serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale


Dom w Boca Raton 5894 Michaux St, 1273 sqft
399.000 USD
Apartament 10 Little Pond Rd 18000 sqft Manalapan
745.000 USD
drukuj ofertę drukuj ofertę

Miami Beach Munroe Dr Casa Bahia rezydencja

Kraj: USA
Region: Miami Dade
Miejscowość: Miami Beach
Typ nieruchomości: Nieruchomości luksusowe
Rynek:wtórny
Cena:43 000 000,00 USD przelicz walutę Oblicz przybliżoną ratę miesięczną
Opis:

Wspaniała luksusowa rezydencja Casa Bahia to trzypiętrowy dom nad brzegiem zatoki Biscayne. Rezydencja mieści się na 41,125 sqft działki i ma 13.483 sqft powierzchni. Rezydencja ma siedem przestronnych sypialni, osiem łazienek i jedną toaletę, salę rozrywki, wspaniałą, wyposażoną kuchnię, dużą strefę rozrywki, podgrzewany basen, piwnicę, a także garaż, w którym zmieści się osiem samochodów.Rezydencja znajduje się w ogrodzonym i ekskluzywnym Camp Biscayne.

Numer referencyjny:IBA10152619
Powierzchnia nieruchomości:9999.99 sq ft
Powierzchnia działki:41125.00 sq ft
Ilość sypialni:7
Klimatyzacja:tak
Garaz:tak
Balkon taras:tak
Basen:tak
Odległość od morza:0.20 km
Miami Beach Munroe Dr Casa Bahia rezydencja
Miami Beach Munroe Dr Casa Bahia rezydencja 1
Miami Beach Munroe Dr Casa Bahia rezydencja 2
Miami Beach Munroe Dr Casa Bahia rezydencja 3
Miami Beach Munroe Dr Casa Bahia rezydencja 4
Miami Beach Munroe Dr Casa Bahia rezydencja 5
Miami Beach Munroe Dr Casa Bahia rezydencja 6
Miami Beach Munroe Dr Casa Bahia rezydencja 7
Miami Beach Munroe Dr Casa Bahia rezydencja 8
Miami Beach Munroe Dr Casa Bahia rezydencja 9
Miami Beach Munroe Dr Casa Bahia rezydencja 10
Miami Beach Munroe Dr Casa Bahia rezydencja 11
Miami Beach Munroe Dr Casa Bahia rezydencja 12
Miami Beach Munroe Dr Casa Bahia rezydencja 13
Miami Beach Munroe Dr Casa Bahia rezydencja 14
Miami Beach Munroe Dr Casa Bahia rezydencja 15
zadaj pytanie
Imię i Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Numer telefonu:
Pytanie:*
token
Prosimy przepisać kod z obrazka: *


(*) pola obowiązkowe

« wstecz

Nieruchomości USA

Nieruchomości na sprzedaż w USA przez IBERMAXX, agencja nieruchomości zagranicznych. Zobacz oferty domów, apartamentów i willi w USA, na sprzedaż. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Florydzie, gdzie znajdziesz najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego w Stanach Zjednoczonych. Obecny kryzys na rynku nieruchomości w USA, a właściwie globalny kryzys na rynku nieruchomości, trwający od 2008 roku, mimo wszystko tworzy okazję dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości zagraniczne, niebywałe okazje do zakupu domu lub apartamentu w USA o wiele taniej. Obecny "dołek" cenowy, oferuje dla poszukującego nieruchomości ogromne możliwości i pomysł na inwestycję w przyszłość.

Przyjdzie czas, iż rynek ten odrodzi się i ceny nieruchomości w USA znów poszybują w górę. Nie zapominajmy iż to największa i najbogatsza gospodarka na świecie.
Co najciekawsze, tego sławnego kryzysu, zupełnie nie widać na ulicach USA, ani w restauracjach, ani w sklepach, które są pełne kupujących i spożywających drogie posiłki i wykwintne obiady, ludzi. Jest to rzecz niezwykła jak wygląda taki "kryzys" zagranicznych nieruchomości. Jednak statystyki z USA i badania ekspertów w branży nieruchomości podają alarmujące cyfry o spadkach cen i ilości zaciąganych kredytów hipotecznych w USA. Aczkolwiek powoli się to zmienia i widać iż zagraniczne rynki nieruchomości powoli wracają do normalności.

Nieruchomości na świecie w krajach wysoko rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone, to dobra inwestycja powiązana z niewielkim ryzykiem inwestycyjnym. W krajach dynamicznych gospodarczo, zawsze można w miarę szybko sprzedać dom lub mieszkanie lub zająć się wynajmem nieruchomości za granicą i generować dla siebie stały przychód z wynajmu, czyli nasz sławny cash flow. Możliwości manewru jest wiele, a ryzyko dla inwestora, stosunkowo niewielkie.

Nieruchomości na Florydzie rządzą się swoimi prawami. Tutaj najlepsze lokalizacje, nieruchomości wysokiej klasy i dobrze położone, nie "odczuły" takiego kryzysu i spadku cen. Część nieruchomości na Florydzie jest przeceniona i można je nabyć w niższej cenie, ale nieruchomości w dobrych lokalizacjach "trzymają się" dobrze. Tak, z reguły, jest wszędzie na świecie, podobnie jest i na Florydzie. To jeden z najbardziej dynamicznych rynków nieruchomości na świecie.

Generalnie, właściciele sprzedający nieruchomości w USA, na Florydzie, dzielą się na tych co muszą sprzedać i na tych, co chcą sprzedać? Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma grupami? Ktoś, kto posiada kredyt hipoteczny na nieruchomość i płaci miesięczne, wysokie raty, gdy ma trudności finansowe z pewnością będzie chciał się pozbyć szybciej, swojego mieszkania lub domu. Natomiast osoba dobrze sytuowana, z zabezpieczeniem finansowym, nie będzie śpieszyła się ze sprzedażą swojej posesji i poczeka na dobrego klienta, zainteresowanego dobrą lokalizacją i spokojnie sprzeda swój dom w USA za cenę, jaką sobie życzy. Uprościliśmy troszeczkę rozumowanie, by przedstawić Państwo choć trochę, jak wygląda sprzedaż nieruchomości w USA, w chwili obecnej.

Dla naszych klientów, staramy się znaleźć zawsze najlepszy "deal". Jest ogromny wybór nieruchomości do których mamy dostęp w naszym biurze. Korzystamy z bazy nieruchomości USA, z regionalnej bazy nieruchomości na sprzedaż, na Florydzie. Tylko ich część widnieje w naszym serwisie internetowym.
Różnic w cenie nie ma, nieruchomość jest zwykle w tej samej cenie jak w innych agencjach nieruchomości w USA i na Florydzie.
Co z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości w USA? W dalszym ciągu, jesteśmy w stanie dla naszych klientów, uzyskać kredytowanie hipoteczne do 70% wartości nieruchomości. Dobre czasy w USA minęły, kiedy można było uzyskać 80%-90% i więcej kredytowania hipotecznego. Banki w USA, mniej chętnie pożyczają pieniądze, szczególnie obcokrajowcom. Zabezpieczenie i wkład własny w wysokości 30 do 35% ułatwi nam uzyskanie kredytowania hipotecznego na zakup domu lub apartamentu na Florydzie.

Dane makroekonomiczne w USA jakie docierają do nas z początkiem 2013 roku "szeptają" o powolnym odradzaniu się amerykańskiego rynku nieruchomości. Optymistyczne prognozy mieszają się z negatywnymi opiniami i prognozami w amerykańskich nieruchomościach na 2014 i 2015. Któż z nas może to przewidzieć.
Ostatni raport Goldman Sachs sugeruje iż w drugiej połowie 2013 rynek nieruchomości w USA może się odbić od dna. Zbyt duża podaż nieruchomości przejętych przez banki przeczy tym przewidywaniom. Z perspektywy zagranicznego inwestora, pojawiły się dostępne kredyty hipoteczne dla kupującego nieruchomość w USA, jako druga nieruchomość lub jako inwestycje w USA na najniższym poziomie od lat, tj. kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 50.000$ na minimum 15 lat z oprocentowaniem 3.875% z depozytem (down payment) 25%.
W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości w USA i na Florydzie znajdziesz wiele tego typu ofert domów, willi i apartamentów na sprzedaż.

Nasz serwis sprzedaży zagranicznych nieruchomości w USA, adresujemy do osób marzących o domu, rezydencji lub willi na Florydzie. Zakup nieruchomości w USA nie jest prosty i sam proces sprzedaży, zaciągnięcia kredytu hipotecznego, sprawdzenia stanu prawnego danej nieruchomości, wreszcie zakończenia procesu sprzedaży, tzw. "closing", różni się diametralnie od sprzedaży nieruchomości w Europie i w Polsce. Także od innych rynków nieruchomości za granicą.

Sprzedażą nieruchomości w USA, może zajmować się tylko licencjonowany i przeszkolony agent, który ukończył odpowiednie kursy i zdał odpowiednie, stanowe egzaminy. Handel nieruchomościami w USA, jest ściśle regulowany. Każde biuro nieruchomości potrzebuje odpowiednie licencje na otwarcie tego typu działalności, wreszcie agent potrzebuje zdać odpowiednie egzaminy, aby móc sprzedawać nieruchomości na terenie Florydy.
Wreszcie, zwykłe otwarcie konta bankowego w USA, nie jest proste, nie każdy może to zrobić, wchodząc z ulicy i prosić o otwarcie rachunku bankowego w USA....
Serdecznie zapraszamy do IBERMAXX, staramy się o jak najlepszą ofertę, oraz o jak najlepszą obsługę naszego klienta. Jeżeli nie ma jakieś nieruchomości na naszej stronie, napisz lub przyjdź do naszego biura, postaramy się znaleźć odpowiednią nieruchomość właśnie dla Ciebie, idealnie dobraną pod Twoje wymagania.

Nieruchomości na Florydzie

Któż z nas nie marzył o domu na Florydzie, apartamencie w Miami tuż przy piaszczystej plaży, całorocznym graniu w golfa, jadaniu w dobrej restauracji i korzystania z uroków życia, oraz wspaniałych serwisów dla mieszkańców, jakie oferuje południowa Floryda. Floryda to jedno z najlepszych miejsc na świecie na zakup domu i apartamentu. Rezydencji lub domu z działką i prywatnym basenem. Jeżeli chodzi o nieruchomości zagraniczne, to Miami i okolice południowej Florydy, bez wątpienia należą do najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie na posiadanie domu lub apartamentu za granicą. Także na zakup apartamentu przy morzu i blisko plaży w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale.

Obecny okres zapaści ekonomicznej i niskich cen domów i mieszkań na Florydzie, oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem domu za granicą, na Florydzie, najlepsze okazje dla tego rodzaju zagranicznej inwestycji w nieruchomości.
W chwili obecnej, oferty foreclosures in Florida lub short sale in Florida są to tak niesamowite okazje dla inwestora, iż zupełnie trudno im się oprzeć. Takie mieszkania można teraz kupić 40 lub 50 procent taniej niż przed amerykańskim kryzysem na rynku nieruchomości. Dodatkowo, jeżeli posiadasz gotówkę i chcesz ją wydać na taki apartament lub dom na Florydzie, można negocjować ze sprzedającym w tym wypadku z bankiem na Florydzie. Czasami bywają akceptowane jeszcze niższe oferty niż te, oficjalnie podawane do wiadomości klienta w bankach lub na stronach internetowych z ofertami i ogłoszeniami nieruchomości.
Kilka ostatnich miesięcy, przyniosło ożywienie na florydzkim rynku nieruchomości, ceny domów i mieszkań w Miami poszły lekko w górę. Czy zwiastuje to rychły koniec amerykańskiego kryzysu na rynku nieruchomości? Tego nie wiemy, ale ostrożnie analizując obecną sytuację, można się tego spodziewać.

Oferty IBERMAXX Floryda, dotyczą nieruchomości z południowej Florydy, najpiękniejszej części tego tropikalnego półwyspu. U nas znajdziesz aktualne oferty sprzedaży domów i mieszkań w Miami, w Boca Raton, w Fort Lauderdale, aż po West Palm Beach, bardziej na południu. Działamy w trzech hrabstwach Florydy. Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach County. Tutaj znajdują się najlepsze miejsca do posiadania i zakupu domu na Florydzie. Wschodnia Floryda (wybrzeże Atlantyku) oferuje dla osoby zainteresowanej zakupem nieruchomości na Florydzie, wspaniałe piaszczyste plaże, wysokie temperatury cały rok, tropikalny klimat i idealne warunki do inwestycji w bezpieczną i stabilną gospodarkę, jaką jest gospodarka 18 milionowej Florydy.

Zakup nieruchomości na Florydzie z pewnością dobrze zaprocentuje w przyszłości. Zarówno jeżeli bierzesz pod uwagę wynajem nieruchomości na Florydzie i czerpanie pasywnych zysków z wynajmu domu lub apartamentu, jak również późniejszego odsprzedania nieruchomości na Florydzie.
Przy transakcji kupna sprzedaży domu na Florydzie, zawsze warto skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Przemawiają za tym przede wszystkim względy bezpieczeństwa podczas przeprowadzania takiej operacji. Kupując bezpośrednio od właściciela na Florydzie, narażasz się na ryzyko kupna nieruchomości np. obciążonej kredytem hipotecznych lub innym zadłużeniem.

Także kupowanie domów na nowych osiedlach to teraz najlepszy czas na tego typu inwestycje. Domy na nowych osiedlach sprzedają się szybko. Lepsze lokalizacje tzw. prime locations również szybko zostają wykupywane przez inwestorów, oraz przez osoby marzące o domu na Florydzie.
Serdecznie zapraszamy do naszego biura na Florydzie, gdzie mamy dostęp do tysięcy ofert nieruchomości z Florydy. Znajdziemy dla Ciebie zagraniczną nieruchomość marzeń i najlepsze oferty domów i mieszkań z Florydy. Także kredyty hipoteczne na Florydzie na sfinansowanie transakcji zakupu domu. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i dobrze zainwestuj w dom lub mieszkanie za granicą.
IBERMAXX wita na Florydzie i w USA. Zapraszamy....!

Nieruchomości Miami Dade

Domy, apartamenty, wille i luksusowe posiadłości z obszaru Miami Dade, na Florydzie. Hrabstwo Miami Dade wchodzi w skład regionu South East na Florydzie, do którego należą inne hrabstwa tego regionu. Jest ich w sumie pięć. Pozostałe hrabstwa to Martin na północy, Palm Beach, Broward i Monroe.
W tej części, naszej prezentacji nieruchomości na sprzedaż na Florydzie, masz okazję do przejrzenia nieruchomości z obszaru Miami Dade.

Do Hrabstwa Miami Dade należą następujące miejscowości, które przedstawiamy w kolejności alfabetycznej. Są to następujące miasta: Aventura, Bal Harbour, Bay Harbor Islands, Biscayne Park, Coconut Grove, Coral Gables, Cutler Bay, Doral, El Portal, Florida City, Golden Beach, Goulds, Hialeah, Hialeah Gardens, Homestead, Indian Village, Islandia, Kendall, Key Biscayne, Leisure City, Liberty City, Medley, Miami, Miami Beach, Miami Gardens, Miami Lakes, Miami Shores Village, Miami Springs, North Bay Village, North Miami, North Miami Beach, Opa-Locka, Palmetto Bay, Pinecrest, Pinewood, Princeton, Richmond Heights, South Miami, Sunny Isles Beach, Surfside, Sweetwater, Virginia Gardens, West Miami, Westchester, Westwood Lake.

Ta część Florydy posiada jedne z najbardziej luksusowych nieruchomości na sprzedaż, najbardziej prestiżowe nieruchomości znajdziemy na plaży South Beach w Miami i osiedla, oraz urbanizacje wokół North Beach Miami i dzielnicy Aventura. Tutaj mieszkają i posiadają swoje nieruchomości najbogatsi i sławni tego świata, gwiazdy filmowe i gwiazdy muzyki pop. To tutaj na ulicy zobaczysz hollywodzkiego aktora lub aktorkę.

Hrabstwo Miami Dade jest domem dla ogromnej ilości atrakcji turystycznych tego regionu, które koniecznie trzeba poznać, nawet podczas wycieczki do Miami. Poniżej wymienione jest tylko kilka z nich, tych najważniejszych atrakcji turystycznych: Oceanarium w Miami, zwane "Seaquarium". Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia podczas mieszkania lub zwiedzania tej części Florydy to Coral Castle Homestead i Deering Estate w Palmetto Bay, historyczny dom Charlesa Deeringa. W Coral Gables koniecznie należy zobaczyć Fairchild Tropical Garden. W Miami trzeba zwiedzić Miami Beach Botanical Garden, oraz Parrot Jungle and Gardens.

W Miami znajduje się również wspaniałe ZOO zwane Metrozoo, oraz biopark Monkey Jungle.
Jeżeli kupisz nieruchomość w hrabstwie Miami Dade i zamieszkasz w tej części Florydy, wierz nam, przez najbliższe kilkanaście miesięcy będziesz miał gdzie wyjść i co robić... to miejsce niezwykle obfite we wszelkiego rodzaju atrakcje turystyczne dla dzieci i dorosłych.

Przede wszystkim warto zacząć od South Beach w Miami, to kwintesencja samego mieszkania i imprezowania w Miami, tak doskonale miejsca w USA, znanego z doskonałego życia nocnego, oraz miejsca na zakupy w stylu florydzkim. Dla dzieci niezwykle będzie ważna wizyta w ZOO w Miami, uważanego za jedno z najlepszych ZOO w całych stanach Zjednoczonych. Zwierzęta z każdego kontynentu, od Australii, przez Azję, a na Ameryce Południowej skończywszy. Zwierzęta biegają w wolnych wybiegach. Wspaniała wycieczka dla całej rodziny.

Kolejną atrakcją dla posiadaczy nieruchomości w Miami, może być wyprawa do Miami Seaquarium. Oceanarium leży pomiędzy downtown Miami a Key Biscayne. Przygotuj się przynajmniej na pół dnia tej niezwykłej przygody z tropikalnym życiem morskim regionu Florydy.
Koniecznie odwiedź Everglades, to 1,5 mln akrów bagien i rozlewisk, tak nam doskonale znanych z filmów i programów przyrodniczych. W Everglades znajduje się 14 rzadkich i zagrożonych gatunków zwierząt, wśród nich amerykański krokodyl, amerykańska pantera, oraz majestatyczne manaty.

Dla miłośników techniki i nowości technologicznych wskazana jest wizyta w Muzeum Nauki w Miami. To muzeum jest także domem dla Bird of Pray Reserch Center, oraz Weintraub Observatory.
Jeżeli zamierzasz kupić nieruchomość w Miami i przeprowadzić się do miasta z dziećmi koniecznie odwiedź Miami Children's Museum. Masa interaktywnych zabawek i urządzeń z których dziecko może się tak wiele nauczyć.
Kolejną atrakcją turystyczną w hrabstwie Miami Dade jest Parrot Jungle Island. Tropikalne ptaki i niesamowite papugi czekają na odwiedzających w naturalnym środowisku.

Monkey Jungle to kolejne niesamowite miejsce w Miami. Kiedy homo sapiens przechadzają się wyznaczonymi ścieżkami nad głowami bujają się szympansy, makaki a może i dojrzysz goryla w tropikalnej gęstwinie. Pod koniec wycieczki do Miami warto wybrać się do Coral Castle, unikalny monument w Miami, stworzony przez łotewskiego artystę Eda Leedskalnina.

Na sam koniec należy zostawić wizytę w Vizcaya, historyczną 50 akrową posiadłość, gdzie bawili i bawią się najbogatsi w Miami.
Jeżeli staniesz się właścicielem domu lub apartamentu w Miami lub gdziekolwiek indziej w hrabstwie Miami Dade z pewnością pierwszy rok pobytu na Florydzie wykorzystasz na poznawanie i zwiedzanie tych niesamowitych atrakcji turystycznych, tak wspaniale podanych dla mieszkańców i osób odwiedzających Florydę.

Nieruchomości Miami Beach

Oferty sprzedaży nieruchomości z obszaru Miami Beach w Miami na Florydzie. Luksusowe apartamenty w najlepszych lokalizacjach z widokiem na ocean. Zobacz najlepsze oferty nieruchomości z Miami od IBERMAXX - inwestycje w zagraniczne nieruchomości.

Zastanawialiście się nad zmianą miejsca zamieszkania? Przeprowadzić się na północ Polski, nad morze, lub w piękne rejony górskie na południe? Zawsze mogą czekać na Was przepiękne krajobrazy Mazur czy Dolnego Śląska, nic tylko przeprowadzić się i korzystać z życia.

A co jeśli marzenia o przeprowadzce poszłyby trochę dalej? Około ośmiu i pół tysiąca kilometrów dalej, na wiecznie słoneczną Florydę?

Najlepszy klimat w kontynentalnej części USA

Floryda spełnia wszelkie oczekiwania jeśli chodzi o pogodowe spełnianie marzeń? Przez okrągły rok panuje tutaj przyjemny klimat, latem temperatura powietrza wynosi średnio 30 stopni Celsjusza, zimą nie spada poniżej 20 stopni Celsjusza. Jednym z dobrych miejsc do zakupu mieszkania lub apartamentu jest Miami Beach, w Polsce sławne głównie z serialu telewizyjnego z lat osiemdziesiątych i filmu pełnometrażowego z 2006 roku – Miami Vice. Miasto znajduje się w zespole miejskim Miami i położone jest na wyspie barierowej nad samym Oceanem Atlantyckim, którego centrum stanowi kompleks budynków w stylu Art Deco, a sama dzielnica tętni życiem dwadzieścia cztery godziny na dobę. Jego plaże, jako jedne z nielicznych w Stanach Zjednoczonych dopuszczają opalanie się topless.

Historia Miami Beach sięga 1870 roku, kiedy to ojciec i syn, Henry i Charles Lum, kupili ziemie na wyspie w cenie, aż nie do uwierzenia dzisiaj, 25 centów za akr. Miami Beach stało się miastem w 1917 roku. Dziś jest postrzegane jako mekka luksusu i głównie dzięki „boomowi gospodarczemu” historyczna dzielnica w styli Art Deco została odrestaurowana i ponownie kusi swoim urokiem. Można tu spędzić miłe chwile przy South Beach Ocean Drive, Lincoln Road, gdzie zlokalizowane są liczne kawiarnie, restauracje, sklepy i kluby.

Miami Beach jest riwierą Stanów Zjednoczonych, miejscem gdzie można spędzić urlop zarówno w pojedynkę, jak i z całą rodziną. A mieszkając tutaj, można poczuć się jak na wiecznych wakacjach. To właśnie tutaj domy kupiła większość gwiazd Hollywood. Luksusowe Miami Beach można nazwać wisienką na torcie światowego luksusu, gdzie gwiazdy i celebryci sportu, filmu, muzyki czy mody znalazły swoje miejsce. Ten luksus dotychczas przyciągnął Lenny`ego Kravitza, Julio Iglesiasia, Ricky`ego Martina, Kanye West`a, Marię Sharapową czy Shaquille`a O`Neala. Nastomiast z najbardziej znanych w Polsce, Marcina Gortata, który co prawda już nie mieszka na Florydzie, ale kupił tutaj rezydencję z sześcioma sypialniami i sześcioma łazienkami i basenem.

Domy, apartamenty i rezydencje w Miami Beach

Wiele nieruchomości do sprzedania w Miami Beach to domy, posiadłości, apartamenty i mieszkania, większość tak luksusowych jak samo miasto Miami Beach. Ich ceny to rozłożysty wachlarz od 80 tysięcy dolarów do nawet 45 milionów dolarów, co sprawia, że na zamieszkanie w Miami Beach może zdecydować się nie tylko milioner, trzeba jednak przyznać, że domy i apartamenty na Florydzie kupuje się głównie w celu inwestycji.

Miami Beach uwiedzie Was swoim luksusem, tutaj nieruchomości kupuje się głównie ma samej wyspie barierowej, w centrum Miami Beach, jednak szczytem ekstrawagancji może okazać się mała wysepka u wybrzeży Miami Beach – Star Island, która jest bardzo popularna wśród celebrytów, a lokalne biura podróży poszerzyły swoją ofertę o rejsy wokół wyspy Star Island, szlakiem najbardziej znanych gwiazd. Sławne osobistości są niczym magnez dla osób kupujących mieszkania i apartamenty jako lokatę w swoją przyszłość, tak więc nikogo już nie dziwi, że obok znanych osobistości można znaleźć domy i apartamenty bardzo bogatych rosyjskich oligarchów lub azjatyckich biznesmenów.

Jeśli chodzi o przekrój nieruchomości do kupienia, to kupicie tutaj domy wolnostojące, oraz apartamenty w domach wolnostojących, jak również w wielkich drapaczach chmur. Coraz rzadziej się to zdarza, ale niektóre nieruchomości zostały wybudowane dopiero co i są sprzedawane lub sprzedawane są nawet przed wybudowaniem i rozchodzą się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki.

Najbardziej prestiżowa lokalizacja na inwestycję w dom za granicą

Miami Beach może poszczycić się doskonałą infrastrukturą i mimo, że kojarzy się z luksusowymi apartamentami i rezydencjami, znajdziecie tutaj też sklepy, urzędy i szkoły, począwszy od tej podstawowej, kończąc na szkołach średnich. W Miami Beach nie można narzekać też na ochronę zdrowia, ponieważ oprócz specjalistycznych klinik, tych najlepiej rozwiniętych, upiększających wygląd gwiazd Hollywood, są także zwykłe przychodnie i szpitale, jak przystało na duże miasto. W Miami Beach jest bardzo dobrze rozwinięty przemysł turystyczny, jeśli nie chcecie zwiedzać miasta jako turyści, tylko interesuje Was zamieszkanie tutaj, lub inwestycja w nieruchomości, może zainteresuje Was też inwestycja w biznes turystyczny? Może macie ochotę założyć przedsiębiorstwo, które będzie umilało czas turystom, założyć kawiarnię przy deptaku na plaży? Wystarczą odpowiednie fundusze i posiadanie koncesji wydawanej przez miasto.

Ceny nieruchomości w całych Stanach Zjednoczonych w ostatnich latach dość mocno spadły, a ich wybór jest bardzo duży. Amerykanie coraz mniej chętnie biorą kredyty na zakup mieszkania lub domu, więc te wystawione na rynek są kupowane przez Europejczyków, jako najlepsza lokata kapitału. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie to w większości rynek wtórny, rezydencje i wieżowce wybudowane w latach 1990 - 2000, ale znaleźć można również perełki, sprzedawane przez developerów w stanie surowym do wykończenia przez kupującego wedle jego upodobań.

Róźnice w nazewnictwie amerykańskich nieruchomości

Szukając apartamentów do kupienia, używajmy nazwy „condo”, która pochodzi od „kondominium”, jest to amerykański odpowiednik apartamentu. Nazwa „apartament” może wprowadzać w błąd, gdyż oznacza mieszkanie, nieruchomość wynajmowaną, nie będąca własnością danej osoby. Z ciekawostek językowych należy przypomnieć, że „first floor” do parter, a nie pierwsze piętro, jakbyśmy powiedzieli w Polsce.

Bardzo ciekawymi ofertami są „condo” czyli apartamenty do kupienia, które mogą być zarówno powiewem mega luksusu w Waszym życiu, jak i najlepszą lokatą na przyszłość. Apartamenty na sprzedaż znajdziecie zarówno w zabudowaniach niższych nad marinami, a także w wieżowcach z widokiem na Ocean Atlantycki. Powierzchnie takich apartamentów na sprzedaż są istnie luksusowe i wynoszą około 200, 300 metrów kwadratowych, a te najbardziej luksusowe z kilkoma sypialniami i łazienkami mają nawet po 600 metrów kwadratowych.

Większość apartamentów kupowanych na rynku wtórnym jest umeblowana i nie trzeba chyba wspominać, że dość luksusowo? Apartamenty mają klimatyzację i mogą się też poszczycić wielkimi tarasami lub balkonami, bardzo często z widokiem na Ocean Atlantycki. Kupując taki apartament dostajemy też możliwość korzystania z siłowni, basenu, sali do fitnessu i oczywiście strzeżonego parkingu. Jeśli interesują Was mniejsze luksusy, na pewno znajdziecie coś dla siebie w niższym zabudowaniu w styli Art Deco, gdzie możecie kupić mniejsze apartamenty, może nie zawsze z basenem i siłownią, jednak nadal bardzo luksusowe.

Kupując apartament lub mieszkanie na Florydzie w Miami Beach możecie stać się sąsiadami jednej z bardziej znanych światowych gwiazd lub zainwestować w jedną z najbardziej opłacalnych lokat na przyszłość swoją i swoich dzieci, ponieważ nawet mimo spadku cen nieruchomości, są one jednymi z najbardziej pożądanych na całym świecie i na przestrzeni lat może okazać się, że zwrot z inwestycji będzie bardzo duży.

Typ nieruchomości za granicą: Nieruchomości luksusowe na sprzedaż w USA

Nieruchomości klasa premium. Najwyższej jakości oferty sprzedaży nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Oferty sprzedaży nieruchomości z wybrzeża Florydy w najbardziej prestiżowych lokalizacjach na Florydzie, takich jak Miami South Beach, Miami North Beach, oferty nieruchomości w Deerfield Beach w Palm Beach County. Sprawdż ofertę IBERMAXX, luksusowych domów, apartamentów i posiadłości w USA.
Segment nieruchomości z tzw. "najwyższej półki".
Posiadłości nad morzem, country estates, wielkie wille i posiadłości dla specjalnego klienta.
Nasza agencja nieruchomości specjalizuje się w tego rodzaju transakcjach i nieruchomościach w USA. Jesteś zainteresowany tego rodzaju inwestycją na Florydzie? Skontaktuj się z IBERMAXX nieruchomości zagraniczne. Dla naszych klientów zawsze mamy specjalne oferty i wyselekcjonowane nieruchomości z Florydy.

Jeżeli planujesz podróż i wypoczynek na Florydzie, a także poszukiwanie swojej wymarzonej rezydencji za granicą, to koniecznie skorzystaj z pakietu VIP Floryda dla naszych inwestorów z Polski i Europy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z takiej formy przeglądania nieruchomości na Florydzie podczas pobytu w USA

Ulubione:


Brak ulubionych ofert

Przelicznik walut:

Cena: 43 000 000,00 USD
Nazwa waluty Kurs średni Przelicznik Cena po przeliczeniu
Euro 0.8256 1 35 501 981,51 EUR
Funt szterling 0.7092 1 30 496 202,11 GBP
Złotówka polska 3.7279 1 160 298 546,90 PLN
Frank szwajcarski 0.8990 1 38 658 107,66 CHF
Korona norweska 8.3246 1 357 959 379,13 NOK
Rubel rosyjski 72.2457 1 3 106 565 389,70 RUB
Data aktualizacji: 2021-06-15

Kalkulator ratalny:


Kwota: USD
Ilość lat:
Oprocentowanie: %
Miesięczna rata: USD
Newsletter
Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!
Przenieś do samej góry
Jupiter Mallory Creek at Abacoa villa
249.900 USD
3 sypialnie Coral Springs
299.900 USD

3 sypialnie Coral Springs

Broward / Coral Springs
Apartament 1974 sqft Highland Beach
699.900 USD

Apartament 1974 sqft Highland Beach

Palm Beach / Highland Beach
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2021 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij