serwis vip Ibermaxx - centrum nieruchomości mapa strony Kontakt florida property for sale

Co nowego w firmie
19-04-2020
Agent nieruchomości na Florydzie
Szukasz dobrej inwestycji i lokaty kapitału za granicą? A może szukasz dobrego agenta nieruchomości na Florydzie? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Sprawdź informacje o florydzkim rynku nieruchomości podczas epidemii koronawirusa w USA.
03-04-2019
Jaki hotel wybrać na Florydzie
Planujesz wyjazd na Florydę? Szukasz rezerwacji hotelu. W zależności gdzie chcesz jechać i jaki budżet masz na noclegi warto poznać podstawowe informacje o hotelach na Florydzie w USA.
05-11-2018
Gdzie na golfa na Florydzie
Floryda to "hot spot" dla golfistów z całego świata. Także coraz więcej golfistów z Polski przyjeżdża na Florydę na golfa. A nadchodzący okres końcówki roku sprzyja zaplanowaniu przyjazdu na Florydę. Sprawdź gdzie najlepiej gra się w golfa na Florydzie.

Lantana Yacht Club apartament 1348 sqft
300.000 USD
Dom Boynton Beach 12246 Eagles Landing Wy
339.900 USD

Dom Boynton Beach 12246 Eagles Landing Wy

Palm Beach / Boynton Beach

Zakup

Poniżej prezentujemy, jak wygląda proces i kolejne etapy zakupu nieruchomości na Florydzie, przez agencję nieruchomości IBERMAXX w USA. Odbieramy z lotniska w Miami, Fort Lauderdale i z lotniska w West Palm Beach (zobacz pakiet VIP). Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego w bankach amerykańskich, na zakup nieruchomości na Florydzie. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z zakupem domu i mieszkania na Florydzie.

Cały proces zakupu domu na Florydzie, ujęliśmy w punktach poniżej, aby jasno i klarownie, przedstawić Państwu, jak kupić nieruchomość na Florydzie.

1. Wizyta rekonesansowo-pokazowa na Florydzie
2. Odbiór z lotniska w Miami, Fort Lauderdale lub West Palm Beach (skorzystaj z pakietu VIP)
3. Zakwaterowanie w hotelu na czas oglądania nieruchomości (skorzystaj z pakietu VIP)
4. Oglądanie nieruchomości na Florydzie
5. Organizacja pobytu podczas oglądania nieruchomości
6. Rezerwacja wybranej nieruchomości
7. Potrzebne dokumenty do zakupu nieruchomości w USA
8. Kredyt hipoteczny w USA (jeżeli zachodzi taka potrzeba)
9. Podpisanie aktu własności nieruchomości w USA

1. Wizyta rekonesansowa na Florydzie

Nasz oddział na Florydzie, znajduje się w miejscowości Boca Raton w hrabstwie Palm Beach, 60 kilometrów na północ od Miami. Doskonała lokalizacja. Miasto Boca Raton to jedna z najbardziej prestiżowych miejscowości na Florydzie na posiadanie domu lub willi na Florydzie. Jak zawsze, IBERMAXX pracuje bez pośredników i biur pośredniczących w Polsce.

Nie utrzymujemy relacji biznesowych z żadnymi agencjami nieruchomości w Polsce, dlatego ceny ofert nieruchomości w naszym biurze, należą do najlepszych na rynku amerykańskim.HISZPANIA-DOMY-APARTAMENTY-IBERMAXX-AGENCJA-NIERUCHOMOSCI
U nas znajdziesz wszystkie oferty z południowej Florydy i otrzymasz fachową obsługę, oraz niezwykle miły serwis.

W biurze IBERMAXX korzystamy z tej samej bazy ofert sprzedaży nieruchomości co większość, szanujących się amerykańskich agencji nieruchomości, obecnych od wielu lat na Florydzie.

Floryda to olbrzymi stan i olbrzymia ilość nieruchomości na sprzedaż. Działania naszej agencji nieruchomości ograniczają się do południowej Florydy. Obszar od West Palm Beach, po południowe Miami. Sprzedajemy nieruchomości na Florydzie w trzech hrabstwach: Miami Dade, Broward, oraz Palm Beach.

W IBERMAXX Floryda, znajdziesz opiekę i pomoc od początku do końca procesu zakupu domu na Florydzie. Czasami trwa to kilka lub kilkanaście miesięcy.

Nasza obsługa od A do Z podczas całego procesu zakupu domu na Florydzie, od rezerwacji domu aż po końcowe podpisanie aktu własności nieruchomości.

FLORYDA-WYNAJEM-SAMOCHODOW

2. Odbiór z lotniska w Miami, Fort Lauderdale lub West Palm Beach

Dla naszych klientów przyjeżdżających z Polski, Europy lub innych stanów USA, oferujemy tzw. pakiet VIP w skład którego wchodzi odbiór z lotniska, dowóz do hotelu i opieka podczas całego pobytu na Florydzie.
Mocno sugerujemy skorzystanie z tego pakietu naszych usług, z tego względu iż Floryda i Miami, to olbrzymi obszar, osoby przyjeżdżające po raz pierwszy do USA lub na Florydę, mogą poczuć się trochę zagubione. Drogi i odległości w USA, wyglądają zdecydowanie inaczej niż w Europie.

Poza tym, zmęczenie po kilkunastogodzinnym locie samolotem, też może dać się we znaki. Znalezienie swojego hotelu, może dostarczyć problemu i stresu. Dlatego też, przygotowaliśmy dla Państwa usługę, którą nazwaliśmy pakiet VIP.

Nie kosztuje to fortuny, a poprowadzimy Państwa "za rękę" od momentu przybycia na Florydę, aż do momentu podpisania aktu własności nieruchomości.
Natomiast, dla osób pragnących dojechać do nas indywidualnie, zapraszamy do naszego biura w Boca Raton na Florydzie. To tylko niecałe 60km od Miami.

3. Zakwaterowanie w hotelu, na czas oglądania nieruchomości

Skorzystaj z pakietu VIP lub zarezerwuj hotel w pobliżu biura IBERMAXX na Florydzie w miejscowości Boca Raton. To 55-60km na północ od Miami. Aby ułatwić kontakt i sprawnie przeglądać nieruchomości podczas wizyty na Florydzie proponujemy zarezerwowanie hotelu w pobliżu naszego biura. Najbliższe hotele w pobliżu biura IBERMAXX Floryda.  Zarezerwuj hotel tutaj

4. Oglądanie nieruchomości na Florydzie

Ambicją IBERMAXX jest pokazanie jak największej liczby nieruchomości, odpowiadającym Twoim kryteriom. W praktyce jest to od 6 do 10 nieruchomości w ciągu jednego dnia, czasami bywa to więcej, a czasami mniej. Często jesteśmy uzależnieni od innych firm i agencji współpracujących, deweloperów, innych agentów i właścicieli nieruchomości.

Dlatego dobrze będzie, jeżeli skontaktujecie się Państwo z naszym biurem, kilka dni wcześniej, przed przyjazdem na Florydę. Telefonicznie zadamy Państwu kilka pytań, mających ułatwić nam poszukiwanie wymarzonej nieruchomości. W ofercie IBERMAXX mamy dostęp do kilku tysięcy ofert nieruchomości z Florydy, wstępny wywiad z Tobą, ułatwi nam wybór odpowiednich ofert dla Ciebie.

Podczas kontaktu z naszym biurem, prosimy o podanie następujących parametrów nieruchomości, której Państwo poszukują, naszemu agentowi:

  • orientacyjny lub dokładny budżet, jaki pragną Państwo przeznaczyć na nieruchomość na Florydzie
  • przybliżoną lokalizację nieruchomości jaką są Państwo zainteresowani
  • czy nieruchomość ma być blisko plaży, na polu golfowym, spokojna okolica, czy lokalizacja nie ma dla mnie znaczenia, liczy się tylko okazja cenowa i "good deal"
  • czy zakupiona nieruchomość, będzie traktowana jako typowa inwestycja, dom lub mieszkanie do zamieszkania na Florydzie, czy będzie to dom na emeryturę, czy też inwestycja pod wynajem na Florydzie

Są to niezwykle istotne informacje, które pragniemy od Państwa uzyskać, przed przyjazdem na Florydę. A to z Tego względu, iż będzie nam łatwiej się przygotować na Państwa przyjazd i przegląd naszych ofert nieruchomości na sprzedaż. Już po pierwszym kontakcie z Państwem, będziemy w stanie przygotować wachlarz nieruchomości do pokazania o odpowiednich kryteriach.

Wybór domów, apartamentów, willi i mieszkań z naszej oferty, jest ogromny. Tego typu informacje od Państwa, pozwolą nam wyselekcjonować odpowiednie oferty dla Państwa.

5. Organizacja pobytu podczas oglądania nieruchomości z Ibermaxx

Bardzo prosimy, podczas pobytu na Florydzie o punktualność i dyscyplinę podczas organizacji dnia. Często obejrzenie kilkunastu nieruchomości w ciągu dnia, może nam zająć wiele godzin. Często, są to umówione spotkania, na dokładną godzinę. Duża część wcześniej przygotowanych ofert nieruchomości dla Państwa, jest wcześniej umówiona z deweloperami, współpracującymi z naszym biurem, agentami, właścicielami nieruchomości, strażnikami przy wejściu do najbardziej prestiżowych nieruchomości i osiedli mieszkaniowych.

Aby, podczas Państwa pobytu, przejrzeć jak największą liczbę nieruchomości i w końcu wybrać tę odpowiednią, w IBERMAXX, staramy się o bardzo sprawną organizację pobytu i umożliwienie Państwu, zobaczenia maksymalnej ilości najlepszych nieruchomości na Florydzie.
Mimo wszystko, podczas Państwa pobytu na Florydzie, postaramy się aby mieli Państwo chwilę czasu, na wyjście na plażę i wypoczynek na Florydzie.

6. Rezerwacja wybranej nieruchomości

W przypadku znalezienia swojego wymarzonego domu na Florydzie i zaakceptowania ceny, gdy po prostu jesteśmy pewni iż "to jest właśnie to" czego szukaliśmy, przyjętą praktyką przez wszystkie agencje i biura nieruchomości w USA, jest wpłata rezerwacyjna.

Zabezpiecza to nas przed tym, iż nikt po nas, oglądający mieszkanie lub dom, już nie jest w stanie złożyć na nią oferty, a my mamy czas, na spokojne przygotowanie spraw "papierkowych", dokumentów i formalności, związanych z zakupem danego domu lub willi.

Kolejnym krokiem, będzie przedstawienie dowodu, iż posiadają Państwo wystarczająca ilość środków na zakup danej nieruchomości. Zwykle jest do wyciąg z banku (dokument) potwierdzający finansową wiarygodność klienta.
Kiedy oferta zostanie zaakceptowana, podpisują Państwo kontrakt i w tym momencie, należy wpłacić depozyt (rezerwację). Zwykle jest to kwota od 1.000$ do 5.000$ w zależności od ceny sprzedawanej nieruchomości.
W wypadku zakupu nowej nieruchomości od dewelopera, czasami wymagana jest wpłata w wysokości 10% ceny nieruchomości przy podpisywaniu kontraktu zakupu.

7. Dokumenty potrzebne do zakupu nieruchomości na terenie USA

Dokumenty niezbędne do zakupu nieruchomości w USA to przede wszystkim ważny paszport. Prosimy o zabranie ze sobą również prawa jazdy i kart kredytowych. Czasami, do otwarcia np. konta w banku w USA, potrzebne są dwa dowody tożsamości ze zdjęciem.

Przed planowanym przyjazdem do nas, warto również zabrać ze sobą, już przygotowany aktualny wyciąg z banku, potwierdzający, iż mamy wystarczające środki na zakup nieruchomości. Patrz punkt powyżej "Rezerwacja wybranej nieruchomości".

USA-MAPA

8. Kredyt hipoteczny w USA (jeżeli zachodzi taka potrzeba)

Uzyskanie kredytu hipotecznego w USA na 80% lub 90% wartości nieruchomości, niestety, nie jest już możliwe i należy do historii. Po ogromnym kryzysie, zapaści ekonomicznej i tzw, "credit crunch" jaki zdarzył się w USA w 2008 roku, banki amerykańskie, niechętnie pożyczają pieniądze. Jednakże w dalszym ciągu, dla naszych klientów, jesteśmy w stanie uzyskać od 60% do 70% kredytowania hipotecznego na zakup nieruchomości na Florydzie, dla obcokrajowców.

Zapytaj nas o aktualne warunki uzyskania kredytu hipotecznego - pierwszy kwartał 2017. Kontakt.
W IBERMAXX, staramy się pomóc naszym klientom w uzyskaniu dobrych warunków uzyskania kredytu hipotecznego. W bankach w USA jest dostępnych kilkanaście "produktów" związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego na nieruchomość w USA. Kredyt hipoteczny, można uzyskać na okres od 5 do 30  lat, bez restrykcji wiekowych (w zależności od sytuacji klienta).

Zabezpieczeniem kredytu hipotecznego w USA jest nieruchomość w USA. Oprocentowanie takiego kredytu jest do negocjacji z bankiem. Nie podajemy dokładnych cyfr, jest to do omówienia z nami i z bankiem, na miejscu w USA.

W naszym biurze w Boca Raton, współpracujemy z doświadczonym brokerem amerykańskich kredytów hipotecznych, który specjalizuje się w obsłudze klientów z Europy i który pomaga naszym klientom w uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania hipotecznego. Znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie.

9. Podpisanie aktu własności nieruchomości w USA

Akt własności nieruchomości podpisujemy u notariusza. Koszty opłat notarialnych wahają się od 500$ do 3.000$. Dokładną kwotę opłat notarialnych, możemy dopiero uzyskać przy konkretnej nieruchomości którą kupujemy. Tego typu opłaty, zależą od osoby (banku, firmy, instytucji itp), która sprzedaje nieruchomość, zależy także od aktualnego stanu prawnego danej nieruchomości, tzn. czy dana nieruchomość posiada hipotekę, inne zadłużenie, inne obciążenia, itp.

Jeżeli zaciągamy kredyt hipoteczny w banku amerykańskim, kwoty te są odpowiednio wyższe.
Cała procedura zamknięcia sprzedaży nieruchomości w USA, nazywa się z ang. "closing". Dokładną kwotę "closing" można podać tylko dla konkretnej nieruchomości, którą zamierzają Państwo kupić.
Oczywiście, przed zamknięciem transakcji, dostaną Państwo na piśmie, dokładne koszty związanie z zamknięciem transakcji kupna nieruchomości i przejęcia własności nieruchomości.

Prowizja dla agencji nieruchomości IBERMAXX. Z tytułu naszej prowizji za przeprowadzenie transakcji sprzedaży nieruchomości na terenie Florydy nasza prowizja wynosi 3% od kwoty nabywanej nieruchomości.

W tym rozdziale naszych informacji o procesie zakupu nieruchomości na Florydzie, staraliśmy się umieścić jak największą ilość konkretnych informacji, przydatnych w procesie kupna nieruchomości w USA, dla naszego klienta. Odwiedź również zakładkę Informator o nieruchomościach na Florydzie, na naszej stronie, aby uzyskać więcej informacji o procesie i kolejnych krokach, zakupu domu lub apartamentu na Florydzie.

Nasza agencja będzie towarzyszyła Państwu, od przyjazdu na lotnisko w Miami, aż po moment podpisania aktu własności nieruchomości w USA. Bardzo się staramy aby byli Państwo zadowoleni z naszych serwisów i jakości naszej pracy, oraz również docenili wysiłek jaki wkładamy w naszą pracę, aby klient kupił dom swoich marzeń na Florydzie i polecał nas innym.

Przenieś do samej góry
La Fontana w West Palm Beach
99.900 USD

La Fontana w West Palm Beach

Palm Beach / West Palm Beach
Lake Catalina willa
168.900 USD

Lake Catalina willa

Palm Beach / Boca Raton
Boca Raton Boca Grove-Chateau apartament
187.000 USD
Luksusowy dom na Florydzie
995.000 USD

Luksusowy dom na Florydzie

Palm Beach / Hypoluxo
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX
Copyright 2007-2021 Ibermaxx - Nieruchomości Floryda
projekt i wykonanie: euforia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij