serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale


Willa 6382 Breckenridge Cir Lake Worth 1833 sqft
324.000 USD
Boynton Beach 11740 Cardenas Blvd dom 2384 sqft
400.000 USD
drukuj ofertę drukuj ofertę

Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni

Kraj: USA
Region: Broward
Miejscowość: Coral Springs
Typ nieruchomości: Nieruchomości luksusowe
Rynek:wtórny
Cena:1 599 900,00 USD przelicz walutę Oblicz przybliżoną ratę miesięczną
Opis:

Wspaniała willa, spektakularne, wielkie sześć sypialni, które śmiało można podzielić i zrobić z nich siedem lub osiem. Siedem łazienek i jedna toaleta. Wspaniały garaż, w którym śmiało zmieści się pięć aut. Wanna z hydromasażem, prysznic parowy, urządzenia kuchenne ze stali nierdzewnej, drewniane podłogi. Sala multimedialna z przestrzennym dźwiękiem, biuro, to po prostu trzeba zobaczyć. Dom ma 7665 sqft powierzchni i 1.16 akrów działki. To wspaniała okazja, aby zamieszkać w cudownej rezydencji w Coral Springs.

Numer referencyjny:IBRX-10304043
Powierzchnia nieruchomości:7665.00 sq ft
Powierzchnia działki:50529.00 sq ft
Ilość sypialni:6
Klimatyzacja:tak
Garaz:tak
Basen:tak
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 1
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 2
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 3
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 4
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 5
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 6
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 7
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 8
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 9
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 10
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 11
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 12
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 13
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 14
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 15
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 16
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 17
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 18
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 19
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 20
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 21
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 22
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 23
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 24
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 25
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 26
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 27
Coral Springs 47th Dr spektakularna rezydencja 6 sypialni 28
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka: *


(*) pola obowiązkowe

« wstecz

Nieruchomości USA

Nieruchomości na sprzedaż w USA przez IBERMAXX, agencja nieruchomości zagranicznych. Zobacz oferty domów, apartamentów i willi w USA, na sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Florydzie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego w Stanach Zjednoczonych. Obecny kryzys na rynku nieruchomości w USA, a właściwie globalny kryzys na rynku nieruchomości, trwający od 2008 roku, mimo wszystko tworzy okazję dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości zagraniczne, niebywałe okazje do zakupu domu lub apartamentu w USA o wiele taniej. Obecny "dołek" cenowy, oferuje dla poszukującego nieruchomości ogromne możliwości i pomysł na inwestycję w przyszłość.

Przyjdzie czas, iż rynek ten odrodzi się i ceny nieruchomości w USA znów poszybują w górę. Nie zapominajmy iż to największa i najbogatsza gospodarka na świecie.
Co najciekawsze, tego sławnego kryzysu, zupełnie nie widać na ulicach USA, ani w restauracjach, ani w sklepach, które są pełne kupujących i spożywających drogie posiłki i wykwintne obiady, ludzi. Jest to rzecz niezwykła jak wygląda taki "kryzys" zagranicznych nieruchomości. Jednak statystyki z USA i badania ekspertów w branży nieruchomości podają alarmujące cyfry o spadkach cen i ilości zaciąganych kredytów hipotecznych w USA. Aczkolwiek powoli się to zmienia i widać iż zagraniczne rynki nieruchomości powoli wracają do normalności.

Nieruchomości na świecie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, to dobra inwestycja powiązana z niewielkim ryzykiem inwestycyjnym. W krajach dynamicznych gospodarczo, zawsze można w miarę szybko sprzedać dom lub mieszkanie lub zająć się wynajmem nieruchomości za granicą i generować dla siebie stały przychód z wynajmu, czyli nasz sławny cash flow. Możliwości manewru jest wiele, a ryzyko dla inwestora, stosunkowo niewielkie.

Nieruchomości na Florydzie rządzą się swoimi prawami. Tutaj najlepsze lokalizacje, nieruchomości wysokiej klasy i dobrze położone, nie "odczuły" takiego kryzysu i spadku cen. Część nieruchomości na Florydzie jest przeceniona i można je nabyć w niższej cenie, ale nieruchomości w dobrych lokalizacjach "trzymają się" dobrze. Tak, z reguły, jest wszędzie na świecie, podobnie jest i na Florydzie. To jeden z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości na świecie.

Generalnie, właściciele sprzedający nieruchomości w USA, na Florydzie, dzielą się na tych co muszą sprzedać i na tych, co chcą sprzedać? Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma grupami? Ktoś, kto posiada kredyt hipoteczny na nieruchomość i płaci miesięczne, wysokie raty, gdy ma trudności finansowe z pewnością będzie chciał się pozbyć szybciej, swojego mieszkania lub domu. Natomiast osoba dobrze sytuowana, z zabezpieczeniem finansowym, nie będzie śpieszyła się ze sprzedażą swojej posesji i poczeka na dobrego klienta, zainteresowanego dobrą lokalizacją i spokojnie sprzeda swój dom w USA za cenę, jaką sobie życzy. Uprościliśmy troszeczkę rozumowanie, by przedstawić Państwo choć trochę, jak wygląda sprzedaż nieruchomości w USA, w chwili obecnej.

Dla naszych klientów, staramy się znaleźć zawsze najlepszy "deal". Jest ogromny wybór nieruchomości do których mamy dostęp w naszym biurze. Korzystamy z bazy nieruchomości USA, z regionalnej bazy nieruchomości na sprzedaż, na Florydzie. Tylko ich część widnieje w naszym serwisie internetowym.
Różnic w cenie nie ma, nieruchomość jest zwykle w tej samej cenie jak w innych agencjach nieruchomości w USA i na Florydzie.
Co z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości w USA? W dalszym ciągu, jesteśmy w stanie dla naszych klientów, uzyskać kredytowanie hipoteczne do 70% wartości nieruchomości. Dobre czasy w USA minęły, kiedy można było uzyskać 80%-90% i więcej kredytowania hipotecznego. Banki w USA, mniej chętnie pożyczają pieniądze, szczególnie obcokrajowcom. Zabezpieczenie i wkład własny w wysokości 30 do 35% ułatwi nam uzyskanie kredytowania hipotecznego na zakup domu lub apartamentu na Florydzie.

Dane makroekonomiczne w USA jakie docierają do nas z początkiem 2013 roku "szeptają" o powolnym odradzaniu się amerykańskiego rynku nieruchomości. Optymistyczne prognozy mieszają się z negatywnymi opiniami i prognozami w amerykańskich nieruchomościach na 2014 i 2015. Któż z nas może to przewidzieć.
Ostatni raport Goldman Sachs sugeruje iż w drugiej połowie 2013 rynek nieruchomości w USA może się odbić od dna. Zbyt duża podaż nieruchomości przejętych przez banki przeczy tym przewidywaniom. Z perspektywy zagranicznego inwestora, pojawiły się dostępne kredyty hipoteczne dla kupującego nieruchomość w USA, jako druga nieruchomość lub jako inwestycje w USA na najniższym poziomie od lat, tj. kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 50.000$ na minimum 15 lat z oprocentowaniem 3.875% z depozytem (down payment) 25%.
W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA i na Florydzie znajdziesz wiele tego typu ofert domów, willi i apartamentów na sprzedaż.

Nasz serwis sprzedaży zagranicznych nieruchomości w USA, adresujemy do osób marzących o domu, rezydencji lub willi na Florydzie. Zakup nieruchomości w USA nie jest prosty i sam proces sprzedaży, zaciągnięcia kredytu hipotecznego, sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, wreszcie zakończenia procesu sprzedaży, tzw. "closing", różni się diametralnie od sprzedaży nieruchomości w Europie i w Polsce. Także od innych rynków nieruchomości za granicą.

Sprzedażą nieruchomości w USA, może zajmować się tylko licencjonowany i przeszkolony agent, który ukończył odpowiednie kursy i zdał odpowiednie, stanowe egzaminy. Handel nieruchomościami w USA, jest ściśle regulowany. Każde biuro nieruchomości potrzebuje odpowiednie licencje na otwarcie tego typu działalności, wreszcie agent potrzebuje zdać odpowiednie egzaminy, aby móc sprzedawać nieruchomości na terenie Florydy.
Wreszcie, zwykłe otwarcie konta bankowego w USA, nie jest proste, nie każdy może to zrobić, wchodząc z ulicy i prosić o otwarcie rachunku bankowego w USA....
Serdecznie zapraszamy do IBERMAXX, staramy się o jak najlepszą ofertę, oraz o jak najlepszą obsługę naszego klienta. Jeżeli nie ma jakieś nieruchomości na naszej stronie, napisz lub przyjdź do naszego biura, postaramy się znaleźć odpowiednią nieruchomość właśnie dla Ciebie, idealnie dobraną pod Twoje wymagania.

Nieruchomości na Florydzie

Któż z nas nie marzył o domu na Florydzie, apartamencie w Miami tuż przy piaszczystej plaży, całorocznym graniu w golfa, jadaniu w dobrej restauracji i korzystania z uroków życia, oraz wspaniałych serwisów dla mieszkańców, jakie oferuje południowa Floryda. Floryda to jedno z najlepszych miejsc na świecie na zakup domu i apartamentu. Rezydencji lub domu z działką i prywatnym basenem. Jeżeli chodzi o nieruchomości zagraniczne, to Miami i okolice południowej Florydy, bez wątpienia należą do najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie na posiadanie domu lub apartamentu za granicą. Także na zakup apartamentu przy morzu i blisko plaży w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale.

Obecny okres zapaści ekonomicznej i niskich cen domów i mieszkań na Florydzie, oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem domu za granicą, na Florydzie, najlepsze okazje dla tego rodzaju zagranicznej inwestycji w nieruchomości.
W chwili obecnej, oferty foreclosures in Florida lub short sale in Florida są to tak niesamowite okazje dla inwestora, iż zupełnie trudno im się oprzeć. Takie mieszkania można teraz kupić 40 lub 50 procent taniej niż przed amerykańskim kryzysem na rynku nieruchomości. Dodatkowo, jeżeli posiadasz gotówkę i chcesz ją wydać na taki apartament lub dom na Florydzie, można negocjować ze sprzedającym w tym wypadku z bankiem na Florydzie. Czasami bywają akceptowane jeszcze niższe oferty niż te, oficjalnie podawane do wiadomości klienta w bankach lub na stronach internetowych z ofertami i ogłoszeniami nieruchomości.
Kilka ostatnich miesięcy, przyniosło ożywienie na florydzkim rynku nieruchomości, ceny domów i mieszkań w Miami poszły lekko w górę. Czy zwiastuje to rychły koniec amerykańskiego kryzysu na rynku nieruchomości? Tego nie wiemy, ale ostrożnie analizując obecną sytuację, można się tego spodziewać.

Oferty IBERMAXX Floryda, dotyczą nieruchomości z południowej Florydy, najpiękniejszej części tego tropikalnego półwyspu. U nas znajdziesz aktualne oferty sprzedaży domów i mieszkań w Miami, w Boca Raton, w Fort Lauderdale, aż po West Palm Beach, bardziej na południu. Działamy w trzech hrabstwach Florydy. Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach County. Tutaj znajdują się najlepsze miejsca do posiadania i zakupu domu na Florydzie. Wschodnia Floryda (wybrzeże Atlantyku) oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości na Florydzie, wspaniałe piaszczyste plaże, wysokie temperatury cały rok, tropikalny klimat i idealne warunki do inwestycji w bezpieczną i stabilną gospodarkę, jaką jest gospodarka 18 milionowej Florydy.

Zakup nieruchomości na Florydzie z pewnością dobrze zaprocentuje w przyszłości. Zarówno jeżeli bierzesz pod uwagę wynajem nieruchomości na Florydzie i czerpanie pasywnych zysków z wynajmu domu lub apartamentu, jak również późniejszego odsprzedania nieruchomości na Florydzie.
Przy transakcji kupna sprzedaży domu na Florydzie, zawsze warto skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Przemawiają za tym przede wszystkim względy bezpieczeństwa podczas przeprowadzania takiej operacji. Kupując bezpośrednio od właściciela na Florydzie, narażasz się na ryzyko kupna nieruchomości np. obciążonej kredytem hipotecznych lub innym zadłużeniem.

Także kupowanie domów na nowych osiedlach to teraz najlepszy czas na tego typu inwestycje. Domy na nowych osiedlach sprzedają się szybko. Lepsze lokalizacje tzw. prime locations również szybko zostają wykupywane przez inwestorów, oraz przez osoby marzące o domu na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura na Florydzie, gdzie mamy dostęp do tysięcy ofert nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie zagraniczną nieruchomość marzeń i najlepsze oferty domów i mieszkań z Florydy. Także kredyty hipoteczne na Florydzie na sfinansowanie transakcji zakupu domu. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i dobrze zainwestuj w dom lub mieszkanie za granicą.
IBERMAXX wita na Florydzie i w USA. Zapraszamy....!

Nieruchomości Broward

Nieruchomości na sprzedaż z obszaru Browar County (hrabstwo Broward), położonego na północ od Miami i na północ od hrabstwa Miami Dade. Zobacz najlepsze oferty sprzedaży apartamentów, willi i posiadłości z Broward County. Ta część południowej Florydy to bardzo atrakcyjne tereny do inwestowania w nieruchomości zagraniczne nie tylko przez Amerykanów lub Kanadyjczyków, ale i przez osoby z Europy. Bliska odległość do Miami i centrum tego niezwykłego miasta, od lat przyciąga inwestorów w nieruchomości w USA. Wspaniałe położenie, tropikalna roślinność, magiczne plaże nad Atlantykiem, całoroczna słoneczna pogoda, przemawiają same za siebie.

Na hrabstwo Broward składają się następujące miejscowości, ważne, jeżeli nosisz się z zamiarem kupna tutaj nieruchomości. Sa to miasta: Coconut Creek, Cooper City, Coral Springs, Dania Beach, Davie, Deerfield Beach, Fort Lauderdale, Hallandale Beach, Hillsboro Beach, Hollywood, Lauderdale Lakes, Lauderdale-By-The-Sea, Lauderhill, Lazy Lake, Lighthouse Point, Margate, Miramar, North Lauderdale, Oakland Park, Parkland, Pembroke Park, Pembroke Pines, Plantation, Pompano Beach, Port Everglades, Sea Ranch Lakes, Southwest Ranches, Sunrise, Tamarac, West Park, Weston, Wilton Manors.

W większości z tych atrakcyjnych miast i miasteczek, znajdziesz oferty od polskiej agencji pośrednictwa - IBERMAXX nieruchomości zagraniczne. Sprawdź apartamenty, mieszkania, wille i ekskluzywne luksusowe posiadłości z tej części Florydy. Szczególnie sprawdź oferty nieruchomości i atrakcje turystyczne miejscowości Lauderdale Be The Sea w pobliżu Fort Lauderdale.
Hrabstwo Broward zostało utworzone w 1915 roku. Nazwa pochodzi od imienia gubernatora tej części Florydy, Napoleona Bonaparte Broward, który rządził tutaj od 1905 do 1909. Początkowo nazwa miała być Everglades County. Brovard County najlepiej pamiętają osoby interesujące się wyborami prezydenckimi w USA w 2000 roku. To tutaj właśnie nastąpiła największa kontrowersja w historii USA, podczas zliczania głosów.

Broward County posiada ogromną ilość atrakcji turystycznych, najważniejsze z nich to Museum of Discovery and Science w Ft. Lauderdale. Tutaj także znajduje się International Swimming Hall of Fame, oraz Fish Association w Dania Beach. Warto także zobaczyć ogród botaniczny Flamingo Gardens, oraz rezerwat przyrody. W Coconut Creek znajduje się Butterfly World. Dla amatorów zakupów proponujemy odwiedzenie Sawgrass Mill, olbrzymie centrum handlowe w Sunrise. Drużyna hokejowa NHL Florida Panthers rozgrywa swoje mecze w Bank Atlantic Center w Sunrise. W Broward County znajduje się także wiele wejść do Everglades. W miejscowości Pompano Beach znajduje się sławny Festival Flea Market Mall, największy w USA "pchli targ".

W Brovard County mieszka blisko 1 mln 650 tysięcy ludzi. Po Nowym Jorku właśnie w Broward County zamieszkuje najwięcej amerykanów włoskiego pochodzenia. Największe szkoły i uczelnie w hrabstwie Broward to Broward College, Nova Southeastern University, DeVry University, University of Phoenix, The Art Institute of Fort Lauderdale, oraz Technological University of America.
Przez hrabstwo Broward prowadzi linia kolejowa Amtrak, Tri-rail.

Największe lotniska w Broward to Fort Lauderdale Hollywood International Airport, Pompano Beach Airpark, North Perry Airport, oraz Fort Lauderdale Executive Airport.
Broward County jest miejscem na Florydzie, gdzie znajdują się najlepsze plaże na tym amerykańskim półwyspie. Najlepsze plaże tego regionu Florydy to: Deerfield Beach, Hillsboro Beach, Pompano Beach, plaża w Lauderdale By The Sea, Fort Lauderdale, Dania Beach, Hollywood Beach, oraz Hallandale Beach.

Jeżeli chodzi o zakup nieruchomości na Florydzie to hrabstwo Broward County jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do posiadania domu na Florydzie. Wibrujący Fort Lauderdale, wspaniałe życie nocne tego miasta, oraz okoliczne magiczne plaże powodują iż to miejsce może stać się Twoim drugim domem na Florydzie. Przeglądnij nasze oferty nieruchomości na sprzedaż z hrabstwa Broward, a może zdecydujesz się na kupno domu może właśnie w tym miejscu Florydy.

Nieruchomości Coral Springs

Miasto Coral Springs na Florydzie leży 32km na północny zachód od Fort Lauderdale. Jak wskazują statystyki amerykańskie w roku 2012 miasto posiadało blisko 122.000 mieszkańców. Coral Springs należy do Metropolitan Area wraz z Pompano Beach, Fort Lauderdale, oraz Miami. Ten obszar Florydy zamieszkuje ponad 5,5 mln mieszkańców.

Coral Springs to miasto zaplanowane i rozbudowane przez WCI Communities, oraz znaną firmę na amerykańskim rynku deweloperów i nieruchomości Westinghouse. Nazwa miasta powstała z nazwy firmy i wbrew nazwie nie istnieją w Coral Springs żadne źródła wodne. Najintensywniejszy rozwój miasta przypadał na lata 1970, 1980 i również w latach 90-tych XX wieku do miasta przyjeżdżali i osiedlali się w nim głównie Amerykanie i Kanadyjczycy, poszukujący cieplejszego klimatu i drugiego domu w słońcu Florydy.

Coral Springs to lokalizacja z bardzo niskimi statystykami dotyczącymi przestępczości na tle innych miast w USA. Miasto jest bardzo family orientated. Panuje tutaj porządek i spokój. Jeżeli myślisz o domu na Florydzie dla całej rodziny, to podczas wyboru lokalizacji nieruchomości, koniecznie weź pod uwagę Coral Springs, mimo iż okolice są w sporej odległości od plaż wschodniej Florydy.

Większe miasta są pełne nieruchomości na sprzedaż. Jeśli szukacie czegoś konkretnego, na pewno szybko znajdziecie. Często jednak przy oglądaniu nieruchomości w dużych miastach okazuje się, że być może wolelibyście spokojniejszą okolicę, miejsce trochę z dala od tłumu, jednocześnie na tyle blisko dużych miast, aby nie rezygnować z ich wszelkich zalet. Jednym z takich spokojniejszych miast jest Coral Springs.

The City of Coral Springs

Coral Springs, oficjalnie nazywane The City of Coral Springs to miasto w hrabstwie Broward County na Florydzie. Według spisu z 2010 roku miasto zamieszkuje 120 tysięcy ludzi. Miasto leży 10 mil na wschód od Pompano Beach i około 15 mil na północny wschód od Fort Lauderdale. Jeśli chcielibyście dostać się do najbliższego Pompano Beach bez swojego auta, dostępnym transportem publicznym, zajęło by Wam to około 30 minut, z jedną przesiadką.

Nieruchomości w Coral Springs

Jeśli zaczniemy przeglądać katalogi biur nieruchomości, oraz kiedy zajrzymy do lokalnych agencji nieruchomości z tej części Florydy, znajdziemy dziesiątki ofert domów i mieszkań na sprzedaż z Coral Springs na Florydzie. Ceny nieruchomości w Coral Springs wahają się od 70 tysięcy do miliona dolarów i dużo więcej. Jest wielce prawdopodobne, że znajdziecie tutaj coś wymarzonego dla siebie, perfekcyjny dom na Florydzie pod amerykańskim niebem, oraz dobrą inwestycję w zagraniczne nieruchomości na terenie Stanów Zjednoczonych.
Jedną z tańszych nieruchomości będzie obiekt idealny na inwestycję. Niedawno odnowiony apartament/condo, który został wybudowany w 1984 roku ma 950 sq ft powierzchni. Możecie znaleźć tutaj dwie sypialnie i dwie łazienki, duży salon i wyposażoną kuchnię z jadalnią. Apartament znajduje się kilka minut od centrum Coral Springs, sklepów i restauracji. Dodatkowo warto wspomnieć, że mieszkańcy dostają do dyspozycji wspólny basen. Ta nieruchomość może być Wasza już za 90 tysięcy dolarów. To dobra i niedroga inwestycja w tej okolicy i jednocześnie dobra lokalizacja posesji.

Jeśli macie trochę większy budżet na dom na Florydzie i szukacie domku w okolicy Coral Springs, czeka tutaj na Was willa wybudowana w 2001 roku. Dom na prestiżowym osiedlu Verona ma 1925 sq ft powierzchni, na których mieści trzy sypialnie i trzy łazienki. Ta willa będzie Wasza za 229 tysięcy dolarów.

W bardzo podobnej cenie sprzedaży znajdziecie przestronny dom w Coral Springs. Duża posiadłość na zamkniętym osiedlu, z niewysokimi opłatami HOA ma 2404 sq ft powierzchni. Trzy sypialnie, dwie łazienki, spiżarnia, wyposażona kuchnia, wszystkie pomieszczenia przestronne i pełne naturalnego światła. Ta willa może być Wasza za 299 tysięcy dolarów.
Jeszcze jedną nieruchomością, która będzie wisienką na torcie, będzie wspaniały dom z sześcioma sypialniami i pięcioma łazienkami. Willa w Heron Bay o powierzchni 4250 sq ft z prywatnym basenem, garażem na trzy samochody może być Wasza za 800 tysięcy dolarów.

Atrakcje i edukacja w Coral Springs

Przeglądając oferty nieruchomości być może zastanawiacie się co będziecie robić w Coral Springs w czasie wolnym, a jeśli sprowadzacie się tutaj z dziećmi, to gdzie one pójdą do szkoły. Dla uspokojenia, nie musicie się o to martwić. Dzieci możecie posłać jednej z dwunastu elementary schools, między innymi Ramblewood Elementary School, czterech middle schools i trzech high schools, takich jak Coral Springs High School. W okolicy znajdziecie Barry Univeristy, Nova Southeastern Univeristy, oraz Broward College.

Czas wolny możecie spędzić w jednym z wielu parków i miejsc rekreacji w Coral Springs. Wasze doznania duchowe możecie pielęgnować między innymi w Coral Springs Center for the Arts, czy The Museum of Coral Springs. Ciekawostką turystyczną jest też Coral Springs Covered Bridge. Podsumowując, to 120 tysięczne miasto oferuje tyle samo atrakcji co wielkie okoliczne miasta, dając jednocześnie trochę oddechu od zatłoczonych kurortów bliżej florydzkich plaż.

Przejrzyj aktualne oferty sprzedaży nieruchomości z Coral Springs, a jeżeli nie znajdziesz satysfakcjonującego mieszkania albo domu, koniecznie wykonaj telefon do naszego biura i umów się z jednym z naszych agentów na przegląd nieruchomości w Twoim budżecie na inwestycję zagraniczną po drugiej stronie oceanu.
 

Typ nieruchomości za granicą: Nieruchomości luksusowe na sprzedaż w USA

Nieruchomości klasa premium. Najwyższej jakości oferty sprzedaży nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Oferty sprzedaży nieruchomości z wybrzeża Florydy w najbardziej prestiżowych lokalizacjach na Florydzie, takich jak Miami South Beach, Miami North Beach, oferty nieruchomości w Deerfield Beach w Palm Beach County. Sprawdż ofertę IBERMAXX, luksusowych domów, apartamentów i posiadłości w USA.
Segment nieruchomości z tzw. "najwyższej półki".
Posiadłości nad morzem, country estates, wielkie wille i posiadłości dla specjalnego klienta.
Nasza agencja nieruchomości specjalizuje się w tego rodzaju transakcjach i nieruchomościach w USA. Jesteś zainteresowany tego rodzaju inwestycją na Florydzie? Skontaktuj się z IBERMAXX nieruchomości zagraniczne. Dla naszych klientów zawsze mamy specjalne oferty i wyselekcjonowane nieruchomości z Florydy.

Jeżeli planujesz podróż i wypoczynek na Florydzie, a także poszukiwanie swojej wymarzonej rezydencji za granicą, to koniecznie skorzystaj z pakietu VIP Floryda dla naszych inwestorów z Polski i Europy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z takiej formy przeglądania nieruchomości na Florydzie podczas pobytu w USA

Ulubione:


Brak ulubionych ofert

Przelicznik walut:

Cena: 1 599 900,00 USD
Nazwa waluty Kurs średni Przelicznik Cena po przeliczeniu
Euro 0.8293 1 1 326 726,93 EUR
Funt szterling 0.7199 1 1 151 731,64 GBP
Złotówka polska 3.7942 1 6 070 306,38 PLN
Frank szwajcarski 0.9091 1 1 454 490,73 CHF
Korona norweska 8.3029 1 13 283 853,35 NOK
Rubel rosyjski 74.1911 1 118 698 410,56 RUB
Data aktualizacji: 2021-05-09

Kalkulator ratalny:


Kwota: USD
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: USD
Newsletter
Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!
Przenieś do samej góry
Boca Raton Porta Bella apartament
189.000 USD

Boca Raton Porta Bella apartament

Palm Beach / Boca Raton
Apartament Castlewood
200.000 USD

Apartament Castlewood

Palm Beach / North Palm Beach
Miami Brickell My Brickell apartament
700.000 USD

Miami Brickell My Brickell apartament

Miami Dade / Miami Brickell
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2021 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij