serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale


Boynton Beach 11740 Cardenas Blvd dom 2384 sqft
400.000 USD
Lantana N Lakeshore piękna willa perełka
374.900 USD
drukuj ofertę drukuj ofertę

Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa

Kraj: USA
Region: Broward
Miejscowość: Fort Lauderdale
Typ nieruchomości: Dom/willa
Rynek:wtórny
Cena:3 795 000,00 USD przelicz walutę Oblicz przybliżoną ratę miesięczną
Opis:

Ogromna, luksusowa rezydencja w Fort Lauderdale, otoczona przez 236 stóp nabrzeża, z czego 141 to brzeg Intercoastal Waterway, a 95 stóp to prywatne doki, w których możecie zadokować nawet bardzo duży jacht. Na 4991 sq ft powierzchni znajdziecie cztery sypialnie, cztery łazienki i jedną toaletę, w pełni wyposażoną kuchnię z wyspą na środku. W domu znajdziecie garderobę, spiżarnię, barek i foyer. Na pewno przyda Wam się garaż na dwa samochody, a w wolnych chwilach basen. Zapierające dech w piersiach widoki, wysokie sufity, ogromny ogród z dostępem do wody, to podstawowe zalety tej doskonałej zagranicznej nieruchomości na Florydzie.

Numer referencyjny:IBRX-10034867
Powierzchnia nieruchomości:4991.00 sq ft
Ilość sypialni:4
Klimatyzacja:tak
Garaz:tak
Balkon taras:tak
Basen:tak
Odległość od morza:0.10 km
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 1
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 2
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 3
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 4
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 5
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 6
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 7
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 8
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 9
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 10
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 11
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 12
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 13
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 14
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 15
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 16
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 17
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 18
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 19
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 20
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 21
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 22
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 23
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 24
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 25
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 26
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 27
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 28
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 29
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 30
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 31
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 32
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 33
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 34
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 35
Fort Lauderdale Coral Ridge Country Club willa 36
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka: *


(*) pola obowiązkowe

« wstecz

Nieruchomości USA

Nieruchomości na sprzedaż w USA przez IBERMAXX, agencja nieruchomości zagranicznych. Zobacz oferty domów, apartamentów i willi w USA, na sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Florydzie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego w Stanach Zjednoczonych. Obecny kryzys na rynku nieruchomości w USA, a właściwie globalny kryzys na rynku nieruchomości, trwający od 2008 roku, mimo wszystko tworzy okazję dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości zagraniczne, niebywałe okazje do zakupu domu lub apartamentu w USA o wiele taniej. Obecny "dołek" cenowy, oferuje dla poszukującego nieruchomości ogromne możliwości i pomysł na inwestycję w przyszłość.

Przyjdzie czas, iż rynek ten odrodzi się i ceny nieruchomości w USA znów poszybują w górę. Nie zapominajmy iż to największa i najbogatsza gospodarka na świecie.
Co najciekawsze, tego sławnego kryzysu, zupełnie nie widać na ulicach USA, ani w restauracjach, ani w sklepach, które są pełne kupujących i spożywających drogie posiłki i wykwintne obiady, ludzi. Jest to rzecz niezwykła jak wygląda taki "kryzys" zagranicznych nieruchomości. Jednak statystyki z USA i badania ekspertów w branży nieruchomości podają alarmujące cyfry o spadkach cen i ilości zaciąganych kredytów hipotecznych w USA. Aczkolwiek powoli się to zmienia i widać iż zagraniczne rynki nieruchomości powoli wracają do normalności.

Nieruchomości na świecie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, to dobra inwestycja powiązana z niewielkim ryzykiem inwestycyjnym. W krajach dynamicznych gospodarczo, zawsze można w miarę szybko sprzedać dom lub mieszkanie lub zająć się wynajmem nieruchomości za granicą i generować dla siebie stały przychód z wynajmu, czyli nasz sławny cash flow. Możliwości manewru jest wiele, a ryzyko dla inwestora, stosunkowo niewielkie.

Nieruchomości na Florydzie rządzą się swoimi prawami. Tutaj najlepsze lokalizacje, nieruchomości wysokiej klasy i dobrze położone, nie "odczuły" takiego kryzysu i spadku cen. Część nieruchomości na Florydzie jest przeceniona i można je nabyć w niższej cenie, ale nieruchomości w dobrych lokalizacjach "trzymają się" dobrze. Tak, z reguły, jest wszędzie na świecie, podobnie jest i na Florydzie. To jeden z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości na świecie.

Generalnie, właściciele sprzedający nieruchomości w USA, na Florydzie, dzielą się na tych co muszą sprzedać i na tych, co chcą sprzedać? Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma grupami? Ktoś, kto posiada kredyt hipoteczny na nieruchomość i płaci miesięczne, wysokie raty, gdy ma trudności finansowe z pewnością będzie chciał się pozbyć szybciej, swojego mieszkania lub domu. Natomiast osoba dobrze sytuowana, z zabezpieczeniem finansowym, nie będzie śpieszyła się ze sprzedażą swojej posesji i poczeka na dobrego klienta, zainteresowanego dobrą lokalizacją i spokojnie sprzeda swój dom w USA za cenę, jaką sobie życzy. Uprościliśmy troszeczkę rozumowanie, by przedstawić Państwo choć trochę, jak wygląda sprzedaż nieruchomości w USA, w chwili obecnej.

Dla naszych klientów, staramy się znaleźć zawsze najlepszy "deal". Jest ogromny wybór nieruchomości do których mamy dostęp w naszym biurze. Korzystamy z bazy nieruchomości USA, z regionalnej bazy nieruchomości na sprzedaż, na Florydzie. Tylko ich część widnieje w naszym serwisie internetowym.
Różnic w cenie nie ma, nieruchomość jest zwykle w tej samej cenie jak w innych agencjach nieruchomości w USA i na Florydzie.
Co z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości w USA? W dalszym ciągu, jesteśmy w stanie dla naszych klientów, uzyskać kredytowanie hipoteczne do 70% wartości nieruchomości. Dobre czasy w USA minęły, kiedy można było uzyskać 80%-90% i więcej kredytowania hipotecznego. Banki w USA, mniej chętnie pożyczają pieniądze, szczególnie obcokrajowcom. Zabezpieczenie i wkład własny w wysokości 30 do 35% ułatwi nam uzyskanie kredytowania hipotecznego na zakup domu lub apartamentu na Florydzie.

Dane makroekonomiczne w USA jakie docierają do nas z początkiem 2013 roku "szeptają" o powolnym odradzaniu się amerykańskiego rynku nieruchomości. Optymistyczne prognozy mieszają się z negatywnymi opiniami i prognozami w amerykańskich nieruchomościach na 2014 i 2015. Któż z nas może to przewidzieć.
Ostatni raport Goldman Sachs sugeruje iż w drugiej połowie 2013 rynek nieruchomości w USA może się odbić od dna. Zbyt duża podaż nieruchomości przejętych przez banki przeczy tym przewidywaniom. Z perspektywy zagranicznego inwestora, pojawiły się dostępne kredyty hipoteczne dla kupującego nieruchomość w USA, jako druga nieruchomość lub jako inwestycje w USA na najniższym poziomie od lat, tj. kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 50.000$ na minimum 15 lat z oprocentowaniem 3.875% z depozytem (down payment) 25%.
W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA i na Florydzie znajdziesz wiele tego typu ofert domów, willi i apartamentów na sprzedaż.

Nasz serwis sprzedaży zagranicznych nieruchomości w USA, adresujemy do osób marzących o domu, rezydencji lub willi na Florydzie. Zakup nieruchomości w USA nie jest prosty i sam proces sprzedaży, zaciągnięcia kredytu hipotecznego, sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, wreszcie zakończenia procesu sprzedaży, tzw. "closing", różni się diametralnie od sprzedaży nieruchomości w Europie i w Polsce. Także od innych rynków nieruchomości za granicą.

Sprzedażą nieruchomości w USA, może zajmować się tylko licencjonowany i przeszkolony agent, który ukończył odpowiednie kursy i zdał odpowiednie, stanowe egzaminy. Handel nieruchomościami w USA, jest ściśle regulowany. Każde biuro nieruchomości potrzebuje odpowiednie licencje na otwarcie tego typu działalności, wreszcie agent potrzebuje zdać odpowiednie egzaminy, aby móc sprzedawać nieruchomości na terenie Florydy.
Wreszcie, zwykłe otwarcie konta bankowego w USA, nie jest proste, nie każdy może to zrobić, wchodząc z ulicy i prosić o otwarcie rachunku bankowego w USA....
Serdecznie zapraszamy do IBERMAXX, staramy się o jak najlepszą ofertę, oraz o jak najlepszą obsługę naszego klienta. Jeżeli nie ma jakieś nieruchomości na naszej stronie, napisz lub przyjdź do naszego biura, postaramy się znaleźć odpowiednią nieruchomość właśnie dla Ciebie, idealnie dobraną pod Twoje wymagania.

Nieruchomości na Florydzie

Któż z nas nie marzył o domu na Florydzie, apartamencie w Miami tuż przy piaszczystej plaży, całorocznym graniu w golfa, jadaniu w dobrej restauracji i korzystania z uroków życia, oraz wspaniałych serwisów dla mieszkańców, jakie oferuje południowa Floryda. Floryda to jedno z najlepszych miejsc na świecie na zakup domu i apartamentu. Rezydencji lub domu z działką i prywatnym basenem. Jeżeli chodzi o nieruchomości zagraniczne, to Miami i okolice południowej Florydy, bez wątpienia należą do najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie na posiadanie domu lub apartamentu za granicą. Także na zakup apartamentu przy morzu i blisko plaży w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale.

Obecny okres zapaści ekonomicznej i niskich cen domów i mieszkań na Florydzie, oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem domu za granicą, na Florydzie, najlepsze okazje dla tego rodzaju zagranicznej inwestycji w nieruchomości.
W chwili obecnej, oferty foreclosures in Florida lub short sale in Florida są to tak niesamowite okazje dla inwestora, iż zupełnie trudno im się oprzeć. Takie mieszkania można teraz kupić 40 lub 50 procent taniej niż przed amerykańskim kryzysem na rynku nieruchomości. Dodatkowo, jeżeli posiadasz gotówkę i chcesz ją wydać na taki apartament lub dom na Florydzie, można negocjować ze sprzedającym w tym wypadku z bankiem na Florydzie. Czasami bywają akceptowane jeszcze niższe oferty niż te, oficjalnie podawane do wiadomości klienta w bankach lub na stronach internetowych z ofertami i ogłoszeniami nieruchomości.
Kilka ostatnich miesięcy, przyniosło ożywienie na florydzkim rynku nieruchomości, ceny domów i mieszkań w Miami poszły lekko w górę. Czy zwiastuje to rychły koniec amerykańskiego kryzysu na rynku nieruchomości? Tego nie wiemy, ale ostrożnie analizując obecną sytuację, można się tego spodziewać.

Oferty IBERMAXX Floryda, dotyczą nieruchomości z południowej Florydy, najpiękniejszej części tego tropikalnego półwyspu. U nas znajdziesz aktualne oferty sprzedaży domów i mieszkań w Miami, w Boca Raton, w Fort Lauderdale, aż po West Palm Beach, bardziej na południu. Działamy w trzech hrabstwach Florydy. Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach County. Tutaj znajdują się najlepsze miejsca do posiadania i zakupu domu na Florydzie. Wschodnia Floryda (wybrzeże Atlantyku) oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości na Florydzie, wspaniałe piaszczyste plaże, wysokie temperatury cały rok, tropikalny klimat i idealne warunki do inwestycji w bezpieczną i stabilną gospodarkę, jaką jest gospodarka 18 milionowej Florydy.

Zakup nieruchomości na Florydzie z pewnością dobrze zaprocentuje w przyszłości. Zarówno jeżeli bierzesz pod uwagę wynajem nieruchomości na Florydzie i czerpanie pasywnych zysków z wynajmu domu lub apartamentu, jak również późniejszego odsprzedania nieruchomości na Florydzie.
Przy transakcji kupna sprzedaży domu na Florydzie, zawsze warto skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Przemawiają za tym przede wszystkim względy bezpieczeństwa podczas przeprowadzania takiej operacji. Kupując bezpośrednio od właściciela na Florydzie, narażasz się na ryzyko kupna nieruchomości np. obciążonej kredytem hipotecznych lub innym zadłużeniem.

Także kupowanie domów na nowych osiedlach to teraz najlepszy czas na tego typu inwestycje. Domy na nowych osiedlach sprzedają się szybko. Lepsze lokalizacje tzw. prime locations również szybko zostają wykupywane przez inwestorów, oraz przez osoby marzące o domu na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura na Florydzie, gdzie mamy dostęp do tysięcy ofert nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie zagraniczną nieruchomość marzeń i najlepsze oferty domów i mieszkań z Florydy. Także kredyty hipoteczne na Florydzie na sfinansowanie transakcji zakupu domu. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i dobrze zainwestuj w dom lub mieszkanie za granicą.
IBERMAXX wita na Florydzie i w USA. Zapraszamy....!

Nieruchomości Broward

Nieruchomości na sprzedaż z obszaru Browar County (hrabstwo Broward), położonego na północ od Miami i na północ od hrabstwa Miami Dade. Zobacz najlepsze oferty sprzedaży apartamentów, willi i posiadłości z Broward County. Ta część południowej Florydy to bardzo atrakcyjne tereny do inwestowania w nieruchomości zagraniczne nie tylko przez Amerykanów lub Kanadyjczyków, ale i przez osoby z Europy. Bliska odległość do Miami i centrum tego niezwykłego miasta, od lat przyciąga inwestorów w nieruchomości w USA. Wspaniałe położenie, tropikalna roślinność, magiczne plaże nad Atlantykiem, całoroczna słoneczna pogoda, przemawiają same za siebie.

Na hrabstwo Broward składają się następujące miejscowości, ważne, jeżeli nosisz się z zamiarem kupna tutaj nieruchomości. Sa to miasta: Coconut Creek, Cooper City, Coral Springs, Dania Beach, Davie, Deerfield Beach, Fort Lauderdale, Hallandale Beach, Hillsboro Beach, Hollywood, Lauderdale Lakes, Lauderdale-By-The-Sea, Lauderhill, Lazy Lake, Lighthouse Point, Margate, Miramar, North Lauderdale, Oakland Park, Parkland, Pembroke Park, Pembroke Pines, Plantation, Pompano Beach, Port Everglades, Sea Ranch Lakes, Southwest Ranches, Sunrise, Tamarac, West Park, Weston, Wilton Manors.

W większości z tych atrakcyjnych miast i miasteczek, znajdziesz oferty od polskiej agencji pośrednictwa - IBERMAXX nieruchomości zagraniczne. Sprawdź apartamenty, mieszkania, wille i ekskluzywne luksusowe posiadłości z tej części Florydy. Szczególnie sprawdź oferty nieruchomości i atrakcje turystyczne miejscowości Lauderdale Be The Sea w pobliżu Fort Lauderdale.
Hrabstwo Broward zostało utworzone w 1915 roku. Nazwa pochodzi od imienia gubernatora tej części Florydy, Napoleona Bonaparte Broward, który rządził tutaj od 1905 do 1909. Początkowo nazwa miała być Everglades County. Brovard County najlepiej pamiętają osoby interesujące się wyborami prezydenckimi w USA w 2000 roku. To tutaj właśnie nastąpiła największa kontrowersja w historii USA, podczas zliczania głosów.

Broward County posiada ogromną ilość atrakcji turystycznych, najważniejsze z nich to Museum of Discovery and Science w Ft. Lauderdale. Tutaj także znajduje się International Swimming Hall of Fame, oraz Fish Association w Dania Beach. Warto także zobaczyć ogród botaniczny Flamingo Gardens, oraz rezerwat przyrody. W Coconut Creek znajduje się Butterfly World. Dla amatorów zakupów proponujemy odwiedzenie Sawgrass Mill, olbrzymie centrum handlowe w Sunrise. Drużyna hokejowa NHL Florida Panthers rozgrywa swoje mecze w Bank Atlantic Center w Sunrise. W Broward County znajduje się także wiele wejść do Everglades. W miejscowości Pompano Beach znajduje się sławny Festival Flea Market Mall, największy w USA "pchli targ".

W Brovard County mieszka blisko 1 mln 650 tysięcy ludzi. Po Nowym Jorku właśnie w Broward County zamieszkuje najwięcej amerykanów włoskiego pochodzenia. Największe szkoły i uczelnie w hrabstwie Broward to Broward College, Nova Southeastern University, DeVry University, University of Phoenix, The Art Institute of Fort Lauderdale, oraz Technological University of America.
Przez hrabstwo Broward prowadzi linia kolejowa Amtrak, Tri-rail.

Największe lotniska w Broward to Fort Lauderdale Hollywood International Airport, Pompano Beach Airpark, North Perry Airport, oraz Fort Lauderdale Executive Airport.
Broward County jest miejscem na Florydzie, gdzie znajdują się najlepsze plaże na tym amerykańskim półwyspie. Najlepsze plaże tego regionu Florydy to: Deerfield Beach, Hillsboro Beach, Pompano Beach, plaża w Lauderdale By The Sea, Fort Lauderdale, Dania Beach, Hollywood Beach, oraz Hallandale Beach.

Jeżeli chodzi o zakup nieruchomości na Florydzie to hrabstwo Broward County jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do posiadania domu na Florydzie. Wibrujący Fort Lauderdale, wspaniałe życie nocne tego miasta, oraz okoliczne magiczne plaże powodują iż to miejsce może stać się Twoim drugim domem na Florydzie. Przeglądnij nasze oferty nieruchomości na sprzedaż z hrabstwa Broward, a może zdecydujesz się na kupno domu może właśnie w tym miejscu Florydy.

Fort Lauderdale nieruchomości

Domy, apartamenty i wille na sprzedaż w Fort Lauderdale na Florydzie. Aktualna lista nieruchomości z Fort Lauderdale na sprzedaż w ofercie biura nieruchomości zagranicznych IBERMAXX. Tutaj poznasz aktualne ceny nieruchomości w Fort Lauderdale i znajdziesz najnowsze ogłoszenia sprzedaży nieruchomości w Fort Lauderdale na południowej Florydzie.

Tutaj znajdziesz informacje o rynku nieruchomości w Fort Lauderdale, aktualne informacje o spadku i wzrostach cen nieruchomości w Fort Lauderdale, informacje o wynajmie nieruchomości w Fort Lauderdale, a także najnowsze oferty sprzedaży domów i apartamentów wakacyjnych w Fort Lauderdale w Broward County. Aktualne informacje o cenach domów i mieszkań w Fort Lauderdale. Informacje tak przydatne dla osób zamierzających kupić dom lub apartament w Fort Lauderdale. Na sprzedaż mamy domy, wille, luksusowe rezydencje, szeregowce z działką, oraz parcele budowlane w Fort Lauderdale na Florydzie.

W ofercie biura IBERMAXX znajdziesz nowe apartamenty od deweloperów w Fort Lauderdale, oferty domów jednorodzinnych z basenem i własną działką, oferty nieruchomości z rynku pierwotnego i rynku wtórnego w Fort Lauderdale, a także oferty nieruchomości z przejęć bankowych, czyli ofert foreclosure, oraz nieruchomości short sale z banków na Florydzie i nieruchomości już zabranych właścicielom, którzy nie byli w stanie spłacać na bieżąco swoich zobowiązań hipotecznych w amerykańskich bankach i instytucjach finansowych.

Podczas decydowania się na zakup nieruchomości w USA, warto wziąć pod uwagę kurs dolara w stosunku do złotówki lub do euro. Waluty w której uzyskujemy dochody. Kurs wymiany waluty może odgrywać decydującą rolę podczas podejmowania decyzji o zakupie nieruchomości w Stanach Zjednoczonych.

Destynacja nie tylko dla inwestorów w nieruchomości zagraniczne

Miasto Fort Lauderdale leży nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego na Florydzie w USA. Inna nazwa pod jaką znana jest ta wakacyjna miejscowość to "Wenecja Ameryki" a to ze względu na dużą ilość kanałów jakimi "pocięte" jest to wspaniałe miasto na południowej Florydzie.
Fort Lauderdale leży w hrabstwie Broward w południowo wschodniej Florydzie. Fort Lauderdale posiada około 175.000 mieszkańców.

Miasto, przede wszystkim znane jest ze swoich plaż, życia nocnego i jako świetne miejsce na zakupy. Fort Lauderdale jest również znane doskonale inwestorom w nieruchomości, głównie z Europy Zachodniej, a przede wszystkim z Wielkiej Brytanii. W czasie "boomu" nieruchomościowego, przez jaki przechodziła Ameryka, wielu profesjonalnych i mniej profesjonalnych inwestorów w nieruchomości, odwiedzało Fort Lauderdale i kupowało tutaj nieruchomości: apartamenty, domy, wille i innego rodzaju posesje mieszkaniowe, oraz komercyjne.
Samo miasto Fort Lauderdale nie jest duże, ale określenie Fort Lauderdale jest również używane do określenia całego obszaru tej części Florydy, wtedy populacja tego regionu urasta nam do 5,5 mln ludzi...

Klimat w Fort Lauderdale to typowy klimat wilgotny tropikalny. Lata w Fort Lauderdale są bardzo wilgotne, parne i bardzo gorące z temperaturami wysoko powyżej 30 stopni C. Najwięcej jest opadów w miesiącach letnich czyli w porze deszczowej. Zimy są suche i chłodniejsze, jest to sezon suchy w Fort Lauderdale.

Fort Lauderdale ma też świetne połączenia lotnicze z Europą, Ameryka Łacińską, oraz innymi lotniskami w Stanach Zjednoczonych. Międzynarodowe lotnisko w Fort Lauderdale/Hollywood obsługuje kilkanaście milionów pasażerów rocznie. Jest to jedno z największych lotnisk na Florydzie. Innym sposobem na dotarcie do Fort Lauderdale, jest lotnisko w Miami, które jest oddalone od Fort Lauderdale o 25 mil.

Szeroki wachlarz domów, apartamentów i nieruchomości wakacyjnych na Florydzie

W ofercie agencji nieruchomości na Florydzie IBERMAXX mamy także oferty bungalowów w Fort Lauderdale, mieszkań na osiedlach 55+ dla osób poszukujących ciszy i spokoju na Florydzie, nieruchomości na polach golfowych i apartamenty z widokiem na morze i widokiem na ocean w Fort Lauderdale. Najbardziej prestiżowe lokalizacje na zakup nieruchomości i inwestycję w Fort Lauderdale. W ofercie posiadamy także nieruchomości komercyjne na sprzedaż i do dzierżawy w Fort Lauderdale. Mamy nieruchomości typu sklepy na sprzedaż, restauracje na sprzedaż, bary i kafejki internetowe. Także oferty hoteli na sprzedaż w Fort Lauderdale i oferty sprzedaży magazynów i hurtowni w Fort Lauderdale. Jednak główną gałęzią działalności IBERMAXX w Fort Lauderdale pozostaje sprzedaż nieruchomości wakacyjnych na Florydzie, jak również nieruchomości inwestycyjnych w Fort Lauderdale na Florydzie.

Sprawdź także ofertę sprzedaży domów szeregowych w Fort Lauderdale, ofertę kawalerek i studiów na sprzedaż w Fort Lauderdale, a w końcu oferty sprzedaży działek pod budowę domu w Fort Lauderdale. To okazja do wybudowania własnej nieruchomości na Florydzie i zaprojektowanie domu według własnych upodobań na Florydzie. Dla naszych klientów oferujemy olbrzymi wybór mieszkań i domów na sprzedaż w Fort Lauderdale i najbliższych okolicach tego malowniczego zakątka południowo-wschodniej Florydy.

Kiedy wybierzesz się na przegląd nieruchomości na Florydzie z jedną z naszych agentek IBERMAXX przy okazji oglądania nieruchomości w Fort Lauderdale, warto jest sprawdzić oferty i porównać ceny nieruchomości w pobliskich lokalizacjach tej części Florydy. Warto przejechać się do Sunrise, sprawdzić ceny nieruchomości w Wilton Manors, Oakland Park, Lauderhill, North Andrews Gardens, nieruchomości w Dania Beach, apartamenty na sprzedaż w Lauderdale Lakes, działki na sprzedaż w Plantation, luksusowe nieruchomości na obszarze Davie.
Inne, dobre lokalizacje warte inwestycji w Fort Lauderdale to nieruchomości w Hollywood, nieruchomości w Pompano Beach, North Lauderdale, Tamarac, Cooper City i mieszkania w Coconut Creek. To tylko kilka lokalizacji w pobliżu Fort Lauderdale wartych do inwestycji w nieruchomości zagraniczne na Florydzie.

Styl życia w Fort Lauderdale na każdą kieszeń

Fort Lauderdale to olbrzymie miasto na Florydzie i znajdziesz tu wszelkie serwisy jakie niezbędne są do dostatniego życia w Stanach Zjednoczonych. Nawet jeżeli Twoja inwestycja będzie tylko inwestycja w dom wakacyjny, na pewno zakochasz się w plażach w Fort Lauderdale, oraz w najbardziej luksusowych osiedlach mieszkalnych i urbanizacjach golfowych tego regionu. Nie zapominajmy iż okolice Fort Lauderdale to mekka dla golfistów. Koniecznie także sprawdź oferty nieruchomości tuż przy kanałach w Fort Lauderdale. Część domów ma własne doki i nabrzeże, gdzie możesz cumować własną łódkę lub jednostkę pływającą. Część osób dojeżdża do pracy własną łódką nie korzystając z samochodów.

W Fort Lauderdale znajdują się banki, oddziały wszystkich najważniejszych instytucji finansowych i towarzystw ubezpieczeniowych w USA. Jest tutaj mnóstwo centr handlowych, sklepów, wypożyczalni samochodowych, aptek, przychodni zdrowia, doskonałych restauracji i klubów nocnych. Rozrywka i praca dominuje w mieście. Jest doskonałe połączenie z lotniskiem w Fort Lauderdale jak również z lotniskiem w Miami, oraz lotniskiem w West Palm Beach. To alternatywne miejsca na dotarcie do Fort Lauderdale z zagranicy drogą powietrzną. Z lotniska do Fort Lauderdale najlepiej dojechać taksówką, skorzystać z autobusu lokalnej komunikacji miejskiej lub dojechać pociągiem.

Miasto to jedna z najlepszych lokalizacji południowej Florydy na zamieszkanie w tym kraju. Fort Lauderdale to bardzo poważana lokalizacja jeżeli chodzi o inwestycje w zagraniczne nieruchomości i zakup domu w USA. W Fort Lauderdale znajduje się wszystko, czego potrzeba do prowadzenia luksusowego stylu życia. Doskonałe szkoły, uniwersytet, doskonałe centra handlowe, fitness kluby i siłownie. Jedno z największych centr handlowych Florydy - Collonades znajduje się właśnie w Fort Lauderdale. Ściągają tu na zakupy wycieczki z całego świata.

Jeżeli chodzi o rynek nieruchomości w Fort Lauderdale, działa tu mnóstwo agencji nieruchomości. Z kilkoma z nich współpracuje nasze biuro nieruchomości, wymieniając się najlepszymi ofertami sprzedaży domów i apartamentów w Fort Lauderdale. Dla naszych klientów także przygotowaliśmy ofertę i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego w banku w Fort Lauderdale na zakup mieszkania lub jakiejkolwiek inwestycji w Fort Lauderdale.

Na naszej stronie internetowej każda oferta sprzedaży domu lub mieszkania w Fort Lauderdale jest dokładnie opisana i jest umieszczona lokalizacja danej nieruchomości na niewielkiej mapce Google w każdej ofercie. Są dodane zdjęcia nieruchomości, czasami bardzo dobrej jakości, oddające w pełni walory danego domu lub apartamentu na sprzedaż. Nie wszystkie jednak oferty mają dobre fotografie. Nie warto zniechęcać się do jakieś nieruchomości w Fort Lauderdale, tylko oglądając zdjęcia na naszej stronie internetowej.

W opisie każdej posesji na sprzedaż są podane stopy kwadratowe powierzchni mieszkalnej, informacje o ilości sypialni, ilości łazienek i wyposażenia kuchni. Są informacje o lokalizacji i rodzaju osiedla na jakim leży dana nieruchomość. Oprócz tego podane są informacje o odległości od najbliższych szkół, odległości od plaży i pola golfowego. To wszystko ma ułatwić podjęcie decyzji o zakupie nieruchomości na Florydzie.

Inwestycja w nieruchomość pod wynajem wakacyjny w Fort Lauderdale

Kiedy już staniesz się prawowitym właścicielem domu na Florydzie po podpisaniu wszelkich dokumentów związanych z zakupem nieruchomości, możesz rozpocząć wynajmowanie swojej nieruchomości i rozpoczęcie czerpania przyzwoitych zysków ze swojej inwestycji zagranicznej. Warto zrobić to rozsądnie i dobrze zaplanować takie przedsięwzięcie finansowe. Niektóre osiedla  mieszkalne i ekskluzywne osiedla zamknięte w Fort Lauderdale narzucają ograniczenia co do możliwości wynajmowania. Np. nie można wynajmować nieruchomości przez pierwsze 3 lata. Nie można trzymać zwierząt domowych. Nasza agencja poinformuje Cię dokładnie o zasadach panujących na danej urbanizacji i osiedlu w Fort Lauderdale przed podjęciem decyzji o zakupie.

Nieruchomości w Fort Lauderdale można wynajmować na wynajem wakacyjny i na wynajem długoterminowy. Te dwie opcje różnią się bardzo od siebie. Jeżeli nie jest w Twoich planach korzystać ze swojego nabytku przez cały rok, można wynająć mieszkanie lub dom na wynajem wakacyjny i pobierać opłaty od wczasowiczów za wynajem. W tym celu należy dodać swoją nieruchomość do odpowiednich amerykańskich portali ogłoszeniowych i stron internetowych poświęconych wynajmom wakacyjnym w USA. Rezerwacji na wakacje, klienci mogą dokonywać przez internet. Przy odrobinie szczęścia możemy wygenerować spory dochód z nieruchomości. Zyski z wynajmu możemy przeznaczyć na opłaty związane z utrzymaniem nieruchomości na Florydzie, takich jak opłaty HOA (Home Owner Association), podatki od nieruchomości, oraz bieżące naprawy domu. Także na spłatę kredytu hipotecznego ciążącego na nieruchomości, jeżeli takowy jest.

W przypadku wynajmu długoterminowego nieruchomości w Fort Lauderdale przygotuj się na to, iż nie będziesz mógł korzystać ze swojej posesji przez najbliższy rok. Aby znaleźć dobrego lokatora do naszego mieszkania na Florydzie należy dać ogłoszenie o wynajmie do lokalnej prasy w Fort Lauderdale i czekać na telefon od przyszłego lokatora. Warto przy tym dobrze selekcjonować kandydatów na wynajem mieszkania. Trzeba sprawdzić referencje i historię kredytową takiego potencjalnego lokatora. Po tym pozostaje już tylko czekać na wpływy z wynajmu nieruchomości na nasze konto bankowe na Florydzie.
To dobry sposób na powiększenie swojego portfolia nieruchomości inwestycyjnych i zagranicznych, jak również powiększenie swojego miesięcznego cash flow.

Fort Lauderdale i okolice Miami to bardzo kosmopolityczna mieszanka ludzi. Mieszka tutaj mnóstwo obcokrajowców z każdego zakątka świata. Nie tylko Amerykanie i Kanadyjczycy dominują jako właściciele nieruchomości wakacyjnych na Florydzie, ale także inne nacje inwestują w Fort Lauderdale i są właścicielami, czasami bardzo drogich i ultra luksusowych nieruchomości.

Mieszkają tutaj obywatele Meksyku, Panamy, Brazylii, Argentyny, Rosji, Polski, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Grecji i Belgii. Także Chińczycy i Hindusi posiadają nieruchomości w Fort Lauderdale. Polska Polonia w Fort Lauderdale również jest właścicielami domów w Fort Lauderdale na Florydzie. Część osób mieszka tutaj na stałe, a część osób to emeryci, którzy spędzają późne lata swojego życia na emeryturze na Florydzie, wygrzewając się w promieniach florydzkiego słońca. Jeżeli myślisz o takiej alternatywie dla siebie, to koniecznie zgłoś się do biura IBERMAXX na Florydzie. Znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę na jesień życia w Fort Lauderdale.

Południowa Floryda to wspaniałe miejsce na osiedlenie się na Florydzie i posiadanie nieruchomości w tym zakątku Broward County. W pewnym okresie roku wschodnie wybrzeże Florydy nawiedzają huragany i intensywne deszcze, ale to nie stanowi przeszkody dla osób myślących o dobrej inwestycji i doskonałej lokaty kapitału w Stanach Zjednoczonych. Nie tylko warto oszczędzać swoje pieniądze w banku lub na kontach oszczędnościowych, ale przede wszystkim odpowiednio inwestować swój kapitał i czerpać z niego zyski i żyć pełnią życia i cieszyć się swoim bogactwem.

Agencja nieruchomości zagranicznych IBERMAXX doradzi i podpowie w co najlepiej zainwestować na Florydzie, jakie lokalizacje brać pod uwagę podczas podejmowania tak ważnej decyzji jaką jest zakup domu za granicą. Doradztwo i consulting w nieruchomościach od IBERMAXX - najlepsze inwestycje w Stanach Zjednoczonych.

Domy i wille na sprzedaż na Florydzie

Oferty sprzedaży nieruchomości zagranicznych, typu wille i domy w Stanach Zjednoczonych, na Florydzie.
Definicja willi. W zdecydowanej większości, są to budynki mieszkalne z własną działką w języku angielskim zwaną plot lub lot (amerykański angielski). Wille i domy w USA, to budynki niezależne, nie posiadające kontaktu z innymi nieruchomościami, często posiadają prywatny basen, czasami się zdarza, iż jest to basen wspólny, na danym kompleksie mieszkaniowym (z którego korzystać mogą inni właściciele nieruchomości na terenie danego osiedla mieszkaniowego lub kompleksu mieszkaniowego).

Willą nazywa się większy, jednorodzinny budynek z ogrodem lub ogródkiem.
Słowo willa jest niezwykle stare i pochodzi z czasów panowania rzymskiego. W okresie starożytnego Rzymu na terenie Europy, willa był to dom bogatych właścicieli ziemskich. Tego typu dom mieszkalny, miał zwykle kształt prostokąta. Inne pomieszczenia mieszkalne w willi, takie jak sypialnie, izby dla służących i niewolników, otaczały perystyl i atrium. W normalnych warunkach, dookoła willi, znajdował się ozdobny ogród o charakterze wypoczynkowym z licznymi altankami, dookoła nieruchomości. Wille rzymskie budowano nie tylko w miastach, ale także na wsiach, jak również w pasie nadmorskim i na plażach.

Willa miejska, czyli villa urbana, charakteryzowała się tego rodzaju konstrukcją, iż w centralnym jej miejscu, zamiast atrium , znajdowała się eksedra, wokół której, rozbudowano pozostałe pomieszczenia dla mieszkańców, otoczone portykami. 
Wille wiejskie, czyli villa rustica, swoją budową architektoniczną, najbardziej przypominały domy rzymskie z okresów wcześniejszych.

Tutaj znajdziesz selekcję nieruchomości zagranicznych typu domy na Florydzie. Willa w USA, a szczególnie na Florydzie, to bardzo popularna i często spotykana forma własności nieruchomości w USA, szczególnie na terenach południowej Florydy w okolicach Miami, oraz Key West, także dalej na północ w okolicach West Palm Beach.
W naszej prezentacji nieruchomości z USA, dom, oraz willę, umieściliśmy w jednej sekcji, aby ułatwić wyszukiwanie nieruchomości naszym klientom, marzącym o zakupie domu lub luksusowej willi w USA. Jeżeli poszukujesz nieruchomości na Florydzie, o najwyższym standardzie, wybierz w wyszukiwarce nieruchomości, rozdział "nieruchomości luksusowe". Tam znajdziesz, najbardziej prestiżowe lokalizacje nieruchomości w USA i nieruchomości na Florydzie, oraz tylko nieruchomości klasy premium.

Ulubione:


Brak ulubionych ofert

Przelicznik walut:

Cena: 3 795 000,00 USD
Nazwa waluty Kurs średni Przelicznik Cena po przeliczeniu
Euro 0.8293 1 3 147 027,12 EUR
Funt szterling 0.7199 1 2 731 934,24 GBP
Złotówka polska 3.7942 1 14 398 907,87 PLN
Frank szwajcarski 0.9091 1 3 450 085,83 CHF
Korona norweska 8.3029 1 31 509 609,01 NOK
Rubel rosyjski 74.1911 1 281 555 389,75 RUB
Data aktualizacji: 2021-05-09

Kalkulator ratalny:


Kwota: USD
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: USD
Newsletter
Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!
Przenieś do samej góry
Royal Lakes short sale
245.000 USD

Royal Lakes short sale

Palm Beach / Boynton Beach
Apartament widok ocean
499.000 USD

Apartament widok ocean

Palm Beach / Palm Beach
Palm Beach Brazilian Av apartament 643 sqft
499.000 USD
Key Biscayne Condo
400.000 USD

Key Biscayne Condo

Miami Dade / Miami Key Biscayne
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2021 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij