomość musi spełniać określone standardy i musi być odpowiednio przygotowana na przyjęcie wczasowiczów.

Przed podjęciem decyzji o wynajmowaniu na wakacje swojego domu lub mieszkania na Florydzie, warto skonsultować się z Home Owners Association i zapytać czy nie ma żadnych przeciwwskazań ani zakazów na wynajem wakacyjny danej nieruchomości. Na niektórych osiedlach i luksusowych urbanizacjach jest zakaz wynajmu na wakacje lub jest zakaz przetrzymywania psów i kotów na danym osiedlu. Zwykle tego typu informacje o zasadach panujących na danych osiedlach uzyskasz w swoim biurze HOA. Warto poznać dokładnie zasady panujące na danym osiedlu, aby uniknąć nieprzyjemności i jakichkolwiek sankcji karnych związanych z nielegalnym lub niezgodnym z zasadami wynajmem nieruchomości.

Wynajem wakacyjny własnej posesji na Florydzie daje nam dodatkowe korzyści w postaci możliwości korzystania ze swojej posesji w okresie kiedy nie jest ona wynajmowana. Więc mamy okazję również i my jako właściciele domu na Florydzie z korzystania z uroków tego przepięknego stanu Florydy.
Środki uzyskane z wynajmu nieruchomości można przeznaczyć na spłatę kredytu mieszkaniowego ciążącego na nieruchomości (jeżeli taki jest), można uregulować opłaty HOA i podatki związane z utrzymaniem i posiadaniem nieruchomości na Florydzie.

Również i w wypadku wakacyjnego wynajmu na Florydzie, Ty jako właściciel nieruchomości masz ogromne możliwości na zdobywania dochodu z inwestycji w zagraniczne nieruchomości i tylko od Twojej pomysłowości i od Twojego pomysłu na reklamę swojej nieruchomości zależy ilość uzyskiwanych środków pieniężnych czerpanych z wynajmowania posesji na Florydzie. Spora grupa profesjonalnych inwestorów zdobyła swoją wolność finansową właśnie z tego rodzaju inwestycji na zagranicznych rynkach nieruchomości i cieszy się stałym przypływem gotówki z wynajmu nieruchomości na Florydzie.

Przenieś do samej góry
Veneto Drive dom
350.000 USD

Veneto Drive dom

Palm Beach / Boynton Beach
Dom dla żeglarzy
800.000 USD

Dom dla żeglarzy

Palm Beach / Delray Beach
Boca Raton Boca West apartament
199.900 USD

Boca Raton Boca West apartament

Palm Beach / Boca Raton
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2021 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij