serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
19-04-2020
Agent nieruchomości na Florydzie
Szukasz dobrej inwestycji i lokaty kapitału za granicą? A może szukasz dobrego agenta nieruchomości na Florydzie? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Sprawdź informacje o florydzkim rynku nieruchomości podczas epidemii koronawirusa w USA.
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.

O nas

Co oferujemy w Ibermaxx Floryda? Jak sprzedajemy nieruchomości na Florydzie? Dlaczego się wyróżniamy na rynku?

W kwietniu 2014 minęło 2 lata od otwarcia IBERMAXX Floryda. Z ogromną satysfakcją informujemy o otwarciu nowego oddziału IBERMAXX na Florydzie w roku 2012. Biuro IBERMAXX na Florydzie otworzyliśmy 6 kwietnia 2012 roku. Serdecznie witamy naszych "starych" i nowych klientów, oraz wszystkich zainteresowanych zakupem nieruchomości na Florydzie, oraz dobrymi inwestycjami pieniędzy za granicą. Polskie biuro nieruchomości na Florydzie i agencja pośrednictwa w sprzedaży i wynajmie nieruchomości na Florydzie.
Witamy w IBERMAXX Floryda!

Również w Stanach Zjednoczonych, biuro nieruchomości IBERMAXX, da Tobie najwyższy poziom usług, oraz pełną satysfakcję, po dokonaniu zakupu domu lub mieszkania.
Inwestorzy w nieruchomości zagraniczne i osoby zainteresowane zakupem nieruchomości zagranicznych z pewnością znają IBERMAXX z Hiszpanii. Nasze dwa oddziały w Hiszpanii, działają z ogromnym sukcesem od 2007 roku, a w Hiszpanii, jesteśmy obecni od 1999 roku.

Otwarcie nowego oddziału na Florydzie, to ogromne wyzwanie dla naszej firmy, ale jednocześnie progres i rozwój naszej marki i naszych serwisów, które oferujemy naszym klientom. Regulacje prawne, dotyczące sprzedaży nieruchomości w USA, licencje, pozwolenie na otwarcie agencji nieruchomości na terenie Florydy, w końcu kompetentni pracownicy i licencjonowani agenci nieruchomości, to prawdziwe wyzwanie dla otwarcia nowego oddziału IBERMAXX, na terenie USA, na Florydzie. Potrzebny był czas, cierpliwość, wysiłek i koszty, aby tego dokonać.

Ale jesteśmy pewni, iż również tutaj, znajdą nas i dotrą do nas, nasi szanowni klienci z Polski i Europy, aby kupić swoje wymarzone mieszkanie, dom lub wille w błogim klimacie Florydy.
Południowa Floryda i okolice, gdzie znajduje się nasz nowy oddział tj. w Boca Raton, 60km na północ od Miami, to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji na Florydzie.
NIERUCHOMOSCI-HISZPANIATutaj rozpoczynamy nowy etap rozwoju naszej agencji nieruchomości zagranicznych.
A przygotowaliśmy dla Was, świetne oferty sprzedaży luksusowych nieruchomości na Florydzie.

Koncentrujemy się na luksusowych i ultra-luksusowych nieruchomościach, dla wyrobionego klienta, oraz dla inwestora w nieruchomości zagraniczne. Ale witamy również nowicjuszy, którzy zaczynają dopiero grać w "property game" i rozpoczynają przygodę z inwestowaniem w nieruchomości za granicą.

Przejrzyj nasze oferty. Nie wszystkie jesteśmy w stanie, na bieżąco umieszczać na naszej stronie internetowej. W naszym portfolio nieruchomości na sprzedaż, znajduje się kilka tysięcy ofert domów i willi na sprzedaż z Florydy.

Więc jeżeli nie znajdziesz konkretnej oferty na naszej stronie, zadzwoń, napisz do nas lub po prostu przyjedź do biura. Przygotujemy dla Ciebie konkretne oferty, odpowiadające Twoim kryteriom, wymaganiom i marzeniom...

MAPA-USA
IBERMAXX wita w USA

Sugerujemy przyjazd na miejsce. Odbierzemy Państwa z lotniska w Miami, West Palm Beach lub Fort Lauderdale (zobacz pakiet VIP), pokażemy konkretne oferty, przeprowadzimy Twoją transakcję zakupu nieruchomości od początku do końca. W końcu polecimy firmę, zajmującą się wynajmem nieruchomości na Florydzie, jeżeli zamierzasz wynajmować swoją nieruchomość na wynajem wakacyjny lub na wynajem długoterminowy.
IBERMAXX wita na Florydzie! Zapraszamy do Nowego Świata!

Gdzie działamy i gdzie sprzedajemy nieruchomości na Florydzie?

Działania naszej agencji nieruchomości sprowadzają się do sprzedaży domów i mieszkań na Florydzie, na obszarze South East Florida, głównie nieruchomości z obszaru Miami, Fort Lauderdale, Boca Raton, Pompano Beach, Delray Beach, Boynton Beach po West Palm Beach. Działamy głównie w trzech hrabstwach South East Florida, tj. Miami-Dade, Broward, oraz Palm Beach.
Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem nieruchomości w innej części Florydy, jesteśmy w stanie również pomóc w przeprowadzeniu takiej transakcji i wyszukać odpowiedniej oferty z innej części Florydy.

Indywidualne i przyjazne podejście do klienta w IBERMAXX

Koncentrujemy się na kliencie i inwestorze z Polski, Europy i polskiej Polonii w USA i Kanadzie, poszukującej domu na Florydzie lub apartamentu na Florydzie. Głównym celem naszej agencji nieruchomości, jest przyjazne i bardzo indywidualne podejście do naszego klienta, szukającego swojego wymarzonego domu na Florydzie, czy to jako inwestycji swojego kapitału, lokowania oszczędności, domu na wakacje na Florydzie, luksusowego apartamentu na spędzenie, długo wyczekiwanej emerytury, czy kupna nieruchomości na Florydzie „pod wynajem”.
Takie było założenie od początku powstania firmy IBERMAXX.

Doskonale rozumiemy Państwa obawy, wątpliwości, oraz potrzeby, związane z takim zakupem domu lub mieszkania w innym kraju, za oceanem, tak daleko od domu. Ameryka rządzi się swoimi prawami, wygląda zupełnie inaczej niż Europa. To nie kraj dla słabeuszy. Czasami trzeba zdać się na bardziej doświadczonych w branży. Służąc doświadczeniem naszych agentów nieruchomości, chcielibyśmy przeprowadzić Państwa, przez cały proces zakupu nieruchomości na Florydzie, bez stresu i aby była to ogromna przyjemność i radość z zakupu domu na Florydzie.

Pomoc i kompleksowa obsługa podczas zakupu nieruchomości na Florydzie

W IBERMAXX, dla naszego klienta, oferujemy całkowitą obsługę, oraz pomoc, od momentu wyszukania właściwej nieruchomości na Florydzie, poprzez przeprowadzenie całego procesu transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości na Florydzie, w dalszej kolejności, wizyty u notariusza, tłumaczenia i kompletowania dokumentów, niezbędnych do sfinalizowania kupna, dalej, zdobycia kredytu hipotecznego w banku amerykańskim, aż po serwis, po zakupie mieszkania, willi lub apartamentu na Florydzie, tzw. "after sale service", czyli zajęcie się Twoją zakupioną nieruchomością w zakresie wynajmu i opieki po sprzedaży.

WYPOŻYCZALNIA-SAMOCHODÓW-USA-FLORYDA

Wynajem domów i apartamentów na Florydzie

Północno-amerykański rynek wynajmu apartamentów i domów, należy ciągle do "najsilniejszych" na świecie. Mimo kryzysu. W okolicach Miami (Florida South East), aż po West Palm Beach, jest ogromne zapotrzebowanie na "long term rentals" (długoterminowy wynajem nieruchomości). Jednakże w przypadku niektórych osiedli, są restrykcje narzucane przez HOA, związane z wynajmem długoterminowym. Zdarza się, iż przez np. pierwsze 2 lub 3 lata, od zakupu nieruchomości, nie można wynajmować danej nieruchomości, lub może być dostępny, tylko wynajem krótkoterminowy lub wynajem na wakacje na Florydzie.

Amerykanie i Kanadyjczycy, uwielbiają wyjeżdżać "na zimę" na Florydę. Czasami zostają tutaj na kilka miesięcy i dłużej. W tym wypadku, można wynająć nieruchomość na krótki okres, tzw. "short let" i w ten sposób zarabiać na nieruchomości z wynajmu.

Ponownie, bardzo dobrym pomysłem na generowanie pasywnego przychodu z zakupionej nieruchomości na Florydzie, może stać się wynajem zakupionej przez nas nieruchomości. Wynajem nieruchomości na Florydzie, wiąże się czasami z restrykcjami i obostrzeniami w zależności od danego osiedla lub urbanizacji, na której położona jest nieruchomość, którą planujesz kupić. Warto nas wtedy zapytać o takie obostrzenia w zakresie wynajmu na Florydzie.
Podczas oglądania nieruchomości, poinformujemy Cię dokładnie o zasadach na jakich może być wynajmowane dane mieszkanie lub apartament, oraz o stanowych podatkach, jakie są związane z wynajmem nieruchomości w USA i na Florydzie.

Na ile tygodni muszę wynająć swoją posiadłość, aby pokryć koszty utrzymania zakupionej nieruchomości na Florydzie?
Nie ma niestety, na to jednoznacznej odpowiedzi. Zależy to przede wszystkim od lokalizacji nieruchomości, standartu posesji, willi lub apartamentu, rodzaju umeblowania, bliskości do plaży, szkół, sklepów, centr handlowych etc.
Jednakże, nieruchomości w dobrych lokalizacjach na Florydzie, blisko plaży, atrakcji turystycznych i w "dobrych lokalizacjach" łatwiej się wynajmują i z racji rzeczy, istnieje w nich większy potencjał z wynajmu
Odnośnie restrykcji, związanych z wynajmem domów i mieszkań na Florydzie, podczas oglądania nieruchomości, przed zakupem, poinformujemy Cię dokładnie, jak wygląda sprawa wynajmu nieruchomości, na danym kompleksie lub osiedlu.

Prowizje, opłaty w IBERMAXX

Oddział IBERMAXX na Florydzie, znajduje się w miejscowości Boca Raton, około 60km od Miami. To jedna z najbardziej ekskluzywnych lokalizacji na Florydzie, leżących na północ od Miami. Tutaj koncentruje się sprzedaż nieruchomości IBERMAXX Floryda. Posiadamy ogromną ilość ofert sprzedaży luksusowych nieruchomości w pułapie cenowym od 50.000$ do 20.000.000$.

Ważne. Nie pobieramy prowizji od strony kupujacej. Nasza prowizja od Państwa wynosi 0% od każdej przeprowadzonej transakcji. Podczas przeprowadzania transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości, dzięki odpowiednio skonstruowanym umowom z deweloperami i właścicielami nieruchomości na Florydzie, prowizja dla naszej agencji nieruchomości wynosi 0% od ceny którą widzą Państwo w naszej ofercie sprzedaży. Nie płacą nam Państwo nic więcej.
Nasze wynagrodzenie otrzymujemy od strony sprzedającej.

Podsumowując. W naszych ofertach widnieją ceny, za jakie Państwo kupują daną nieruchomość. Do tego trzeba dodać dodatkowe opłaty związane z zakupem posesji na Florydzie, tj: to koszty notarialne, koszty uzyskania kredytowania hipotecznego na nieruchomość na Florydzie (jeżeli zachodzi taka potrzeba), koszty (HOA), stanowy podatek od nieruchomości, koszty notarialne. To około 1%. Dodatkowe opłaty i podatki, związane z zakupem nieruchomości w USA, zobacz w zakładce Zakup nieruchomości na Florydzie, oraz Informator o nieruchomościach na Florydzie, na naszej stronie internetowej.
Całkowite koszty związane z zakupem domu na Florydzie, nie powinny przekroczyć 4% do 5% od widniejącej ceny nieruchomości.

IBERMAXX zaprasza na Florydę. Rok 2014 to już czasy "pokryzysowe" na amerykańskim rynku nieruchomości. Rynek bardzo tanich nieruchomości już się skończył. To tworzy dla inwestora idealny klimat do zakupu nieruchomości na Florydzie, oraz do dobrej inwestycji w USA. Rynek, pełen jest fantastycznych okazji do inwestycji w amerykańskie nieruchomości. Warto wykorzystać niskie ceny nieruchomości na Florydzie, niski kurs dolara w stosunku do złotówki i kupić swoją wymarzona willę w najlepszym klimacie na świecie....
Kto wie, takie okazje mogą się już nie powtórzyć....

Biuro nieruchomości IBERMAXX w mediach

Od kilku lat, nasze biuro nieruchomości zagranicznych, prowadzi bardzo intensywne kampanie reklamowe w mediach i środkach masowego przekazu w kraju i za granicą. Nacisk kładliśmy na nieruchomości zagraniczne w Hiszpanii z racji lokalizacji naszych biur w Europie. Publikacje i nasze ogłoszenia nieruchomości zagranicznych, ukazywały się w tygodnikach Newsweek Polska, Forbes Polska, Wprost, tygodnik Angora, Polityka, lokalna prasa w Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii, Szwecji i Norwegii.

Jednakże, głównym środkiem przekazu i dotarcia do klienta, zainteresowanego nieruchomościami zagranicznymi pozostaje internet. Agencję nieruchomości zagranicznych IBERMAXX, znajdziesz w czołówce wyszukiwarek internetowych. To część naszej bardzo ciężkiej pracy i kosztów, jakie włożyliśmy aby zaistnieć na stałe w branży nieruchomości zagranicznych, od 2007 roku.
Otwarcie biura na Florydzie, to kolejne wyzwanie dla założycieli IBERMAXX. Intensywnie pracujemy nad regularnym poszerzaniem naszej oferty domów i willi na Florydzie, staramy się o najlepszy serwis dla naszych klientów.

REKLAMA-PRASOWA-IBERMAXX-FLORYDA-MEDIA-POLONIJNE
Nasza reklama w mediach polonijnych w Stanach Zjednoczonych
Uwaga! Zmienił się od tego czasu nasz numer telefonu na:
tel. 001 (561) 405 1636

Z naszym nowym produktem, tj. nieruchomości w USA, pragniemy dotrzeć do naszego drogiego klienta, zainteresowanego inwestycjami w nieruchomości w USA i nieruchomości na Florydzie, poszukującego luksusowego domu lub  luksusowego apartamentu z widokiem na ocean w tej fantastycznej lokalizacji, jaką jest Floryda. Dobra oferta i atrakcyjna cena, to jest to, co interesuje naszego potencjalnego klienta.

W parze z tym, idzie wysokiej jakości serwis internetowy z zawsze aktualnymi ofertami sprzedaży nieruchomości na Florydzie, oraz najwyższej jakości obsługa klienta na miejscu w USA.
Nasi kompetentni i profesjonalni agenci nieruchomości zawsze sprostają oczekiwaniom naszych klientów. A najlepiej napisz lub zadzwoń i umów się z nami na spotkanie.

Inwestuj z biurem nieruchomości IBERMAXX Floryda

Warto inwestować w nieruchomości za granicą właśnie teraz, kiedy ceny zagranicznych nieruchomości są tak niskie. U nas zawsze znajdziesz nie tylko fachową poradę dotyczącą zagranicznej inwestycji, ale także przyjazną pomoc w nagłych wypadkach. Doradzimy gdzie najlepiej zainwestować, aby Twoja inwestycja przyniosła profit w przyszłości, czy to ze sprzedaży domu lub apartamentu, lub z wynajmu takiej zagranicznej nieruchomości.

Od lat ciężko pracujemy nad budowaniem naszej marki, poszerzaniem naszych serwisów, oraz nad najwyższym standardem naszych usług dla klienta. Staramy się bardzo, zaoferować "coś" trochę innego i lepszego. A przede wszystkim, pragniemy aby nasz klient był zadowolony ze swojej inwestycji. W sprawach inwestycji na Florydzie, doradzimy Tobie, jak sobie samemu....

Przenieś do samej góry
Royal Lakes short sale
245.000 USD

Royal Lakes short sale

Palm Beach / Boynton Beach
Marina Grande Riviera Beach condo
469.000 USD

Marina Grande Riviera Beach condo

Palm Beach / Riviera Beach
Highland Beach 4746 S Ocean Blvd willa 3 sypialnie
700.000 USD
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2021 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij